• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
ono je to tak, že ak má niekto naozaj dar vedieť niekomu niečo predpovedať, napr. z ruky lebo pozná čiary života a podobne, tak by to nemal robiť hlavne pre peniaze a urobiť si z toho zamestnanie a ešte aj vystaviť cenník :astonished: k vešticiam a mágom sa zväčša uchyľujú ľudia ktorí sú niekde na ráscestí a potrebujú sa v niečom rozhodnúť a nevedia ako, alebo nešťastní ľudia ktorí sau ž musia uchýliť k niečomu takému, lebo inú možnosť momentálne nevidia a podobne... .

kolegyňa nám predsa len zohnala tú svoju známu, ideme tam, aj jej vedela z ruky vyčítať čo všetko ju už postretlo, a čo ju najbližšie čaká. čuduj sa svete, naberá to u nej naozaj tú postupnosť i keď nie všetko bolo dobré.
8. nov 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže môj názor je taký, že všetky tv stanice čo vysielajú tie veštice to robia jednoznačne za cieľom
zbohatnúť na úkor ľudí čo potrebujú skôr psychiatra než volať na audiotextove čísla za ktoré dostanú poriadne mastný účet. Cela ta záležitosť je podla mňa taká hlúposť, že ma až srdce bolí
kam takýto ľudia čo prevádzkujú takéto vysielanie dokážu dôjsť bez toho aby im niekto klepol
po prstoch. Je to obyčajná zlodejina, ľudia tam vyvolávajú s nádejou, že nejaká bosorka im poradí,
alebo zmení život. Je úbohé, že niečo také môže existovať v SR. Je to vážne choré pretože príde si tu nejaká bosorka a ešte pod vplyvom alkoholu začne moderovať reláciu v nemenovanej TV stanici ktorá dennodenne púšťa tie bludy. Je to naozaj pravda bolo to presne 27.novembra 2008 v čase
okolo 22:00 ja som na ten kanál omylom prepol. Ta ženská bola vážne ožratá na mol to by spoznal hocikto, bola neupravená, čkalo sa jej mala viac spustenú hlavu smerom nadol aby maskovala svoju opilosť. Ma zaráža, že slovenský štát niečo také dovolí. Ľudia spamätajte sa keď toto bude prechádzať tým ľuďom čo robia také podvody tak Slovensko budem a všetci by sme mali považovať za štát ktorý právny NIEJE!!!
28. nov 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera bola kamoška u veštkyne, bola u nej 2,5 hodiny a dala jej 100,-sk.
kamoška bola z nej celá hotová a veštkyňa sa jej opýtala, či už mám 3 dieťa. odkiaľ to mohla vedieť, ja sa ku nej chystám tiež. už som tam bola pre d3,5 rokom a zatiaľ mi všetko vyšlo. takže ja verím.
28. nov 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim vesteni z karat a kavy kamaratka mi vestila a povedala pravdu vsetko sa splnila a vycitala mi z nic aj to, co nikomu som nepovedala. z kavy mi vyvestila mojho terajsieho manzela, bola som raz u jedfnej pani zaplatila som 300sk a splnilo sa mi to, sama som vedela vestit z kavy,ale nato je potrebna cista mysel a sustredenie, takze uz mi to nejde ako kedysi.verim vesteniu, mam doma tarotyvedia pomoct a poradit a udavaju kratku buducnost, s manzelom si niekedy robime ich, on veri tiez. matias 2000 , ja audiotexu neverim, ja tam nevolam, nazivo ano, ak sa mi to splnilo nemam dovod neverit, takich aky si ty neveriacky,skus a uvidis.
28. nov 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na audio sedia obyčajný ľudia a tliapu len sprostosti.
28. nov 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie že by som týmto veciam neveril sám mam asi 7 druhov kariet, rún, i -tingu, len poznatok, že každá veštica mi povie niečo iné, mi dáva za pravdu, že veštice len čítaju vaše myšlienky, preto si rozmyslite, či chcete byť o 500 Sk lahší, alebo nie. Len fakt chodte za nimi v kritických prípadoch, rozvod, zmena zamestnania a pod.Poviem príklad rok 2007 mal byť podla I... zo ZV mojim najlepším rokom, bol to najhorší rok aký som mal. Dalej po VS som si hned
mal nájsť prácu, som nezamestnaný, mal som mať mladšiu priatelku, stale mam staršiu...a pod ....25 % ak vám povedia pravdu ...ak sa trafia náhodou....myslím je to založené hlavne na čítaní myšlienok, sledujte to ked tam pojdete.
1. dec 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: tao aj si vestis?
1. dec 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vie mi niekto poradit skutocne, ale skutocne dobru vesticu zo zvolene, banskej bystrice alebo blizkeho okolia? dakujem
3. dec 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiez ma velmi zaujima tato tema. Bola som u jednej vestkyne asi 3x a aj ked mi povedala dve veci ktore boli pravdive a nemala ich odkial vediet, aj tak mam pocit, ze mi akosi nic nevychadza z toho, co mi povedala. hovorila skor vo vseobecnosti. Uz asi rok som vo velmi zlej situacii a chcela by som navstivit inu vesticu v okoli Ziliny, resp. by som aj cestovala za nou kdekolvek. Nepotrebujem ani tak vediet co ma caka, len trosku ukazat cestu, ako by sa to mozno mohlo uberat..... Moze mi niekto poradit dobru vestkynu? Dakujem :slight_smile:
3. dec 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím môže mi niekto poslať kontakt na dobrú veštkyňu v BA alebo okolí...ďakujem
28. dec 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čauenko, babenky! Poznám v Bratislave v Starom meste jednu skvelú vešticu, ale kontakt na ňu radšej nikomu nedávam. Je to preto, lebo za ňou bol jeden môj známy, ktorému som na ňu dala kontakt a ten mi potom rozpovedal, čo u nej zažil. Božemôj, ešte teraz sa chvejem!!! :confused: Chlapík si teda nechal od nej vyveštiť a na záver jej povedal, že nechce od nej vedieť to, kedy, kde a ako zomrie - lebo vie, že to veštice nerady oznamujú. Chcel len teda vedieť, že čo s ním bude po smrti. Jéjdanenky... Veštica sa na neho vraj uprene pozrela, chvílenku mlčala, a potom povedala: "Mladý pán, vy to budete mať po smrti dobré. Budete v nebi rozhodcom v najvyššej anjelskej basketbalovej lige..." Ten známy sa na ňu nechápavo usmial a zapochyboval: "To bude snáď nejaký veľký omyl. Však ja som nikdy basket nehral, nepískal ho a nepoznám poriadne ani jeho pravidlá..." Veštica sa opäť na neho uprene pozrela a potom mu povedala osudnú vetu: "Tak to máte čo študovať - o dva dni pískate prvý zápas..." :wink: :sunglasses: :grinning:
29. dec 2008 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. dec 2008 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vandulienka: to bolo skvele...ale teraz som v pomykove....veris alebo si robis srandu.

Moj nazor na vestenie: BAJACINA PRVEHO STUPNA.....KRAVINA, BLBOSOT....a mozem pokracovat, ale idem si pozriet radsej telku..... :dizzy_face:
29. dec 2008 o 04:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. dec 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vandus, niekto pozeral Kamenák 2 :grinning:
29. dec 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nnno, chcem len podotknúť, že všetky tri Kameňáky čerpali svoje "ftípky" z toho, čo už dávno medzi ľuďmi kolovalo, teda riadne "bradatý" humor - aj ten vtip o tej veštici som počula už dosť dávno - aspoň pred 7 rokmi... :sunglasses: :wink:
29. dec 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

Pripajam sa, ze na vestkyne verim. Zatial som bola 3 krat v zivote a vzdy mi poradili dobre.
Nechodim ku tej iste, ale vzdy hladam inu.
Myslim ze na to, ak je clovek pred nejakym velkym rozhodnutim, alebo potrebuje ukazat cestu, na to je to dobre. Ja som sa zatial kvoli predpovedi dvakrat spravne rozhodla a raz zle. Dokonca aj na to zle rozhodnutie mi vestica povedala, ze moze mi rozpravat cokolvek - poucim sa na vlastnych chybach a rozhodnem sa aj tak zle.
Bolo to pri zacinajucom vztahu, kedy mi povedala ze s tym muzom to nikdy dobre nedopadne ale mam to v karme a musim si to prejst. A presne tak to bolo :slight_smile:

Na druhej strane si myslim, ze plno ludi ktori neveria tak u ziadnej nikdy neboli. Alebo boli, vestica predpovedala velke peniaze alebo velku lasku co neprislo. To ich hovori hodne, na to aby pozdvihli naladu u toho cloveka, ktori pride zroneny.

Raz som sa rozpravala s jednou numerologickou, ktora mi povedala ze obcas zamerne klame, pretoze by tym narusovala vztahy.
Takze ked pride panko, ktory je po usi zalubeny do nejakej slecny a prave spolu prezivaju krasne obdobie, tak povie ze ostanu spolu naveky. Pritom vidi, ze za dva roky sa rozijdu. Ale nechce rypat do niecoho, co je momentalne krasne.

Tak to je moj nazor :slight_smile:
30. dec 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozna niekto dajaku vešticu z HE?
30. dec 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak ste veriaci, tak vedzte, ze vestenie je okultizmom, vyvolavanie duchov zase spiritizmom.Ja som zazila nieco zle, ked na moju rodinu prostrednictvom ciernej magie bolo privolane zlo. Rozpravala som sa o tychto veciach s exorcistom. Ja vam radim, dajte si s tymto pokoj.
30. dec 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a strtli ste sa niekedy s tým, že Vám povedala kým sa všetko nesplní nemá sa to nikomu povedať lebo sa to nesplní?
30. dec 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stalo sa Vám niekomu, že ste si išli dať vyveštiť a skončilo to pri očistných vodách rodiny a seba za neskutočné peniaze so slovami to je pre tvoje dobro a určite ti to pomôže?Nemali ste doma niekto od veštkyne vypálený vosk zo sviečky, ktorý sa mal meniť a pomáhať Vám pri rozhodnutí v živote a ukazovať čo Vás čaká?
30. dec 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Aj ja sa chcem pripojiť k tejto téme. Mám osobnú skúsenosť s vešticou. A musím povedať, že pozitívnu. Nad veľa vecami, ktoré mi vyveštila som sa len pousmiala a pokrútila hlavou. Ale až čas ukázal, že mala pravdu. Zatiaľ mi vyšlo všetko, čo mi vyveštila. Na mnohé veci som zabudla, a až keď sa mi stali, tak som si spomenulla, že aj tú danú vec mi hovorila. Už viac krát som si potvrdila, že " niečo na tom je " Treba vyskúšať :wink:
Teraz mám malého drobca, mimochodom toho, čo mi tiež vyveštila :slight_smile: takže mám málo času, ale dúfam, že si čoskoro ten čas nájdem a zase za ňou skočím. Už sa neviem dočkať.
31. dec 2008 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja mam tiez skusenost s vesticou. Podla toho co mi povedala ma caka dlhy, stastny zivot. Co by som brala ale ona mi vyvestila 3 synov :grinning: . Takze pri troch certoch asi ten zivot moc dlhy nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale ak naozaj budem mat troch krasnych zdravych synov tak stastny bude :dizzy_face: . Som zvedava
31. dec 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,aj ja mám skúsenosť s vešticou pozitívnu.Momentálne býva v BB.hovorí trochu po rusky.Všetko čo mi povedala mi vyšlo,aj veci z minulosti.Nemalo to nič s okultizmom ani nič podobné.Vychádzala z dátumov narodení. :slight_smile:
31. dec 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Remeli, ja som sa s tym uz stretla. Ale kazala mi mlcat len 9 dni. Neviem preco, nemlcala som a aj ta sa to splnilo. To bude mat asi nejaky iny dovod, nie ten ze by sa to nemalo splnit.

Aniratak, o takom niecom som nepocula ale teraz neviem ci zartujes alebo to myslis vazne.
31. dec 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samotarkadela MYSLIM to smrtelne vazne lebo mne sa to stalo a neviem či je to normálne alebo tá pani len chcela zarobiť namne.:(
31. dec 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konečne som si našla čas napísať môj zážitok s veštením.
Veľmi som túžila ísť veštici ale akosi som nemohla nájsť vešticu v okolí až jedného dňa prišla do mojej práce staršia pani a kolegyňa zistila počas rozhovoru s neznámou pani že veští a dala nám dokonca aj tel. číslo na ňu a tak sme sa odhodlali a išli k nej obe naraz. Vyveštila nám najprv minulosť a boli sme ohromené ako také info vie lebo boli to veci o ktorých sme skoro ani jedna nehovorili nikomu. Docela nás aj potešila predpoveď do budúcna. Mali sme snou ostať v kontakte a len tak letmo spomenula že robí očisty ktoré by nám veľmi pomohli aby všetko zlé od nás odohnala ale akosi sme tomu nevenovali pozornosť. Dostali sme zákaz hovoriť o tejto veštbe niekomu a ak by sme o tom niekomu povedali nesplnilo by sa nám nič z toho čo nám vyveštila. Po týždni sa nám začali plniť veci čo nám vyčítala v kartách. Boli sme veľmi radi. Ale to sme netušili čo bude nasledovať ďalej. Boli sme v kontakte s pani vešticou tak ako od nás chcela a po ďalšej návšteve na jej želanie nás začala prehovárať na kúpu očisty(svätenou vodou)za nie malé peniaze.Tak sme si každá zacvakali očistu ale každá zvlásť sme chodili k nej na rituály o ktorých sme si nemohli medzi sebou povedať. Mlčali sme obe až do dňa keď som sa dala nahovoriť na očistu mojej najbližšej rodiny a môjho priateľa(prestávalo nám to klapať).Zaplatila som skoro dva krát toľko ako za prvú očistu(pre niekoho je to mesačná mzda spolu tieto očisty)ale akosi som nespozorovala to čo bolo sľúbené, že sa stane v mojej rodine,priateľovej rodine a aj v našom vzťahu.Dokonca som mala pocit že je to ešte horšie.

Keďže kolegyňa má podozrievavého muža a nemohla ísť na ďalší krok očisty sama veštica povedala že môžeme prísť aj spolu a to sa nám akosi už nezdalo. Veď predtým tvrdila že nesmieme vedieť o rituáloch našich očíst a nemali sme vedieť ani kedy ktorá chodí. Nezdalo sa nám to a všetko sme si navzájom vyrozprávali a ostali sme v nemom úžase lebo akosi pani veštica menila názory, kolegyni povedala jedno a mne zas úplne niečo iné a keď sme prišli spolu a začali sme ju chytať za slovíčka tak sa vykrúcala že nie určite nám povedala to čo hovorí teraz.Dodnes nevieme prečo sme o tomto veštení nemohli nikomu povedať, dať niekomu jej číslo.

Dala som sa nahovoriť na ďalšiu časť a keďže som znamenie váhy a ťažko sa mi rozhoduje vo vážnych situáciách myslela som že mi pomôže. Robila som rituál s pálením sviečky, pani veštici som dala sviečku a po troch dňoch mi priniesla roztečený vosk a mala som sa každý deň pozrieť ako sa mení. Pred rituálom mi pani veštica povedala bude sa to tak meniť ako keby si sa pozrela na obrus ktorý je zelený a za chvílu keď sa pozrieš na obrus bude červený. Hmmm vo vosku zo sviečky som videla len na začiatku nejaké tvary ale tie tam aj naďalej zostali a nič sa nezmenilo alebo nezmenilo tak aby to bolo očividné.
A týmto pre mňa pani veštica skončila. Keby sme skončili pri veštení kariet bolo by to super a všetkému by som verila lebo to naozaj sedelo ale tieto očisty,ktoré ma stáli môj mesačný plat,sa mi neoverili v dobrom.

Určite by som išla ešte k nejakej dobrej veštici ale už by som sa nedala nahovoriť na žiadny rituál. Tak aspoň v duchu dúfam, že sa očista neskôr splní ale ja už ani neviem. Máte aj vy niekto skúsenosť s takýmto niečim?
31. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajte si povedať ohľadom tých veštíc...všetko je to okultizmus, s náboženstvom to nemá nič a ešte si aj pohoršíte. Už som tu písala, že som mala problémy s čiernou mágiou, niekto na na nás niečo privolal, bolo toho dosť, veštice mi nepomohli, pomohol mi až exorcista. Je to cirkvou ustanovený kňaz.....
3. jan 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný večer želám.
Aj keď to evvva zobrala pekne z ostra a na rovinu, v podstate má pravdu. Aby som doplnil: o tom, či je veštenie dobré alebo zlé, či to je alebo nie je prvá cesta k okultizmu nerozhoduje, či sa to splnilo alebo nie! Už ste videli nejakého podvodníka, že k vám príde s úsmevom , dobrý deň, ja som podvodník, prišiel som vás okradnúť? A myslíte, že cesta k okultizmu vedie cez nejakého rohatého čerta? To by bolo trochu smiešne a naivné, nie? Veštice a všetky podobne javy majú spojenie s niečím nadprirodzeným a mimoriadnym a mňa by zaujímalo, čo je to nadprirodzené. Jedno však viem určite. Boh to nie je. Aspoň nie ten, o ktorom hovorí Biblia. Ten síce dáva v Biblii veľa ucelených predpovedí a proroctiev, ale nie konkrétne, že vtedy a vtedy sa stane vám to a to, a narodí sa vám také a toľko atď. ... Za to dáva človeku možnosť rozhodovania, výberu a ovplyvniť svoj „osud“. A zároveň dáva uistenie, že život podľa jeho proroctiev a rád bude mať určite bezpečný cieľ. To sa určite nedá povedať o veštení aj keď zo začiatku sa to môže zdať nevinne, namieste je otázka: Kto má v rukách váš život? Ste to vy alebo ktosi tajomný, ktorý stojí za tými informáciami od veštice.

Samozrejme, nehovorím, že kto raz okúsil vešticu, už skončí zle, ale sú to otvorené dvere neviem kam.... Vlastné skúsenosti sú v tomto príliš slabá istota o dobre či zle. Milióny ľudí sa denne presviedčajú, že slnko sa točí okolo zeme, veď to vidíme na vlastné oči a predsa je to klam. Treba však na to rôzne ďalekohľady, výpočty a koniec koncov pohľad kozmonauta z nadhľadu. Aby ste zistili, či tá nadprirodzená moc, ktorá vám povie presne čo bude (alebo bolo) je naozaj dobrá alebo zlá, musíte mať informácie od niekoho, kto je nad tým. Informácie nie od človeka. Inak vám z istotou môžem povedať, že nemáte šancu to rozoznať .

Prepáčte mi úprimnosť, viem, že mnohých možno moje názory pobúria, ale to nevadí. Ešte chcem povedať, že samotné veštice a podobný ľudia nemusia mať zlé úmysly a nemám ich v nenávisti, problém je ich zdroj informácií, o ktorom možno ani niektoré nevedia, s kým majú do činenia. Skúste sa ich spýtať, odkiaľ to majú, ale podrobne a konkrétne, nedajte sa odbiť nejakou abstraktnou odpoveďou. Ako sa tá informácia k ním dostala, ako to počujú, vidia...?

Nech sa vám darí.
Jaro
3. jan 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaro velmi dobre si to napisal. Za vidinou zvedavosti je to vystavovanie sa moznemu vplyvu zleho. A to uz nie je dobre.
5. jan 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok