• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

7. decembra 2016 
a ešte som mala kyvadlo a to tiež vychádzalo....
10. sep 2008 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Aha! Ja len že by si mi vyložila :wink:
10. sep 2008 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tie karty samozrejme :grinning:
10. sep 2008 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to neviem, či by som vedela :grinning: ja som volala do telky, skús tam,napr tá tamara je dobrá.síce od veci telka, ale čo som sledovala, tak nehovorili od veci.ak nechytáš nautik, tak na nete to ide live. myslím, že teraz keby si chcela, tak od desiatej večer....
10. sep 2008 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hm... :fearful:
10. sep 2008 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Necitala som to tu cele, ale svacnem svoj nazor.

Ked som bola trochu mladsia, strasne ma pritahovali veci okolo vestenia. Aj som mala tak nejak pocit ze to musi fungovat - proste kto chce, uveri, no nie?

Potom mi kamoska odporucila nejaku super vesticu. Ta jej toho navykladala ajajaj a kamoska si bola ista ze mala pravdu, lebo tamto sedelo a hento sedelo a tak. Tak som sla aj ja.

Prve co bolo ju zaujimal moj datum narodenia. Nasledne odrecitovala charakteristiku mojho znamenia :rolling_eyes: ktoru som samozrejme uz poznala naspamät.

potom vybrala karty a vestila. A to bolo same take vseobecne co by platilo hadam pre kazdu druhu babu v mojom veku vtedy. Uvazujes, ze pojdes do zahranicia na cestu. Paci sa ti jeden muz. Spoznas nejakeho muza. S jednym mas opletacky, ale s tym sa rozides. A tak.

Samozrejme sledovala spätnu väzbu, ako sa tvarim, a podla toho aktualne upravovala svoje slova.
Vestenie bolo teda o vseobecnych dristoch, alebo o dristoch, ktore si kazdy vylozi po svojom a samozrejme velku rolu hrala empatia vestice...

momentalne vesticiam urcite neverim, je to zloba, ten, kto tomu veri, moze si mnohe veci vsugerovat a konat tak, aby sa vestba splnila...
10. sep 2008 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jo a na otazku kolko budem mat deti a kedy mi povedala ze jedno urcite, a ked sa rozhodnem mat dalsie, tak skoncim az na cisle tri. Takze jedno alebo tri deti. No a kedy - ked budem mat 27, budem mat prve. Tak neviem, ci sa chystam prenasat dva roky :P
10. sep 2008 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasné.ono to treba brať s rezervou.ale ked to vyjde, tak dám vedieť :wink: ale zas, čo som sesterke napr. mala blbú prácu a tak, tak som jeje, že do 3 mes. sa to zmení, najde si dobrú prácu, tak sa splnilo.
a tiež jej veštica veštila, že do zahr. pôjde už v lete a ja som jej, že nie, že až na jeseň, no a jej sa podarilo až na jeseň. :grinning:
10. sep 2008 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
vie mi niektora z vas prosim odpovedat na otazku ci mozem v priebehu par dni navstivit dve vestice? dost ma to suri, dakujem
11. sep 2008 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka, no len aby každá nevravela niečo iné a budeš hľadať tretiu :sweat_smile:
11. sep 2008 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ja len narýchlo

moja segra slobodna bola pred asi polrokom - mala akurát novy čerstvy vzťah ,neviem ako to prebiehalo ale segra bola cela vyjavena z toho a hned mi volala a že

do polroka otehotnie a bude mať dvojičky -ked nie ona,tak ja alebo obe po jednom ......... ja vraj mam vsadiť športku,že budem velmi bohata ............ no a take žvasty ale potom že

niekto bude mať za chvílku v rodine narodeniny a po tých oslavach niekto ochorie a do konca roka zomrie,aj vravela kto -nechcem to rozoberať. boli to ťažke dni , ja som stale rozmýšlala nad tým kto umrie,narodeniny sa blýžili - kupila som si žreb-mala som tam 10sk :grinning: a moja hlupa segra frčala s novým priatelom naplno ,ved aj tak ich čakaju dvojičky :sweat_smile:

dnes- zatial klop klop nik neumuera,ja som stale chudobná a segra je slobodna -rozišli sa

takže fakt mnohe dristaju a ludia tomu bud uveria aLEBO NIE ale aj tak to hadam každu trošku otrasie :pensive:

ale verím že su aj ozajstne,ale tie nesedia za linkami audiotexových čísel
11. sep 2008 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mata ... ak si ešte nenašla vešticu z NR k jednej som chodila ale ona veští s kavy a používa aj numer. je dobrá ,radí do budúcnosti,a nie je vôbec drahá .Myslim že všetko sa dá nami meniť mi sme tvorcom vlastného šťastia mne velmi dobre poradila .
11. sep 2008 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Denisočka :grinning: aspoňže tie choroby sa nanaplnili, ale tie prašule by bodli, čo? :wink:
12. sep 2008 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...prosim vas vseh o pomoc...hladam jednu vesticu.zije v banskej stiavnici a vola sa olga.ma blond vlasy a je to starsia pani...pred 8rokmi mi vestila a na bodku sa splnilo vsetko.dnes mam zivotnu sitiaciu z ktorou si neviem sama pomoct.potrebujem ju najst. patram po nej uz pol roka ale ako by sa pod zem prepadla.ale urcite zije,lebo som ju nahodne videla na tv markiza v nejakej relacii.ak ju niekto poznate prosim dajte mi na nu kontakt alebo adresu..dakujem .vie skutocne vestit a sko som povedala neskutocne sa mi vsetko splnilo.a to sa len tak uhadnut nedalo... :slight_smile:
25. sep 2008 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, téma veštíc ma tiež veľmi zaujíma a už dlho sa cez známych snažím zohnať kontakt na niekoho, no stále neúspešne. Neviete mi niekto poradiť a poslať cez IP kontakt najlepšie okolie Trnavy. Ďakujem veľmi pekne!! :slight_smile:
25. sep 2008 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj debra,
vedela by si mi prosim ta dat kontakt na tu vesticu z BB? dakujem
26. sep 2008 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoje, tiez sa podelim o svoju skusenost: Ja som bola prave vcera u vestici v BA, uz 2 krat. prvy krat som bola v juni r. 2007 ked som chcela menit pracu - a vsetko co mi povedala, sa splnilo. potom bola u nej moja mama v marci 2008 a jej povedala o mne na zaklade numerologie, (okrem inych veci), na istotu, ze s manzelom pocneme babo na prelome jula/augusta 2008, a cudujte sa svete, som v 10. tyzdni a pravdepodobne sme pocali okolo 31.7. 2008 :wink:
Vcera som bola u nej zase kv praci - stahujem sa totiz do zahranicia a kedze som tehotna, zaujimali ma iste veci, ako aj ohladne zdrav. stavu mojho otca.
Tato pani je uzasna!!!! Nedam na nu dopustit.. Ona si peniaze nepyta ziadne, ale samorejme, ze jej ludia vzdy nieco daju. Ti co maju ozaj taketo schopnosti, by si peniaze nemali pytat a ta moja patri medzi takych. Vesti z karat a kavy, aj kyvadielkom. Pekny dnik vsetkym :slight_smile:
26. sep 2008 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
civavava a mohla by si mi na nu dat kontakt prosim ta? ja som bola raz u jednej, ale nebola som spokojna a teraz by som chcela ist znovu len neviem kam
30. sep 2008 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja viem o jednej vestici z Lietavskej Lucky, moja mama bola pri nej 2x a vsetko sa vyplnilo...
Ale ja osobne by som k žiadnej veštici nešla, ako som už napísala predtým.
30. sep 2008 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
ja chodim uz asi 3tí rok k jednej pani do Slepčian,je to kúsok od ZL.M. a teraz vo štvrtok idem znova...
som s nou spokojna vyslo mi vsetko co mo hovorila,prvy krat ked ma videla hned opisala mojho priatela uplne presne....vedela mi opisat zdravot.problemy mojich rodicov...no proste bola fakt dobra..kamosky co som ku nej poslala su tiez unesene a spokojne....vela krat mii pani Helen pomohla a povzbudila ma... :slight_smile:
30. sep 2008 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Nastasia, poslala som Ti kontakt do internej posty. Pekny dnik
1. okt 2008 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vie mi niekto poskytnut cislo na nejaku vesticu z Banskej Bystrice?
13. okt 2008 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte janka máš vážny problém ,ked ju zháňaš? Ja som dnes bola u jednej z NR, a povedala mi veci ktoré som už tušila,vôbec ma neprekvapila akurát je moje tušenie potvrdené.Poradila mi ako mám postupovať,aby sa mi lahšie žilo.
13. okt 2008 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj zanab, ano mam vazny problem a neviem si sama poradit. Preto by som velmi rada niekoho navstivila
14. okt 2008 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som bola pri vestici, 1 krat sa v niecom aj zhodla ,ale 2 asi o 2 roky tak to mi uz nepovedala skoro nic takze neviem ci sa im da verit.Ono vsetko sa da ovplyvit tak asi tak. :wink:
14. okt 2008 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čivavava mohla by si mi poslať tiež číslo do IP na tu vešticu v BA?dakuje a všetkým pekný den
14. okt 2008 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj janka niekedy býva pravda krutá, ja som chcela vedieť ohladom zamestnania, ale ked si tam nedá ti nespýtať sa na partnera, v mojom prípade manžela.Tak, a teraz už viem prečo má na mňa alergiu,on sa totiž zalúbil, síce ma potešila že to nebude postupovať, ale ked sa vráti z týždňovky, budem to mať ťažké ja.Ale aby ste si nemysleli mne to povedala pred pol rokom aj iná veštica, že sa mu toto stane, no tak je to tu, mám to 2 krát potvrdené.Uvidím čo nám ešte život prinesie. Pekný večer.
14. okt 2008 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, pridam svoju skusenost. V B.Stiavnici, som bola aj ja pred 3,5 rokom. Viedla ma tam skor zvedavost a odchadzala som dost sklamana...akoze strata casu. Veci z minulosti sedeli, ale buducnost.... Udalosti vsak nabrali velmi rychly spad a mne sa zivot otocil na ruby. V skratke: predpovedala neveru, rozvod, stahovanie, svadbu, pohreb, nemanzelske dieta, dvojcata, havariu, sudne spory, uvery atd.... Spominam si, ze ked mi o tychto veciach rozpravala dost pozorne ma sledovala. Teraz viem, ze skumala ci znesiem celu pravdu.Takze po tomto vyklade som nadobudla dojem, ze ved to sa bezne stava v sirokej rodine a preto k nej bolo aj skoda chodit a v podstate som tomu neverila. Cas jej vsak dal za pravdu, vsetko sa stalo... len mne a bez mojho pricinenia. Opravila som si nazor, nieco na tom bude, ale vestit musi clovek co ma ten dar...a ten ta pani zo Stiavnice urcite ma :slight_smile:
25. okt 2008 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahojte:slight_smile:

Keď som išla prvý krát k vědme tak som sa aj bála ale bola som hlavne zvedavá, čo mi povie, či bude niečo dobre vedieť. Prišla som tam a tá jej chalúpka mala strašnú energiu aj napriek tomu, že to je staršia pani,a myslela som si čo si môže pamätať a čo by mohla vidieť...Ale napriek môjmu presvedčenie že je to sranda, my povedala také veci, ktoré nemala odkiaľ vedieť..Mnohým veciam som neprikladala význam ale všetko sa mi do písmenka splnilo. Chodím tam pravidelne a veľmi mi pomáha to čo mi povie lebo viem čo môžem čakať...
25. okt 2008 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojky,
tak ja sa pridavam,aj ja im verim,
tiez mi povedala take veci o ktorych nemala z kade vediet,a tiez mi povedala o babatku,ktore teraz cakame :slight_smile:
nioektore veci niesu pravdive,resp.sa stihli zmenit,ale vacsina tak 75% pravdivych je :slight_smile:
prajem same dobre skusenosti s vestenim :slight_smile:
25. okt 2008 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok