Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
@meggietn prosim ťa mrkni sa do IP,ďakujem
18. jún 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@13endzi ahoj a mohla by si mi poslat na ňu kontakt? a volala si jej alebo posielala sms? dakujem
18. jún 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska kto bola ta pani? ja som si dala tiez vestit v NZ. mozes do IP
18. jún 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj doloren. Určite som nechcela nikoho uraziť, veď som nenapísala, že tie dotyčné nemajú dar. Napísala som, že by som chcela spoznať niekoho, kto má dar veštenia. Volala som im preto, lebo som si tu o nich prečítala len samé dobré referencie. Ale u mňa to bohužiaľ nevyšlo, to je fakt moja skúsenosť. Volala som naspäť jednej, ako sa vyvíja situácia a aj sa mi ospravedlnila a doslova povedala, že jej môžem za to vynadať, že jej veštba nevyšla. Ale ja nie som taký človek, čo by sa k tomu znížil. A pri mojom smútku, ktorý prežívam zo straty blízkeho človeka ani na to nemám síl. Ešte raz píšem, že som nechcela nikoho uraziť ani ohovárať. Napísala som len moju skúsenosť a za tým si stojím.
19. jún 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akina7 Tak urcite si sa stretla s numerologickou ,ktora ma daleko od numerologicky, moja skusenost je ze som mala prave to stastie ze som stretla pani ,ktora numerologiu,vyklad kariet vie velmi ok................prijemny dnik
21. jún 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellyluky Ahojte. Aj ja som dnes chcela napísať p.Angele mail, ale vrátil sa mi s tým, že už neexistuje. Nemáte niekto na ňu iný kontakt??? Dakujem
23. jún 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemôžete mi niekto poskytnúť kontakt na veštkyňu Didu z Vrakune/BA. Jedna známa u nej bola aj jej kolegyňa a obe boli veľmi spokojné. Len nevie nájsť na ňu kontakt. Nemáte ho niekto? Veľmi pekne ďakujem.
24. jún 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hrosica08 mrkni do IP
24. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neda mi prispiet svojou troskou k tejto teme...S napadom ist k vestici som sa pohravala este na strednej skole a tak sme s kamoskou jednu navstivili. Brali sme to ako zabavu. Ci mala pravdu alebo nie, to tu riesit nebudem, vsetci tito ludia maju dar, to sa neda upriet. Odvtedy uplynulo uz par rokov pocas ktorych som ich navstivila este niekolko. Nakoniec som si nasla taku "svoju - stabilnu", ku ktorej som chodievala pravidelne. Pri poslednej navsteve som ju ale urazila (nepytajte sa ma ako) a ona ma uriekla. Odchadzala som od nej so strasnym pocitom, ktoreho som sa nevedela zbavit este rok a pol. Vzdy ked som sa pozrela na nejaku zenu, napadali ma rovnake slova, ako tam u nej. A tak som si zila v tomto "stave" dlhsi cas, vyvrcholilo to minuly rok pred statnicami, ked som pretelefonovala snad 100 Eur na rozne cisla, pretoze som potreboval vediet, ako to dopadne a strasne som sa bala. Potom som kupovala byt, situacia sa opakovala. Toto podotykam vobec nesuvisi s urieknutim, ale s vestenim vo vseobecnosti. Vobec som sa nevedela sama rozhodovat a riadila som sa podla ich rad, pripadne neustale myslela na to, co mi ta ktora povedala. Az ma raz kamoska dotiahla k jednej zlatej pani, ktora vestica nie je, ale sa k nej "pridruzili" ine bytosti a prostrednictvom nej ludom pomahaju. Vobec sme sa nerozpravali o buducnosti, ale pomohli mi tak, ako nikdo pred tym. Zbavili ma urieknutia a do buducnosti mi dali iba par dobrych rad. Vraj ludia su strasne hlupi, ked chcu poznat buducnost, vsetko je aj tak uz niekde napisane a nemame pravo to vediet. Dokazeme sa rozhodovat najlepsie sami podla vlastneho uvazenia. Verte mi, vestenie je zbytocna strata casu, aj penazi....
27. jún 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggietn ahoj, chcela som sa opýtať na tú vešticu, ku ktorej chodíš,
môžeš mi dať na ňu kontakt?
27. jún 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11slavuska napísala som ti ho do IP
28. jún 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggietn ďakujem skúsim zavolať a dám vedieť
28. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hrosica08 ahoj tel. kontakt na vešticu Didu je 0903 821 456, sídli na Orichideovej č. 21, Bratislava- Vrakuňa je naozaj super ja som bola dnes u nej a som spokojná, milá a veľmi sympatická mladá pani.
28. jún 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ichi - toto je zaujimavy postreh, ale treba spomenut, ze clovek sa k vesticiam a k roznym veciam ktore by mu mohli naznacit ako to ci ono dopadne, uchyluje (okrem chronickych zvedavcov-pokusitelov) vtedy, ked ma urcitu krizu, nizke sebavedomie, ci sebadoveru. Ak mu priazniva "predpoved" doda nadej, a to ze zacne verit aspon v dobry koniec ak uz nie svojim schopnostiam, sposobi to ze bude mat pozitivnejsi pristup k veci. A s pozitivnym pristupom sa da dosiahnut dost, ci je to uz niekde dopredu napisane alebo nie.
2. júl 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja som praveze nikdy ani len neuvazovala o tom ist k vestici....ale posledny rok mam pocit akoby ma niekto preklial a vsetko sa mi ruca,nic sa nedari,vsetko v mojom okoli sa kazi....Nikdy som sa necitila taka stratena....preto tiez uvazujem,ale o ANJELSKOM PISME....Len neviem najst ziadnu vesticu ktora anjelske pismo ovlada,viem ze v mojom okrese su dve ale neviem ziskat kontakt..Pocula som ze su vyborne a tiez ze prostrednictvom anjelov komunikuju s vami....A tiez vam vedia povedat,ci ste prekliaty a zaroven vas od tohto prekliatia,ci urieknutia ocistia...a hlavne toto ja potrebujem....Nepotrebujem vedet buducnost,ale nieco ako radu,a ocistenie.....A takztiez vedia ako aj normalne vestice povedat minulost,pritomnost aj buducnost ak si to zelate.....akurat ze sa to robi vsetko prostrednictvom vasho anjela.... komunikuje sa pomocou toho pisma.
Chcela by som sa spytat ci niekto viete o anjelsom pisme a ake mate skusenosti....pa
2. júl 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ichi -fuuuha no to ta sestra tak nenavidela ze nieco take spravila??Verim v ciernu magiu,woodoo a podobne,a chcela by som tiez najst osobu ktora by ma ocistila lebo ako som pisala predchvilou mam pocit ze niekto ma tiez uriekol a to odvtedy ked som sa vydala a po narodeni syna,sa to rapidne zhorsilo....pravdepodobne neaka holka,ktora mi to z manzelom nedopriala a mam aj typy....Proste citim ze to tak je....mas aj kontakt na tu pani?A odkial je?
Dakujem pa
2. júl 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja som praveze nikdy ani len neuvazovala o tom ist k vestici....ale posledny rok mam pocit akoby ma niekto preklial a vsetko sa mi ruca,nic sa nedari,vsetko v mojom okoli sa kazi....Nikdy som sa necitila taka stratena....preto tiez uvazujem,ale o ANJELSKOM PISME....Len neviem najst ziadnu vesticu ktora anjelske pismo ovlada,viem ze v mojom okrese su dve ale neviem ziskat kontakt..Pocula som ze su vyborne a tiez ze prostrednictvom anjelov komunikuju s vami....A tiez vam vedia povedat,ci ste prekliaty a zaroven vas od tohto prekliatia,ci urieknutia ocistia...a hlavne toto ja potrebujem....Nepotrebujem vedet buducnost,ale nieco ako radu,a ocistenie.....A takztiez vedia ako aj normalne vestice povedat minulost,pritomnost aj buducnost ak si to zelate.....akurat ze sa to robi vsetko prostrednictvom vasho anjela.... komunikuje sa pomocou toho pisma.
Chcela by som sa spytat ci niekto viete o anjelsom pisme a ake mate skusenosti....pa
2. júl 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
) co mi to tu dvakrat odoslalo to iste???he nevadi
2. júl 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xenidlo Ahoj, v niecom mas pravdu, ale v niecom musim nesuhlasit. Pozitivny pristup k zivotu ti ziadna vestica neda, to musis mat v sebe. Pravdu mas v tom, ze na docasne zvysenie sebavedomia to urcite vplyv ma, ale clovek, ktory to takto riesi si aj tak nepomoze. A co sa tyka kriz, je to presne o tom rozhodovani, ktore musis spravit sama za seba a nenechavat toho rozhodovanie niekomu inemu. Mozes zit cely cas v hlave s niecim, co vobec nie je pravda, len ti to ma zlepsit pocit zo seba a zostatnych ludi okolo. Aj tak sa najlepsie poznas ty sama..
3. júl 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka79 Ahoj, je to mozne, ze ti niekto chce uskodit. Ja som o tom praveze vtedy ani nevedela a nechcela som tomu verit. Ta pani je z Liptovskeho Mikulasa, tak ak to pre teba nie je velmi daleko, poslem ti ho.
4. júl 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teda ja som konstatovala, ze k vestici chodia len optimisti. Lebo ocakavaju pozitivnu predpoved. Nikto by tam nesiel pre negativnu. Ale ak dostane negativnu, co s tym urobi? Nie som pesimista, ale myslim si, ze ked cloveka caka nieco zle, je mozno lepsie o tom nevediet dopredu. Aj v pripade ak vestica nema pravdu a predpovie nieco zle, cloveka ta ziskana informacia nahlodava a stale prichadza na vedomie aj ked sa clovek snazi mysliet pozitivne. O to je potom tazsie zostat optimistom
6. júl 2010 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsimli ste si niekto, ze ked sa v Hlohovci stratila Simonka, vestica Zana pre Novy cas predpovedala, ze dievcatko je zakopane a zabalene v niecom blizko domu jej rodicov? Dievcatko sa nakoniec naslo vo Váhu. Zane to vyslo len ciastocne - trafila sa v tom, ze dievcatko je uz mrtve a ze jej mama potrebuje pomoc psychologa.
6. júl 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na margo tej Zany, tak by som vedela aj ja veštiť. kto pozrel v telke na tú matku, tak mu bolo jasné že klame a skončí v blázinci a dieťaťa sa sama zbavila a nie že ho ukradli. Takže celá Zana bola len v takých domienkach ako ostatní ľudia.
6. júl 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ichi
Joooj dakujem,ale to je velmi daleko.Som zo Zapadn.Slovenska...Skoda....lebo,fakt mam pocit ze potrebujem taku ocistu...skusim sa este popytat tu v okrese...Pocula som o jednej ale akosi momentalne nik nevie tu poradit....a dat mi kontakt....papa a vdaka...
7. júl 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimochodem Zana si bere za výklad 27 EURO což je dost
9. júl 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa spytat ci ste si niektora davala vestit zo stranky: vestba.eu, vizera to celkom lakavo, len su tam neni ziadne reakcie, ci sa vestby vypnili, tak neviem ci je to objektivne.
12. júl 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka79 - ja som bola parkrat u vestici Drahomiry nedaleko Noveho Mesta nad Vahom a bola som veeelmi spokojna.Je to velmi mila pani a velmi sa mi ulavilo ked som od nej odisla.Vela veci ,ktore mi povedala sa splnili uz,takze obcas tam zajdem ked mam potrebu.Fakt jej doverujem a nerozprava mi bludy ale fakt realne veci.
Kompletny vyklad spravi a rozoberie.Zhruba 1 hodinu to trva a platim 20-25€.
Velmi mi pomohla a tymto ju i pozdravujem.
Tu je kontakt na nu 0904/038 665.
Ak tam nahodou pojdes ,pozdravuj ju odo mna.
12. júl 2010 o 15:11  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odkiaľ je tá Zana????
Ja som bola osobne u veštici kdesi pri ZA, tá bola super, ale vraj pred dvoma-troma rokmi zomrela, všetko čo mi vtedy ke´d som mala len asi 16 vyveštila sa nachlp splnilo, fakt nachlp...... až neuveriteľne.
No prednedávnom som bola v Lúčkach, pri LM a mám pocit, že nemala pravdu, dosť si domýšlala,,, a preto hľadám ešte nejakú dobrú vešticu v okolí stredného slovenska, kto mi pomôže???
19. júl 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matasova.jana pani matasova,mozem sa vas nieco spytat z osobneho zivota,alebo sa treba objednat.mam problem a musim ho okamzite riesit
23. júl 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matasova.jana pani matasova,mozem sa vas nieco spytat z osobneho zivota,alebo sa treba objednat.mam problem a musim ho okamzite ries
23. júl 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok