• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

9. augusta 2017 
dominika odporuca samu seba :grinning: .....sikovna :wink:
26. máj 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý den, ja som volala do tv neviem presne ako sa vola ta stanica - myslim zivo....jasnovidka tamara..neviem ale ja jej neverim ani slovo, natahovala hovor, nic mi to nedalo..... Potom som volala tu ospevovanje Sofe, ktorá je skutočne dobrá psychologička, ale to je tak všetko. volala som jej asi trikrát a stále mi povedala nieco ine. a teraz s odsupom casu, vidim ze nic sa nesplnilo. stalo ma to ani neviem kolko € a nič mi to nepomohlo. to co mi povedala sofa ...stal sa pravý opak. tak to je moja skusenosť, kazdý nech si z toho vezme svoje.
29. máj 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@krasula
ahoj tak mne odpovedala angela asi v septembri a vysledok: nic sa nesplnilo....ale vôbec, predpovedala ze sme osudová láska, a ani sa to len nezacalo...asi tak xixixi skoda 10€. ale nech sa kazdy presvedci sam
29. máj 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa vam cudujem,ze sa nechate navnadit na tieto bludy v tv :grinning:
29. máj 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja chodím k jednej suprovej, už som tam bola 2x a všetko sa mi splnilo, a sedela aj minulosť. ja verím na takéto osoby.
ona veští na 3 roky dopredu. je to suprová pani a ked sa jej pozriete do očí, vyžaruje jej niečo od tial...bola som tam akurát minulý týždeň :slight_smile:
29. máj 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som dneska napísala pani Angele, ale vrátil sa mi email v anglickom jazyku.Neviem teraz či ten email prijala.Aké máte skúsenosti s posielaním emailov pani Angele na email ciganske.karty@gmail.com?
29. máj 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ak možem doporučit Sofu /0900511020/dočital som sa na nete o nej same chvály tak som vyskušal a nesklamala naozaj som spokojný .
29. máj 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ich vyskúšala niekoľko, keď som mala problémy, ale väčšinou som bola sklamaná-sú ešte veci, na ktoré čakám a môžu sa splniť, ale to čo bolo pre mňa vtedy dôležité vedieť, tak nakoniec vypálilo úplne ináč a pravdepodobnosť, že sa to zmení je takmer nulová. Takže som sa naučila spoliehať sama na seba a pozitívne myslieť, iné nič nepomáha...
31. máj 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked nietoré sa len hrajú na veštice :slight_smile:, treba ísť k overenej a nie hociakej :unamused:
31. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meggietn prosim ťa a môžeš sem hodiť kontakt na tú vešticu ku ktorej chodíš?(a odkiaľ je?)dík moc
2. jún 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja by som chcela poznať ozaj dobrú vešticu. Vyskúšala som aj sissi aj sofu, ktoré tu boli vychválené. Obidve sa netrafili a každá povedala niečo iné. Volala som im asi pred 2 mesiacmi. Pýtala som sa na príbuzného, ktorý je teraz mŕtvy. Povedali mi vtedy o ňom, že má veľmi veľkú perspektívu do budúca (vtedy ešte žil) a všetko bude dobré. Ale nestalo sa tak. Ináč môžem povedať, že boli milé, ale veštenie malo skôr podobu psychologického rozhovoru. Lenže s veštením do budúcna to nemalo nič spoločné. Ozaj by som chcela spoznať dobrú vešticu, ktorá má presvedčí, že má tento dar.
2. jún 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, chcela by som vas vsetky varovat pred EVOU BENOVOU alias 100 INYCH NIKOV... V KAZDOM PRISPEVKU V KTOROM SA SPOMINA EVA BENOVA SI PISE ONA SAMA.. JE TO VELKA PODVODNICKA ... NEDAVAJTE JEJ PENIAZE... JE TO PODVODNICKA... iba som chcela pomoc a toto forum varovat. caute!!!
PS: nie vestkyne, ale tuzba vas privedie tam kam chcete :slight_smile:) vsetko dobre prajeme
4. jún 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mywiel ahoj nedala by si my prosim ta neaky kontakt na tu vesticu z dediny diikk
9. jún 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute pozna niekto vesticu janku zo ziliny???
9. jún 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznam aj ja super numerologičku z Bratislavy vola sa Zuzana ,poviem vam ze vsetko co napisala sa aj stalo
11. jún 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najlepšia numerologicka je aj tak pani Zuzana z Bratislavy
11. jún 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sumienka2525
@sumienka2525 mozes mi dat kontakt na tuto vesticu???,,ako sa vola??,
11. jún 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danduska
@danduska ja poznam velmi dobru numerologičku vsetko mi od nej vyslo vie predpovedat ozaj dobre buducnost klobuk dolu pred nou
11. jún 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzejboba velmi dobra numerologicka je Z. Hrabovska klobuk dolu pred nou teda vie vsetko vyvestit staci len datum narodenia ..............je z Blavy
11. jún 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkovalucka
@petkovalucka Ako sa prosim ta spojim s tou Angelou???, aky mas na nu kontak vyskusala by som aj tuto vesticu .Numerologiu ,vyklad kariet ktoru som mala od Z. hrabovskej sa do bodky splnil
11. jún 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akina7 Nechcem si zastávať veštice ,lebo sú také a také.Ale poznámočku si tiež dovolím,vieš keď sa s tebou energeticky niekto napojí tak pozerá tvoj život a na dôležite aspekty v tvojom živote ,takže ak povedali dve že tvoj príbuzný je v pohode tak sa ani nedivím pretože ak bol chorý pre ten okamih sa mohol cítiť skvelo ,ťažko sa napája na druhu príbuzenskú vrstvu a preto by malo byť veštenie osobité /pre konkrétneho človeka/Nikdy by som si nedovolila súdiť či má niekto dar ,alebo nie ,lebo ak dotyčná naozaj ten dar má a ty si jej ukrivdila vedome v tvojom živote nastanú zmeny krivdy a sama nebudeš chápať prečo.,len to bude práve to že ťa to má niečo naučiť.Krivdu ti môže odpustiť práve tá ktorá ma dar ty však musíš vedieť ,že si spravila chybu.Práve preto ja nesúdim nikoho ,lebo neviem či má dar .A nebola by som si táka istá v tvojom prípade ,lebo pokiaľ si sa skontaktovala s jednou s nich tak o jednej viem ,že doslova pochádza z rodu bosoriek kde je to generačne a veď že bosoráctvo nie sú koniny písane na nete.
15. jún 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne veštila jedna stará pani, čo sa tomu už roky venuje. vtedy som to brala ako srandu, čas však ukázal že sa všetko plní. a tomu čomu som veriť nechcela sa ukázalo bohužial ako pravda. len som slepo niečomu verila.
15. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ!prosím pošli mi číslo na nu.dakujem
17. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo to pre 13 endzi
17. jún 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska24 bola z NZ ? ......... Chcem sa spítať pozná niektorá z vás vešticu p.Hátašovú zo Šale? ....... ak áno napíšte mi prosím cez IP vašu skúsenosť s ňou. .. budem vám véélmi vďačná :slight_smile:
17. jún 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingola21 ćau skús vešticu na tel. čísle: 0915648255, nie je to audiotextové číslo.
Je dobrý ale musíš spolupracovať, cez telefón.
18. jún 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matka07 Ahoj skús 0915648255
18. jún 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja verim, bola som u jednej pani, este dobrych par rokov dozadu a veru zatial sa vyplnilo, aj to neprijemne, ale aj to dobre :slight_smile:
18. jún 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozdravujem Vás všetkých, nedá mi nenapísať príspevok. Veštím priateľom pomáham ako sa dá, ale veľakrát sa stalo že druhá strana málo dôverovala alebo skúšala. Mám rôzne skúsenosti a príbehy. Tiež sa zaoberám veštením už viac rokov. Skúste tel. číslo(nie je to audiotextové číslo) 0915648255
18. jún 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola z NZ :slight_smile: ale pricestovala
18. jún 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok