• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

14. decembra 2017 
4. mar 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto chce volat vestici , nech skusi aj .... www.vesticasisi.sk ................mne velmi pomohla a mam pocit, ze je ozaj najlepsia
6. mar 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronkaj ahoj a ďakujem :slight_smile:
8. mar 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11slavuska nemáš za čo a čo volala si ako ??? Môžeš aj do pošty budem zvedavá
:wink:
8. mar 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim z manzelom k jednej pani z Bohunova okr.Roznava uz vyse dvoch rokov,zatial mi tych 90 percent vyslo stale,najprv som k nej chodia sama,bola som zufala chcela som byt lubena ona mi vyvestila mojho manzela.on vsak na podobne veci neveril tak sme tam zasli spolu a ostal v nemom uzase odkial vie veci ktore som ani ja nevedela a ako pisem na zaciatku teraz k nej chodime spolu ked potrebujeme pomoc z nejakou situaciou.
10. mar 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkarv Ahoj Katka...prosím 5a ako sa presne volá tá pani,čo je z okr.Rožňava? Môžeš nám dať kontakt? Ďakujeme...ahoj
14. mar 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neverím, podľa mňa sú to všetko šarlatáni
16. mar 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@z_d_e_n_a a bola si uz u nejakej?
16. mar 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola, ale bol to "veštec "
16. mar 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@z_d_e_n_a nemozes vsetkych sudit podla jedneho
17. mar 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkarv veď ja nesúdim, je to môj názor
17. mar 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@z_d_e_n_a tak ako mozes napisat ze su to vsetko sarlatani ked si bola len u jedneho vestca????????? To mozes tvrdit len o tom u ktoreho si bola ked z inymi nemas skusenosti.
17. mar 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkarv téma znie: veštice veríte aleno nie, tak som sa vyjadrila, že neverím, mám síce skúsenosť len s jedným veštcom, ale aj tak to boli len vyhodené peniaze a nič z toho sa nesplnilo.....
17. mar 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@z_d_e_n_a to beriem ze neveris ale to ma hneva ze si ich nazvala vsetkych sarlatanmi.Ja tiez poznam jednu Kozu Zdenu a netvrdim ze su vsetky Zdeny su kozy.
17. mar 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkarv jasné chápem, ale niekto raz povedal, že ten kto vie naozaj veštiť, neberie za to peniaze, asi na tom niečo bude
17. mar 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@z_d_e_n_a ale to by sa k nemu ludia hrnuli a nemal by pokoja.Ta moja berie 10eura co nie je vela a ked mi nieco nie je jasne aj cez telefon konzultujeme,ona sa snazi stale pomoct.
17. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkarv aj jej tie predpovede vychádzajú?
17. mar 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@z_d_e_n_a 90 az 95percent
17. mar 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkarv to veští z kariet, alebo z ruky? či?
17. mar 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@z_d_e_n_a Z kariet,vyvestila mi aj mojho manzela,Aj to ze som minuly rok nemala otehotniet lebo to moze zle dopadnut a tak sa aj stalo,aj dom ako sa nam podari kupit.A ked sme ho kupili dosli sme k nej,sadli si a ona zacala vykladat a hned ze tam mame ducha a presne na to sme sa ju sli spytat.
17. mar 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkarv ako sa volá a odkiaľ je?
17. mar 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@z_d_e_n_a na co ti to je,ved ty neveris? :op
17. mar 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkarv mne na nič, ale môžeš jej tu urobiť reklamu
17. mar 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@z_d_e_n_a ona to nepotrebuje,ma dost spokojnych ludi ktori sa k nej vracaju lebo je dobra.
17. mar 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,niektora tu prednedavnom spominala vesticu sisi,tak ja som jej dnes zavolala,viacmenej zo zvedavosti..a zistila som nasledovne: mozte sa akokolvek pretvarovat uz z hlasu zisti ako ste na tom prave..po druhe vie do detailu opisat povahu cloveka,ja som ostala v nemom uzase,a po tretie vie sa nadherne smiat a je dokonale ludska..mne sa zda ze tieto vestkyne na telefon cest vynimkam su uz trosicku arogantne,rychlo vas odbavia a pritom niekto kto sa zaobera niecim takymto by mal byt predovsetkym aj dobry psycholog aj tam ide clovek ked uz je "rozbyty" aj vestice vyhladavaju ludia vatsinou vtedy ked uz nevedia kudy kam,a vtedy je doslova balzam na dusu ak niekto najde si tu namahu a je len obycajne"laskavy"..takze odporucam tuto pani,aspon touto cestou jej chcem urobit dobru reklamu :wink:
20. mar 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Mam kamaratku, a ta robi na moneu. Meno samozrejme nebudem prezradzat. Hovorila mi, ze niekedy sa velmi tazko vesti najma "zufalkam", ktore volaju od jednej k druhej aj 10x za den. Karty potom maju tendenciu sa vysmievat a aj dobrej vestici vychadzaju blbosti. Vyklad kariet by si mal dat podla nej spravit ten, kto je na to psychicky pripraveny a nebude vestici davat do ust otazky typu: "vsak ostaneme spolu?" a pod.

a moj nazor na vyklad kariet je, ze to nie je ziadna magia, ani praca s diablom a temnom, ako to bolo spominane, ale praca s podvedomim, a ze buducnost mozno ovplyvnovat, pretoze mame slobodnu volu.
22. mar 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja som bola u vestici u nas v Bratislave. Isla som po znamosti, lebo podla mna je riziko ist k niekomu, koho nema este nikto oskusaneho :slight_smile: no.... prvy dojem bol hrozny, byt bol ako jeden velky bordel, nikto ma neuviedol ani nic podobne, len vysla pani v pyzame, ze nech vypijem kavu a pockam, ze dokonci este jedno sedenie. No tu kavu sa mi ani pit nechcelo, ale vypila som, a potom som isla na radu. Najpr sa ma spytala, ze co by som chcela vediet a bola som PREKVAPENA :slight_smile: dovtedy som nikomu nechcela verit ze vestica vie tolko vela zistit a rozpravat o vas a rodine akoby vas poznala cele roky, no takze dojem z vestenia prekonal ten zly dojem z prostredia... ale take veci ako babatko alebo ci zostanem s tymto mojim priatelom som sa nepytala, toho sa akosi trosku obavam... :sweat_smile:
22. mar 2011 o 11:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@63lucka suhlasim :slight_smile:
22. mar 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamma111 ahoj prosím ťa ja tiež zháňam kontakt na tú pani Zúbkovú a chcela som sa spýtať že či si ho zohnala a ak ano či by si mi ho nemohla poslať na môj meil lusia@post.sk Ďakujem veľmi pekne....
25. mar 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim Vás má niekto kontakt na p. Zúbkovú z Banskej Štiavnice...? Ak áno prosim Vás pošlite mi ho na môj meil lusia@post.sk Ďakujem všetkým....
25. mar 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok