• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

21. januára 2017 
enilora, nasla som cislo na stranke a zavolala som jej. Chcela len meno a datum narodenia, najprv povedala sucastnost a potom co bude nasledovat a jednu udalost povedala presne na den, ostatne tak na tyzdne. Som spokojna lebo mi presne povedala ako sa mam zachovat a nemam sa zlaknut prvej reakcie, ze bude nasledovat dalsia a do bodky sa stalo. /aj ked, pravdu povediac, zlakla som sa, aj som sa dobre vynervovala tri dni, ale nakoniec to bolo tak ako povedala/
12. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam cislo na jednu vesticu volala som jej dva krat a zatial v poho dlho som jej uz nevolala ak chcete poslem cislo a vola sa zaira... tiez sa pýtala na meno a datum narodenia a potom aky mas problem alebo co by ta zaujimalo,,nezdrzovala telefonat a isla k veci :slight_smile:
12. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak napis. ma aj daku stranku?
12. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby.som tu prvy krát.tej sisi môžem volať aj večer? do koľkej hodiny?ja mam potrebu volať teraz :slight_smile: :slight_smile:
12. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozes, je velmi mila. aj ja mavam take potreby a vobec sa nekontrolujem. myslim, ze je na to zvyknuta
12. jan 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som jej volala super dufam,že mala pravdu.predvčerom som pisala aj p.angele ale nič.bola by som veľmi rada keby mi napisala.Nemate nejake innfo?
13. jan 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pišem blbosť.ta sisi mi to nebrala tak som volala na www.sofa... a tej som sa dovolala :slight_smile: :slight_smile:
13. jan 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Katulinka 222

čiže, ty si sa tej sise nedovolala, ale dovolala si sa Sofe - z nej máš aké pocity???

ďakujem
13. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, chcem sa spýtať, neviete niekto kde je ten Hrozenkov ? Bol tam niekto z Vás ? Treba sa tam objednať alebo ísť rovno tam ? Počula som rôzne verzie a tak neviem. A keď tam pôjdem naslepo, koho mám hladať ? Neviete o niekom konkrétnom za kým treba ísť ? Dúfam, že sa nájde niekto kto mi poradí.
13. jan 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po telefone so sofou som mala super naladu,velmi ma povzbudila a veci na mna sadli a dokonca sa po 5 hod stalo to co mi povedala a co som chcela,aby sa stalo.potom som sa len usmievala ako blba a nachapala ako je to mozneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.som rada,ze som jej zavoloala,aj ked tel.učet bude zaujimavy :cry: :cry: :cry:
14. jan 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenosti s Jindřichohradeckou kartářkou, senzibilkou Veronikou Českou? Já u ní byla, ale ohledně věštění, co mi provedla, si nejsem moc jistá...Chci slyšet nějaké zkušenosti, jestli tu někdo takový je.
18. jan 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sofinka 30 :slight_smile:
Pozri ak je tvoj muž Gay tak samo že to bude zapierať .
Ja mam kamarátku ktorej snúbenec bol tiež gay .
Je to hnus fuj :confounded:
Jedného dňa ho vymakla sním doma v posteli
a povedala že skoro sa dovracala fuj .
mi to rozpravala a skoro som aj ja hodil šablu :cry: musí to byt riadny grc .
20. jan 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
nechcem narusat chod debaty a dufam, ze sa nenahnevate, na to, co vam napisem, myslim to v dobrom... ja vas len chcem upozornit na to, ze magia je prepojena s nadprirodzenymi "silami", ktorym nejde o dobro ludi. budte preto prosim opatrni.
21. jan 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ak vam nevadi zapojim sa do debaty myslim sabiatko ze nemas az tak celkom pravdu aj ked je fakt ked ti chce clovek ublizit alebo spravit zle tak to nie je dobre ale ja si myslim ze to nie je vestenie ale neaka ina magia vestenim ti neublizi vestica ti ani nepovie vsetko co vidi ona ta moze nasmerovat a ty sa rozhodnes ako to primes ja osobne som bola u vestici dva krat a vzdy mi poradila celkom dobre a neublizila mi ja by som sla
5. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,ja verim na vestenie,,lebo ja som to zazila na vlastnej kozy a musim vam povedat,ze je to pravda,,,,vsetko my povedala co sa stalo a co sa stane,,,,,mne vestila z kavy,,,,,papik
5. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj popelka a u ktorej vestici si bola a kedy?Kolko ra to vyslo?
6. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

ja som bola minuleho roku u Zany v Leviciach a musim povedat, ze je neskutocna. Isla som tam, lebo som sa rozchadzala s priatelom a nevedela som, ze co a ako. Tak mi povedala, ze on sa mi ozve ale ze nemam reagovat, lebo aj tak by ma podviedol. No ale spracoval ma a ja som teraz po pol roku zistila, ze Zana mala pravdu. Zatial mi vychadza uplne vsetko co mi vyvestila. Tak dufam, ze mi zacne vychadzat uz aj to dobre. :frowning2:
8. feb 2010 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neviete čo je s pani Angelou ??? z cigánskych kariet???

alebo nepoznáte nejakú dobrú vešticu z BA alebo okolia BA??? takú overenú
8. feb 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,mohol by mi dat niekto kontak na vesticu Kotlarovu z Levic....dakujem....
8. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

prebehla som vsetky prispevky ale nie som si ista, ci sa niekto zmienil o Elvire z BA Ruzinova.....ja som u nej kedysi davno bola je to uz asi tak 7-8 rokov a vsetko sa splnilo....aj pozitivne aj negativne....
Ale nemam na nu uz kontakt, prosim nemate niekto na nu aktualny kontakt??? Velmi by ste mi pomohli a bola by som Vam povdacna :slight_smile:
8. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zuzi85

ja som bola u Elvíry niekedy koncom roka 2008 a začiatkom 2009, mne sa však zatiaľ nič nesplnilo, ani neviem, či sa splní, toto je na ňu kontakt 0903 461 515

ahoj
9. feb 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, simea, Elvira je vestica? alebo numerologicka?
9. feb 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simea123

velmi pekne dakujem za cisielko...:slight_smile:

No mne sa splnilo skoro 2 roky od vestby, uz som to aj pustila z hlavy a ked som potom lezala v nemocnici, tak som si na vsetko spomenula co mi povedala, ze ma varovala....ale nebrala som to Vazne kedze som mala 17 rokov....ale teraz spatne ked sa na to pozriem tak jej vyslo vsetko.... a preto by som ju rada opat navstivila, skusim dnes zavolat.

Este raz dakujem.

emma_932
elvira, vesti ale myslim, ze sa zaobera aj numerologiou, ale nie som si ista.
9. feb 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci nemate kontakt na pani Angelu, ktora mala email ciganske.karty@gmail.com - skusam sa s nou spojit, avsak email sa mi vracia, ze vraj je adresa nefunkcna... Dakujem za akykolvek kontakt na takuto pomoc :sunglasses:
9. feb 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez verim na vestenie - ja som bola u vestkyne raz a to pred 9 rokmi - zatial mi vsetko vyslo, s vynimkou jednej veci, nastastie, lebo ta bola zla, ale ked mi to povedala tak som sa vela modlila - modlitba ma podla mna vacsiu silu ako vestenie :slight_smile: vela veci som zabudla potom co mi povedala, ale vratilo sa mi to, ked sa to stalo. A vyvestila mi aj mojho maleho bambula, ktory nam robi nesmiernu radost :slight_smile:
10. feb 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Zuzi85, je dosť možné že veštby sa vyplnia neskôr, už tu jedna kočka spomínala, že tiež sa jej čosi vyplnilo po dvoch rokoch...a myslím, že Elvíra len veští, aspoň čo som ja bola u nej, tak len z kariet a pozrela aj do ruky...

držím palce, keď tak daj vedieť, či spokojnosť alebo čo...
10. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nasla som stranku www.vesticasisi.sk aj ked takym veciam moc neverim,tak som skusila na to cislo zavolat a bola som spokojna az prekvapena,je tam mila pani,vela veci mi potvrdila a odporucam.
11. feb 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som bola u Zany v leviciach. Naozaj je perfektná, myslím, že nie nadarmo je dvornou vešticou vydav ringier. To, čo mi povedala a ja som samozrejme neverila / veď načo aj / sa splnilo do bodky. Môj frajer ma podvádzal, to len ja som bola slepá a mala som aj nohu zlomenú, aj keď ma p. Zana varovala, aby som nešla lyžovať. Zana veští aj v 1 bratislavskej veštiarni, veští tam raz do mesiaca ako VIP, termín je dostať 5ažko, ale dá sa a ona vezme aj mimo poradia, keď je to akútne, treba sa objednať na č. 0907 185 695 alebo 0911 605 444. Ale to prvé číselko je spoľahlivejšie. Ak máte problém, doporučujem Zanu, je naozaj stopercentná!!!!!
18. feb 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som bola u vestici minuly mesiac a bola som naozaj vyvalena , ako sa triafala do veci :grinning: , Moja logika dako nechce tomu verit, ale fakt bola dobra. Aj som jej to na konci povedala , sa usmiala :dizzy_face: :dizzy_face:
A cakam na buducnost, ktoru mi povedala. Keby sa to splnilo , bolo by to fakt super :dizzy_face: :dizzy_face:.
Ale este by som isla aj k inej. Idem si vas precitat , ze kde mozem daku najst
18. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spytat sa nieco vestice mozes aj na www.moneo.sk v bezplatnom online rozhovore :wink:
18. feb 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok