• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
ahoooooj....noo,ja im moc neverim,aj ked je pravda,ze som u nich nikdy nebol :wink: ..niektore veci sa daju predvidat uplne normalne a niektore aj moze byt pravda aj nahoda.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
necitala som celu temu, nemate niekto kontakt na dobru vesticu v nr a okoli?
13. okt 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, bola som u Didy dneska. Minulosť aj prítomnosť sadla ako r.i.ť. na šerbel. Budúcnosť uvidíme. Veľmi dobrý pocit som mala. :wink:
13. okt 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby v Humennom je nejaka nova veštica...V alibabe.byvaly chemes tušim je to...mate niekto skusenosti?vraj je dobra :slight_smile:
13. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre Uznetusim - ahoj, chcela by som sa spýtať, odkiaľ tá Dida je a koľko trval výklad a čo si platila, či má nejakú sadzbu alebo ako,

ďakujem pekne
14. okt 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simea123, Dida je z Vrakuni, a za polhodinové sedenie / +- / je to 30 €. Ja som bola nejakých 40 minút, ale neplatilo sa kvôli tomu viac. :wink:
14. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas nemate kontakt nahodou na vestkynu z okolia trnavy neaku dobru, alebo vraj v nitre je neaka fakt super som pocula. ak ano dajte mi prosim IP.

ja osm bola v trnave u jednej, platila som 400 korun bola som tam asi 40min, ale za ten cas mi porozpravala cely svoj zivotopis, o sebe som sa dozvedela len malo, tak veru k nej uz viac nepojdem.
14. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uznetusim - kde je prosím tá veštica dida vo Vrakuni, nemáš na ňu nejaký kontakt ako sa tam dá objednať???
a vychádza vám to od nej???
14. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fúúha, no ale to je fakt dosť veľká suma, za pol hodinu.... Keď to tak vezmem, k tej veštici Ewe budem volať ona má 12 eur na hodinu. No som dosť zvedavá, ale ja už som za posledný rok toľko do veštenia investovala, že k tej Dide by som nešla za tie peniaze, no nič, uznetusim, dúfam, že si bola spokojná a že sa ti to vyplní.

pa
14. okt 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
simea ja som tiez vela investovala do vestic a musim povedat, ze nie kazda sa trafila. kazdemu vyhovuje ina vestica, moze sa trafit aj nemusi, je len na nas ci uverime a ako si to vsetko predstavime
dida sa mi zda byt draha 30 € za pol hodinu
14. okt 2009 o 11:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronkaj, kontakt pošlem v internej pošte, nechcem hádzať jej mobil hneď takto do éteru. :wink: Ja neviem či je to veľa či nie, bola som u veštici úplne prvý krát a nechystám sa k žiadnej už, len som bola zvedavá. :dizzy_face: Ale teda spokojná som bola. :sunglasses:
14. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosiiiim, aj mne poslite cislo na tu Didu. Dakujem
14. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ta nitraaaaa? :slight_smile:
14. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sendyhubka, máš IP. :wink:
15. okt 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

včera som volala tej pani Ewe. Veľmi milá osôbka, myslím, že sa zaoberá kartami aj numerológiou, lebo mi aj niečo rátala. Na minulosť a prítomnosť som sa nepýtala. Rozprávala dosť ako psychológ. Čo sa týka budúcnosti, v podstate mi povedala čosi podobné ako aj ostatní u ktorých som si nechala veštiť. Tak uvidíme, ako sa moja cesta životom vyvinie.

všetkým vám držím palce :slight_smile:))
16. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja sa pripájam k vašej diskusii svojou skúsenosťou. V období keď som bola naozaj zúfalá tak som oslovila p. Beňovú s prosbou o veľštbu, poslala mi email kde mi napisala, že jej mám poslať 30 Eur a veštba mi príde do 24 hodín. Peniaze som poslala a veštba nikde, tak som jej napísala, že či sa náhodou niečo nestalo a neobdržala ich alebo čo. Na to mi neodpovedala tak som ju o pár týždňov poprosila nech mi peniaze vráti. Samozrejme ani na to sa neunúvala odpovedať. Najviac ma mrzí to, že som bola naozaj zúfalá a niekto jednoducho zneužil moju situáciu a o peniazoch, ktoré by sa mi zišli inde ani nehovorím :frowning2: :frowning2:
20. okt 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,tiez mam trosku rozpacity pocit z vestenia, napisala som pani Angele, na prekvapenie som dostala pomerne rychlo ( za 1/2 dna) odpoved, potrebovala este doplnit nejake udaje, poslala aj cislo uctu, okamzite som poslala peniaze a sucasne aj avizo o platbe pani angele, do 10 minut :unamused: mi prisla odpoved. V ziadnom pripade este nemohla vediet, ze peniaze jej nabehli, takze urcite necakala kym jej nabehnu. Bolo to sice od nej take vseobecne, psychologicke, a maximalne pozitivne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ( a to neprehanam) Mozno som mala poslat viacej ? Celkovo mam z nej dobry dojem, len neviem .....ked si precitam celu historiu prispevkov okolo nej, tak mam z toho zmiesane pocity. No ale vysledky mozem zhodnotit najskor tak o pol roka :wink:
20. okt 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Detka,skús najskor poslať polovicu a po vyveštení druhú :slight_smile:
21. okt 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Detka,tak to ma naozaj mrzi..Mojmu kamaratovi sa stalo nieco podobne a islo o vestca menom Kaitan..ma aj svoju stranku a obcas sa zvykol objavit na pokeci na ploche..Prave preto si nechcem davat velmi vestit ani ja prostrednictvom mailov..navyse som to uz skusila a vestba mi bola podana par slovami,dost zovseobecnena a este aj nepravdiva..mam radsej osobny kontakt:D
21. okt 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to nic :slight_smile: Aspon som sa poucila. Nakoniec sa to vyriesilo vsetko samo. Tak si zijem spokojne a nemusím sa trapit nad tym co by mi bolo vyslo a mozno by to vobec nebola pravda :wink: Teraz sa uz nad tym smejem, lebo ja som vzdy hovorila, ze sa mi nemoze stat aby som niekomu naletela. No a stalo sa... :grinning:
22. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to ma svoje ponaucenie:DDNIkdy nehovor nikdy..:DDD
22. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...chcem sa spytat, kto v poslednej dobe z vas pisal tej angele a ake mate s nou skusenosti...prispevky, ktore tu su som si vsetky precitala....ale pytam sa na blizku minulost lebo ju tu uz spominate pomenej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este mam jednu otazku...kto z vas pozna p.Olgu z Banskej Stiavnce a ake mate s nou skusenosti?...vdaka...:slight_smile:
23. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybuska, ja som jej písala zhruba pred 10 dňami , priebeh si precitaj trosku vyssie
23. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pisala pani angele, priznam sa, ze dopredu som jej peniaze neposlala a po odpovedi som na to akosi zabudla (boli sme na dovolenek atd) ale jedine, co mozem povedat je, ze mne vyvestila uplne presne, pytala som sa na moj vztah teraz s uz manzelom. nemohla vediet ako to dopadne, ze sa nakoniec vezmeme, lebo tam boli rozne ine indicie a to, co napisala sa splnilo do bodky. takze ja mam len pozitivnu skusenost. moja kamoska jej tiez pisala, ale nepytala sa vyslovene konkretne na nejaku vec alebo udalost a vtedy jej odpovedala dost vseobecne. mozno je to aj o tom, cim viac priblizis problem, tym ti vie konkretnejsi eodpovedat....
23. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja mam velmi dobre skusenosti s vestenim. Dokonca si uz druhy rok davam vestit cez email - a tomu som kedysi neverila, ze sa to da. Ale zivotna okolnost ma prinutila riesit veci a hladat pomoc aj touto formou. a mala som asi stastie, lebo vela ludi ma aj negativne skusenosti. ale ja som natrafila na velmi dobru vesticu, vola sa Rendyta a davam si jej vestit uz druhy rok. Predpovede sa plnia a vzdy mi doteraz aj dobre poradila a pomohla mi zorientovat sa v probleme. Je fakt dobra, pre tych, co by potrebovali, napiste jej na rendyta@centrum.sk, urcite sa ozve. pa
24. okt 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verim, mam dobru skusenost s vesticou, vola sa rendyta a vesti cez email, je fakt dobra. Mne vesti uz druhy rok a uspesne.
24. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvocka23...a ako prebieha to veštenie?..dáš jej otázky,dátum narodenia,..? a ona ti pošle odpoveď a čú?povie ti aj niečo z tvojej minulosti?za aký čas ti pošle odpoveď?približne
24. okt 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
venujem sa trosku ezoterike ale rozhodne by som neverila vesteniu cez email, vacsina vestic napise vseobecne veci a v niecom sa urcite trafi. Tiez zavisi co jej prezradite, cim viac tym sa akoze viac trafi a hlavne ludia pisu vtedy ked maju problem takze tak. Inak samozrejme vestenie tu bolo odjakziva len je velmi malo skutocne dobrych vestic ktore sa tomu venuju a zrazu je ich vela, dajte hlavne na odporucanie. Ja mozem odporucit astrologicke horoskopy
podla datumu a hodiny narodenia, ak je dobra astrologicka alebo astrolog tak dokazu dokonale popisat cloveka, jeho schopnosti a moznosti kde bude uspesny, kedy su vhodne chvile na urcite rozhodnutia, co moze byt v nasledujucich rokoch dolezite a tiez urobit dokladny partnersky horoskop. Nikdy vsak nemoze rozhodnut za vas,
ani vestica by nemala povedat co urobit, len poradit, pomoct.
24. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zelmirka1 uplne suhlasim s tebou:D
25. okt 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok