• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
@klopso ahoj..ak myslis Ines,tak t.ci na nu je 0905 855 915,posli jej sms,telefon nedviha..odpise ti az o par dni,lebo ma toho vela,ale urcite odpise,aj ked objednava uz teraz az na jul..tak vela stastia:slight_smile:
19. jan 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uznetusim ahoj...prosim ta posli mi kontakt na Didy.....dakujem pekne
19. jan 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...prosim vas,mate niekto kontakt na vesticu Izabelu z Novych Zamkov??Dakujem.. :slight_smile:
19. jan 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám kontakt na p. Melicherčíkovú je na 100% spoľahlivá bola som u nej už 3x a všetko vyšlo na 10000000000000% percent. dnes som bola u nej znova a bola som prekvapená že vedela veľa vecí okolo mojej rodiny ktorú ani nepozná tel. číslo cez IP rada poskytnem
20. jan 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ,ja som tiez bola a nic sa mi nesplnilo, ja si myslim ze mi povedala to, co som mala v sebe .co som zazila. coho som sa bala .ale nesla by som lebo stale na to myslim a j ked sa to vobec nesplnilo a zobrala mi tolko energie ze som ani nevladala prist domov ...ale niekto to berie sportovo...
20. jan 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca793 ahoj a odkial je ta pani?

@baja132 aj ja mam z poslednej vestice pocit ze povedala mi to co som chcela aby sa stalo a to co som mala v hlave ale aj tak sa to nesplnilo zatial a uz neverim ani ze by sa tosplnilo lebo je to davno za mnou :frowning2:
21. jan 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi niektorá poradiť. chcela by som vedieť ako sa má jedna moja milovaná osoba, ktorá nás nedávno opustila, na druhom svete. povie mi to nejaká veštica alebo niekto? nedokážem sa s tou stratou nijako vyrovnať. ani sa mi s ňou nič nesníva, akoby tá osoba nechcela...
21. jan 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniratak696 no bola z Nitry ale ja som tam bola pred 5rokmi....
21. jan 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jan 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. jan 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca793 fuuu to mam daleko :unamused:
23. jan 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca793 ahoj a môžeš prezradiť ako sa volá tá pani z BB a jej telefónny kontakt? Ďakujem :slight_smile:
23. jan 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@6lenka66 ja som so Sisi tiez velmi spokojna. Vzdy mi pomoze, aj ked je pravda, ze niekedy cas nesedi, ale inak vsetko. :slight_smile:
24. jan 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
nemate niekto skusenosti so Zanou, co chodieva vestit do BA... A taktiez nemate niekto kontakt na Angelu??? skusala som jej email ciganske.karty@gmail.com ale nefunguje uz ... dakujem
24. jan 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca793 Ahoj, mohla by si mi povedat odkial je?? a dat na nu kontakt?? dakujem
24. jan 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj..no ja vešticiam neverím-teda neverila som ale dva roky dozadu,keď som šla do práce na poobednú,zastavila ma jedna "cigánka" a pozrela na mňa a pýtala sa,či mi môže vyveštiť,lebo mi vraj niečo dobré vidí v očiach...neverila som jej ale tak že za skúšku nič nedám a vieš čo mi povedala?Do konca roka 2009 budete šťastnou ženou,narodí sa vám vytúžené dieťatko a niekto vás v blízkej budúcnosti veľmi prekvapí.dostanete dar od niekoho,od koho by ste to nečakala...Keďže som šla do práce,som jej rovno povedala,že peniažky do práce neberiem(robila som vo fabrike,kde by mi boli na nič) a ona že peniaze nechce,a že vyzerám byť dobrý človek,vraj mi to dopraje a nech sa mi v živote darí..o pár dní nato som zistila,že som tehotná a TP som mala vyrátaný na 31.12.2009(ale narodila sa až 5.1.)ale to nevadí..to sa mi splnilo,aj som šťastná že mám vytúženú dcérku no a pár dní do zadu,som dostala obrovský darček od jednej dobrej dušičky z MK:slight_smile:takže čo k tomu dodať?neverila som a teraz si párkrát naňu pomyslím,ale odvtedy som ju už viac nestretla:slight_smile:Ale mám aj spolužiačku a jej sestra "veští"-bohužiaľ ale ona pri tom podvádza-popýta sa ľudí na dotyčného a potom sa hrá na Sybilu :frowning2:.Ale musím povedať,že čo predpovedala tá cigánka,sa všetko SPLNILO
24. jan 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
samozrejme každý má právo na svoj názor na veštice...ale nie sú všetci veštci rovnakí...ja mám veľmi pozitívnu skúsenosť s vešticou Ines zo Zvolena a s vešticou Erikou z Trenčína www.vesticaerika.sk ....veštby nevychádzajú preto na 100 %, lebo viacero rozhodnutí si môžu robiť ľudia sami, veštica skôr varuje pred chybou, a keď ju urobíš, je to už len tvoja vec.
25. jan 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zevraj toto je spravny angela.karty@gmail.com
25. jan 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K pani Angele sa už nedá dostať, nereaguje ani na ten posledný mail.
25. jan 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som už navštívila zopár veštíc...Mám teraz také ťažšie obdobie, riešim vzťah a tak prišla kamarátka s nápadom zájsť k veštici. V priebehu polroka sme boli u viacerých a musím povedať, že mám z toho zmiešané pocity... Každá z nich mi povedala niečo čo sedelo, aj niečo čo som vedela, že nie je pravda, niektorá mi povedala, že s partnerom budeme spolu, druhá, že sa k sebe vôbec nehodíme a rozídeme sa - tak si vyber! Z niektorých veštíc som mala úplne zlý pocit, bolo vidieť, že to je pre nich iba zárobková činnosť, rýchlo ti niečo povedali - väčšinou samé všeobecnosti, ktoré sa dajú použiť pri každom človeku a už tam mali za tebou ďalších klientov... Vrcholom bolo, keď milej veštici počas celého veštenia v jednom kuse vyzváňal telefón a ona s každým pol hodiny telefonovala... Z tých všetkých som bola spokojná iba s jednou, býva pri Trnave, bola veľmi milá a ozaj sa nám venovala. Tá jediná mi povedala úplne presne ako sa vyvíjal môj vzťah s priateľom od samého začiatku /a to som jej o ňom vôbec nič nepovedala, len jeho meno/, povedala mi ako je to medzi nami v súčasnosti a samozrejme aj budúcnosť a zatiaľ všetko sedí na 100%. Presne ako mi povedala, tak to teraz zatiaľ je... Tak som sama zvedavá, či sa splní aj to ostatné :slight_smile: Uvidím :slight_smile: :slight_smile:
26. jan 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tammy22 Ahoj, ako sa volá veštica u ktorej si bola? Mohla by si mi prosím poslať aj telefónny kontakt na ňu? Ďakujem.
27. jan 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som bola u kartarky asi pred piatimi rokmi a to co mi povedala nebolo moc dobre mohla som sa toho aj vyvarovat ale ani neviem ako a padla som do doho az teraz :unamused: takze ten cas bol ale vybrala som si tu zlu cestu a vobec mi to nedoplo az teraz ked je problem na svete som si na to spomenula ze ma predtym varovala ale co cloveka caka tak ho neminie
27. jan 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11slavuska ahoj, volala sa Táňa, priezvisko už neviem, ale má svoju internetovú stránku www.jasnovidka.estranky.sk, tak sa môžeš pozrieť, tam som našla aj tel. kontakt na ňu. Ja som s ňou bola spokojná :slight_smile:
27. jan 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tammy22 Ďakujem :slight_smile:
28. jan 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja osobne by som k vestici nesla a tiez nerada pozeram programi s vesticami a vykladacmi kariet. Netvrdim, ze si to vymyslaju, ale jednoducho sa tym nezaoberam a nechcem sa zatazovat. Lenze priatelova mama sa v tom vyziva a potom nas, teda hlavne mna s tym zatazuje. Ja viem,ze to nemysli zle, ale ja sa nechcem nechat riadit niekym, ze kedy ist na dovolenku, kedy cestovat a kedy robit to a kedy to. Ked sa pozbiera viacej tych vestic, tak vlastne nikdy nikam nepojdeme, lebo stale podla niektorej to nie je vhodny termin na cestovanie. Strasne ma to vytaca ak niekam chcem ist a priatel mi zahlasi, ze nie, lebo je to nevhodny datum. Ja si myslim, ze ak sa mi ma nieco stat, tak sa mi to stane hocikde a hocikedy.
2. feb 2011 o 02:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
chcela som sa spytat, ci niekto nepoznate nejaku dobru vesticu v NR a okoli a ak by bol na nu aj nejaky kontakt. dakujem
3. feb 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana231 ahoj ja mam v hlohovci od kamosky, zevraj je dobra :slight_smile:
4. feb 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniratak696 ahoj, mas na tu vesticu aj kontakt? prosim mohla by si mi ho napisat do IP? dakujem
6. feb 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
8. feb 2011 o 14:29 • lucin2
@zuzana231 Ponúkam profesionálne veštecké služby. Veštím z : ruky, krištáľovej gule, Tarot-karty, Cigánskych kariet, kávy, kyvadlom, z očí.
Hľadám stratených ľudí, stratené veci, robím Mágiu spájam vzťahy, liečim ,robím očistec. .Sedenie trvá 1 a pol hod. a finančne vychádza 83€. Ba a okolie, prípadne celé SR.

Objednávky: 0904224686.
8. feb 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok