• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
@maruska24
@majka2
kamoška chodí k jednej pani čo vie zistit či ma človek na sebe "nalepenú nejakú špinu" a da to dole z človeka a dava aj nejake ochrany,atd ale je to na starej turej pri novom meste nad vahom
4. sep 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolli a ako to na tej vestiarni funguje?
4. sep 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim,

Ma niekto skusenosti s nejakou vesticou z Bratislavy, ktora sa zaobera karmou a minulymi zivotmi? Zaujimalo by ma, kym som bola ,,predtym,, a tak... lebo zevraj to,aki sme boli v minulom zivote, ovplyvnuje nase buduce zivoty.. trosku som si o tom citala na nete a zaujalo ma to.. Tak ak ma niekto nejake referencie(tel,meno, osobne skusenosti), rada si ich precitam, mozete aj IP.
Dakujem:slight_smile:)
4. sep 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolli ok tak ja jej napisem ked sa ozvem s dotazmi :slight_smile:
5. sep 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolli ok zaregistrrovana a aj som poslala, za kolko ti asi odpisali?na mail ti to doslo ci priamo tam?
5. sep 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolli jj aj mne teraz odpisali,,,takze mam to najprv uhradit a potom mi poslu vyklad ano?pochopila som to cele dobre?!
5. sep 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolli odpisane :slight_smile:
5. sep 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aj ja mam skusenost predpovedal mi ze budem mat dve deti ale riadne sa sekol dnes mam stiri a vsetko chalanov a to mi tvrdil ze budem mat chlapca a dievca a potom ze im ver tak ze uz im neverim od vtedi co sa mi narodili dvojicky a z jeh predpovedi sa do dnesneho dna nesplnilo vobec nic
5. sep 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majda13 to fakt,a bola si u toho vestiaren.sk?
5. sep 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolli ta kartářka je úžasná,díky za kontakt
11. sep 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livinka97 poslala som ti ti číslo do IP
11. sep 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja osobne verím vo veštice ,teda aspon Sofii,ta čo mi do teraz povedala všetko vyšlo a je taka kamaradska.Nech si hovorí kto chce čo chce ,ONA MA DAR OD BOHA- www.sofa.estranky .skSom chlap a je to divne že ,ale nedalo mi sa pochvaliť ,alebo jej urobit malu reklamu lebo to dievča si to naozaj zasluži.
12. sep 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dostala som nasledovny kontakt: p. Edita 0908 .... Ruzinov- za 15eur, funguje na baze otazok, a ziadne omacky, iba to co vylozi v kartach... ma este niekto skusenosti s touto pani?
12. sep 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wolli ja som ju oslovila cez tu vestiaren.sk a povedala mi zatial to co doteraz kazda vestica tak uvidime :slight_smile:
13. sep 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: cavko i ja zhanam z presovsk kraja dajaku ok kartarku vesticu abo dobru jasnovidku hm vazne surnee piste mail diki martulienkaa@azet.sk dik pa :slight_smile:
21. sep 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nemate niekto kontakt na pani Angelu??? Neda sa mi poslat jej mail ten ciganske.karty@gmail.com
21. sep 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angela už podla všetkeho neveští. mail sa vždy vráti, adresa je nefunkčná. ktovie kto to naozaj bol a čo je príčina zrušenia adresy, môžme sa len dohadovať. ešte jedna kočka tu veštila cez mail, tiež má mailovku zrušenú. tak ktovie či boli také dobré že mali toho veľa a zvolili takýto krok, alebo to bol všetko podfuk a prišli im na to. :confused:
22. sep 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska24 ,ale ved čo je na tom nelegalne.Ved ak aj zato berie niekto peniaze tak my jej ich davame dobrovolne ved ona si ich nepytala.Mne ta pani Angela dost pomohla a aj som jej poslala peniaze.Skoda že už "neexistuje" :frowning2:
22. sep 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj...viete mi niekto poradit dobru vestkynu v NR? dik
23. sep 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hladam vestkynu v NR...nikto nepozna &iadnu????
23. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete niektora o vestkyni v Piestanoch ci blizkom okoli?
24. sep 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@corasone - poznam jednu z blizkeho okolia PN.Pani Drahomira.Super zienka a vela ludom uz pomohla.Ides odtial lahucka ako pierko,mam svoju skusenost a taktiez vela referencii na nu.
Ak chces poslem ti IP a cislo na nu.
24. sep 2010 o 12:40  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariro jasne, prosim ta posli mi kontakt na IP. dakujem
24. sep 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariro - pošleš aj mne prosím Ťa kontakt na pani Drahomíru? Môžeš o nej napísať niečo bližšie? Ďakujem
26. sep 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariro a odkial presne je ta pani?ja som teraz na myjave tak či by som to mala blízko?dakujem za info :slight_smile:
27. sep 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi poradit dobre vestca v Presove? dakujem
27. sep 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok