• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

11. decembra 2017 
ahojte máte niekto kontakt na odskúšanú veštkyňu v Martine a okolí? Ďakujem (pozn. nie pani Vrábová, ktorá je v centre na pešej zóne)
6. okt 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie na Momeu Tamara nie je, moneo je pre tv ziva a tamara vysiela na TV8, tak keby niekto mal číslo na Tamaru budem vdacna :slight_smile:
6. okt 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Táto adresa nefunguje.ciganske.karty@gmail.com... Neviete mi dať na Angelu iný kontakt?
6. okt 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ta Angela s tym sekla? alebo? neviete o nej niekto nieco? Nema novy e-mail? :confused:
7. okt 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nie a asi ani nebudem. Je dost draha, a hladala som o nej informacie na nete a nepresvedcili ma aby som tam sla..dostala som kontakt na inu tak skusim tu, uz som jej aj volala len sa musime casovo zladit.
7. okt 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam dobre skusenosti s vesticou Paulou z RS. pozna ju niekto,mozete potvdit to iste???
10. okt 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak chcete nájsť veštice tak na www.vedomie.sk je ezotericky portal kde najdete veľa veštíc, a priamo čísla na nich.
11. okt 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemineni baby, nezblaznite, to fakt tomu niekto veri????? je to totalna hovadina, prepacte. som veriaca, odpovede na svoje otazky hladam u Boha, kde aj jedine su.

vestice, povery, alternativne liecba, rozne ritualny, symboly atd su jednoznacne sucastou bielej magie, je to cesta, ktora k nicomu pozitivnemu nevedie, naopak, mam priklady vo svojom okoli, ked s tym ludia zacali a tocia sa v bludnom kruhu. vacsinou sa nieco vyriesi, a naopak, ine veci sa v ich zivotoch zhorsia, totiz energie, s ktorymi sa tu pracuje nie su z dobreho zdroja.

mozte sa na mna hnevat kolko chcete, ale musela som Vam to napisat.
11. okt 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulka814 pokud v něco věříš, at je to bůh nebo cokoliv jiného je to super, ale nesouhlasím s nározem že je to hovadina. Já naopak byla u 3 různých kartářek několikrát a díky nim jsem štastně vdaná, jsem naživu a předešla jsem spoustě problémů. A právě díky alern. medicíně může moje dcera normálně fungovat a chodit do školky mezi ostatní děti. Znám strašnejch lidí, kteří vyhledávají alern. madicínu právě proto, že jim pomáhá, když už ne doktoři. A co se týká těch kartářek, pokud je dobrá tak ten člověk si vezme ponaučení co budoucna nedělat a jak předejít negat. věcem. Kdyby to tak nebylo tak by kartářky už dávno nebyli, nemyslíš? :slight_smile:
11. okt 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka814 prepac,len som sem nazrela...ale je to asi akzdeho vec, comu veri,nie? :angry: ja napr. nechapem ako niekto moze verit v boha....ale nebudem tu vyskakovat a hlavne nebudem nikoho presviedcat o svojej pravde...ty si ver v co xces a nechaj aj inych nech tak cinia.....bola by si prekvapena, kolkym ludom vestby vysli a niekto v ne proste veri,tak ako ty v boha....
11. okt 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka814 este mi povedz na kolko tvojich otazok ti boh vlastne odpovedal
11. okt 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ináč na www.vedomie.sk, bude prebiehať tak isto veštenie zadarmo, bude to prebiehať už čoskoro,tak môžete vyskúsať, keď niekto rieši len nejakú otázku
11. okt 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esmera tak už jsem získala kontakt, objednám si výklad a pak napíšu,díky za snahu :grinning:
12. okt 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nee, na Tamaru :slight_smile:
12. okt 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kto má kontakt na Tamaru?? napíšte prosím
13. okt 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,a keby niekto hľadal vešticu Dobrý anjel Janku z TV8, tak najdete ju na vedomie.sk je to Janka z Nitry...
13. okt 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mam tiez rozporuplne skusenosti s vestkynami. Jedna bola dobra (zo zaciatku), potom si z toho urobila biznis a islo to dolu vodou, zacala byt velmi vseobecna. Potom som skusila jednu v Ba, ktoru mi odporucalo vela ludi, ale u mna sa vobec netrafila, aj ked hovorila velmi konkretne veci na dany mesiac. Viete mi poradit nejaku v Ba - uprednostnujem osobnu konzultaciu. Dakujem :slight_smile:
14. okt 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od polovice novembra vraj bude prebiehat online veštenie zadarmo ako na moneo na vedomie.sk kto má jednoduché otázky nech sa pýta.
21. okt 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tekvi
mozem doporucit,ale je v RS.
22. okt 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mate niektoru vesticu z moneo odskusanu?ktoru?boli ste spokojne?
9. nov 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som bola u jednej velmi dobrej vestici v ke, vsetko mi uplne vyslo a nie je ani draha, berie cca 10 eur, ak by si mala zaujem tak ma kontaktuj na mail,,,skirt_girl@azet.sk

12. nov 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som občas skúsila nejakú a niečo sa trafili a niečo nie ale potom som raz bola v situácii je jedno čo proste na dve otázky som sa pýtala asi 6 veštíc, a len jedna sa trafila presne na obe otázky .

odvtedy ke´d tak volám už iba jej, zavolám opýtam sa odpovie a počkám, jej odpovede vychádzajú na 98 %.
neviem či môžem sem dať meno alebo kontakt.
12. nov 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok