• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
ahojte....volala som tej sofe...ma audiotextove cislo...vyzerala doveryhodne a tak som na tom minula cez tisic korun isto...:(...povedala mi, ze moj priatel ma nepodvadza, ze mam byt na neho miernejsia a menej podozrievava...dala mi par rad, ktorych som sa mala drzat...na druhy den som zistila, ze moj priatel ma zaroven inu frajerku a trva to uz tri mesiace...takze tak
18. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte!Citam tu rozne nazory,ale je asi na kazdom,aby skusil nieco a potom si vybral,ako som ja urobila a vestica sisi mi dost pomohla :slight_smile: ...skuste aj vy....www.vesticasisi.sk
20. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte..čítam Vaše príspevky..a rada by som sa opýtala na Vaše skúsenosti s p. Zúbkovou v Banskej Štiavnici..Ja som bola u veštici len raz..pred týžddňom..konkrétne u tejto spomínanej veštici..osobne to nejak nevyhľadávam..vo veľa veciach sa trafila..neboli to žiadne všeobecné informácie..A práve kvôli tomu..by som tam už viac nešla..Z minulosti uhádla asi 90%. Aké máte s ňou Vy skúsenosti..resp..poznáte niekoho kto u nej bol? Vrelá vďaka.
22. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatial , este neviem ako sa sem pise ,ale pridem na to
26. feb 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano verim na vestenie
26. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ponorka ahoj, ano ja som tam bola a splnilo sa takmer vsetko a este stale sa plni.
Z minulosti mi uhadla uplne vsetko este aj to, kde robi moja mama.
26. feb 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja by som sa rada spýtala, či má niekto skúsenosť s vešticou Andulou z Ba, veští z kávy, ruky a kariet. Ak niekto túto skúsenosť má, mohol by napísať.....spokojnosť.....naplnenie....

ďakujem veľmi pekne
1. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpovedám na vaše príspevky. volám sa Janka a som veštica zo Žiliny. moje číslo je 0903 566 258 . ak máte záujem ozvite sa mi. poradím Vám
2. mar 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venujem sa vešteniu už 12 rokov. vykladám zo sedmových, tarotových kariet. venujem sa astrológií, i - tingu. mail matasova.jana@pobox.sk
2. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, nemá niekto prosím kontakt na vešticu zo Štiavnických vrchov, alebo štiavnickych baní.
Ak áno, pošlite mi na email: tina1975@centrum.sk
Ďakujem
5. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.milara.sk, tato pani je v malackach, vesti aj cez telefon, ak sa s nou dohodnete, je velmi dobra. v oktobri minuleho roku mi predpovedala, ze bude so mna tehulka a je to tak :slight_smile: povedala nam aj vela inych pravdivych veci, ktore sa splnili, az na niektore malickosti. alebo na www.moneo.sk - pani saluna. treba ale vystihnut dobu, kedy je pripojena, nie je to vzdy...ak vam to niekto zdvihne, treba sa spytat, ci je to ona. ak nie je pripojena, vtedy vas pripoji na nejaku inu vesticu. ja osobne volim tuto. tieto dve zeny su super, da sa s nimi dohodnut aj na osobnom stretnuti :slight_smile:, nie len cez telefon. a to uz nejake skusenosti z vesticami mam, nie kazda vam povie pravdu. ja osobne sa ucim vykladat tarotove karty, zatial len velku arkanu, ale teraz v tehu mi to tieto panie zatrhli, ak nechcem, aby na mna skocila nejaka pliaga, vraj ked chcem porodit zdrave dieta, tak ruky od kariet prec, lebo okrem pozitivnej energie je tam aj negativna a to moze malemu uskodit. takze ja si momentalne davam vestit...pre istotu. nechcem dopadnut zle
5. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som veštica janka . venujem sa tomu profesionálne , som v Žiline. ak chcete vedieť viac ozvite sa mi 0903 566 258. rada sa s Vami zoznámim.
5. mar 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už žiadnú vešticu nikdy v živote. Minulého roku som jednu kontaktovala, predpovedali mi, že do konca roka sa mi stanú niejaké zle veci , lebo vedela, že máme finančné problémy. Trpla som do konca roka. Ale nič sa nesplnilo, bá práve naopak, teraz sa všetko na dobré obrátilo.
6. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
6. mar 2010 o 17:01 • kniha14
kniha14 mas email :wink:
6. mar 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sice aj ja vestim ale z gule a co ukazuje to pisem a poviem co koho caka . Sice cez meil vy pokladate otasku ja zase odpisem co ukazuje . Ja mam len oci a gulu . Neklamem ako ukaze tak napisem .Deti a ich problem kuknem zadarmo .Ja mam meil agaven 2@zoznam.sk Mne malo vestili , ale za velku cenu a obkecavali a vychvalovali mna moju povahu spravanie atd.. ,ze nakoniec som vedela len toho malo no toto mema rada ja pisem hned co a ako neobkecavam ..
6. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
agaven2 mas i.p
7. mar 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej viem už
7. mar 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
7. mar 2010 o 19:39 • kniha14
ahojte,ja som na vestice a podobne veci zo zaciatku vobec neveril ale mal som jedno obdobie kedy som mal toho fakt vela aj v praci aj v osobnom zivote tak som si povedal ze za pokus nic nedam a kolegyna mi poradila jednu vesticu (www.vesticasisi.sk) ktora jej velmi pomohla a musim povedat ze aj mne...naozaj ma milo prekvapila.vedela vela veci ale hlavne poradila mi a nasmerovala ma.zatial mala vo vsetkom pravdu takze zacinam aj ja verit.takze ak niekto vaha tak za pokus nic nedate :slight_smile:
9. mar 2010 o 02:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je to tak zalezi na vas komu si date a ci tam aj pojdete. Tak isto ako aj liecitelia , ked lekar nezabere licitel moze ties pomocou bylin dostat cloveka s jeho trapenia .
9. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave som absolvovala rozhovor s Jankou (nick Kniha14). Velmi ocenujem jej pristup, sposob a odbornost vykladu. Uvidime, ci sa predpovede splnia, ale sucasny stav popisala vyborne aj bez toho, aby som cokolvek povedala alebo naznacila. Dokonca vola klientom spat, aby si overila, ako sa vyklad plni. Velmi pekne jej dakujem.
9. mar 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravím,ak môžem poradiť aby ste boli spokojné tak ako ja tak zavolajte Sofii dam sem račej kontakt lebo jedna žena sa tu za nu vydáva a sam som sa pomylil a zavolal tej nepravej a bol som zhrozený .Sofia mi otvorila oči ,povedala veci ktore nemala od koho vediet ,skratka ma presvečila o schopnostiach zatial sa do bodky všetko splna až nechapem ako to môže tak fungovat ,prečital som si kade čo o nej aj na internete ,len jedno ma mrzí ,že sa jej neda hoci kedy dovolat,tak sa nenechajte odradit tie ktore potrebujete pomôct verte budete v správnych rukach /0900511020/.
12. mar 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Veštice ,veríte alebo nie?Dlho som otáľala či vôbec napísať ,ale keď že si tu odovzdávate skúsenosti a o tejto stránke si myslím len to najlepšie pridám sa aj ja.Som človek reálne mysliaci , no taktiež ma prepadla dilema veriť neveriť.Poviem vám toľko veštíc ma poriadne dopálilo až som si myslela že vo mne je chyba ,no skrátka prestala som dôverovať.O skúsenostiach som debatila v robote v kabinete /som učiteľka/a dve moje kolegyne ma doslova nanútili zavolať jednej žene to aby som pochopila ako to v skutku funguje.nič by som sem nenapísala verte ,ale musím.Volala som Sofii ,už prvý môj rozhovor urobil na mňa neuveriteľný dojem ,do slova a do písmena mi opísala môj život,povahu atď bola som fascinovaná a to som netušila že veci ,slova budú mať pokračovanie .Volám jej už pravidelne doslova sa s ňou radím .Môj život sa dal v ďaka Sofii do poriadku naučila ma veľa aj keď som si myslela že ja sa učiť už nemusím.Ak sa chcete aj vy pohnúť dopredu neváhajte a skontaktujte sa ,dávajte však pozor či to bola tá pravá ,lebo do slova sa tu niekoľko žien za ňu vydáva .sofa.estranky.sk tam nájdete všetko čo potrebujete.Pre tie ktoré vás môj článok neupútal neberte to ako reklamu ,ale prosím ako poďakovanie žene ktorá mi naozaj veľmi pomohla .Prajem veľa úspechov.
15. mar 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Připadá mi moc peněz za málo muziky volat věštici za 70kč/min,nevím,jaké ceny máte na Slovensku,ale tuhle službu bych rozhodně nevyužila,jinak je zajmavé,že u nás je hodně možností,že po netu Vám kartářka vyvěští i zadarmo,ale o žádné na Slovensku toto nevím.Jinak já mám svou oblíbenou kartářku ke které dojíždím celkem daleko,ale vyplatí se to.
21. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dlho som verila ale uz prestavam verit .......... :frowning2:
22. mar 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den. verim vesteniu uz roky, ale prosim hladam teraz nejaku vesticu z okolia KE. Vie niekto poradit. Dakujem robkokop@gmail.com.
28. mar 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte poviem pravdu bol som u vestici v nitre lebo boli nejake problemi a casoom som siel k vestici do stiavnickych bani stim ze som pocul ze je vazne dobra ties som mal obavy ale povedala mi uplne opak toho co povedala vestica v nitre aj na pritomnost ale aj na buducnost a pocas tej doby mi vyslo vsetko co mi povedala tak je nakazdom ci verit a zasa ci nie len mal by som navas prozbu chcem sa tam vratit opet ale akosi som stratil tel cislo keby sa nasla nejaka dobra dusa ktora by mi to cislo poslala na emeil datel111@azet.sk by som bol velmi povdacny vopred dakujem.
13. apr 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Chcem vám povedať,aby ste si dali na veštice pozor!Pretože,ak veríte vo veštenie,vyvolávanie duchov a podobne,určite musíte veriť,že existuje duchovný svet.Samozrejme,že existuje.To,čo ľudia vyvolávajú duchov ľudí,vôbec nie sú ich duše /tie sú v nebi alebo v pekle/,ale démoni.Mnoho ľudí verí v Boha.No treba si uvedomiť,že existuje aj diabol.Mnoho ľudí verí,že sa po smrti dostane do neba,ale zvláštne ,že neveria v peklo,ktoré samozrejme,je tiež,plné zatratených bytostí,ktoré neuverili v Boha,nemilovali Ho a neposlúchali Ho.Boh nám v Biblii hovorí,čo máme robiť,ako žiť atď..Je tam všetko,čo človek potrebuje vedieť a kto čítal Nový Zákon,vie,že je tam písané aj o démonoch.Píšem to tu preto,lebo veštenie,čarovanie a pod.mágia je od diabla a môžete sa cez tieto veci dostať do problémov,pod kliatbu.O tomto je super kniha od Dereka Princea- POŽEHNANIE ALEBO PREKLIATIE-VYBER SI.Čiže,veštenie funguje asi na takom princípe,že..veštica vám "predpovie budúcnosť",no lenže čo je ona,aby vedela budúcnosť,však?Vôbec to tak nemusí byť,všetko môže byť úplne iné a má byť iné /zlé veci sa stať nemusia a nemajú!/,napr. povie človeku,že v 50-tke ho zrazí auto-no..a démoni sa postarajú,aby ho ozaj zrazilo!Pretože to nie je Božia vôľa,aby človek zomrel v 50-tke pri autonehode,ale aby žil dlhým,šťastným a plnohodnotným životom.

O knihe POŽEHNANIE ALEBO PREKLIATIE /KLIATBA/,kopírujem:

Sloboda od tlakov, o ktorých si si myslel,
že s nimi musíš žiť!

Si neustále trápený chorobou, finančnými tlakmi, napätými vzťahmi? Kladieš si otázku: Prečo niektorí ľudia prežívajú samé zlyhania a sklamania, zatiaľ čo iní sú na výslní úspechu a naplnenina? Možno sa tebe alebo tvojej rodine stávajú nehody s akousi rozpačitou pravdepodobnosťou.

Derek Prince poukazuje na to, že v živote každého jednotlivca pôsobia dve sily: požehnania a kliatby. Jedna sila je prospešná, druhá škodlivá. Aby sme sa tešili Božím požehnaniam a boli ochránení pred kliatbami potrebujeme porozumieť, ako pôsobia tieto dve sily.

Autor dramaticky ukazuje, že kliatba nie je poverou z temných dávnych dôb. Opisuje životné skúsenosti ľudí, ktorí boli prekvapení zistením, že neboli slepými obeťami náhody alebo dokonca dedičnosti. Lepšie povedané problémom bola kliatba, ktorá mohla mať svoj pôvod v predošlých generáciách.

Najdôležitejšie je, že autor knihy ti ukazuje, ako rozpoznať kliatbu pôsobiacu v tvojom živote a pomáha ti nadobudnúť vyslobodenie a Božie požehnania.

OBSAH:

Predslov
Dr. Mahesch Chavda o autorovi
Úvod ku knihe

Požehnania a kliatby
Úvod k časti
Zápas s tieňmi
Neviditeľné bariéry
Ako pôsobia požehnania a kliatby
Zoznam Mojžišových požehnaní a prekliatí
Sedem znakov prekliatí

Žiadna kliatba nepôsobí bez príčiny
Úvod k časti
Falošní bohovia
Rôzne morálne a etické hriechy
Antisemitizmus
Zákonníctvo, telesnosť, odpadlíctvo
Krádež, krivá prísaha, okrádanie Boha
Osoby postavené v autorite
Kliatby vyrieknuté nad sebou samým
Služobníci satana
Duševné rozprávanie
Duševné modlitby
Zhrnutie druhej časti

Od kliatby k požehnaniu
Úvod k časti
Božská zámena
Sedem krokov k oslobodeniu
Z tieňa do slnečného svitu
Násilníci po ňom siahajú
Ďalej ako vyznanie: Proklamácia, ďakovanie, chvála
Proklamácia pre trvalé víťazstvo

Dôležité dodatky
Úvod k časti
Doposiaľ nezrušené kliatby
Žehnať, alebo preklínať?

http://www.milost.sk/index.php?module=articles&id=3
14. apr 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
14. apr 2010 o 17:43 • deborah1
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok