• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

22. júla 2017 
Deborah1 :confounded:
16. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak isto :zipper_mouth:
17. apr 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. apr 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte,ja este len budem cakat co mi napise,tak uvidime...... :wink:
19. apr 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, citala som si Vase odkazy na vestkyne na tomto fore a kedze som tvor zvedavy, tak som poslala svoje udaje Angele, ktoru tu vsetky zeny vychvalovali. Poslal som jej mena a datumy narodenia na jej novy mail, ktory som tu nasla. Boto to pred vyse mesiacom a ziadnu odpoved som od nej nedostala. Dost som z toho nervozna, nakolko, som jej poslala osobne udaje a nepaci sa mi, ze sa vobec neozvala. Pozna tu vestkynu niekto osobne? Dufam, ze informacie nezneuzije. Viete nieco o nej? Poslala v poslednej dobe niekomu odpoved? Dakujem
20. apr 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte-kamaratka mi poradila vesticu Sisi,bola som spokojna,vyskusala som toho dost,ale tato mi dako sadla a dost prijemna pani.Clovek,ked potrebuje pomoc,tak skusa co sa da,kazda mi len slubovala zlepsenie a tato mi otvorene povedala,ze co ma este neprijemneho caka a to si vazim,ved zivot je aj o zlom.
22. apr 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
kontaktovala som Angelu davnejsie, v oktobri tusim - vtedy sa mi ozvala. A aj nedavno tak pred par tyzdnami a tiez sa mi ozvala. Zakazdym som nieco poslala na jej ucet. Tot moja skusenost.
22. apr 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, chcem sa spytat, ci predpovede od Angely niekomu vysli, lebo mne vykladala minuly rok v maji a zatial sa mi nic nesplnilo. Dala tam nejake obdobie, ale nevyslo to bohuzial a same dobre veci tam napisala....:o((((
30. apr 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano niektore veci sa splnili a na niektore este len cakam ze sa vykrystalizuju. Vcelku vacsina veci sedi, ale zavisi ako ich clovek spaja s vlastnou situaciou a osobou. Je to ako horoskop, z urciteho pohladu plati..
30. apr 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som navštivil kopu veštic no žial mal som zmiešane pocity ,kedže som s Popradu aj možnosti ubudlo , tak som dal na radu kolegyne ktora je v kontakte zo Sofiou/jasnovidka/ Do dnes nelutujem že som jej zavolal ,lebo som zistil že ked ma niekto dar tak to funguje inak ako ked som chodil pre rady kade tade.Dnes viem čomu a komu môžem veriť a verte už sa nedam nachytat na hruškach.Ak chcete byt naozaj spokojný nestracajte čas ona vam aj poradi ako vaš problem riešiť a verte to nerobí to každí .Vrelo doporučujem/www.sofa.estranky.sk/
4. máj 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koľko si jej platil?
5. máj 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
chcela by som sa opýtať či je nejaká dobra veštica v BB? ktorá je ozaj spoľahliva, počula som že nejaká je za priorom. Vie mi niekto niečo povedať o nej. A kde presne sa nachádza.......... ja by som mala záujem o tarot, cigánske karty a numerologiu....
Ďakujeeem za odpovede :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. máj 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka 07 poznám jednu numerologičku z BB.Bola som už 3 krát u nej v priebehu 5 rokov.Ona robí len s číslami,takže povie povahu,charakter človeka,životnú cestu.Nie to čo sa stane.Ale vo ZV je tiež dobrá veštica,veští z karát.Pošli mi IP ak chceš kontakt.papa
10. máj 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ja osobne som pobehala uz "zopar" vestic :sunglasses: ; avsak zo vsetkych kartarok sa mi najviac osvedcila pani, ktora funguje tak, ze jej poslem email s mojim problemom a ona zvykne do 3-5 dni odpovedat. Paci sa mi aj preto, lebo nema taxu - ako ostatne poradkyne:slight_smile:, ale napise c.uctu a podla vlastneho zvazenia jej zaslem odmenu... kontakt na nu: janka.karty@gmail.com
13. máj 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. máj 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potrebuje ta janka nejake udaje ako datum narodenia alebo nieco?
15. máj 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco vsetky, ktore niekoho doporucujete mate pod 5 prispevkov? ja mam z toho potom pocit, ze len doporucujete same seba :confounded:
15. máj 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna preto, lebo nie kazdy vie o tejto debate ze existuje skoro uz dva roky... okrem toho sa ludia kazdu chvilu pytaju na to iste dookola.. ci niekto niekoho nepozna... tak tu stale niekto niekoho dookola odporucia ci uz sameho seba alebo nie je snad jedno.. ak budu ludia spokojny so sluzbami tak preco nie..
16. máj 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno mas pravdu... podla mna to ale nie je to iste ci si niekto robi vlastnu reklamu alebo je vazne spokojny z niecimi sluzbami...
16. máj 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lujzask čo je to za stránka ? Akási je divná...
17. máj 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verím, ale zas nie kazdemu, buducnost si sami pripravujeme svojimi myslienkami, takze sa to da zistit, ja sama si niekedy vestim :wink: ale druhým nebudem :wink:
17. máj 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zobaka ja vestim tiez len mna zase zaujima ako ti to ide nakolko mne to nejde ak mas karty tak nic to je jasna sugeracia a to vyklada skoro kazdy ale aj kukas ako ja v guli a premieta sa ti to ako film ako sa ti ukazuje ked mne nie .vetsinou ja zase vestim vesticiam a oni mne vykladaju kary .. Ako to ide zaujimave ale zase vesti sa aj inym ako kava atd...
18. máj 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja pouzivam tarotove karty, vizionarka nie som, cize iba podvedomie pouzivam, pomohli mi uz pri rozhodovani, neviem ci sa v guli da nieco vidiet :slight_smile: tam som sa este nedopracovala :grinning:
21. máj 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linette - tiez som pocula o takom mieste kde su vsetky osudy ludi, myslis, ze je to pravda?
21. máj 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,chcela by som sa vas opytat ci nepznate nejaku vesticu alebo vesta ktory cisti aura,ja mam jeden kontakt na jedneho vestca katiana ale suma sa mi vidi prehnana 200eur a to sa ja nemozem teraz dovolit ani nahodou.
alebo poznate nejaku dobru vesticu vo Zvolene bola by som rada keby ste mi dali na nu kontakt.
dakujem vam vopred za odpoved
25. máj 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apolis áno vo ZV je dobrá Inez ak chceš kontakt napíš mi IP
25. máj 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zobaka ja si myslim ze moze byt take daco .. :wink: na tom mieste su neni napisane osudy vsetkych ludi, len niektorych .. a zaujimave je, ze prave ti to maju napisane, ktori si tie osudy aj vyzdvihnu :confused:
25. máj 2010 o 17:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apolis ty mas na mysli kaitana??? :confused: :confused:
25. máj 2010 o 17:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som si dala vestit u jednej mladej pani, ktoru najdete na skype pod dominika1236163 alebo na fabryovad@centrum.sk Bola som velmi spokojna aj s vestbou,ako aj s jej pristupom,naozaj vrelo odporucam
26. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominika, musim sa smiat, prepac. Registrujes sa na fore dnes, tvoj nick je dominika a odporucas dominiku :slight_smile:
26. máj 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok