• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
Ahojte všetky dievčatá, prečítala som si vaše skúsenosti s vešticami. Ja mám skúsenosť iba s pani Ines Tokárovou zo Zvolena. Bola som u nej za 8 rokov 4 krát , naposledy pred rokom , ale už mi ani nedvíha telefón . Prosím Vás nevedeli by ste mi poradiť dobrú veštkyňu. Potrebovala by som si dať život dohromady. Vopred Vám ďakujem.
6. apr 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Kazdy ma pravo vyberu,citam tu rozne nazory,ale mne sadla vestica Sisi,velmi mi pomohla a aj psychicky,je to mila pani,vrelo odporucam,je to na kazdom,ci skusi....www.vesticasisi.sk
6. apr 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marikulinka Ahoj, Ines je potrebne poslat len sms. Trva aj niekolko dni, kym sa ozve. A objednava cca za sest mesiacov. Ja som objednana na 11.5., ale este neviem, ci pojdem. Vyplnilo sa, co Ti vyvestila?
7. apr 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tia77 ahoj je to neuveriteľné ale všetko sa mi od Ines vyplnilo.Naposledy od minulého roka v septembri keď som bola tak ešte čakám na pár vecí ktoré chcú čas , ale inak do poslednej bodky sa vyplnilo.Tento rok od januára sa snažím objednať ale nedvíha telefon a tiež neodpovedá na sms.Rada by som tam poslala manžela , lebo ten tiež najprv neveril ale v minulom roku sme mali veľké problémy a dokázali sme sa na všetku tu pohromu čo nám hovorila aspoň psychicky pripraviť.Po zdravotnej stránke mi ona veľmi pomohla.Pred niekoľkými rokmi mi určili diagnózu skleróza multiplex a vraj do 5 rokov nebudem chodiť.Ona jediná mi povedala, že túto chorobu nemám.Mala pravdu .O 4 mesiace pán doktor mi oznámil , že sa pomýlili boli to prechodené chrípky a angíny. Nemám iné skúsenosti s vešticami preto možno by som skúsila aj iné ale zaráža ma jediná vec, že si pýtajú peniaze.Ines si odo mňa nikdy nepýtala žiadnu sumu bolo to na mne koľko jej dám. Nikdy si peniaze nevezme priamo do ruky.Čo som bola aj poučená od iných vraj dobrý veštec nikdy nesmie zneužiť svoje schopnosti a pýtať peniaze.Ja viem aj oni musia z niečoho žiť .
8. apr 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nepoznate a nemate kontakt na dobru vešticu z Martina . Možete aj na IP. Dakujem.
9. apr 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,baby prosim Vás kto má skúsenosti so Sisi v akom čase je najlepšie jej zavolať ,lebo ja som to skúšala už niekoľko krát a stále mi neberie,dakujem
12. apr 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pola13 do 18.4. je odcestovana, Ja mam s nou vyborne skusenosti. Vsetko sedi, niekedy casovy posun ale inak OK.
13. apr 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@m196 to myslis me??
16. apr 2011 o 18:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marikulinka pokat hledaš ? na sve otazky odpovde! ja jsem exper na sk.ezo.tv mozna si o me jste neslišela ?!!
16. apr 2011 o 18:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Muj bribech začiná" jemi 13let začalo o bez jakej koli otazky ci to chcem a či mam sílu to ovladat" nebylo to jednoduche mit vize v ktrych bylo stesi ale i trapeni a smrt" nemohla jsem se podivat človeku do oči ale msela jsem " je to prirozene se divat človeku do oči když na vás mluvy! byli to pro me neuveritelne pady beznadeje kdyz jem videla to co se ma stat tomu dotyčnemu " kdyz tam bylo neco pozityvneho byla jem rada ale pokat tam bylo neco co vyvraci čisty rozum tak to nebylo nic prjemneho! postupem od veku 16-18let jsem se naučila ten to pohled do hlubokeho vnitra človeka ovladat" " bylo vše jine" svym spusobem jem byla rada ze vim co se mi stane a čeho se mam vyvarovat"ale osud je zli! dava nam momenty prekvapeni a nikdy i moment rozhodnuti! da se rici ze tet uz jem vyrovnana tim co ma byt! a to co je dano mi nezmenime jen si to odalujeme " tim ze se branime si priznat ze ni vse v nasem živote všechno tak jak sme si planovali"! tet mam kolem sebe lidi kterym pomaham pomoci tarotovych karet : kavy -dlane: dlan je v našem živote to co nam je dano , je tam da se rici vše potrebne a vaše na čom nám zaleži.to znamena , čara života. čara označujici potomstvo , čara srdcova,čara dana osudem , znamena co ma ten človek jete udelat do sve smrti.čara lasky, je to velmy zajimave takze jsem chtela na uvod rici - ze neni nic nahoda " to co se deje musime vzit i presto ze se nam to neliby" každy ma svuj osud predpovedany""" tet mi je 28let a jsem plna energie a plna tužby vam pomoci -tim to darem od sve prababičky sem se dopracovala jako expert na sk.ezo.tv!! a pracuji z spousti lidma kteri maji ten dar jako ja" a snžime se vám pomoci v tomto svete!budu se svami loučit a snat vas zaujal muj pribech daru !violet
16. apr 2011 o 18:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@masarikova25 Ahoj, obdivujem ľudí čo dokážu vidieť veci do budúcnosti , ja sa už dlhšie snažím pochopiť svoj osud prečo sa mi veci dejú tak ako sa dejú ale neviem nájsť odpoveď.Možno som zlí človek a preto mám taký osud ako mám a musím platiť za svoje skutky, dá sa povedať , že sa teraz nachádzam na pokraji zúfalstva a neviem ako z tohoto kruhu von.Je mi trapné stále otravovať vešticu Ines. Moje problémy sú dosť psychického rázu i finančného a keď ma začína prenasledovať depka tak si poviem , že sú na tom ľudia i horšie tak čo sa sťažujem.Bola by som Ti/Vám nesmierne vďačná ak by si /ste si našli čas a mohla by som Ti /Vám opísať svoj život a ako sa mám ďalej s osudom popasovať.Je možné sa skontaktovať na face boku ale mailom?za porozumenie Vám vopred ďakujem.
20. apr 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca793

Ahoj,

Hladam nejaku dobru vesticu v bratislave , mohla/mohol by ste mi odporucit a dat kontakt na nu, prosim?

Dakujem.
20. apr 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackswan75 Ahoj. ta vestica je z bratislavy? mohla by si mi dat na nu kontakt prosim? Chcela by som k nej objednat a ist k nej osobne. daj mi prosim vediet. dik.
20. apr 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11slavuska Ahoj. je toto cislo na p.Marion 0905269174 stale aktualne? Da sa ju navstivit osobne? Nachadza sa v Bratislave. Daj mi prosim vediet. dik
20. apr 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemáte kontakt na pani z nr,ktorá býva na predmostí?
vyšlo mi všetko,no je to už desať rokov,bola som sa aj pozrieť v tej časti,či neuvidím meno na zvončeku a nespomeniem si..no niektoré zvončeky tam chýbali,bola to staršia pani,vykladala z dátumu narodenia a rada by som sa k nej dostala ak ešte žije

a chcem sa aj opýtať na vešticu z nz
20. apr 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,posielam Vám ešte raz kontakt na pani marion ,lebo tam som napisala s velkymi pismenami a viaceri ste mi posielali ip tak sa ospravedlňujem email:marion10@atlas.sk,audiot.čislo 0988600586,infolinka 0905269174 ,ma toho velmi veľa tak musíte skušať viackrát,to hovorím z vlastnej skúsenosti ,všetko dobré želám všetkým.....
20. apr 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkastra číslo je aktuálne,dá sa navštíviť osobne,nie je z Bratislavy,je z okolia Levíc
20. apr 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkastra ahoj, to číslo je správne. Neviem či je z Bratislavy, ja som s ňou bola len v telefonickom kontakte. :slight_smile:
21. apr 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prosím Vás,kto z Vás má kontakt na vešticu Tamaru z TV 8-číslo mobilného operátora ???Ďakujem za odpoveď.
24. apr 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marikulinka
Stojíte pred dôležitým životným krokom? Máte finančné problémy, problémy v živote či v partnerskom vzťahu? Alebo vás jednoducho iba zaujíma, ako sa bude Vám alebo Vašim blízkym dariť v ďalších dňoch, týždňoch, mesiacoch či rokoch? Tak ak to chceš vedieť čo ťa čaká stačí napísať otázky najlepšie poslať aj foto. 5otázok za 3eura komunikujem cez mail
annarozina@azet.sk
26. apr 2011 o 01:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som, zazila som. a uz nikdy viac. je to vo vecsine pripadov obycajny podvod... a kym je to len podvod, tak to je este dobre :confused:
30. apr 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby ja som bola vo stvrtok u vestici v hlhovci no super prijemna vobec nie pocerna starsia pani a povedala mi dost veci co aj na danu chvilu sedelo....a kamoska od ktorej mam cislo tam bola v novembri uz sa jej dost toho poplnilo...mozem len a len odporucat zatial... :slight_smile:
1. máj 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koky22 Ahoj, ja by som sa chcela opytat na Tvoje skusenosti s p. Marion, splnilo sa Ti to, co Ti predpovedala?
3. máj 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: dnes som volala s vešticou Sisi, je to milá žienka a povie Vám aj dobré aj zlé a narovinu. Páčilo sa mi, že je otvorená a nebude Vás klamať. Držím Vám všetkým päste :slight_smile:
3. máj 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diiana ahoj, chcem sa opýtať, Tebe sa od p.Marion nesplnilo?
3. máj 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11slavuska cakam ... chcela som vediet ci ma niekto s nou skusenosti, ak ano, ake...
4. máj 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diiana situaciu opisala presne aj preco, lenze povedala, ze sa to do dvoch tyzdnov vyriesi ze bude este pojednavanie ale uz je treti tyzden a nic, ked som jej volala znova, povedala tri dni hore dole ale veru neviem, lebo ani z uradu este nic neprislo. Ale tak cas je asi klamlivy, ale inak je to tak ako povedala. Trosku sa mi ale nepaci, ze ked jej volate na audiotext, tak zacne stahovat hned este aj kym zvoni.
So Sisi som viac spokojnejsia. :slight_smile:
4. máj 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj danculik, no moj nazor nato je,ze ked nieco je rozporom s bibliou tak nemoze bit spravne,a tim padom nebude mat prenas ziadnu perspektivu.v kazdom pripade ti sama musys rozhodnut.ja iba to, ze nech rozhodneme akokolvek.nebolo by zle, aby sme skumali zaklad. nevijem nakolko si veriaca, aby si dal dvolezitost Bozieho slova.
4. máj 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry niesom slovenka a isto pisem s chybami. :unamused:
4. máj 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bol niekto osobne u vestici BELLA v Dolnom Kubine,?
4. máj 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok