• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

21. januára 2017 
Dakujem linette..Ano ja viem,ze uz je strasne vela podvodnikov a o to je to tazsie,ale stale verim tomu,ze tu spravnu este najdem:DDINak vyskusala som napisat aj ja tej Angele a zatial mi tiez neodpisala..Je to este len treti den,tak uvidim...snad sa nam ozve a budeme uz konecne aj my spokojne:D
24. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na odpoved angely cakam uz ani neviem. radsej to neratam. vidim na nej, ze mi nechce povedat co ma caka, zrejme ma ani upozornit na nejake veci nechce a ani poradit alebo ma caka az taky dobry osud :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvazujem ci jej mam napisat na novy mail. asi po case vyskusam a uvidim ci sa ozve.
24. sep 2009 o 19:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som jej poslala uz asi tri maily,tak som zvedava,ze ci zareaguje...tiez zacinam mat pocit,ze mi neodpise...Niekedy si uz zacinam mysliet,ze ludia,ktori vazne potrebuju pomoc,tak na tych kaslu a ti,co nepotrebuju pomoc az tak surne,tak tych uprednostnuju,co je podla mna chore...Nechcem na nikoho nic hovorit,ale takto to zacinam vnimat ja..
24. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
aj ja som sa pokúsila už viac krát napísať pani Angele a tiež nič. A tak by som potrebovala poradiť. No uvidíme možno sa ozve.
24. sep 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivika77 snad ano,musime dufat,ze poradi aj nam:D
24. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, neviete e-mailový kontakt na nejakú ozaj dobrú vešticu? Lebo mne pani Angela tiež neodpisuje :unamused:
29. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako tu bolo spominane Angela uz nema mail ktory tu koloval asi sa na nu vsetci nahrnuli a vela ludi nezaplatilo...
30. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmm,takze opat mame vsetky ostatne smolu:P
30. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem byla roce 2005 v prosinci(decembri) u kartarky a ta o me vubec nic nevedela a rekla mi ze u me vidi partnera se kterym ziji(mela pravdu)a ze to mezi nami vidi na velmi dloouho neli navzdy.Do roka a do dne pry budu mit dite a vdam se.Vse se stalo.Roku 2006 jsem se vdavala a take jsem porodila.Zatim nam to klape dobre.Take mi rekla ze tehotensti bude tezke musim se vic hlidat mohly by prijit komplikace.Prvni tehotenstvi bylo bezproblemove ale kdyz jsem otehotnela podruhe,miminko ve me umrelo,sla jsem na vyskrab.Treti tehotenstvi uz bylo zas pohode a mam druhe dite.Nevim,i kdyz se vcelku ve vsem ztrefila,neverim moc na to.Anebo spis abych to upresnila-ne kazdemu verim :wink:
30. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte - neviete mi poradiť nejakú dobrú veštiu z okolia Žiliny, poprípade niekoho, kto sa zaoberá anjelsým písmom? P L E A S E
30. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcamaj v ziline nepoznam nikoho, no anjelskym pismom sa zaobera izabela ale ona je z nz, tusim chodi aj do ba. neviem ci berie novych zakaznikov, tazko sa s nou da spojit. patri k najlepsim
30. sep 2009 o 13:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na veštice neverím a potvrdila sa mi moja antipatia k vešticiam vtedy,keď jedna veštica vedomým klamstvom v úsilí pomôcť priateľke získať starú lásku naklamala chlapovi,že žena mu má milenca. Dosiahla rozvod manželstva po 17 rokoch a priateľka si nabila hubu,lebo aj tak nedostala čo chcela. Manžel sa po rozvode dozvedel pravdu a skončil zničený na uzavretom oddelení.

Veštice je podľa mňa druh určený na vyhubenie.
1. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne angela prvy krat asi zaciatkom jula odpisala aj som jej zaplatila /ale este neviem povedat ci sa mi to splni, vyzera skor na nie, uvidim/ ale druhy krat na iny problem mi uz veru neodpisala. Nasla som EWAVESTENIE, telefonuje sa na Orange a potom sa posielaju peniaze, vystihla presne vsetko, len tiez este neviem ci to aj tak dopadne ako povedala. Inak je to velmi mila pani, aspon podla hlasu a aj doda cloveku chut este nieco pre seba urobit.
2. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocurik maximalne suhlasim najma s poslednou vetou.

Tiez mam s nimi negativne skusenosti hoci nie osobne ale v rodine, ked veštica nahovorila sprostej osobe v nasej rodine ze sa rozvedie s muzov a najde s frajera s ktorym bude stastnejsia. Ona sa sice este s muzom nerozisla ale uplne sa mu odcudzila a nasla si milenca. Manzelstvo v koncoch. Je mi to luto lebo kedysi to boli super ludia, ktorý sa lubili. V podstate je to chyba tej zeny ale veštice maju na slabé povahy velký negatívny vplyv. :cry:
2. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na mna to malo pozitivny vplyv. Hoc neviem este ci to naozaj tak dopadne, ale ukludnila ma velmi a dodala energiu
2. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky neviete mi poslat t.č. na vešticu z BB neviem síce ako sa volá ale poznávacie znamenie je že hovorí po rusky. :sweat_smile:
2. okt 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vola sa Svetlana Simurdova. Nebola som s nou spokojna, zobrala 30 E za pol hodinu a nesedelo jej skoro nic. Ale ked si to das do google cislo najdes
3. okt 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem sendyhubka, a nevieš o nejakej dobrej veštici?
3. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, tazko povedat, ktora je dobra. Bola som aj u Inez vo Zvolene aj s kamaratkou. Mne sa nesplnilo nic a kamaratke vsetko do bodky, dokonca aj to co kamaratka tvrdila, ze sa jej nemoze nikdy stat. :slight_smile: Naposledy som telefonovala na to EWAVESTENIE, minulost, pritomnost uplne super a buducnost este neviem posudit, ale povedala mi aj to, ze niektore veci sa mi neplnia lebo mi do toho zasahuje starsia zena ciernou magiou. No ale pomohla mi, lebo mi dodala energie pozerat na seba inak, lepsie.
4. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,moja skúsenosť s nimi,minulý rok bežala na musicboxe veštiareň,veštili tam dve ženy po telefóne,dlhšie som to sledovala a váhala,ale nakoniec som vytočila číslo a zavolala,vypýtala si dátumy narodenia moje a manželove a čo by som chcela vedieť,tak hlavne ma trápi neúspech v snažení o dieťa že ako to vidí,vravela že tento rok po mojich narodkách(mám ich v júni) otehotniem prirodzene,že žiadne lek.zásahy nebudú potrebné a bohužiaľ doteraz nič,podľa mňa rok stará veštba nemá už účinky,takže mi zbytočne stiahlo kopec prachov za telefonát :confounded:
4. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
mne dnes pani Angela odpísala. Veľmi pekne jej ďakujem za výklad aj za povzbudenie.
8. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.

Už dlhšiu dobu sledujem toto fórum s témou o veštení. Za posledný vyše rok sa mi veľmi zmenil živote, po 16 ročnom vzťahu, 13 ročnom manželstve odo mňa odišiel manžel. Bolo to hrozné, zosypal sa mi celý život, ostala som s dvomi deťmi sama. O to horšie bolo zistenie, že si našiel 20 ročnú študentku. Nič iné som v živote nepoznala a bol to veľký zlom.
Začala som uvažovať samozrejme nad veštením a môžem povedať, že vešteniu verím. Ale, záleží ako sa človek chová. Veštica vám vyveští, ale my môžeme niečo urobiť, niekoho stretnúť, proste čokoľvek a udalosti sa zmenia. Za posledný rok som si dala veštit naozaj strašne veľa krát. Bola som osobne u veštíc, dala som si veštiť mailom aj telefonicky. Vzhľadom na to, že málokto tu spomenie, o ktoré veštice sa jednalo, tak by som chcela spomenúť ja, s kým mám aké skúsenosti. Podotýkam, že mojou hlavnou otázkou bol vývoj môjho manželstva. Ešte podotknem, že na začiatku som bola rozhodnutá na manžela počkať, lebo som ho veľmi milovala. Je to už vyše roka a teraz už by som manžela s najväčšou pravdepodobnosťou nechcela. Ale ako sa vraví, nikdy nehovor nikdy. Podstatné je, že ja som si nikoho doteraz nenašla, žijem v podstate stále len s deťmi, čiže možno svoj svoj osud a tie predpovede nemohla nejako zmeniť, ale poďme teda k veštbám.

Okóber 2008 a február 2009 - veštica Elvíra BA - v oboch termínoch mi predpovedala, že muž sa vráti, bol si mnou veľmi istý, bola som až príliš dobrá a oddaná, predpovedala mi dokonca, že sa vráti na jar roku 2009 - zatiaľ sa nevrátil, ani to neplánuje

December 2009 a apríl 2009 - veštica Katka Ba - v oboch termínoch mi taktiež predpovedala, že muž sa vráti, videla inú ženu, ale ostali sme pri tom, že sa vráti

Jún 2009 - veštica Rendyta - taktiež mi povedala, že muž sa vráti, jej predpoveď bola ukľudnujúca, ale obšírna

Jún 2009 - veštica Angela - predpovedala mi, že moje manželstvo je už mŕtve, do roka by mi mal prísť vzťah, v ktorom budem šťastná, nevyvrátila mi, že by to mohol byť môj muž, povedala, že všetko závisí odo mňa

Máj a Júl 2009 - veštica Gerta - predpovedala mi, že môj muž niekoho má, nevidela, že spolu už vyše pol roka nežijeme, nevidela rozvod ani jeho odchod, videla v mojom živote iného muža, s ktorým budem šťastná a vraj ho poznám, dodnes netuším kto to je

Máj - August 2009 - som si dala veštiť od jedného pána z Čiech - jeho predpovede sa líšili - v prvej evidente v tom bola iná žena, ale podľa všetkého by sa mal môj muž vrátiť, lebo ho tento život omrzí, v druhej už to až tak ružovo karty nevideli, možnosť na návrat tam stále je, čas mi neurčil, lebo karty čas nepoznajú, ale odhadol to na mesiace

Október 2009 - volala som Sofe - milá žena, odhadla ma, no do budúcnosti mi toho veľa nepovedala, návrat manžela je možný, ale asi by bol nie veľmi dobré sa na to znova dať

No a pár krát som si dala vyložiť mailom, len na mailové adresy, čiže mená neviem - bolo to asi 5 krát - jedna otázka - u všetkých vyšlo - nádej na fungovanie manželstva, láska a harmónia

Čo k tomu dodať???
Manžel sa nevrátil, žije si spokojne so svojou priateľkou. Nič sa nezmenilo. Iba ja, stala sa zo mňa samostatná veriaca si žena, ktorá sa sama stará o dve deti. Schudla som, zmenila som účes, vizáž. Z najhoršieho som sa dostala, ale už si naozaj nie som istá, či by ten môj muž stál za to v ďalšom živote.

Keď to tak zoberiem od prvej predpovede do dnes, to podstatné sa vôbec nezmenilo. Možno ešte nenastal správny čas, sama neviem. Niečo na tom bude, keďže sa v 99% všetci zhodli na tom istom. Ale tiež je otázka, ja som sa v chovaní ako takom nezmenila, nenaháňam ani chlapov ani nič podobné. Ale konanie môjho muža neovplyvňujem, dokonca o ňom ani nič neviem. Tak naozaj neviem.

Jedno je však pravda, viacej tých ľudí sa zhodlo v minulosti, v mojej povahe atď.

Tak, posúďte sami....

ahojte
9. okt 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som sa vyjadrit na temu vestenia a ludskej zvedavosti. Tiez som bola u vestice, taka s prepacenim 'sibnuta' maciarka (mala asi 30 maciek vo svojej garsonke) a blabotala veci ktore clovek ledva rozumel.. Z toho co vycitala z kariet sa celkom slusne trafila, situacia aj blizka buducnost bola nejakym stylom naplanovana... a uz sa len cakalo kym sa vsetko zrealizuje.

Pri zmenach pocitujem neistotu, malo sebadovery a podobne pocity, pre ktore by nemuselo vyjst vsetko tak ako co si clovek naplanuje a predstavuje. 'Nastastie' mi kartarka potvrdila to co sa stane a ze je to zhruba v sulade s mojimi planmi.. a ako bonus mi aj vyvestila ruzovu buducnost. Som zvyknuta ze nic nie je zadarmo, a tak mi bolo jasne ze vela veci v zivote si clovek musi sam vydriet.

Zivo som sa v tom case o tuto temu zaujimala, respektive vzdy, ked ma cakala zivotna zmena, ako vycestovanie do zahranicia, zacinanie vysky v zahranici, alebo aj momentalne hladanie prace. Pred rokmi, v case ked som bola u tej kartarky, sa mi dostal do ruk zaujimavy clanok o vesteni a ako to vlastne na nas funguje a vplyva. A je celkom logicke preco sa niektorym ludom vestby plnia. Pointa clanku bola v tom, ze cloveku ta vestba ostane v hlave i ked len v podvedomi. Tak isto podvedome sa podla toho zacne spravat a tym padom zvysuje sance, ze to co mu bolo vyvestene sa splni.

Uz si nespominam co povedal clanok na to, odkial tie informacie o nasej buducnosti su... ale v pripade mailovych a internetovych vestieb si treba uvedomit, ze je vela informacii o nas ktore su nekontrolovatelne spristupnene na internete. Moze to byt napriklad ucast na nejakom podujati alebo podrobny profil na akomkolvek portali. Kolko krat staci dat meno do vyhladavaca... a clovek sa len divi co vsetko vylezie.. i s tym rizikom ze je dost menovcov.

Na margo ludi ktori si davaju vestit by som chcela povedat, ze si treba viac verit a mysliet pozitivne. Momentalne som nezamestnana a vobec neviem ci sa mi podari najst pracu aku by som chcela resp. ci vobec nejaku a najradsej v co najblizsej buducnosti. Po niekolkotyzdnovom nahanani a posielani ziadosti, sa uz aj ja uchylujem k podobnym veciam, lebo situacia stagnuje. Ja tak ako aj ini ludia maju plany, a radi by vedeli ci sa im podaria uskutocnit. No a niektori su navyse zvedavi ako opice, napr. Ja.. a aj ked si logicky vedia zdovodnit odkial by ta vestba mohla mat povod a ci sa naozaj uskutocni, tak skusaju ci a ako to funguje a ake to je. Treba si davat pozor u koho a za aku cenu to budu hladat. To sa tyka nielen bezpecnosti osobnych udajov, ale aj dosledkov na psychiku ake moze mat opakovane 'nazeranie' do buducnosti.

Tot vsio.

PS: a tiez som zvedava ci Angela odpise.. lebo ako som sledovala celu diskusiu tak sa mi to zdal zaujimavy marketingovy tah... tak Anglela vesti...
10. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xenidlo, tak toto je veľmi pekný názor, v istom zmysle máš určite pravdu. Ja si tiež myslím, že ak má človek niečo zakorenené hlboko do podvedomia, a verí tomu, stať sa to môže :slight_smile:))
naozaj si to krásne napísala :slight_smile:))

ahoj
11. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
12. okt 2009 o 10:01 • xenidlo
musim opravit, Angela ma klauzulu ze vyska vkladu nevplyva na kvalitu. Tak uvidime. Vypisujem vsade akoby som bola nezamenstnana :sweat_smile:
12. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmm,neviem teda ci je niekto schopny vopred posielat niekomu peniaze,ked ani nevie,ze ci sa vobec niecoho docka..Ja to urcite riskovat nebudem..a urcite uz nie po tych skusenostiach,co mam a co som pocula..Je na kazdom z nas,ako sa rozhodneme,len aby to neskor niekto nelutoval..Myslim si,ze toto nie je fer pristup ziadneho vestca,ked najskor nieco ocakava a az potom dava..Moj nazor
12. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi mala pani angela velmi vela vykladov a zaplatenie ziadne tak sa necudujte ze zmenila pravidla dnes sa bohuzial neda verit nikomu...
12. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja budem tento týždeň volať tej pani EWE, niekto to vyššie spomínal, ona má cenu 12 eur na hodinu a tiež až po veštbe povie, koľko to vychádza a číslo účtu. Cena sa mi zdá úplne v pohode, no a som zvedavá, aká bude veštba.
12. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som zajtra objednaná na veštenie k Dide. Som zvedavá. Idem vôbec prvý krát v živote / a asi aj posledný/. Len som jednoducho zvedavá. :wink:
12. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok