Veštice. Veríte v ich predpovede?

Ahojte....zaujimal by ma nazor...mam nutkanie ist k vestici..ale neviem ci tomu budem potom verit alebo nie?..boli ste niektora u nejakej vestice?....a plni sa vam to co vam predpovedala?
katka445
27. sep 2010
@pawaroty ahoj, velmi ta prosim o pomoc. nedal by si mi kontakt na tu dobru vesticu? potrebujem pomoc. dakujem ti katie
katka445
27. sep 2010
@mariro ahoj, prosim ta bol by si taky dobry a dal mi cilso na tu pani Drahomiru. Neviem sa s nou strtenut iba ak jej zavolat. Velmi potrebujem pomoc. dakujem velmi pekne
mariro
28. sep 2010
@katka445 - mas IP aj s cislom.Inak viem ze pani Drahomira ti vie pomoct i cez telefon.Tak vyskusaj. 🙂
Vela stastia.
Nic nie je take hrozne ako sa nam zda. 🙂
majajamka
28. sep 2010
Ahoj mariro
Ak Ťa môžem poprosiť aj ja kontakt na Drahomíru, možno by som skúsila....Ďakujem
hexe67
29. sep 2010
@ja1407 ale,ale dámy veštice, žeby bola aj medzi rivalita? ja som u pani Ines vo ZV bola,a mala som z nej veľmi dobrý pocit, a jej výklad paráda, a čo sa týka peňazí nemala pevnu taxu,dala som koľko som uznala za vhodné, a to nehovorím o pomoci cez SMS-ky.
festina479
3. okt 2010
Ahojte, pošlite mi prosím niekto kontakt na overenú vešticu, jasnovidku alebo numerologičku z Ba. Ďakujem
esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
festina479
4. okt 2010
nemáš na ňu kontakt prosím ťa?
esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
festina479
4. okt 2010
Jeeej ďakujem ...takže sú na ňu dobré ohlady ano? nevieš kolko si pýta?
esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
festina479
4. okt 2010
Oki, zajtra jej zavolám a zistím čo a ako...
esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jargre
4. okt 2010
POznáte niekto telefon na vešticu Tamaru??pls
esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriamma111
5. okt 2010
@reisi Ahoj...uz dlhsie zohanam nejaky kontakt na pani Zubkovu z Banskej Stiavnice. Po preklikani sa, som sa dostala az k tvojmu prispevku, kde si o nej, uz pred dost dlhou dobou pisala. Chcela by som ta poprosit, ci mas na nu este kontakt a ci by si bola ochotna mi ho poskytnut. Dakujem Mira...mozes mi ho zaslat na mail: dadka.top@gmail.com

Dakujem Mira
esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
festina479
5. okt 2010
esmera, ešte som jej nevolala - zbieram dovahu 🙂 a prečitala som si to prispevok, že niekto bol pri nej a bol nadseny ale nic sa mu z toho neplni tak som este nerozhodna...
esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jargre
5. okt 2010
Hľadala som Tamaru priamo ako veštica Tamara kontakt ale najdeš iba staré audiotextové a nejaké tmobile ktoré už neexistuje,plssss Kto pozná telefón na Tamaru???a mám číslo na pani Zubkovú z BS ona je fakt super,kto váha chodte za nou,oplatí sa
festina479
5. okt 2010
Ma este niekto skusenosti s Didou?
esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
neverendinglove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esmera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz