Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
NO ja som z haluze volala s mamou jednej vestici.. a vsetko sa mi splnilo.. vedela o rozchode, o novom muzovi v mojom zivote, o problemoch s vajecnikmi, a ked volala mama a pytala sa na mna.. tak povedala ze dve deti to istia (: a cakame druhe (: tak ja v celku verim.. a aj by som isla ku nejakej, ale pre nas su to teraz vyhodene korunky, ktore potrebujeme.. a este aj kamaratka vykladala karty, a to sa tiez vedelo splnit.. (:
23. júl 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ja mam velmi dobru skusenost s vesticou Dominikou , ktora vesti cez skype, uz mi vestila parkrat, ale myslim si, ze jej predpovede boli dost presne. Takze si nemyslim, ze by si tu ona davala sama sebe reklamu, pretoze ona to nepotrebuje. Odporucam ju, je dobra a este aj lacna, pretoze poznam aj ine vestice, ktore si za vestenie vypytali nemale sumy. Nebudem ich menovat, ale poviem vam, ze nehorazne sumy. Zial aj ja som sa dala nachytat a prisla som o nemale peniaze. Ale to ma malo poucit, ze nemam byt naivna a naletiet hocikomu. ........
26. júl 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte neviete nahodou ci tato vestica funguje?ciganske.karty@gmail.com,a ak nie nemate na nejaku fakt dobru kontakt cez mail? dakujem za pomoc
26. júl 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja som nasla kontakt na mail: cotacaka@gmail.com tam ti vyvesti aj odpovie na otazku aku chces a ked ti pride odpoved posielas peniaze,pride mi to fajn ze ich nechce vopred,a nemussis ist ani na osobne stretnutie ani nic...ja som skusila a uz sa mi nieco plni uvidime ako to dopadne a co ma vlastne este caka,tak dufam ze som pomohla
27. júl 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linette Ahoj linette,my uz sme si davnejsie pisali...ja co viem,tak Kaitan je podvodnik...dufam,ze nejde prave o neho...
28. júl 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@13endzi ahoj,chcela by som sa spytat na tu numerologičku zuzanu,ona vešti aj buducnost?ak ano daš mi prosim ta na nu kontakt,dakujem
28. júl 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,počula som o výbornej veštici,ktorá vraj povie všetko na rovinu a nerobí výnimky pri výklade,preto je to len pre silné osobnosti !! Neviem na nu zohnat kontakt -má to byt stará rómka-cigánka,ktrorá býva v Petržalke niekde v okolí ALFY.Nepočuli ste o nej ???
28. júl 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja len ze predpovede take ze vam niekto nieco posle postou, mailom su fakt velmi vseobecne a moc by som im neverila, dobry numerolog, astrolog alebo aj vestica ak chcu naozaj cloveku poradit, pomoc a pozriet do buducnosti tak potrebuju osobne stretnutie, nie je to take jednoduche, trosku sa o to zaujimam len ako hobby ale len od stola napisat niekomu predpoved je fakt smiesne. Zial dnes je vela ludi ktori akoze vestia, dajte hlavne na osobne referencie od niekoho lebo inak vyhodite peniaze.
28. júl 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola vcera,u nas v oslanoch a aj mi povedala uplne situaciu v ktorej som a aj vysvetlila vela veci ohladom svokrovcou s ktorymi mame stale konflikty a kedze som chcela vediet aj kedy bude babo povedala ze o 2 a pol roka,lebo momentalne ze sme v strese obaja
29. júl 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carmenita ahoj, pamatam si ta si sa chystala k izabele, ze?
ja som o kaitanovi citala velmi vela zleho, ako okrada a co vsetko natara az mi z toho zle prislo .. ja som si u neho nastastie nic nedavala robit .. volakde mam ulozeny jeden link kde opisuju dvoch "vestcov" ako podvadzaju .. idem ho pohladat ..
31. júl 2010 o 16:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vidim tak tu stranku zrusili kde o nich pisali .. bolo to na vedomi ..
31. júl 2010 o 16:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastna skusenost ...asi nie..sice mi toho vela povedala ale je len naozaj na nas aky osud si zvolime...ci spravime to co povedala alebo to spravime presne opacne....takze u mna to bolo snad tych 10%
31. júl 2010 o 16:17  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titulienka ja si myslim, ze niektore veci mame dopredu dane a tie skutocny vestec dokaze predpovedat, a ine veci si vieme zmenit svojim postojom, svojim myslenim, svojou vierou na bud lepsie alebo horsie.. preto niekedy tie vyklady nevychadzaju alebo vyjdu len z casti .. a samozrejme su tu aj taki ludia, ktori sa za vestcov vydavaju .. a to je uz o inom
inak mas krasne deti
31. júl 2010 o 18:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mozem povedat ze mi vestilo viac vestic, alebo zien co sa povazovali za vestice. mozem povedat ze su to zeny s dobrou psychologiou, a dobrym pozorovacim talentom ale da sa ich okabatit, u jednej som bola ked som bola slobodna no povedala mi same zle veci co sa ani nemaju hovorit, bola aj v novinach ze aka je dobra......... Zatial vysla len jedna vec ze som potratila........... , no a druhe, to bolo uplne o nicom, same nepodstatne veci co sa tykaju asi kazdeho a kazdy si ich moze prekrutit na seba. Dokonca mi bolo povedane ze mam vysoke cislo a preto sa mi neda vestit ze sa tomu mam venovat aj ja, je pravda ze pssychologia a pozorovanie ludi ma vzdy bavilo, dokonca si myslim ze podobne ,,vzorky,, ludi maju podobny osud, aj tak to povazujem za ciernu magiu, ..
1. aug 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liana ahoj , chcem ta poprosit o kontakt na vesticu z Ba . Dik moc
4. aug 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky , prosim ak viete odporucit nejaku dobru vesticu - Bratislava , Banska Stiavnica , velmi sa potesim.Dik moc.
veverica
4. aug 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás neviete o nejakej dobrej veštici z banskobystrického kraja? ďakujem)) Inez zo ZV mi prosím neodporúčajte, ďakujem))
8. aug 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nezaoberá sa tu niekto numerologiou? Chceme kúpiť dom s istým popisným číslom a adresou - vraj môže mať zaťaženie... kontakt cez IP. Dakujem
9. aug 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mně se stala taková věc...Zastavila mě na ulici paní a prý jestli nechci vědět nějaké věci o sobě a tak...Došlo mi to, tak jsem řekla, že jo, ale že chci slyšet jen ty dobré. Musím říct, že jsem po celou dobu mlčela, nijak nereagovala. Paní se mi jen upřeně dívala do obličeje a mluvila a mluvila. Všechno sedělo do puntíku, dnes po roce a půl si toho pamatuju sotva polovinu, ale všechno byla pravda! Předpověděla mi dvě děti, hned těsně po sobě. Já byla bohužel na interupci, ale 5 měsíců na to jsem opět otěhotněla. Máme půlroční Natálku a dalšího mimíska neplánujeme. Prostě si myslím, že někteří lidé pro to opravdu mají nějaké zvláštní schopnosti, ale polovina z nich jsou jen podvodníci.
9. aug 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baambulkaa-a prečo nie Inéz? zlá skúsenosť? Som prekvapená,lebo ja mám dobrú skúsenosť.Aj moje okolie
10. aug 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dariuso avoj mozem my dat kontakt na tu co si bol spokojny vesticu hm a kolko bere aj ja som z pp avoj diki
15. aug 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, prosim vas viete mi niekto poskytnut kontakt na p Hruskovu z HE? Dakujem ;)
16. aug 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som bola u jasnovidky Tatiany a skoro som odpadla. Len som si sadla a povedala mi vsetko o mne bez toho aby o mne nieco vedela. A vsetko co mi povedala ohladne buducnosti mi vyslo. No ja som bola velmi spokojna. Inak cislo na nu som si nasla na nete 0903/325544..Dakujem Simea
27. aug 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a kolko sa platí na www.vestiaren.sk, ja som z martina a bola som u dáši, s ktorou som bola velmi spokojná, bolo to milé žiena, ochotné a podla dlžky bola aj cena. kto má záujem dám kontakt.
27. aug 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodenka prosim ťa a odkiaľ je tá jasnovidka Tatiana?
1. sep 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja veriiiiiiiiiiiiiim
2. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj. ja som na tejo téme nová.Kedže potrebujem najst nejakú osobu zo žiliny nejakú dobrú vešticu a zároven ktorá zistí či niesom náhodou prekliata a ak ano či by ma vedela toho zbavit. Poradí mi tu niekto?
3. sep 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka to neviem či vie nejaká veštica zistiť či si prekliata. aj mňa to zaujímalo a nikdy mi na to nikto nedal odpoveď.
3. sep 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, potrebujem ist k nejakej dobre veštici v okolí trenčín,myjava,pezinok,modra,viete o niekom dobrom?
chodila som k jednej ktora veštila z kariet a na vlas všetko sadlo len ochorela a nevešti, u druhej som bola veští z kávy a moc sa mi nesplnilo(ale sesternici skoro všetko)
4. sep 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok