Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
vest niekto aj cez internet? podla datumov narodenia? potrebujem poradit v nejakych veciach a rada by som mala viac pohladov... z jednou znamou som uz telefonovala... a dost ma vystihla a taaak, ale tak viete... chcem este nieco-niekoho skusit.
popripade aj vy aj sa niektora tomu venujete, ozvite sa mi, dohodneme sa urcite
26. okt 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kotenko, vetsinou se nedoporucuje to probirat s vice nez jednou kartarkou Dobra kartarka ti ma byt schopna rict, co te na ktere ceste ceka a navest te na tu spravnou, ale stejne je jen na tobe, kudy se rozhodnes jit ty sama
26. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kotenko - cez mail som si dala vyvestit pred dvoma rokmi ale bola som zufala, lebo sa neplnilo, no zda sa, ze teraz na to doslo.
bol to ASTRONELL, ked si das do google tak Ti najde.
26. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...no velmi ma to laka napisat tej angele, ale bojim sa...aj ked vacsina z vas tu pisala, ze vam napisala pozitivne veci....bolo tu aj par takych, co spokojne az tak neboli...mozno je to aj mierne zahravanie sa s osudom bo s cim...ale niekedy je clovek uz tak zle na tom, ze siaha po kadecom...nemam dobru situaciu a neviem si poradit uz velmi dlho...prehlbuje sa to a ja mam pocit, ze sa stracam...potom clovek uveri vsetkemu aj tomu, co je len minimalne pozitivne....ale mozno aj o tom to ma byt...clovek sa toho chyti a mozno prave to ho vytiahne zo dna na povrch...no neviem...ale fakt sa dako bojim..
28. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja verim roznym veciam, ale co sa tyka vestkyn mam vlastnu skusenost.
Ked som tam bola, tak som odchadzala s tym ze kolko o mne toho vie, vedela o mojich myslienkach, vyvestila mi babatko do konca roka (bolo to pred 3 rokmi...), tvrdila ze sa stanu veci o ktorych som len premyslala...
A mozem povedat, ze nic z toho sa nesplnilo, ale vobec nic. Ja som to vsetko porozpravala manzelovi a on sa iba pousmial a povedal, ze splni sa to len vtedy ked si to clovek pripusti a bude na to mysliet. Nejak podvedome som na to aj zabudla, nerozmyslala som nad tym vobec a naozaj mam pocit ze zivot som si zariadila podla seba a nie podla toho co mi vyvestila vestkyna.

Moja kamaratka chodievala k vestkyni pravidelne a riadila sa jej radami a tvrdila ze jej to vychadza, no bodaj by nie ked cakala ze sa to vsetko stane, ked o tom stale premyslala... myslienka je mocny nastroj na to aby sme dosiahli pomaly aj nemozne, je jedno ci sa to urobi cez vestkynu alebo nie.

ale minimalne to ma velmi chytilo, ze vedela o mojich myslienkach...
28. okt 2009 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie kazda a je dobra...treba si poriadne rozmysliet ku komu idete ked uz...to co ti vestica povie by sa nemalo hovorit, kym sa to nestane...a co sa tyka myslienok...je pravda, ze su velmi silne a dokazu privolat aj to co by sme nechceli...pokial su samozrejma negativne...no tiez mam jednu skusenost s vesticou a to som tam ani nechcela ist...bola som iba ako doprovod...ked ma zbadala, tak povedala, ze najprv sa bude vestit mne...s tym, ze ja skutocne tu pomoc potrebujem...zaujimave...o tom, co mi povedala dalej hovorit nebudem...mozno az vtedy, ked a ak sa to splni...ako sa hovori: nevrav hop, kym nepreskocis...su to len dva tyzdne a ja si pockam...ale zatial si budem zit svoj zivot...aj ked niekedy mi to vrta v hlave, ale s tym nic nespravim...
28. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atiduj ...Ty si Judita?
1. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozna tu este niekto toho vestca ASTRONELLA,alebo vesticu pani Nadezdu z Trencina?ak ano,prosim poslite mi nejake info o nich-ako ste s nimi boli spokojny,ako prebiehala vestba a ci sa vam nieco z toho splnilo..Dakujem
2. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
atiduj - 50 za mailove vestenie je uz asi moc. este keby osobne, ale aj tak.......no je to na tebe. Ja som volala to ewavestenie, je to cez telefon (Orange) a zda sa mi to celkom fajn, a uz aj naplnenie prislo, este nie 100% ale uz sa to deje. Ja som uz vyskusala vselico, ale najviac sa mi vidi osobne stretnutie. Aj ked Ewa mi dodala vela energie na zvladnutie aj cez telefon.
2. nov 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
všetci mame nejake nezhody, ci problem, no chcela by som vas poprosit o nejaky tel. kontakt na vesticu, s ktorou mate dobre kusenosti. v minulosti som bola osobne u jednej, ale teraz som citala, ze nie je povedzme dobra. v podstate mi nepovedala skoro nic o buducnosti, o minulosti sa , aj ked som sa pytala, nic nepovedala.
dakujem,spolieham na vas
5. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

chcela by som prispieť svojou skúsenosťou... kontakt na vešticu Silviu som získala tu, vyhovovalo mi, že pracuje aj na diaľku... treba jej poslať peniaze na účet a dohodne si s vami kedy jej zavoláte... volala som jej začiatkom septembra, nechcela o mne nič vedieť a vysypala mi veľa informácii, z ktorých sa mi polovica zdala úplne odveci... mohla som sa jej potom spýtať na čo som chcela,čo ma zaujímalo a čomu som nerozumela... prešiel cca mesiac a pol a skoro všetko z toho čo bolo najviac nereálne sa splnilo... páčil sa mi jej prístup a napriek tomu, že má malé dieťa, čas si našla... pre tých, ktorým sa nedá za vešticou cestovať pre veľkú vzdialenosť, je to veľmi výhodné... ďakujem Habibe za kontakt a posúvam ho ďalej...
Silvia: 0903484167, 0911828401
7. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja na to celkom verím. Raz som bola u jednej a povedala mi, že budem mať veľa detí. a to sa aj stalo. Predpovedala mi, že jedno z detí dostane vážnu chorobu, ale dostane sa z toho. A stalo sa.
7. nov 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som k vestkyni nesla, je to zahravanie sa s okultnymi silami a poskodzuje to psychiku
7. nov 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nejake skusenosti s vesticami v kosiciach?????
7. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybuska: angele som pisala, vyvestila ale musim povedat ze bola neutralna, resp. realisticky vykreslila moju terajsiu situaciu (ktora je nevesela) a vysvetlila aky ma vplyv na buducnost a potom aj buducnost. ako bolo spomenute pred par mesiacmi, system aj adresu zmenila, takze treba najprv poslat peniazky.

Odpoved som mala na druhy den po tom ako som jej poslala moje otazky, ked som sa jej tak nenapadne alebo skor okato spytala ci peniaze dosli v poriadku tak do par hodin som mala vyvestene..

do eteru: sila myslienok je teoria, ktora sa vo vela pripadoch uskutocnuje. Zhodou okolnosti (a po vestbe) som citala clanok o sile myslienok. S angelou to nema nic spolocne, lebo clanok vysiel v holandskom magazine, aj tak je to sranda, ze z viacerych zdrojov sa ku mne dostavaju informacie na tuto istu temu. Vyssie to tiez uz niekto nadskrtol.

Takze plati: Myslite pozitivne !
7. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
ja som bola u veštkyni menom Dida z Vrakune, bola som ohúrená, ale časom sa mi nič neplní, má niekto podobné skúsenosti? Pekný deň
16. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vsetci... ....pisete rozne nazory na pani Angelu,no ja by som sa chcela spytat...pisete,ze ma novu emailovu adresu ...ja som jej pisala,este koncom augusta,neozvala sa...potom zaciatkom oktobra a nic....no neviem....mozno tobola stara adresa,ale vobec ziadna odpoved...je tu niekto taky???...komu s aani po viacerych pokusoch neozvala...?..dakujem
19. nov 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ja som bola u jednej veštici v Humennom...taka mila oisôbka..povedala mi vela veci z minulosti...a nepyta konkretnu sumu..kto kolko da...davaju jej aj 5eur,10,20..kto si ju na kolko ceni...tu odpoved myslim..ak si s nou spokojna tak jej daš tolko kolko uznaš sama za vhodne..jedneho človeka si drži hodinku .. mate ešte niketo s nou skusenosti?
19. nov 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingola a ako sa vola ta vestica co si u nej bola? ja som tiez jednu v HE navstivila, ale to bolo uz veeelmi davno
20. nov 2009 o 04:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mna by zaujímalo, či dokáže veštica poradiť ako s daným problémom, čo je vhodné urobiť, ako sa zachovať. Môžete mi odpovedať do IP? dakujem
20. nov 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hivetka netušim ako sa vola..Ty asi mysliš Hruškovu čo byva na trojke že?ja som bola v alibababe ,byvaly hotel chemes..
20. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingola, presne Hruskovu som myslela, teraz po tych rokoch prichadzam aj na to, ze sa mi splnili urcite veci. Inac teraz zijem v zahranici, ale ked budem na SK, asi by som zasla do tej alibaby "na kus reci", u nej sa dopredu objednava? a mas na nu nejaky kontakt? ak mozes prosim ta napis mi, hoci aj v IP, vdaka.
21. nov 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky všetkým. Chcem sa spýtať, či mi može naozaj poskytnúť kontakt na veštkyňu didu a či bol s ňou spokojný. Ďakujem
23. nov 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ešte som zabudla sa spýtať. Asi tak pred tromi rokmi som sa stretla s veštkyňou a volala sa Gabika. Mala bývyť údajne vo Vrakuni alebo na Dolných Honoch. Všetko čo mi povedala bola pravda,ale bohužiaľ som na ňu stratila kontakt. Ak by mal niekto nejaké informácie, prosím dajte mi vedtieť. V tej dobe mala krátke tmavšie vlasy, hnedé oči a tuším spomínala dve detičky. ďakujem
23. nov 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vie mi dať niekto kontakt na vešticu z Humenného, čo sídli kdesi v Alibabe?Súrne......
24. nov 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, stala se mi včera opravdu divná věc a rozhodla jsem se Vám jí sem napsat.
Včera na procházce s kočárkem mě u nás ve městě zastavila jedna cikánka s tím, že hledá nějakou ulici, jestli nevím, kde je, tak jsem jí řekla, že ne a ona se na mě podívala a říká, jestli mi může něco říct, jestli mi to nebude vadit. Tak jsem si už říkala, no jéje, to zase bude kravina a ona na mě, že mě čeká příjemné překvapení, že kolem mě něco lítá, jestli to cítím a že to překvapení bude opravdu příjemné, ale musím si dávat pozor na okolnosti, tak jsem na ní zůstala čučet jak puk a ona se mě zeptala jestli může pokračovat a já jsem souhlasila, tak kolem mě začala kroužit rukama a hnedka mi říká, že mám zdravotní problémy s pravou nohou a že tam vidí operaci. V tu chvíli jsem zůstala opravdu stát jak socha, protože mě opravdu už několik týdnů trápí pravé koleno a je to jen horší. Cikánka si dál něco mumlala o práci a zdraví a pak jsem jen slyšela 82 let (asi se tolika dožiju) a pak se postavila zpříma naproti mě a vyptávala se mě na víru, odkud pocházím a najednou mi říká, kdo u nás v rodině řídí, tak říkám, že já a ona na to, jestli i někdo jiný, tak říkám, že manžel, tak ona si kývla sama pro sebe a ukázala mi rukou, že si mám tady odfouknout....to už se mě zmocňovala panika, protože manžel hodně často řídí v práci a mám o něho strach a cikánka si dál pokračovala a ptá se mě, co mám v kočárku, tak říkám, že svého syna a ona na mě jestli je s ním vše v pořádku, tak říkám, že jo a ona si jen tak záhadně kývla a říká mi, že na ní dlouho nezapomenu, opravdu dlouho, že si jí budu pamatovat, tohle mi zopakovala ještě několikrát a pak po mě něco chtěla. No a toho jsem se lekla, nic jsem jí nedala a ona naštvaně odešla.
Bylo mi z toho fakt divně, ta noha, pak to auto a malý....a pak mi taky bylo šoufl z toho, že jsem jí nic nedala...stalo se Vám někdy něco podobného? A jak to dopadlo? Splnilo se něco z toho?
Díky Gabka
24. nov 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garnek no fajny zazitok,tak na zrutenie..teraz aby si rozmyslala co je na tom..ja som na tom podobne cudne,az mi je na figu od vcera..volala som s 1 uz skoro kamoskou s blavy-starsia pani co zevraj vesti uz od svojich 13.v zivote sme sa nevideli osobne a vcera mi povedala vela s mojej minulosti co bola pravda..tiez ze moj muz robi velmi daleko na ubytovni a ze robi hlavne sam a zaraba peniaze pre rodinu..naoko.ze je tam stastny..a ja ze ako stastny ?hm..vcera som sa dozvedela,ze moj muz je gey a ze tam ma chlapa,lubia sa a to uz pekne dlho..teraz je doma a ja cumim na nho ak puk a nechcem verit.aj ked by to vela veci z nasho manzelstva vysvetlovalo..ludia...mam dost.samozrejme som mu o tom nepovedala..zatial sme na vojnovej nohe koli inemu,ale dojde k zmiereniu a skor ako ine,sa ho to narovinu spytam..tak vestice ano,alebo nie ?toto je hnus zivot..
24. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok