• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

14. decembra 2017 
@pawaroty ahoj, velmi ta prosim o pomoc. nedal by si mi kontakt na tu dobru vesticu? potrebujem pomoc. dakujem ti katie
27. sep 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariro ahoj, prosim ta bol by si taky dobry a dal mi cilso na tu pani Drahomiru. Neviem sa s nou strtenut iba ak jej zavolat. Velmi potrebujem pomoc. dakujem velmi pekne
27. sep 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka445 - mas IP aj s cislom.Inak viem ze pani Drahomira ti vie pomoct i cez telefon.Tak vyskusaj. :slight_smile:
Vela stastia.
Nic nie je take hrozne ako sa nam zda. :slight_smile:
28. sep 2010 o 07:31  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mariro
Ak Ťa môžem poprosiť aj ja kontakt na Drahomíru, možno by som skúsila....Ďakujem
28. sep 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ja1407 ale,ale dámy veštice, žeby bola aj medzi rivalita? ja som u pani Ines vo ZV bola,a mala som z nej veľmi dobrý pocit, a jej výklad paráda, a čo sa týka peňazí nemala pevnu taxu,dala som koľko som uznala za vhodné, a to nehovorím o pomoci cez SMS-ky.
29. sep 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pošlite mi prosím niekto kontakt na overenú vešticu, jasnovidku alebo numerologičku z Ba. Ďakujem
3. okt 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš na ňu kontakt prosím ťa?
4. okt 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
4. okt 2010 o 21:16 • esmera
Jeeej ďakujem ...takže sú na ňu dobré ohlady ano? nevieš kolko si pýta?
4. okt 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki, zajtra jej zavolám a zistím čo a ako...
4. okt 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
POznáte niekto telefon na vešticu Tamaru??pls
4. okt 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reisi Ahoj...uz dlhsie zohanam nejaky kontakt na pani Zubkovu z Banskej Stiavnice. Po preklikani sa, som sa dostala az k tvojmu prispevku, kde si o nej, uz pred dost dlhou dobou pisala. Chcela by som ta poprosit, ci mas na nu este kontakt a ci by si bola ochotna mi ho poskytnut. Dakujem Mira...mozes mi ho zaslat na mail: dadka.top@gmail.com

Dakujem Mira
5. okt 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esmera, ešte som jej nevolala - zbieram dovahu :slight_smile: a prečitala som si to prispevok, že niekto bol pri nej a bol nadseny ale nic sa mu z toho neplni tak som este nerozhodna...
5. okt 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadala som Tamaru priamo ako veštica Tamara kontakt ale najdeš iba staré audiotextové a nejaké tmobile ktoré už neexistuje,plssss Kto pozná telefón na Tamaru???a mám číslo na pani Zubkovú z BS ona je fakt super,kto váha chodte za nou,oplatí sa
5. okt 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ma este niekto skusenosti s Didou?
5. okt 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Na ziadost zakladatelky diskusie sa diskusia zmaze”
5. okt 2010 o 21:49 • neverendinglove
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Na ziadost zakladatelky diskusie sa diskusia zmaze”
5. okt 2010 o 22:24 • neverendinglove
souhlasím, že kontakt na Tamaru vůbec nejde zjistit, bohužel
5. okt 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok