• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

27. novembra 2016 
@sendyhubka a mas kontakt na Sisi? Mozes ho poslat?dik
4. máj 2011 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sendyhubka ahoj :slight_smile: aj sa Ti niečo už splnilo od Sisi? :slight_smile:
6. máj 2011 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diiana kontakt na Sisi nájdeš www.vesticasisi.sk :slight_smile:
6. máj 2011 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@11slavuska Dik, poslala mi sendyhubka na internu postu, dokonca som sa jej aj dovolala, je to mila pani...a ty si bola a s nou v kontakte a splnilo sa Ti nieco? Mne nieco sadlo, nieco menej, a predpoved moze overit len cas.Tak asi trpezlivost, trpezlivost, trpezlovost...
6. máj 2011 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diiana ja som s ňou volala pred včerom. A od p. Marion Ti niečo vychádza? :slight_smile: Presne tak, len trpezlivosť ...
6. máj 2011 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@11slavuska myslim, ze sa mi plni vsetko, len trosku je pohyb v case. Mala som problem ktory som musela riesit cez policiu a Sisi mi presne povedala ako to dopadne aj to tak dopadlo. Potom som mala zase pojednavanie o vyzivnom, bola som si ista, tak som nic neriesila a veru ma riadne zaskocil. Tak som okamzite volala Sisi, napisala som odvolanie ako mi poradila aj poslala vtedy ked ona odporucila a nastalo zlepsenie v prospech mna. Aj vela inych situacii som sa uz potom radila s nou a ano vychadza mi to. Jedna vec mi ale nevychadza vobec, vysvetlila mi preco...
no a tak... :slight_smile: majte sa krasne a napiste co a ako :grinning:
6. máj 2011 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@11slavuska ja som uplny novacik v tomto smere, takze musim pockat ako dopadnu veci, som vsak zvedava ako vidis aj nedockava, Marion mi prepovedala velmi pozitivne, az sa verit cloveku nechce...no aj sam sa musi snazit, ale v kazdom pripade ma ukludnila, hoci uverit predpovedi tazko, clovek skor caka horsie, ale bolo by strasne fajn, keby sa vyplnilo, co povedala :slight_smile:
6. máj 2011 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diiana ahoj.Mám dobré skúsenosti s Marion.Veľa vecí sa mi od nej splnilo čo sa týka práce,brata,kamarátky,zdravia,starkej,otca sa mi úplne do bodky splnilo :slight_smile: aj čo sa týka môjho osobného života sa dosť aj tých nie veľmi pozitivnych vecí splnilo a teraz niekedy sa mi malo splniť to dobré pozitívne podľa nej.Bola by som rada keby to tak vyšlo,ale ťažko sa mi teraz tomu veri,že to vyjde.No veď uvidíme.Ale budem veľmi rada keď to vyjde a keď nie tak budem veľmi,veľmi sklamaná.Užsa to nejako naťahuje veľmi dlho,už ma prechádza dáko trpezlivosť asi :frowning2: Držím aj tebe nech Ti vyjde len to dobré ,pozitívne čo Ti povedala pani Marion :slight_smile: Keď to veľmi asi čakáme tak to just nevychádza časovo a naťahuje sa to.Veď skoro všetko v živote prichádza práve vtedy keď to najmenej čakáme :slight_smile: potom napíšem papa
7. máj 2011 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim poznate kontakt na vesticu elviru, vestila pri kocke-Bratislava Ruzinov, surne diky
8. máj 2011 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@koky22 Ahoj, mne v podstate predpovedala velmi pozitivne ohladom toho, co ma najviac zaujima - osobného zivota, myslim, ze sme na tom podobne...Čas kedy sa majú veci udiat sa blizi, tak mi ostava, len cakat (som tvor netrpezlivy, tak hladam info...), ale hovorila len pozitívne. A podobne ako u Teba sa mi verit nechce, lebo vyzera ta situacia vseliako. Povedala, ze teraz sa mi to nezda, ale, ze to tak bude, hovorila veľmi presvedčivo. Minimálne mi dobre padlo, že niekto tak pozitívne uvažuje.
Ako dlho si s p.Marion v kontakte? A kolko "meska" vyplnenie predpovede? Snád sa Ti to podari podľa Tvojich predstav.pekny den
9. máj 2011 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak ja som volala p.Marion,uvidime co sa poplni,vyzera to zaujimavo...volala som jej 2.maja a pytala som sa ci nasi hokejisti budu hrat o medaili,povedala,ze velmi ruzovo to s nimi nevyzera ale ze sa horko tazko dostanu do boja o medaili a skoncia na stvrtom mieste :unamused: no a neskoncia,to uz vieme teraz vsetci...
dufm,ze to ostatne sa poplni co mi hovorila.
9. máj 2011 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pardon medaily s tvrdym y
9. máj 2011 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@debra ahoj, čítam čo si napísala,
neviem či to pomôže ale veľa vecí ked ti niekto povie možno vidí len trochu inak ako si myslíme lebo až potom ked sa veci stanú tak sa často stáva že to čo predpovedali bolo správne len trochu inak ale tak ako povedali.

a potom človek môže svojím správaním alebo zmenou prístupu zmeniť jednu vec a zmení sa zákonite aj iná.
10. máj 2011 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sendyhubka ahoj, je to skutočne milá žena, je ľudská a dobre aj poradí, dúfam, že to vyjde :slight_smile: tak len čas ukáže :slight_smile:
10. máj 2011 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
10. máj 2011 o 23:20 • annarozina
@kvetinka5 jj ja poznám Bellu vešticu
11. máj 2011 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@koky22 a mas kontakt na nu treba s noéu osobne stretnutie alebo da sa to aj na dialku dakujem
11. máj 2011 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj,na predchadzajúcej strane sú všetky kontakty na pani Marion,dá sa s nou dohodnuť aj osobné stretnutie,aj na diaľku papa
11. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@debra ahoj,na také veci ako na vysledky čiže v tvojom pripade na kokej sa ževraj nemá pýtať tak som počula aj čitala ,ale už neviem Ti presne povedať,že prečo to tak je.Ale ostatné to dobré nech Ti vyjde ,držim palce pa
11. máj 2011 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diiana ahoj,nie čo vyjde presne na ten čas na chlp a iné sa môže naťahovať aj dlhšie to zavisí aj na okolnostiach ,ja som s ňou v kontakte asi už 4 roky.prajem Ti aj ja ,aby Ti to vyšlo to dobré,pozitivne podľa tvojich predstav a držím palce .A ja ďakujem veľmi pekne .pa
11. máj 2011 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ak by niekto hľadal veštice a nevedel kontakt, tak podľa krajov a miest je na stránke www.vedomie.sk, zoznam s adresami a kontaktami veštíc a liečiteľov a je ich tam dosť veľa.
12. máj 2011 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby neviete mi poradiť nejakého bylinkára nie šarlatána? mám 8 ročného syna, ktorý má dosť silnú alergiu na trávu pel, seno ated. potrebujem to nejako odstrániť, dakujem a prajem pekný den
12. máj 2011 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo keby si najprv zašla na alergo ... ???
12. máj 2011 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tarotové karty, Jasnovidka
Charakteristika veštca:

Som jasnovidka Violet. Veľmi rada pomáham ľuďom, ktorý sú v núdzi a nevedia na koho sa obrátiť .Som tu pre Vás. Vykladám s tarotových kariet. Robím výklady z kávy a čítam z ruky. Zaoberám sa aj liečiteľstvom s pomocou sviečky. Už od malička som pociťovala, že mám dar, ktorý som ešte nevedela ovládať. Keď sa pozriem človeku do očí, vidím jeho celý život až po jeho koniec. Prečo by mali ľudia trpieť? Zavolajte mi, spolu vyriešime Vaše problémi. To, že mám veštecké a jasnovidecké schopnosti, viem už od dectva. Stačí, keď sa pozriem niekomu do očí a hneď viem, čo ho čaká. Trvalo dosť rokov, kým som sa to naučila ovládať. Vykladám ešte tarotové karty už vyše 6 rokov """"" vice info o me??? na sk.ezo.tv na čislo : 0944350017 partizanske
13. máj 2011 o 18:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marikulinka " je velmy duležite když se nam deji takove veci! byt stale na vlasnich nohacha uvažovat nat tim co sem udelal zle?! ale maš pravdu každi v tomto živote musi neco spravit proto sme tu a proto se nam deji veci ktere nechapeme § to že se ti nevede§ muže byt dane z minuleho života ! v miulem živote si byla / byl štasny bohat a byla / byl si uznavany!
13. máj 2011 o 19:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.....kazdy tu vyspevuje Marion,ale mna dost sklamala,nebudem to rozvadzat,je to jej svedomie a vedomie.Pomohla mi Sisi,takze je na kazdom koho si vyberie.
18. máj 2011 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aero bola som a viem čo to je pchat od malého veku do dietata antihistaminiká a alergiu má takú, že má tabletky zodac a kýcha kýcha asoplí asi mu nezaberajú alebo sú slabé
19. máj 2011 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte chcem sa spytat na Bianku, poznate take meno. Robi s kartami, chodieva po celom slovensku. Boli ste uz u nej?
21. máj 2011 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kto mi poradi,chcela by som ist k vestkyni v Bratislave,
21. máj 2011 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ja som vyskúšala vešticu annarozinu, čo písala aj tu - na Modrom koníkovi a bola som veľmi spokojná. Veštila mi cez mail, odpoveď som dostala obratom a ešte som sa mohla pýtať na všetko, čo som chcela objasniť úplnejšie. Bola veľmi ochotná a milá, už len aby sa mi to splnilo :slight_smile:
23. máj 2011 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok