• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

27. novembra 2016 
prosim o kontakt do IP na vestenie v Ba, ak mate dobru osobnu skusenost. dakujem.
27. mar 2011 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ráno baby, prosím ak máte kontakt na nejakú naozaj dobrú vestkynu/jasnovidku z Bratislavy dajte mi vedieť. Nechcem tie medializované z audiotextoviek alebo z monea. Ďakujem za pomoc
28. mar 2011 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@uznetusim

ahoj a odkiaľ je pani duša prosím tá? Ďakujem
28. mar 2011 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.. Mate niekto skusenosti s vesticou ANDULOU z Bratislavy, alebo s p. MARION? Ak ano, tak ake...? Je tu aj niekto komu pani MARION nevysla v predpovediach? Pytam sa preto, lebo mne zatial na 90% a na zvysok este cakam:slight_smile:..
28. mar 2011 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky. mna tiež zaujala táto téma a veľmi som rozmýšlala nad veštením. Zatial som konntaktovala mailom rendytu a má mi poslať predpoved už spravenú, ale ak máte nejaký dobrý kontak na Ba a okolie prosím info do IP. Dakujem
29. mar 2011 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@donaaa23
ahoj a máš prosím ťa kontakt na tu vešticu? Nie Marion, tú druhú čo si spomenula. Ak áno napíš mi do správy ďakujem moc
29. mar 2011 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
biancabianca... mas cislo v sprave :wink:
29. mar 2011 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sky1000

ahoj a tebe odpoveď od Marion nevyšla???? tých 90ˇ% je že vyšla a zvyšok sa má ešte vyplniť tak som to pochopila
30. mar 2011 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ano spravne si to pochopila:slight_smile:... Ak si dobre pamatam, tak aj tebe sa od nej vyplnili nejake veci.. Ci nie?:slight_smile:
30. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@frida219 jediny prispevok ktory pridala tato pouzivatelka od svojej registracie bola tato reklama. Nepochybne sa za nickom frida219 skryva pani Erika Ozvaldova. Mne vestila z kariet cez telefon asi pred pol rokom a do dnesneho dna sa mi vobec nic nesplnilo, takze asi tolko k tejto pani "vestkyni".
30. mar 2011 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sky1000 ja mam tiež skusenosti s MARION ,mysliš tu čo robila na moneu?je aj druha,ale nie moneu stou nemám.tak s tou čo robila na moneu mam dobre skusenosti a poviem,ze tam bola najlepsia!!!!!!bolo obdobie ked som bola zufala velmi tak som am vyvolavala kazdej to velmi lutujem,lebo priamej odpovede som sa nikdy od nich nedockala velmi,oni sa ma viacej vypytovali veci odo mna.jedina marion mi vedela odpovedat pravdivo a rychlo a nenatahovala cas.som s nou kontakte stale a mozem povedat ,ze je najlepsia!!!!!!tiez mi vyslo na90% uz a na ostatne este cakam,uz sa neviem dockat,ale asi netreba čakat ,lebo veci vychadzaju prave vtedy ked uz necakame!!!!ale pocula som same chvaly na nu a hlavne ,ze im predpovede vysli tak dufam ,ze aj nam ostatnym to vyjde!!!!!
30. mar 2011 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veronkaj citala som tu,ze aj ty si velmi spokojna s marion!! drzim ti palce ,aby ti aj ten zvysok cim skor vysiel uz na ktory cakas,ale to prichadza prave v tedy ked si myslime,ze uz to nepride.potom daj vediet ked ti to vyjde ...
30. mar 2011 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
30. mar 2011 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@donaaa23 ja som tiez spokojna s marionkou nasou,je najlepsia !!!! vela ludom vysli predpovede mne zatialna90% ale dufam po case mi to vyjde ,ved vsetko ma svoj cas.potom napisem...
30. mar 2011 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@koky22
áno aj ja som s ňou spokojná a volám jej častoa je pravda, že niekedy si myslíš že to už malo vyjsť a nevyšlo ale nakoniec to vyjde napr. tak ako ťa vtedy ani nenapadne. napr. mne predpovedala že budem tehotná kým sa skončí zima a že tam bude krvácanie ale že dobre dopadne všetko. a ja som každý mesiac už panikárila že nič, a ked som bola chorá a nečakala to tak po menzese som zistila že som tehotná a bolo to pár dní pred prvým jarným dňom takže nakoniec to vyšlo do konca zimi a s krvácaním a teraz čakám na ultrazvuk a hoci mám zlé výsledky verím že ako povedala bude dobre. Minulý rok ked som potratila vyveštila aj to.
je to skvelá žena, taká mamina
31. mar 2011 o 07:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veronkaj @koky22 ahojte dievcata, citam ze ste spokojne s Marion. mohli by ste mi dat na nu kontakt?! zijem v zahranici a na cislo 0988 XXXXXX sa mi neda volat. ak by ste mali nejake ine cislo bola by so vam povdacna. este raz DAKUJEM!!!
31. mar 2011 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
koky22 Ano, myslim tu Marion co robila na moneu:slight_smile:... Vsetko mi zatial od nej vyslo, len jedna zalezitost sa natahuje, tak snad jej aj ta vyjde:slight_smile:.. Tiez som uz od nej asi zavisla:slight_smile:

Baby aj vam sa teda stalo, ze Marion nieco predpovedala, myslim tym cas a stalo sa to neskor presne tak ako povedala?
31. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@happysmile ahoj mojka posielam Ti tie kontakty na Marion ma aj svoje audiot.cislo 0988600586, SKYPE MARION 56839, EMAILMARION@ATLAS.SK, INFOLINKA JA JEJ VOLAM NA TO 0905269174 dufam,ze budes spokojna!!!!!drzim palce papa potom daj vediet,budem rada.
31. mar 2011 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sky1000 ano aj mne sa to stava,ze niektore veci sa natahuju a vyjdu tak ako si pisala po case prene tak ako povedala a niektore veci presne na cas.aj ja som na tom podobne cakam na jednu vec ale dufa,ze nam to vyjde teraz mam ten isty pocit ,ze sa to natahuje ...musime byt trpezlivy asi a nie tak velmi cakat
31. mar 2011 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veronkaj mam ten isty nazor o nej aj pre mna je ako mamina a je to skvela zena drzim palce nech ti to uz vyjde aj tebe mojka anech si stastna prajem zo srdca....
31. mar 2011 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@koky22 ahoj, keď voláš p.Marion 0905269174, tak akým spôsobom sa jej platí? :slight_smile: Ďakujem :slight_smile:
31. mar 2011 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHojte dievčatá, ja som bola dnes po prvý krát vo svojom živote u veštice, nejak som tomu neverila, som z veriacej rodiny a asi to bol predpoklad k tomu aby som to brala za niečo čo je proti viere,,, avšak sa v mojom živote odohralo dosť podstatných veci a po dvoch rokoch vahania a dokonca som mala pocit, ze bludim v nejakom kruhu, dostala cislo na DIDU, povedala som si idem, zavolala som ( mimochodom nepocitajte ze Vas objedna hned,,, na toho vela a caka sa vyse tyzdna) prisla som a to co som sa dozvedela a com i povedala,,, bola vsetko pravda a velmi mi to pomohlo, poznam smer kadial vykrocit z kruhu,,,,nebudem sem pisat co mi povedala pretoze to je naozaj velmi doverne,,, ale mozem len potvrdit ze suma 30€ naozaj stala zato,,, osud mame predne urceny a castokrat vynakladame energiu na veci ktore nam nie su sudene a aj tak o nich snivame a dokonca na ne cakame..... treba potom zmenit smer a naplnit zivot... je priliz kratky na to aby sme nim plytvali,,,, mne rozhodne stretnutie u nej velmi pomohlo,,,
31. mar 2011 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maca793
Ahoj kde je taká lacná veštica,pretože ja som bola u tej v banskej štiavnici a u tej sa platí 20 eur.A to je na mňa trochu pridrahé na 20 min.a dokopy som sa veľa nedozvedela.Aj ja potrebujem zájsť k nejakej dobrej,pretože mám v sebe najaké nejasnosti a potrebovala by som poradiť .Pošleš mi na ňu kontakt.Díky
31. mar 2011 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@11slavuska da sa dohodnut s nou ja jej platim s prevodom na jej ucet.ty si jej uz volala?bola si spokojna?papa
31. mar 2011 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@buducnost21 ahoj čítam že si bola u veštici v Banskej Štiavnici, bola to tá p.Zúbková? Prosim ťa mohla by si mi dať na ňu kontakt...? Ďakujem...
1. apr 2011 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@koky22 ahoj, tak zatiaľ povedala pravdu a budúcnosť aká bude, som zvedavá, či to vyjde.
1. apr 2011 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@koky22 ďakujem aj tebe no ja teraz iba čakám z týždňa na týždeň čo nové kvôli miminku
1. apr 2011 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky nepoznate nahodou nejaku dobru vesticu v Žiline? plus aj kontakt ak by ste mali, dakujem :slight_smile:
4. apr 2011 o 19:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, veľmi dobrý veštec je na sk.ezo.tv. Volá sa František. Pekný hlas a netrebe blbosti. :slight_smile:
5. apr 2011 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katkarv
ahoj Katka, prosim pekne neposlala by si mi kontakt na tu pani z Roznavy na mail cancun@azet.sk
A ako dlho dopredu sa u nej treba objednat?
dakujem velmi pekne
6. apr 2011 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok