• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

24. januára 2017 
no tak moj novy frajer si nasiel po pol roku papierik s vecami co mu vestica povedala a zistil ze mu uplne vsetko sedelo na chlp a jedine co ostavalo nesplnene bolo ze sa rozideme a budeme mat velmi kratky vztah a vrati sa k ex... apoviem vam my sa asi fakt po mesiaci krasneho,idealneho vztahu rozchadzame...sama nechapem ako sa to vsetko v minute mohlo zmenit a za vsetko asi fakt mozem "podakovat" tomu papieriku :frowning2: nie kazdy ma zaludok a viesa od osobnit od toho co vesttica povie :angry:
12. nov 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj Ahoj Veronka, prosim napis kontakt na tu dobru vesticu. Dakujem :slight_smile:
13. nov 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cantonka je to pani Marion z veštiarne Moneo, skúste a uvidíte sami
držím palce
13. nov 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj Ďakujem, vyskúšam.
13. nov 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cantonka daj mi potom vedieť aspoň do int. pošty ako si dopadla
15. nov 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj ahoj, som tu nová, neviem ako sa píše do internej pošty, včera som volala pani Marion a musím povedať, mala som veľmi dobrý pocit, vedela sama od seba dosť vecí, ktoré nemala odkiaľ vedieť...fakt som bola milo prekvapená a dúfam, že aj budúcnosť čo mi veštila sa naplní. Ale to ukáže až čas
15. nov 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cantonka to som rada,
interná pošta sa píše tak že napr. pri tom texte čo ti napíšem ja ked ideš myšou po pravej strane tak sa ti ukáže taká obáločka tak na ňu klikni a tak napíšeš alebo áj ked ideš myšou na moje meno aj vtedy sa ti ukáže tá obáločka

alebo ti ja napíšem int. poštu a hore na lište ti to bude svietiť a len odpovieš. :slight_smile:
15. nov 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@civavava

Ahoj, prosím Ťa, vedela by si mi poslať kontakt na vešticu do mailu? veľmi pekne Ti ďakujem za skorú odpoveď, B. :slight_smile:
15. nov 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas poprosil by som vas , kontakt na vesticu ines zo zvolena velmi pekne dakujem :slight_smile:
16. nov 2010 o 02:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.som tu nova.chcem sa opytat ci niekto nemate kontakt na vesticu tanu z Ke z mieru?
16. nov 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Baby nepoznate novy kontakt na pani Angelu? Stary email jej nefunguje... :frowning2:
16. nov 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cantonka
@veronkaj kolko min. ste asi prevolali? :slight_smile:
16. nov 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka80 prevolať môžeš koľko chceš, je to na tebe, pani Marion ti nebude naťahovať čas, predpokladám že vychádza z toho že spokojný klient sa rád vráti,
ja som sa opýtala čo som chcela vedieť a odpovedala väčšinou mávame hovory tak od 3 minút podľa toho čo.

Keď si to tak vezmeš zdá sa to veľa ale na druhú stranu, nikam nemusíš ísť sa objednávať, nikde nemusíš docestovať, teda nemíňaš benzín ani za parkovne, telefon je po ruke a tak keby som mala niekam ísť ešte máš aj kopec času preč
16. nov 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj dakujem za odpoved. Este troska popremyslam a uvidim :wink: Ale laka ma to :angry:
16. nov 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kontakt na tu pani marion je aky ak by som mohol vedet.dakujem vopred a kolko stoji minuta ??
16. nov 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klopso kontakt je keď si zadáš vyhľadávanie v moneo. a stojí 1,49/min.
17. nov 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klopso

Ahojte, ak nechcete platiť za linky na moneu, tak pani vešticu najdete na stranke www.vedomie.sk pod menom Marion- Iveta Marušíkova, kde mas priamo mobil orange na nu a nemusis veľa platiť a viem že veští aj po telefóne,
17. nov 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenocka80
Ahojte, ak nechcete platiť za linky na moneu, tak pani vešticu najdete na stranke www.vedomie.sk pod menom Marion- Iveta Marušíkova, kde mas priamo mobil orange na nu a nemusis veľa platiť a viem že veští aj po telefóne,
17. nov 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jargre dakujem za info. Potesilo :grinning:
17. nov 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veštice existujú, a sú dobré v tom čo robia, lebo inak by ich nebolo tak veľa a inak by nebolo toľko ľudí čo k nim chodia. Čiže sa im veľmi dobre darí hlavne v dnešnej dobe. Ibaže Bohužiaľ je to na úkor ľudí, čo sa ich pýtajú, nevedia o tom ľudia, a nevedia o tom ani vačšina veštíc. Majú tú moc nám povedať čo nás čaká, ibaže odkiaľ je tá moc??? Myslíte si, že to je v nich taká sila, alebo nejaké schopnosti, cez ktoré vycítia čo nás čaká? Tá schopnosť nám predpovedať budúcnosť sú zlé sily, ktoré ich nevedomky riadia, riadia ich pocity, slová, vnemy, činy, ťahy rúk, aby vyložili tie karty, ktoré majú. Tak ako existuje dobro , existuje aj zlo, tak ako existuje Nebo, existuje Peklo, opakom života je smrť, sú ľudia ktorí vedia predpovedať alebo vycítia čo sa stane, tí to ľudia majú tendo DAR,opakujem ešte raz DAR nie silu od Boha, a opakom tíchto ľudí sú veštice. Koľko ľudí ktorí veštili alebo mali dočinenia s takýmito vecami skončili zle, ale o tom sa tak nehovorí, ĽUDIA PROSÍM VÁS SPAMATAJTE SA . Nie je to nič iné, len zhmotnené zlo, sila zlého ktorá je pekne predložená Vám, tí ktorí vyhľadávate veštice, tí ktorí sa pýtate, komunikujete so zlom. Ono vám to pekne podá, to čo chcete, pekne krásne to všetko sedí, všetky veci, deje, celá minulosť, prítomnosť i budúcnosť, ale nikto nevie za akú cenu. To nieje iba cena peňazí zaplatených vešticiam, je to cena vašeho života, vašej duše.
17. nov 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katchy_m
Podla mna, proste ja osobne by som sa nezapajala do takehoto rozhovoru, ak mas svoj nazor tak si ho nechaj pre seba, ked sa nezapajas do debaty o vesticiach, a nevie ci si nejaku vyskusala,ja ano a urcite mi nenarozpravala rozpravky o princeznej a princovi ale normalne veci, tak je to podla mna kazdeho osobna vec, comu veri a kazdy ma svoj rozum a rozhoduje sa sam za seba a za svoje konanie, takze by som si tieto nazory nechala pre seba.
17. nov 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ichi tiež si myslím že veštenie je hnus a špina a môže poriadne dokaličiť človeku život, skôr či neskôr sa to odrazí na každom človeku, no vôbec si to nemusí prikladať vešteniu. Mala si šťastie ako ja že si sa z toho dostala i keď neviem kto bola tá pani čo ti pomohla. Veštenia nie je dar ale zlé sily, ktoré pôsobia skrze toho človeka čo vešti.
17. nov 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jargre Neviem či som správne čítala názov témy: Veštice veríte alebo nie? Zdá sa ti že som písala o princeznách a princoch?
17. nov 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katchy_m odkud víš, že kartářky jsou zlo?Kdo ti to řekl?Vím, že hodně lidem pomohly, tvé řeči jsou hloupé bludy.
17. nov 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katchy_m ahoj podla mna maš ale aj nemaš pravdu.Ja som bola u kartarky zlata.staršia pani ktora nikdy od nikoho nič nechcela ked si jej dala kavu zobrala kavu ked 100 korun zobrala 100korun.nikdy si nepytala a tolkoto mi dajte.Všetko čo mi povedala sa vyplnilo nič odomna netahala ja som bola ticho a ona rozpravala.Ale bola som aj u ako to nazvat teraz to poviem bosorky ktora si vypytala 17eur nepovedala mi nič čo som nevedela a vypytovala sa ma a podla toho rozpravala.A ešte ktomu ma ukamenovala ked mi povedala že roby aj zle.tak som sa nalakala že som jej zaplatila a prašila som preč.Takychto ludi sa bojim.Takže nie každe veštenie je veštenie.A nemyslim si ked to niekto roby v dobrom umysle že je to zle.To je moj nazor
17. nov 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andina4 To že ľudom pomôžu / ak pomôžu/ je len naoko, lebo to čo je zlé v skutočnosti pomôcť nemôže. Možno pre teba sú to bludy ale sú ľudia ktorí vedia o čom hovorím. Sú ľudia, ktorí vidia dotoho hlbšie či už z viery v Boha alebo z vlastnej skúsenosti pri stretnutí so Zlým.
17. nov 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska15 Mirka, tá prvá pani čo spomínaš nemusela byť zlá, je pekne že natom nechcela zarobiť, a že bola milá, možno mala aj dobré srdce a bola fakt správna ale nemala poznanie o tom, že to čo robí je zlé. Veštenie samo o sebe je zlé. Nielen preto , načo vlastne by sme mali vedieť budúcnosť, ale kvôli zlým silám cez ktoré prúdia tie informácie s ktorými veštci disponujú. Tá druhá pani nemala dobrý charakter a možno sa na vešticu len hrala.
17. nov 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katchy_m možno ale mala a mam s nej strach.Ked mi povedala modlite sa každy den od 21.30 do 22.30 vtedy sa modlim aj ja tak sa spojime ale nemodli sa po 22.30 vtedy sa spajam so zlom.Ty brdo skoro som okoktavela.Neviem či je veštenie zle v podstate ty ludia maju dar, je fakt načo nam je vediet buducnost žime pre pritomnost.Ved aj Ježiš mal ten dar vidiet do buducnosti,tak isto Nostradamus a mnoho dalšich.
17. nov 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska15 Krásne si to Mirka napísala, každý môžme mať ten dar, iba si ho musíme zaslúžiť... Ale modliť sa môžeš kedykoľvek cez deň, iba s touto osobou sa nespájaj v žiadnom prípade v tej hodine ani v jednej čo ti hovorila, ty sa pomodli ráno keď vstávaš a v noci keď ideš spať, a budeš dostatočne chránená a nik ti uškodiť nemôže.
17. nov 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemám ráda, když lidé posuzují co je dobré a co zlé a to jen ze svého subjektivního hlediska, prosím nepleťte sem Boha, víte prd co chce a co ne, vy jste s ním mluvily?Na to jsem fakt alergická.Já se taky nestarám kolik pedofilních farářů dětem dalo dobro a že jich je!!!!!
18. nov 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok