• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

22. júla 2017 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
8. feb 2011 o 14:31 • lucin2
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
8. feb 2011 o 14:32 • lucin2
8. feb 2011 o 14:32 • lucin2
8. feb 2011 o 14:35 • lucin2
ahojte...nema,prosim vas,nahodou niekto kontakt na Izabelu z Novych Zamkov???Daujem... :slight_smile:
ona nevesti za peniaze...vravi,ze vdaka nejakej sile,koli ktorej tieto schopnosti ma,by bol pre nu hriech si na tom zarabat...ale ak nieto velmi chce,moze jej dat nejaku financnu ujmu,ako vdaku...inak sa potesi darom,ako su napr....hrncek,alebo vazicka...bola som u nej pred 11-timi rokmi a bol to veru neuveritelny zazitok...nepouziva ziadne karty a ani ine veci..stoji to za to,ju navstivit...je uz sice starucka a sili uz nema tolko ako za mlada,ale mam info,ze este zije...preto vas prosim,ak nahodou ma niekto kontakt...dakujem... :slight_smile:
8. feb 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... ja mam velmi dobru skusenost s pani Marion... je rychla, presne odpoveda na vasu konkretnu otazku...a hlavne vam odpovie pravdivo... mne vyslo uplne vsetko... patri jej moje dakujem :wink: , je to skvela zena a vie co vravi, nevypytuje sa vas otazky ako to robia mnohe takzvane vestice..... poznam este jednu pani ktora vesti bola u nej kamaratka. Opytala sa na kamosku co ju tam viezla, lebo ona akosi neverila vesteniu a podnes si pamatam otazku:: Opytaj sa jej ci vyhram v lote???? Tak sa jej to opytala. Vestica: To sa pyta ta holka co sedi v tom aute??? Tak jej povedz, ze vyhrala v ten den, ked ju operovali n zenske veci a prezila.... a bola to pravda...podotykam, vzivote ju nevidela,nebola u nej... iba sedela v aute......teraz je jej pravidelna klientka...a vychdza vsetko... ja som ostala verna mojej Marionke :slight_smile:)) a aj nadalej budem, fakt je skvela...treba natrafit na spravnu a mate to...
22. feb 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek tu ela..precitala som si tvoj prispevok ohladom vestenia..som tu nova dnes som sa zaregistrovala.chcela by som ta poprosit ci by si mi nemohla poskytnut na pani kotlarovu kontakt...dakujem..pekny den.
24. feb 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj som tu nova.precitala som si prispevok ohladom vestenia a zaujal ma..poprosila by som ta ci by si mi mohla dat kontakt na vestkinu silviu.velmi pekne dakujem.pekny den prajem.
24. feb 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň všetkým, ak hľadáte Tamaru, nájdete ma na TV8 prostredníctvom tv šírenia alebo internet,vysielania na stránke www.tv8.sk alebo na facebooku tv8, Pokiaľ chcete riešiť svoje problémy diskrétne,napíšte mi na adr. maja4444@azet.sk Ďakujem všetkým priaznivcom a prepáčte za to že nájsť ma nie je ľahké. Ak máte problém a ohlásite sa na moj mail, rada poskytnem bližší kontakt. Ďakujem za porozumenie,Tamara
25. feb 2011 o 03:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@frida219 aj ja som "fanúšičkou" veštice inez zo zvolena a úplne súhlasím s tým, čo si napísala všeobecne o vešticiach, že sa neplní všetko na 100 percent a veľa záleží aj od človeka, či sa zamyslí nad tým, čo mu veštica povie a či len bude nečinne so založenými rukami čakať alebo bude aktívny.
25. feb 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja mam takyto problem...skusenost???:
moja mama si dala u 2 vestic vyvestit kedy budem mat babatko, resp. kedy zacat na nom pracovat. V septembri v roku 2009 som musela ist na prerusenie, lebo dietatko nebolo v poriadku,( vraj to bola len cista nahoda - vyplnali sme statistiky)..no a 1 vestica povedala, ze mali by sme sa snazit az od maja a vsetko bude v poriadku, dovtedy by sa mohli vyskytnut nejake komplikacie (my sa snazime uz rok :o/) a druha povedala ze az od roku 2012, dovtedy ze moje telo nie je este pripravene na tehotenstvo..
Neviem co si mam o tom mysliet, odkedy toto viem, mi to stale vrta v hlave....ze co znamenaju tie komplikacie??? moze byt zase postihnute? doktorka mi uz aj nasadila liecbu aby som otehotnela, no to bolo skor ako som sa toto dozvedela......neviem co mam robit....moze byt sila myslienky silnejsia ako predpoved?? myslim tym ak budem silno verit ze co povedala nie je pravda a budem mysliet len pozitivne...zmenim to??
1. mar 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka_marek tvoja lekarka je kvalifikovanejsia nez vestkyna. aj tak 100 vestkyn, 100 nazorov, ako sa ktorej zamanie. vetkyna nema ani sajnu o tvojom tele narozdiel od lekarky. ja by som tehotenstvo neodkladala kvoli nejakej vestkyni, co sa do toho nerozumie.
1. mar 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabiatko tak to beriem aj ja..len vieš..v hlave to vŕta.. :unamused:
1. mar 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka_marek tak ked to vies, to je super. kasli na vestkynu, ta ta len zbytocne pletie. ked nechces,aby ti taketo veci vrtali v hlave, tak za nou radsej ani nechod, radsej si zajdi popripade este k inej doktorke, ak mas pochybnosti. ja poznam jeden pripad, kedy sa jeden sarlatan snazil liecit dieta a skoro neprezilo, takze by som taketo veci dala do ruk len odbornikom. tak sa drz, prajem ti, nech coskoro budes cakat babulko a nech je zdrave :slight_smile:
1. mar 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabiatko dakujem velmi pekne za povzbudenie :slight_smile:
1. mar 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka_marek
podľa môjho názoru, v prípade veštenia ide o sugestívny vplyv na podvedomie človeka a takéto manipulatívne zásahy do zdravého myslenia človeka sú skôr na škodu. Presne ako si písala, veštica svojou predpoveďou akurát nasadí chrobáka do hlavy, ty sa s tým zaoberáš.... následne si vytváraš v mysli predstavy a myšlienky, ktoré ak sú intenzívne dokážu sa aj zhmotniť a preniesť do reality. skús sa úplne od tých veštieb oslobodiť, nezaoberať sa s nimi a viac dôveruj najmä sama sebe. držkám palce. :wink:
2. mar 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivamera ďakujem za odpoveď :o)
2. mar 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donaaa23 ty myslíš tú marion čo sa jej dalo volať do monea?? s tou si bola spokojná, ja som ju tiež tam volala a bola som spokojná, ale teraz ju tam v ponuke nemajú , ľudia prichádzajú a odchádzajú aj tam a tak som našla cez internet kontakt na jej veb stránku a telefon už aj kočky o pár kuskov dalej písali že sa dá s ňou kontaktovať aj cez telefon. Ja som s ňou spokojná , treba vyskúšať a názor si každý urobí sám,
2. mar 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivamera nuž čo človek to názor ale je fakt, že niektoré veci vyjdú a niektoré ani nie, ale otázne ? možno aj vyšli len trohcu inak a koniec koncov človek má svoj rozum a určite ked niekto ide k veštici tak podľa mňa musí rátať s tým že bude počuť odpoved na to čo je zvedavý a tie odpovede možno nebudú také ako si predstavoval ale sú a je na ňom či bude na ne vkuse myslieť alebo ak mu niekto doporučí smer či tak pôjde ked nechce mať niekto ako vravíš chrobáka v hlave tak potom nech nechodí.
človek predsa chodí k veštici vtedy ked: je zvedavý, je nerozhodný, je nešťastný a potrebuje počuť niečo dobré, nájdu sa aj taký čo chodia zo srandy,
2. mar 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zbadala som ,že ma hľadáte na Moneu,ale tam už nerobím, tak si nájdete pod menom vestica.-marion na webe. Sú tam uvedené všetky kontakty,,ktoré sú na mňa
2. mar 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbadala som ,že ma hľadáte tak si ma nájdete na emaile : marion10@atlas.sk. Nie som už na Moneu . Marion
2. mar 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sendyhubka :slight_smile: ......vestica Sisi aj mne pomaha,je to super osobka
2. mar 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kontakt,ak ma niekto zaujem vyskusat.......www.vesticasisi.sk
2. mar 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DObry den,pisete ze sa neviete rozhodnut ci mate zajst k vestici.ja som jedna z nich a poradim vam ze ked ste neista tak by vam vyklad len pritazil a bolo by to viac o strachu.celkovo to vydim ze ta vasa neistota ide s vami tym tazko zvladate vase prekazky.neni vhodny cas pre vyklad.pekny den prajem.kartarkasara
3. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
@veronkaj
podľa mňa veľké percento úspešných veštieb, tedy tých, ktoré sa naplnili má na svedomí fakt, že človek podvedome(to slovo by som rada zdôraznila) ich naplnenie očakával.
Keď človeka trápia zdravotné ťažkosti, určite je vhodnejšie zájsť za odborníkom, ktorému dôveruje.
Ked je človek nešťastný, bezradný, má problémy v osobnom živote, určite mu lepšiu službu spraví kvalifikovaný psychológ, psychoterapeut... apod. , ktorý s ním rozmení problém na drobné a človek nakoniec sám nájde riešenie.
Z tej zábavy behania po všelijakých vešticiach, hlavne, keď sa u každej dozvie niečo iné, sa človeka akurát zamotá, kedy už poriadne nevie čomu má veriť a stratí schopnosť vlastného úsudku, prípadne cit pre intuíciu.
3. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka_marek
niet za čo. :wink:
a ešte odpoveď na Tvoju otázku "moze byt sila myslienky silnejsia ako predpoved?" Sugescia iných ľudí nemá nijakú moc okrem tej, ktorú jej prepožičiaš ty, na základe svojho osobného presvedčenia. Inými slovami, áno, pokiaľ budú tvoje myšlienky pozitívne a uveríš im, určite prekonáš aj prepoveď. :wink:
3. mar 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivamera podľa mňa to až tak nie je pozri ja ako verím že buddeme mať mimi aj ostatné a stále nič a očakávala som veľmi
4. mar 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj
to mi je ľúto...
k tomu čo som písala snáď už len toľko: pozitívne myslenie, či rôzne pozitívne formulované afirmácie považujem za určitú formu ochrany myslenia pre negatívnym vplyvom cudzej sugescie. Som presvedčená, že naše myslenie, postoje atd. rozhodujúcim vplyvom pôsobia na naše životy, kde ja však hranica- to si odhadnúť netrúfam. Každopádne, i ja cítim pokoru pred vyšším poriadkom vecí...
4. mar 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj ahoj, môžeš mi dať prosím Ťa kontakt na pani Marion? :slight_smile:
Ďakujem :slight_smile:
4. mar 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11slavuska ahoj vyššie je napísaný alebo si daj veštica marion a ti to nájde :slight_smile:
:slight_smile:
4. mar 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok