• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

29. júna 2017 
pietra nahody neexistuju :wink: :dizzy_face: a vela zalezi aj od viery (nemyslim tym nabozenstvo)
4. dec 2009 o 15:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahaaaaa, prave som vyskusala tie tri karty online je to celkom (s prepacenim) prdel !!

dobra zabava, odporucam, len to treba brat trosicku s rezervou, i ked mna to trosku vystihlo.. idem klikat dalej..
5. dec 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj carmenita,
O Astronellovi som nepocula,je nejaky specialny?
7. dec 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj linette,
tiez sa mi zda,ze Bajkajova viacmenej hada,no 2x za sebou som bola u nej a povedala mi to iste....a to iste co mi povedala Bajkajova....mi napisala aj nedavno Angela.......ale.........po Angelinej prijatej vestbe som bola u nej znova a povedala miinu verziu,s tym,ze som sa jej opytala na to co som chcela vedet,a potom mi povedala zhruba to iste......pochopila som to tak,ze ked sa vyberiem touto cestou-stane sa toto...a ked tou druhou stane sa ono..... :unamused: ...ja neviem.....mozno stale ocakavame od vestkyn ,ze nam povediato co chceme pocut...a vtady sme spokojne.... :sweat_smile: .....to sme my baby.....naivky :grinning: :grinning: :grinning: .....
7. dec 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak Izabellu by som tiez vyskusala,no ktovie ci este vesti..... :confused: .....kamoska si na nu tiez brusi ''zuby''..... :grinning:
vsak Renci... :grinning:
7. dec 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj moncika79 to este neviem,ale chystam sa ho avstivit,tak potom ti dam vediet:Dzatial co som o nom pocula,tak len same chvaly,rak uvidim..
7. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monci uz som pocula par ludi, ktori ju vychvalovali, ze vestby vysli, ale aj takych ktorym vobec a tiez takych ktorim pol na pol.. no mne nevysla ani jedna od nej.. to sveci o tom, ze kazdej padne ina vestica a ci tomu verime alebo nie. :pensive:
7. dec 2009 o 22:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no k izabele chce vela ludi, vesti este, len je k nej tazko sa dostat. volakedy bezal taky serial na stv1, ze Zahady sk a tam jedna cast je venovana izabele. da sa to stiahnut :wink:
7. dec 2009 o 22:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto je to Astronell? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. dec 2009 o 22:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepozerate nikto kazdy vecer na stanici CETV od 23.00 hod. myslim ze cez vikend na zivo, ostatne dni repriza. Su tam dve vestice, jedna je naozaj velmi dobra, vola sa Renata. Su tam na nu aj cisla, kde sa da dovolat bud nazivo cez obrazovku, alebo aj mimo. Druha sa vola Tamara.
7. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poculi ste uz o palmovych listoch?
- v indii je kniznica, kde sa nasli palmove listy, na ktorych su napisane osudy ludi (zahada je, ze tych, ktori si ich pridu osobne vyzdvihnut, takze je celkom pravdepodobne, ze aj nas slovakov /z madarskych ludi maju svoje osudy napisane okolo 160 000 ludi/) a osud sveta.
hodim vam sem linky, tyka ved sa to buducnosti..
http://magazin.atlas.sk/technologie/priroda/254331/
http://bracinik.blog.sme.sk/c/77090/India-2006-Jako-doma.html
8. dec 2009 o 18:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj linette,o Astrenellovi som sa dopocula tu..vesti aj cez maily,aj osobne..Uz som ho navstivila,ale este v pondelok idem za nim..mal mi dokoncit vestbu aj nejakym cinskym sposobom,nakolko toho karty vela neodhalili..Takze som sama zvedava a dam ti potom vediet:D
12. dec 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj milocka29,aj ja si sem tam pozriem tu relaciu a tak isto sa mi Renata velmi paci a urcite by som ju vyskusala,ale skor osobne,alebo na jej nejakom osobnom cisle,nakolko viem,ze keby zavolam do relacie,tak sa nedoplatim..len bohuzial,zatial som na nu iny kontakt neziskala..
12. dec 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj prosim chcela by som vedet buducnost co ma caka s mojim priatelom a vobec ci budeme mat deti prosim :astonished:
16. dec 2009 o 02:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano verim lebo jeden pripad uz som taki mala ze mi povedali co ma caka
16. dec 2009 o 02:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Astronell u mna nezabodoval...nemusi byt zly,ale skratka ani jeho vestba na mna neplati....ja uz neviem cim to je,ze mi nikto nevie dobre vyvestit...
16. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carmenita, tak to ma mrzi, ze nie dobre. Aj ked, ja som tiez myslela, ze nic z toho a az po dvoch rokoch je to v obraze. :unamused:
17. dec 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Sendyhubka, chceš povedať, že predpoveď sa ti plní po dvoch rokoch???

ďakujem
18. dec 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Vestil mi mailom, mam to odlozene presne 27.11.2007 a az teraz sa to deje aj ked neviem ako to dopadne, lebo pre mna to uz nema vyznam.
18. dec 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Sendyhubka mohla by si mi prosím ťa poslať mail na Astronella? čo si mu napísla nejaký dátum narodenia alebo čo?

dakujem :slight_smile:
18. dec 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri si jeho stranku www.astronell.sk Ma to teraz trosku vynovene ako pred dvoma rokmi a ma aj viacej moznosti na vestenie.
pekny dnik
19. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sendyhubka...tak som rada,aj ked je to pre teba uz bezpredmetne..ale mne sa nema co splnit,nakolko mne povedal sice realitu,v ktorej sa neviem pohnut a neviem ako dalej a to mi neporadil ani on..akurat tak opisal ten moj chaos a nic viac,takze som na tom stale rovnako..ale asik si je toho vedomy,nakolko si odo mna zobral menej penazi...
19. dec 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

práve som dovolala s jasnovidkou Táňou, na internete sa dá nájsť aj pod Tania tarot, myslím, že pracuje aj v Nautiku.
Moje dojmy sú perfektné, čo sa týka minulosti a prítomnosti veci odhadla na 100%, čo sa týka budúcnosti tak to ukáže len čas a moje správanie, upozornila ma na to, čo už viem, budúcnosť si tvoríme sami, to čo mi ona povedala, sa môže stať za určitých okolností môjho správania, čiže ak moje rozhodnutie bude iné ako napríklad doteraz, nemusí sa to splniť.
V každom prípade ma nabila pozitívnou energiou, ktorú som dosť potrebovala. Vystupuje veľmi profesionálne. Poslala som jej 20 eur, veštba by mala trvať cca hodinu, ale mne stačilo menej. Čiže si myslím, že aj cena je dobrá. Proste som z nej mala veľmi dobrý pocit. Ak niekto bude mať záujem, nech si vyhľadá na internet, potom prípadne napíše svoje dojmy.

prajem vám všetkým krásne sviatky a veľa pozitívneho do nového roka.

Simea
23. dec 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po dvoch dobrych skusenostiach u pani Zubkovej v BB som sa odhodlala ist k neznamej vestici, u ktorej bola moja kamoska. A po tomto sedeni uz viem, ze v zivote k vestici nepojdem. Pravda je, ze prve dva razy som bola kvoli vaznym veciam, kedy uz som nevedela ako dalej a vsetko ine zlyhavalo...Pani Zubkova mi dodala nadej a silu. Nikdy by som nesla iba z rozmaru, aby som sa daco o svojom zivote dozvedela.
No a teraz posledny krat som sa dala nejak nahovorit bolo to vsak strasne hlupe rozhodnutie. Kamoska , co ma nahovorila, ze tato vestkina hovori len dobre veci...
Pani vestica mi za hodinu narozpravala same negativa, ako sa bude moj zivot uberat.Moj dojem bol , ze si mozem lahnut do truhly a uz len cakat na svoj skon... Mala som dost, aby som vobec dosoferovala domov, asi polhodinu som sa triasla a plakala. V zivote som preskakala zopar tazkych chvil ale tato pani vestkyna ma totalne odrovnala. Asi dva tyzdne som sa spamatavala. Ale aspon som sa utvrdila, ze tadialto cesta nevedie a nadaleko budem obchadzat vsetky vestice:grinning:
23. dec 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj !

tak mozno dobra sprava pre vychod slovenska, p-Kotlarová vestica z Levíc bude v SNV od 29.12010 do 7ho.

ak budete mat zaujem objednajte sa na cisle 0903 318 021 a povedzte ze do spisskej novej vsi.

jej horoskopy najdete uz coskoro na baboportal.sk

vela stastia
10. jan 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj neviete mi niekto povedať, ako si vysvetliť spojenie troch kariet Jazdec, rozcestie a park. Pri každom som si niečo prečítala, ale neviem si tak správne nájsť ten súvis a spojenie tých kariet.Dúfam, že sa nájde niekto, kto mi poradí. Ďakujem za radu
11. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, chcela by som sa spýtať. Písala som na adresu ciganske.karty@gmail.com Angele a adresa je asi zrušená. Potom som objavila ďalšií kontakt na Angelu angela.karty@gmail.com. Písal niekto z Vás na túto adresu ? Dostali ste odpoveď ? A za aký dlhý čas ? Budem rada, keď mi niekto z Vás poradí. Neviete niekto iný kontakt ? Neviete, dá sa s ňou skontaktovať aj nejak inak? Dá sa k nej priamo objednať na veštenie ?
11. jan 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som jej pisala 15.12. odpisala mi, ze do tyzdna mi pripravi vyklad, ale do dnesneho dna nic a to som sa jej 6.1. pripomenula a stale nic.
Nasla som stranku vesticasisi, je to sice audiotext /lacnejsi ako moneo/, ale je super. Uplne vsetko vedela zo sucastnosti a do buducnosti mi urcila den a presne sa stalo.
Dost som zatazena na vestice, priznavam, ale tato mi sadla na 100%
pekny vecer
11. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
colova,sendyhubka
ja som písala na obidve adsesy asi pred 2 mesiacmi a odpísala mi za 2 dni najprv ma to potešilo čo mi napísala no skontaktovala som sa s viacerými kočkami tu s koníka čo jej písali a mnohím nám napísala podobný ak nie totožní výklad tak nech vás to nemrzí..
Ja som bola u p.Kotlárovej a bola som spokojná s výkladom všetko čo povedala mi vyšlo...aj keď musím povedať že som s ňou hovorila len chvílu odrapotala si stručne svoje a hotovo no výklad super.Ale za tie peniaze by sa luďom mohla venovať aj viac napr u pani Kucserovej som bola vyše hodinu a trpezlivo mi na všetko odpovedala..
sendyhubka napíš mi prosím viac o tej veštici ...vešticasisi...ako to u nej funguje.vďaka
11. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hladam kontakt na vesticu z Trnavy a ake mate skusenosti...dakujem
12. jan 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok