• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
ahojte baby.pisali ste niektora teraz niekedy Angele, lebo mne uz mesiac neodpisuje..
7. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanthia:
ja som angele pisala viackrat a vobec mi neodpisuje. neviem podla coho si vybera klientov. ja uz prestavam verit, ze mi odpise aspon na otazky, ktore som sa jej pytala. raz mi odpisala ale len tri vety a cislo svojho uctu neuviedla, takze som jej ani zaplatit nevedela. po case som jej pisala znova a ona nic. nechapem.
10. sep 2009 o 11:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte damy,
prave som dodebatila s vesticou Silviou,som maximalne spokojna.Povedala mi take veci,ze az.........Nechcela som ju pred tym otravovat,lebo som pocula,ze ma babo,no vyskusala som a zobrala ma.Isla ku korenu veci a nekrenkovala sa.Popravde povedane,najskor som jej neverila a dala som jej aj kontrolne otazky.........odpovedala na jednotku.No a aby ste vedeli,odhalila ma s tymi kontrolnymi otazkami a pokarhala.Nech ju laskavo neskusam.Aj som sa hanbila,no a ona to pochopila.
10. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linette-tej Angele som pisala aj ja,no ziadna odpoved neprisla a myslim,ze uz nepride.Ak by si chcela kontakt na Silviu daj vediet,cez IP.Skusala som aj Ines Tokarovu a tiez sa zhodla aj so Silviou,no pani Tokarova neberie uz telefony a ani na sms neodpoveda.Asi len mne :sweat_smile:
10. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dia2006: prosím ťa, u koho si to bola? Vďaka.
11. sep 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som u p. Zupkovej v Banskej Stiavnici. Len este jedna vec - isli sme tam dve a naozaj sme to chceli
brat s rezervou, ale ked vosla kamoska predo mnou, este jedna nas predbehla, teda mna a ja som proste
citila, ze ju mam pustit. A kym bola vnutri, bola tam jeden chlapec, co cakal a ked som sa s nim rozpravala,
tak som pochopila - ak sa to da takto napisat, ze ked tam pojdem bez zaujmu, nic sa nedozviem. Tak som
vosla s tym, ze pokusim sa uverit. Kamoske povedala same vseobecne veci - o.i. aj to, ze v blizkej rodine
je teraz niekto operovany na dutiny. Ona tvrdila, ze nie, ale o tyzden sa dozvedela, ze jej macocha - absolutne
to predtym nespominala. Mne vychadza uplne vsetko, az mam z toho zimomriavky, velmi som chcela vediet
aj o sestre, aj to vsetko vychadza na 100%. Dokonca taka pikoska - maminu robotu mali zrusit a cakal na vypoved.
Uz to bolo na 100%, len to este nemala pisomne. Tak som sa jej na to opytala - a ona mi povedala, ze sa ne-
musi vobec obavat, robi aj robit bude a vidi okolo nej vela malych deti. Prevadzka ostala, lebo na poslednu chvilu
zrusili uplne inu skolu a rodicia tam prehlasili svoje deti, bola som totalne zaskocena. Aspon pozitivny pocit som
mala, ze keby mi nevyslo, co povedala, aspon ukludnim mamu.
A potom mi do bodky vsetko vychadza.... ona napr. povedala aj to, ze mame 2 auta a to jedno nove a jedno
starsie, ale to starsie je hodnotne /to je pravda/ a este aj farbu uhadla. Tak verite alebo nie?
Mohla to byt nahoda, ale ona povedala, ze budeme do bledomodreho investovat a moj muz ho objednal
na nejaku vymenu neviem coho, bude to stat 500,-- EUR a vraj mu to mechanik povedal, ze po dovolenke
sa ma vratit - po dovolenke sme teraz. Ja fakt neviem....
11. sep 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak ja som jednej,,veštici,,naletela,poslala som jej 25€ a nemám nič,vypína mobil,nereaguje na mail :rolling_eyes: radšej ísť osobne,určite neposielať eurá vopred :wink: ešte počkám sľúbila,že pošle poštou,ale asi z toho nič nebude :frowning2:
17. sep 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som bola kedysi u p.Zupkovej,ale nebola som vobec spokojna ani sa nic nesplnilo,pri vesteni fajcila cigaretu a vypoved bola taka vseobecna.Zbytocnych 500 korun . Mozno nebola vo forme .
Chcela by som skusit niekoho ineho z okolia Zvolena,BB,Martina alebo Ziliny . Ak niekto ma kontakt , napiste mi prosim kontakt do IP.
18. sep 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
pridavam svoju vlastnu osobnu skusenost. K vesticiam som bola skepticka, navstivila som zopar a nikdy nic nevyslo. Az kym som nenatrafila na Didu... Od nej som odchadzala s placom... okrem toho ako sa strafila do mojej minulosti, neskutocne vedela pravdu o mojich surodencoch, kde su fakty velmi zriedkave a bola by od nej nehorazna trufalost povedat istych par citlivych veci len tak zo srandy! Tym ma odrovnala na uvod a uz som len nemo uzasnuta pocuvala co povie dalej... Bolo to pred styroma rokmi a nemozem povedat ze vyslo vsetko, ale poviem vam co vyslo sokujuco 100%... a spravte si vlastny nazor...
- povedala na mesiac presne kedy stretnem cloveka, ktory si ma vezme, jeho popis, jeho povolanie, a ze to bude cudzinec, ale nie len z ineho mesta (lebo podla nej je kazdy narodeny v inom meste cudzinec), ale z inej krajiny
- povedala na mesiac presne kedy otehotniem (maj 2009) - ano som tehotna presne odvtedy, a same viete ake je nemozne toto planovat - a ze to bude dcera (podla ultrazvuku vraj bude)
- povedala ze sa budem v roku 2009 stahovat. Ja som sa opytala ci budem v tom novom byte spokojna a ona povedala, ze to nebude byt, ale dom... a pred tyzdnom som mala telefonat od draheho, ze nasiel krasny domcek na prenajom, ze mu ho ponukol necakane jeden znamy, a je k tomu lacnejsi nez vsetky byty co doteraz pozeral... takze sa v novembri naozaj stahujem do zahranicia a do domu s krasnou zahradou....
..no co vam poviem, bud je to strasna nahoda 1:1 000 000, alebo na tom nieco bude... Niekedy ked o tom rozmyslam, ma to dost desi... ale nastastie vsetko su to len prijemne veci co sa stali :slight_smile:

:wink:
18. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a este nieco co asi nepochopim nikdy... okrem mnozstva drobnych detailov ktore sedia, povedala mi sama od seba ako sa vola moja sestra, jej krstne meno, a ze sa tak vola este jedna zena v mojej rodine - ano babka... tak uznajte, toto v ramci pravdepodobnosti naozaj nemohla strelit od pasa... cize suhlasim s tym co pisala dia2006... neverte, ked to proste sedi... a na moju otazku ako je to mozne ze to uhadla, povedala ze ona nehada, ona to proste vidi... nie u kazdeho, ale u niektorych ludi ktori jej doveruju a otvoria sa... takze len laicka rada, ak sa chcete nieco dozvediet, skuste tomu verit...
18. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas vie niekto e-mail na ja1407 ? chcela by som si dat u nej vyvestit...dakujem
21. sep 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mne kamoska hovorila ze ta pani Angela ma novu adresu, angela.karty@gmail.com. Asi to je ta ista.... Mne co vestila sa splnilo, akurat v casoch bol sklz 1 mesiac... Inak u Didi som bola tiez, je troska drahsia,ale super,zatial sa splnilo vela...Este som bola na tzv. anjelskom pisme a to bolo uplne mimo :o)...
22. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petkovalucka a ta Didi je odkial ? :slight_smile:
22. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Nepoznáte nejakú dobrú vešticu v Ba resp.má niektorá z vás skúsenost s vešticou Ginou. dakujem
22. sep 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dida je z Ba, Angela neviem, ta veti cez mail, osobne je to podla mna lepsie ako cez mail, ale zase mail je uper, ze aj po cae si to mozes precitat a mas to cierne nabielom....

Gina je podla mna taka komercna....
22. sep 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj linette,spominas,ze si navstivila uz dve vestice v NZ..ako si bola s nimi spokojna??Ja som uz dva krat chcela navstivit Izabellu,ale bohuzial,uz sa mi nepodarilo...nechce uz prijimat ludi,zrejme koli tomu,co sa stalo v jej rodine,mozno si pocula..napriek tomu ma zaujima,ze nakolko si bola spokojna s vykladom a kto bola ta druha vestica v NZ u ktorej si bola..Ja sa zajtra chystam k tej,co byva nedaleko zeleznicnej stanici,tak snad ju najdem a vezmeme ma..Potom ti sem napisem,nakolko som bola spokojna:D
22. sep 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ludi,mohla by si mi poslat kontakt na tu pani Didu??A odkial je??pokial je taka dobra,ako pises,rada by som sa s nou skontaktovala aj ja..Dakujem
22. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja si prosím kontakt na Didu ak môžem. Vďaka. :slight_smile:
23. sep 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tej pani Angele staci poslat mail? Da mi na nu niekto aktualny kontakt?
Ako dlho sa caka po objednani na Didu? Dakujem :slight_smile:
23. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kontakt na Didu som poslala IP, ja som cakala cca tyzden, max dva, necaka sa dlho...

Angela: angela.karty@gmail.com u nej som cakala 3 dni na odpoved....

S oboma som spokojna velmi. Inak pocula som ze ked idete k vestici moze sa zobrat diktafon, ale
neviem co je na tom pravdy..to by bolo zaujimave :slight_smile:....
23. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som napisala tej Angele, odpisala mi, ze vyklad budem mat do konca tyzdna :slight_smile:, no zvedava som, ale aj nervozna :frowning2:, dufam ze nehovori az take zle....
23. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianocka,dobra vestica by ti ani nemala pisat nejake veci co ta vystraia atd,zase ale zivot nieje len o radostiach :slight_smile:...Drzim palcek...
23. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já si výklad karet nahrávám na mobil
23. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nepoznate niekto dobru vesticu z okolia Martina? potrebujem surne poradit s jednou vecou a neviem na koho sa mam obratit? A tiez nejaku vesticu v BA ku ktorej netreba dlho cakat na objednanie. Prosim posliete mi kontakty. Dakujem moooooooooooc
23. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carmenita u izabely som nebola, velmi som k nej chcela ist ale zatial som nesla - tazko sa s nou da spojit, skus jej zavolat a opytat sa /znama hovorila co vsetko sa jej splnilo a je toho dost/
tak prva u ktorej som bola ta byva pri hypernove a vesti cez anjelske pismo /tusim tak ako izabela/
druha bola ta, ktora byva pri autobusovej, k nej sa vlastne chystas. u nej som bola 3x a stale mi ine povedala.
ozaj ako si s nou spokojna?
23. sep 2009 o 13:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj linette,tak dnes som bola na tej stanici a mam take zmiesane pocity,ani neviem,ze ci mam tomu verit...Zda sa mi,ze chvilkami rozpravala mimo a strasne rychlo na mna chrlila kopec informacii,zdalo sa mi to prilis rychle,ale tak uvidim,ze ci sa mi nieco z toho casom splni..No rada by som navstivila este nejaku ozaj dobru,lebo pri tejto som si neni ista..K Izabele som uz raz chcela ist,ale pre zaneprazdnenost ma odmietla a dala mi cislo,ktore neexistuje..Velmi by som sa k nej chcela dostat,lebo som aj ja na nu pocula same chvali.Lenze som pocula,ze uz nechce velmi vestit cudzim osobam,nakolko sa jej prihodila ista zla udalost v minulosti,mozno si o tom pocula...neviem,co je na tom pravdy,ale moze to byt pravda..Tu zenu som videla raz v zivote aj osobne,ale ti poviem,ze ona sa uz na prvy pohlad lisi od ostatnych...Budem sa snazit k nej dostat za kazdu cenu,len keby mam aspon kontakt..
23. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Petkovalucka,mohla by si mi prosim ta poslat kontakt na tu pani Didu na moju mailovu adresu??som tu nova,moc sa tu nevyznam este a neviem,ako sa dostat na IP adresu..Moj mail: 84carmen@azet.sk..Dakujem ti
23. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta Izabela je tato, len neviem ci tie udaje stale platia:
jasnovidka Izabela Cabayova z Nových Zámkov
Gábora Bethelena 28, 940 78 Nové Zámky
mobil 0907/038231
23. sep 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mohli by ste mi prosim Vas odporucit nejakych dobrich vestcov z NR,alebo jeho okolia??Popripadne poslat na nich aj kontakt?Budem vam velmi povdacna..doteraz,co som navstivila vestcov,tak ani jeden/na z nich nebola dobra..Dakujem vam vsetkym
24. sep 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carmenita tazko sa hlada ten spravny ked je vela podvodnikov :confounded:
drzim palce a dufam, ze najdes tu spravnu a ze ti da odpovede na tvoje otazky :slight_smile:
24. sep 2009 o 13:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok