• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
ahojte,
ja sa k vam pridam ak môzem.Ja som tiez bola u vestice a mala som strach co mi povie,ale tak som bola zvedava ze som u nej ani nedychala.
Vestila mi z kariet a kavy,sice ja kavu vôbec nepijem ale u nej mi tak chutila ze som sa sama divila ako som ju rychlo vypila a povedala mi ze si môzem upit len tri hltky :slight_smile: .... a v zivote som sa s nou nevidela ani nikoho z môjho okolia a rodiny nepozna a tak mi opisala môjho patnera ze som len kukala :confused: fakt to bolo zaujimave....nieco sa uz vyplnilo ! A vôbec som s nou nehovorila len som cakala co mi bude dalej vestit....taka som bola nadsena .... :dizzy_face: ,ale jedna vec mi nesedi....vravela ze v oktobri splodime babo a na druhy rok 2009 uz budeme vozit kocik,no a tato jedina vec sa nedari no ale este mame do konca roka dva mesiace :frowning2: no uvidime :unamused: ale tomuto moc neverim a to mi vyvestila z kavy tak sa nechame prekvapit...
A este ju mam v plane navstivit do konca tohto roka,aj partner by ju chcel vyskusat......

je dobra aj kolegyne z prace u nej boli a boli prekvapene a naozaj sa nieco splnilo kazdej.
25. okt 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zahara007, vies mi povedat u ktorej vestice v Stiavnickych baniach si bola? popripade ci mas na nu kontakt? dakujem
29. okt 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mas odo mna IP
30. okt 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,pridám sa. Mna si veštica našla sama :grinning: , robila som vtedy v trafike a došla tam raz jedna pani či by som nechcela vyveštit, že je od niekial od trenčína, ale že chodí aj takto, ked jej vždy niekto zavolá a že akurát bola u nás v meste. Najskôr som tomu nejako neverila, ale ked ma chytila za ruku, takí strašne divný pocit prešiel po mne, nedá sa to opísať, pokoj...Vtedy sme boli s bývalým práve v rozvodovom konaní, tak som samozrejme chcela vedieť ako to dopadne a tak. A ten prvý krát mi predpovedala priatela nového, čo som ja hned odmietla, že ani vo sne nechcem už chlapa vidieť. 2-3 mesiace na to som spoznala už terajšieho manžela :grinning:
Ked som bola u nej aj so sestrou druhý krát tak to mi už porozprávala na moju prácu, že mám byť ostražitá, no škoda že som ju v tomto neposlúchla, nechala som sa nachytat od vtedy -kolegine, spravila manko na skoro 10000,- a kedže sme mali spoločnú hmotnú zodpovednosť, tak to chytilo aj mna :angry:
Vtedy mi hovorila, že bude ešte dieta, ešte aj na ruke mi ukazovala, že neostanem len pri jednom :grinning: , podla čiaročiek, a že sa ešte raz vydám...toto by sa ešte dalo pochopiť, ale ked v práci praskla tá aféra, hned som si spomenula na pani a nadávala som si do blbých, že som to nebrala vážne :grinning:
ale zasa nedá sa veriť všetkému :unamused:
30. okt 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute holky, vynara sa aj otazka, ci je vobec dobre chodit k vesticiam. Podla mna ma v zivote caro aj to, ked clovek nevie dopredu, co sa stane. Ja som rada, ze som nesla, lebo nechcem vediet dopredu tie neg. veci, snazim sa sama orientovat a sledovat ludi, co od nich zhruba mozem cakat...a pocuvat Bozi hlas. Je dolezite, aby tie zenske boli spojene s Bohom a nie so zlym. Prave toho som sa bala, aby mi ta navsteva niekoho, kto spolupracuje s neviemakymi silami, nepriniesla do zivota zlo
30. okt 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emilyz :slight_smile:
Ci ist k vestici alebo nie, je kazdeho slobodne rozhodnutie. Ja som sla zo zvedavosti, ale su ludia co si uz nevedia rady so svojimi problemami alebo zivotnou situaciou a tak to riesia navstevou vestice. Zalezi len na tom ci natrafia na tu spravnu. Mna osobne vestica, u ktorej som bola nabadala, aby som sa modlila a chodila do kostola, co som pustila jednym uchom dnu a druhym von, aj ked som veriaca. Moja skoda...
Je to mila pani, ktora disponuje velkou davkou empatie a urcite nepovie co jej *klient* nechce pocut. Potvrdilo sa to aj v mojom pripade. Udalosti ktore sa potom stali som si dala do suvisu s vestbou az postupne.
Urcite som od nej neodchadzala ,,nabalena,, nejakou negativnou energiou, len som jej predpovediam viac menej neverila :unamused: :unamused: :unamused:
Takze ja mozem len odporucat :grinning:
31. okt 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zahara
ved ja viem, ze to je kazdeho slobodne rozhodnutie, ja som sa nad tym len tak nahlas zamyslala.
Ja som tiez bola vo velmi tazkej situacii a prave vtedy som mala velmi silne nutkanie ist k vestici, ani nie kvoli predpovedi buducnosti, ale kvoli vylozeniu pritomnosti. Ale bala som sa, co by mi to prinieslo - ci nie nahodou nejake zlo. Lebo nevies, ako som pisala, s cim a kym spolupracuje. Ano, niektori su taki, co maju taky dar od Boha a modlia sa a je to spojene s dobrom, ale asi nie vsetci... tak preto som sa bala, aby to potom nebolo v mojom zivote este horsie.
31. okt 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som bola u vestice 2krat a raz som si dala vestit cez dopis.....tie 2 osobne stretnutia boli zle v tom, ze sice mi vyslo vela veci co ta zenska predpovedala, ale sa ma snazila aj nutit do niektorych veci, aby som ich urobila a to sa mi nepacilo a druha vec co sa mi nepacilo bolo to, ze to bola dost primitivna zena :confounded: :astonished: :cry: uz nikdy viac by som k nej nesla.... a ta skusenost s dopisom to bola ina vestica a ta naozaj vedela o com toci a aj my povedala, ze zavisi na mne ako sa bude moj zivot poberat cize mi napisala, ze vidi hrozbu, ale tu mozem sama prekonat, ked zmenim spravanie :sweat_smile:
31. okt 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevesta ..... nie ...znamena neverit vesticiam?
ja som tomu tiez neverila,ale to zalezi od cloveka sameho ako bude reagovat na vyklady vestice a ci ju navstivy....samozrejme aku najdes a ci ma dar od boha vestit :slight_smile:
môj nazor.... :zipper_mouth: :confused:
31. okt 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pokúsim sa ešte raz osloviť niektorú, ktorá pozná kvalitnú :grinning: dobrú a spoľahlivú z BA, ktorá to ale nerobí pre peniaze a neprekvapí ma u nej cena. tú čo som chcela mi bohužial nevyšla a tá čo som u nej bola minule, tak sa z toho nesplnilo zatial nič :unamused: a nakoľko ju zháňam aj pre kolegyne, tak mi velmi pomôžete ak mi napíšete dobrý tip :wink: a kontakt samozrejme. Ď dopredu :slight_smile:
6. nov 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liana..ja by som ti rada poradila ale som z okresu SI a u tej co som bola som platila 300sk a pochadza z juhoslavie :slight_smile:
dufam ze ti niekto poradi....drzim päste :slight_smile: :dizzy_face:
6. nov 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liana co take surne potrebujes? :wink:
7. nov 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som ti poradila ale ja som od okres KN ale tu je to zadarmo moja sestra tm chodi ale ja to neschvalujem lebo sa jej vsetko splni do botki jeto ciganka ale hovori pravdu ma okolo 40rokov .mas nejaki problem alebo len zvedavost?
7. nov 2008 o 08:54  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zadarmo sa nema vestit /ani ziadna ina sluzba nema byt zadarmo/- vytvara to zlu karmu :wink:
7. nov 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si myslela ako nechapem. :slight_smile:
7. nov 2008 o 09:03  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska mna to zaujalo a suhlasim....
7. nov 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som to napisala, sluzba=tovar a za to sa plati. aj ked to nie je nic materialne-ide o vymenu energii, ked on ti da a ty mu nedas, mas to na vlastnom triku-ja napriklad nepytam,ked niekto nema potrebu niekomu nieco odplatit,ale to uz je vec kazdeho-ja osobne kazdemu sa za sluzbu snazim co najrychlesie odplatit. :wink:
7. nov 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis bibula, a prave tie energie - to je risk... ci ti nieco zle ta vestica nevnesie do zivota...
7. nov 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak :wink:
ono to vlatne moze fungovat,ze ta naprogramuje.
7. nov 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zapacilo sa mi v tom clanku od etusky:

Chceme sa úprimne pýtať, prečo nedokážeme odolať pokušeniu poznať svoju budúcnosť? Čo nás ženie v naivnej nádeji k dverám astrológov? Čoho sa tak veľmi bojíme, že sme ochotní namiesto modlitby a kladenia otázok Bohu ukrývať sa pred Jeho tvárou a prechádzať na opačnú stranu frontovej línie?

a este;

Nikto okrem Boha nepozná náš osud a dokonca aj On sám nám v našej osobnej histórii ponecháva miesto pre slobodnú voľbu.

Tak preco sa namiesto navstevy vestice radsej nemodlit za zlepsenie situacie?
7. nov 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy ma na vyber, pred /aktualnym/zivotom aj pocas neho :wink: preto niekomu nieco vijde,inemu nie,niekomu na 50% inemu na 99%
7. nov 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibula ale myslis, ze ked ta naprogramuje, tak je to dobre? Podla mna je to hrozne... :frowning2: zit podla programu niekoho ineho...
7. nov 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie vzdy sa to splni- ono je to v podstate hrozne,ale zavisi aj od povahy. slabim povaham sa vestba splna aj na 100% silnejsim mozno aj vobec nie-preco? lebo vedia co chcu a idu si za tym.
ale pri slabom niekto stoji,kto snim dokaze manipulovat-presviedcat ho,preto znizuje pravdepodobnost vestby-proste ako nezasiahnuty ju narusa.
a zase kazdy si vestbu vylozi sam ako chce.
7. nov 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
noo, ja mam tiez skusenost s vesticou z stiavnice ( nebudem ju menovat ), chodi k nej velmi vela ludi..
ale to co mi povedala, ze budem mat dalsiu sestru, moja kamaratka je v 3. mesiaci, mama niekoho stretne a sestra sa rozide s priatelom a par veci o mne a o mojich detoch...sa splnilo. samozrejme hned po vylozeni som utekala vsetkym volat a predstavte si bolo to tak :slight_smile:) a o tehotenstve sa mi priznala kamaratka o par dni neskor. po tejto skusenosti som sa trosku zlakla a uz taketo veci nevyhladavam, co keby tam bolo nieco zle :frowning2:(
zivot je kratky a tak si ho momentalne uzivam s mojou krasnou rodinkou.
7. nov 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas inac pravdu bibula ale ozaj mojej segre sa vsetko splni aje silni typ zeni
7. nov 2008 o 14:26  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibula to zavana okultizmom... a prave preto ruky od toho prec
7. nov 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tieto veci ma veľmi zaujímajú, veľa si o tom čítam... ale nešla by som ku žiadnej veštici.. načo niečo pokúšať. Myslím si, že potom má človek vsugerované vety, ktoré mu povie veštica a čaká kedy sa to stane. A aby som mala celý život čakať na to, kedy sa stane to, čo mi povedala... radšej si bude žiť život i so sklamaniami a prekvapeniami. Nepotrebujem vedieť moju budúcnosť, pretože aj tak si ju tvoríme sami. :wink:
7. nov 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simona55-mozno preto,ze nema vo zvyku menit nazory. :wink: vestici stacil jeden zachytny bod auz sa to vlieklo.

nie kazde vestenie zavana okultizmom :slight_smile:
7. nov 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok