• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
pravdou je, že každý má právo na svoj názor a aj každý má právo ho vyjadriť kde uzná za vhodné ale či sa to zdá vhodné aj ostatným je už iný uhol pohľadu,
každý kto sem napísal do fora buď verí alebo nie tak znie aj názov, a tak ako každý sa rozhodol či verí v Boha a či sa každý deň bude modliť alebo len v čase keď sa trápi a je nešťastný, tak ako sa každý rozhodol či sa prihlási na koníka a či bude sem chodiť alebo nie, je viera v slová vypovedané vešticami, a pod, na každom z nás, a priznajme si bez rozdielu vyznania, náboženstva, rasy či farby pleti, väčšinou sa k bohu, vešticiam a iným takýmto veciam uchyľujeme v čase keď nám je ťažko, keď nás čakajú ťažké rozhodnutia, obavy a strach a vtedy tak človek túži poznať čo a ako bude, a koľko krát slovo dobré alebo myšlienka či smer pomôžu a ke´d sa vyplní čo sme počuli často aj poďakujeme zato. Keď sa nevyplní tak povieme že to nevyšlo alebo bola vôľa božia ale proste zvládneme to,
Nikto predsa nekáže ked vám niekto povie choď tadiaľ naozaj tade aj ísť, je to na zvážení každého ale tak isto sa nemôžete pýtať či vyhráte peniaze a nepodáte ani ticket.
Nehovorím že veštiť vie naozaj každý je len zopár takých ľuďí a nečudujte sa, že berú za to peniaze, každý deň sa na nich obracia množstvo ľudí a ke´d sa rozhodnú že budú týmto ľuďom venovať svoj čas a energiu tak prečo by to mali stále robiť len pre dobrý pocit, že pomohli, za ten čas predsa mohli robiť niečo pre seba, svoju rodinu, svoju firmu či prácu z ktorej musia potom platiť šeky a majú náklady v domácnosti ako každý z nás a po práci si tiež zaslúžia hrať sa s deťmi či vnúčatmi prečítať knihu a pod.
Ja som si zvykla na pani Marion, keď som bola v zložitej situácii a rozum aj srdce bojovali navzájom zavolala som a mala pravdu v tom čo povedala a nemohla to vedieť dopredu ale mala pravdu a aj teraz si želám veľmi aby mala pravdu v tom čo mi predpovedala ako posledné. ano má audiotext a moja výplata je blízko minimálnej mzdy ale radšej oželiem niečo iné a zavolám jej keď pre nič iné tak pre povzbudenie.
19. nov 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozna niekto neaku vesticu z okolkia cadce?
19. nov 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj Ja som si zvykla na pani Marion, keď som bola v zložitej situácii a rozum aj srdce bojovali navzájom zavolala som a mala pravdu v tom čo povedala a nemohla to vedieť dopredu ale mala pravdu....
A takto to v skutočnosti je: Mala pravdu, pretože ako som už vyšie spomínala, disponuje silou ktorá vôbec nepatrí jej, ona je len nástrojom... a to čo vám povedala, že sa stane sa vôbec stať nemuselo, iba vy ste vpodvedomí a možno potom aj skutkom dali k tomu súhlas aby sa stalo. Nič na svete nie je nezmeniteľné, ani čary, zaklínadlá, kúzla a veštby nemajú takú moc. pretože nad všetkým je Boh, či tomu veríte alebo nie.
19. nov 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj pani Marion ma aj webovu stranku www.vestica-marion.sk/ a vesti aj cez normalny mobil, pripadne skype, zalezi ako sa dohodnete :wink: Nemusis volat na audiotext. cislo.
20. nov 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka80 už som zistila, ďakujem
20. nov 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka80

lenocka a ty si jej už volala alebo písala????
20. nov 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj pisala som jej, ci nevesti cez mail. Zatial sa len chystam objednat, asi cez skype...bo som zvedava :grinning:
20. nov 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som si chcela nainštalovať skype ale zatial neviem presne ako a ako to funguje
20. nov 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ta marion ma napisane, že berie 40e za konzultáciu. Platili ste toľko? Mne sa to zdá veľmi veľa.
2. dec 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Velmi zaujimava tema :slight_smile: Ja som bola pri 2 vesticiach.Ta prva mava dost ludi,neviem ci jej to uz nelezie cez hlavu ale strasne rychlo ma odbila,pricom veci ktore mi povedala nevysli.Ta druha je super,sama hned na zaciatku povedala,ze buducnost sa moze zmenit,ja som za nou isla hlavne kvoli tomu,lebo mam zdravotne problemy a potrebovala som poradit ako dalej.To co mi povedala nemohla od nikoho vediet,pretoze mi rozpravala o mojich vlastnych pocitoch,ako citim urcite veci.Bola som z toho prekvapena,velmi mi pomohla.Je to jedna uzasna osoba,plna lasky :dizzy_face:
katchy_m je vidno ze si silno veriaca,ale preco hned odsudzujes tych ludi? Vsetko,kazda jedna vec ma svoju pozitivnu ale aj negativnu stranku,ci uz je to vestenie,alebo aj samotna viera v Boha.tak to proste je a my to nezmenime ani tym,ze budeme inych strasit ze je to zle ked sami nevieme ako to funguje :slight_smile: Su veci,ktore my ludia nedokazeme pochopit,ale to este neznamena ze to hned treba odsudzovat :slight_smile:
Ja sama mam skusenosti s istymi vecami,zazitkami,mam doma karty,ale pouzivam ich len pre seba a pre moju rodinu,nieje to ziadny tarot,nepokusam sa zistit buducnost,ale skor ked potrebujem radu ako dalej.
2. dec 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marissa Neodsudzujem ľudí čo tomu veria, ani čo to robia, odsudzujem vykladanie kariet a posudzujem to ako zlo samotné, nie ľudí. Patrila som medzi ne a takže mám s tým dosť skúseností aby som to mohla posúdiť. Videla som, zažila som, spoznala som a teraz len o tom hovorím a píšem. Ano súhlasím s tým že každá vec má svoju dobrú aj zlú stránku, no Boh nie je vec, nie je ani človek, je nadvšetkým, a on nemá dobrú aj zlú stránku, pretože Boh je láska sama. On je maximum lásky aká kedy existovala a existuje , opakom tejto lásky je zlo a jedna z foriem zla je aj veštenie kariet, náhľad do budúcnosti akýmkoľvek spôsobom, aj tým čo robíte vy, keď hľadáte pomoc ako ďalej. Sú ľudia, ktorí tieto veci nechápu, tam som patrila aj ja voľakedy a sú ľudia, ktorí to chápu veľmi dobre, ale tu ich ťažko nájdete, jedine že by sem zablúdili ako ja :slight_smile: Dôležité je aby človek hľadal Pravdu.
5. dec 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katchy_m

ľudia odpradávna chceli vedieť čo ich čaká, a myslím, že na tom nie je nič zlé, je to obyčajná ľudská vlastnosť a každý kto ide k veštici alebo si dá vyložiť karty tak určite nie preto aby tým niekomu ublížil a vie, že to nemôže brať ako 100 % a že aj tak sa vždy ku všetkému musí posnažiť. Veštice čo vykladajú karty určite tiež nerobia zlo, a nechcú ľuďom uškodiť a určite to neubližuje ani im inak by to predsa nerobili.
6. dec 2010 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj Obyčajná ľudská vlastnosť je aj nevera, klamstvo,ohováranie, kradnutie, zabitie, atď.. Ten kto vykladá karty, alebo si dá vykladať rozducháva duchovný boj dobra so zlom , otvára dvere zlým silám na duchovnej úrovni, človek ktorý má aspoň trochu intuitívne cítenie a jemnozmyslové vnímanie/ a to nehovorím iba o ľuďoch veriacich /to cíti že niečo nieje v poriadku a neberie to na ľahkú váhu a ako normálnu vec.
6. dec 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj Priznám sa , ja som karty v minulosti pravidelne veštila sebe aj druhým a všetko mi vychádzalo, a poviem vám začali sa so mnou diať neuveriteľné veci, to nie je ako keď niekto príde k vám a dá vám facku, začali sa so mnou diať veci z ktorých mi nikto nemohol pomôcť a pretože tomu nikto neveril , ale na mne to zanechávalo hlbšie a hlbšie stopy a keby nebolo Boha a kamarátky ktorá mi pomohla nájsť k nemu cestu aby mi mohol pomôcť / musela som sa všetkého zriecť a všetko z domu vyhodiť/ už by som bola v blázninci a možno už vôbec by som tu nebola. A to mi nepotvrdila iba veriacia kamarátka ale keď som písala aj na jednu ezoterickú stránku, o svojich problémoch, neveriaci človek mi povedal, že ano stávajú sa také veci a môžem byť rada že som z toho vyviazla živá pretože je veľa ľudí čo ukončili svoj život kvôli veciam, ktorým nikto nerozumel a diali sa im a preto im nikto nemohol pomôcť. Je to ako keď máte nevyliečiteľnú chorobu.
6. dec 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamoska mi poradila vesticu Sisi,ked som bola v nudzi a velmi mi pomohla,vrelo odporucam.Povedala mi aj neprijemne veci,ktore som si myslela,ze vymysla,ale casom sa splnili,tak sa stala mojou dovernickou.
Kontakt na nu je na stranke www.vesticasisi.sk
20. dec 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja som jeden cas bola ako posadnuta tymito vecami,a za vestkynami som chodila pravidelne,po celom sk,niektore povedali pravdu a niektore mozno nie,neviem bolo toho vela...ja si myslim ze kazda musi sama vediet,najlepsie je riadit sa podla srdca to nas nikdy neoklame,,,ale su situacie ked clovek nevie kudy kam tak je fajn mat niekoho komu sa da zverit,. :slight_smile: no a osobne z tychto veci sa mi paci anjelske pismo,aj sama mam anjelske karty a tie su super :slight_smile:
21. dec 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katchy_m ahojte,suhlasim s tvojim nazorom.Povedzte mi ako niekto moze z mena a datumu povedat cez mobil co ta caka??
5. jan 2011 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andina4 ked neveris tomu,ze sa da hovorit s Bohom preco veris,ze nejaka cudzia zenska vie co ta caka??je to tak isto nadprirodzena vec ako Boh.nikto nepozna tvoju buducnost okrem Boha :wink: a naco to vlastne aj chcme vediet?
5. jan 2011 o 01:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja osobne verím, že sú medzi nami rôzní ľudia a takí, ktorí vedia iné než ostatní, napr. niekto vidí farby aury, ktorá nás obklopuje. Veľa z budúcnosti sa dá dočítať napr. z astrológie, podľa tranzitu hviezd, veľa sa dá dočítať z kníh o rukách,
to si môže každý prečítať aj sám. Aj čínska astrológia niečo napovie, numerológia tiež - o tom sú knihy.
Ja som napr. pracovala na osobnom oddelení 20 rokov a tam chodili ľudia napr. pri prijímaní do práce, pri ukončení, nosili práceneschopnosti a iné potvrdenia o zmenách a ako som si ich tak všímala, tak podľa vzhľadu, celkovej úpravy, kvality vzdelania - tak podľa toho celkového obrazu človeka, ktorý prišiel som po rokoch vedela úplne dobre odhadnúť či sa na nejaké pracovné miesto hodí, a teraz keď stretnem aj úplne neznámeho človeka mám úplne dobrú predstavu o jeho napr. spoľahlivosti, takže aj veštice, tým kontaktom s ľudmi sa ich už naučia odhadnúť a keď k tomu pridajú napr. karty, ktoré sú akýmsi spojením s podvedomím toho človeka môžu sa tým dopracovať k odhadu, ktorý je dobrý.
Ja som tiež bola u veštice a poznala moju minulosť, čo som ocenila. Ale vždy sa riadím tým, čo mi povie vlastná intuícia a teraz už ani k ním nechodím, lebo väčšina to robí len pre peniaze, skutočných odborníkov je veľmi málo.
Tiež verím tomu, že podľa náboženstva by sme ich vôbec nemali vyhľadávať, ale sa zamyslieť v tichu nad všetkým a nájsť rozhodnutie, ktoré bude dobré pre nás aj ľudí naokolo.Tým odovzdať všetky problémy Bohu a prosiť ho o pomoc a silu pri ich riešení.
7. jan 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simea123
je fakt dobra.ma najviac klientov!
7. jan 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslite mi kontakt na tu z lietavskej lucky!!!prosim som zufala :pensive:
9. jan 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikinka911 ja som len raz využila službu vešca, ktorého na stránkach veľmi chválili a nikdy viac. Napísal niečo, čoho som sa potom dlho bála, a chválabohu nesplnilo sa to. Takže už nikdy viac. Čo sa má stať sa stane, buď dobrej mysle, modli sa a všetko sa na dobre obráti...
9. jan 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak sa smiem pripojiť, moje poznatky sú úchvatné. Len pri vstupe k nej dala najavo že cíti energiu, patrične to aj využila. Bola úžasná, len škoda že sa odsťahovala a neostal na ňu nijaký kontakt. Otočila karty a prstom ukázala na kamarátku, že ty si tehulka :slight_smile:
14. jan 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska7777 prosím ako si ju kontaktovala ?
14. jan 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja mam novy kontakt na zevraj velmi dobru vesticu v hlohovci, nepoculi ste o nej niekto?
ja som vyskusala aj karty, aj kavu hoci co...u prvej co som knej chodila asi rok sa mi fakt vsetko plnilo, u druhej som myslela ze mi nic nevychadza az doslo k predpovedanej smrti a mojmu psychic.zruteniu a tato tretia tak tam mi nevyslo nic co som v soku lebo sa mi to este nestalo a uplne to sedelo na moju celu situaciu v tej dobe... :slight_smile:
17. jan 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi ziadna z Vas neurobila to co ja... Mali sme s priatelom vyser roka problemy a riesila som to tak, ze som bola od rana do vecera v praci a doslova bola na neho protivna a odmietala ho. On je velmi citlivy a velmi ochladol. Ja som toto videla doma, takze neviem ako sa s laskou riesia problemy a tak som zacala kontaktovat kartarky, ci nema druhu. Prva mi povedala, ze to bude medzi nami stale suboj a ze by sa s nim rozisla, druha mi povedala, ze ma miluje a chce so mnou dieta, tretia mi povedala, ze je mi verny, ale miluj hlavne seba viac nez mna a ze sa musime zhovarat, lebo len v sebe dusime veci a nic neriesime. Mne to nedalo a isla som mu do skypu a ICQ a tam som mu nasla, ze si pisal s kolegynami o sexe nic, ale styl ako s nimi pisal mi prislo ako totalne flirtovanie od neho, lebo ho uz poznam atd. Stale zatlkal, tak som zacal vyvolavat vsetkym vesticiam na moneo.sk. Tam mi vsetci vestci asi 10 ti povedali, ze ma podviedol a bude podvadzat, ze ma rozhodene siete vsade naokol, ze ma nemiluje a ze je so mnou len z vypocitavovosti, lebo mam byt, auto a zalozili sme spolu teraz s.r.ocku. Vsetky odpovede od nich uz boli akoby rovnake. Prevolala som za mesiac cez 300 euro a nakoniec sa vratila kamaratka z Ameriky ktora robi karty a ona mi povedala, ze vsetko su moje vyplody fantazie, ze on nikoho nema, len ja tomu verim a ze karty, ked si davate casto vykladat na rovnaku vec, tak uz ukazuju somariny a mozno aj to co mate v hlave a chcete pocut, teda ze mi je neverny..,. Ja neviem. Ona mi povedala, ze on ma velmi miloval a ochladol, lebo som sa k nemu tak spravala a ze sme na bode mrazu a ak ja zazeniem tie zle myslienky, tak sa to da dokopy a nasa laska sa znovu obnovi. Pytala som sa jej na neveru a povedala, ze mi nebol neverny. Dokonca som sa jej pytala a co tie vyklady od kartariek o nevere a jej karty ukazali, ze su to moje negativne myslienky zase a ze on uz nevie ako o mna bojovat a ked isiel niekde sam tak tam aj sam bol, isiel naozaj za kamartami a nikoho a nic neriesil. Teraz chcem zapracovat na nasom vztahu, ale doslova mi nasadili tie karty brouka do hlavy a uz vobec mu neverim a v kazdej zene vidim jeho milenku a ze jemu by sa urcite pacila. Neviem, ci niekedy nie je lepsie radsej neverit kartam, lebo zacnete uvazovat a robit vsetko v tom duchu ako vam to vylozili a preto vyjdu a ked vykladu neverite tak nevyjdu...Len teraz ja som z toho vsetkeho zrela akurat tak na psychiatriu a neviem si pomoct, pretoze priatelovi sa do hlavy nedostanem a teda neviem o co mu ide. Stale ho podozrievam, ziarlim a je z toho sam zniceny a povedal, ze takto bude radsej sam. Neviem, vsetko co mi povedali boli aj moje negativne myslienky a ci som si to v kartach pritiahla, pretoze som si sama myslela, ze je so mnou len z vypocitavosti... Neviete mi na to vsetko niekto poradit?
17. jan 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniratak696 ahoj chlapi nechodia ku vesticiam a ak teda isiel, tak tomu neskutocne veri a doslova sa tym riadi...tak sa nediv...je to hnusne, ale mne tiez narozpravali na priatela veci. Normalne by som o neho bojovala, ale teraz ked viem, ze sa rozideme tak na to kaslem a cakam, kedy bude ten koniec....je to smutne, ked tomu ludia ako ja uplne zacneme verit:frowning2:
17. jan 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desana111 napisala som ti IP ale ano mas pravdu clovek to musi zobrat tak ze pridem vypocujem si, zapisem si ale odlozim to a nemyslim na to a popripade si to precitat po dlhsej dobe a usudit ci sa splnilo alebo ne... :slight_smile:
17. jan 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sendyhubka so Simurdovou som nebola ani ja spokojna,nic nesedelo,co povedala....mna by zaujimala ta Dida z Ba..ak mate na nu cislo,poprosim..inak uz dlho chodim k Ines do ZV a od nej sa mi veci celkom plnia....
19. jan 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok