• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

22. júla 2017 
tammy22 a kolko si jej platila?
24. máj 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cencula Tak ako mala napísané - 3 € za 5 otázok, ale keď som sa pýtala ešte na niečo k výkladu, tak mi to ochotne vysvetlila podrobnejšie, sama mi napísala, aby som sa pýtala, ak niečomu nerozumiem. :slight_smile:
24. máj 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a máš na nu bližší kontakt? ozaj sa ti všetko splnilo?
24. máj 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den mate niekto cislo na vestkynu elviru z bratislavy ruzinov OD kocka????
25. máj 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som využiť služby veštice - konkrétne sa jedná o pani Palinkášovú zo Žihariec . Pokiaľ by ste mali skúsenosti so spomínanou paňou prosím o odpoveď, názor, postrehy.... Vopred ďakujem....
28. máj 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jargre
ahoj..prosím ťa, budeš taká láskavá a pošleš mi t. č. veštice Tamary ?
29. máj 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
31. máj 2011 o 19:56 • annarozina
Ahojte, poznáte vešticu Michelle z monea? Audiotex je dost drahy, no ja som jej pisala na mail VesticaMichelle@pobox.sk a bola som v celku spokojna..
3. jún 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
3. jún 2011 o 14:13 • masarikova25
3. jún 2011 o 14:24 • masarikova25
@koky22 ahoj, mne p.Marion vravela, že ma priateľ ľúbi a dnes sa so mnou rozišiel :frowning2: asi tak ...
5. jún 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wanda66
ja som bola tiez u Zany...pripadalo mi to že bymohla mat aj pravdu..ale ako tu citam,zacinam mat pocit ze nam viacerym povedala to iste... ze dobre ze sa so mnou priatel rozisiel ze by ma aj tak podvadzal, ze nemam reagovat ak sa mi ozve,ze si mam dat pozor a nelyzovat lebo si mozem ublizit...tak teraz zacinam mat trochu pochybnosti...
6. jún 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11slavuska ahoj,je mi to ľúto .ináč neviem či aj mne to vyjde s tou láskou dáko to nevyzerá teraz tak,že by to malo vyjsť,začínam mať pochybnosti o tom či to vyjde a veľké... :frowning2:
7. jún 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koky22 držím Ti päste, aby Ti to vyšlo. Volala som Sisi, presne mi povedala o ňom, že to bude chcieť ukončiť, neverila som a bolo to tak :frowning2: So Sisi som spokojná a povie Ti pravdu. Veľa šťastia Ti prajem.
8. jún 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja mám veľmi dobrú skúsenosť s vešticou...vykladala mi karty a zatiaľ všetko čo mi povedala sa tak aj stalo.
Veľmi záleží aj ku komu idete lebo nie každá má také schopnosti.Mne len sanka padla ked mi rozprávala veci ktoré nevedel nikto len ja a manžel..
9. jún 2011 o 14:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,..prosím vás možete mi poslať telefonický kontakt na tú didu? fakt budem velmi rada....počula som na nu dost dobré ohlasi...dakujem velmi pekne..Monika:slight_smile:))
10. jún 2011 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka2306 ahoj janka ak chcem aj po tych rokoch co presli ti mozem dat kontakt na jasnovidku.....je fakt dobra ..je to baba ktora ma 25 rokov a opise ti aj osobu nechce vediet nic ked k nej ides sama zacne....ty len sedis so zalozenymi rukami....ja som s BA a som bola ochotna ist aj do Zvolena vlastne teraz byva v Kremnici....je fakt dobra....na konci sa ta spyta ci mas nejake otazky koli niecomu....a ked sa spytas na nejaku osobu, tak sa este utvrdi tym ze ti ju popise nechce vediet ziadne mena,..datumi..a podobne....fakt ak chces napis mi a ja ti poslem kontakt a adresu...Monika
12. jún 2011 o 05:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nepozná niekto nejakú vešticu, ktorý by vyveštila zadarmo?
14. jún 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka013 taka asi nie je lebo potom by nemala pokoja,vsetci by ju otravovali.
14. jún 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nepoznáte nejakú vešticu z okolia Prievidze? Ďakujem
15. jún 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@6lenka66 ahoj a koľko si platilu u Sisi
16. jún 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle Ahoj a to si jej len tak napísala. A čo chcela za to?
17. jún 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka013 som jej kedysi volala na moneo, je to tam ale strasne drahe, tak som hladala iny kontakt, a nasla som jej mail. Vypytala si za vestbu 15 eur, robi to mailom, ale mohla som sa pytat, co som chcela, a najma referencie na nu boli dobre..
17. jún 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koky22 A koľko si platila u pani Marion?
17. jún 2011 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle Ďakujem. A aj sa ti už niečo vyplnilo?
17. jún 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka013 vyvestila mi mojho manzela, ze budem podnikat, a mali by sme otehotniet podla nej toto leto, tak uvidime :wink:
17. jún 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle Takže si s ňou bola spokojná?
17. jún 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka013 ja veľmi, predtým som volala na audiotex zariji, riadna krava, ale skus si dat stranku www.moneo.sk a tam si precitaj referencie.. ty si uz za niekym bola?
17. jún 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle Nie ešte som za nikým nebola. A stále sa rozhodujem či je to správne.
17. jún 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle Ahoj, ako rýchlo si dostala od nej odpoveď.
17. jún 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok