• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
@bianka013 Myslím že do dvoch dní..
17. jún 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11slavuska Ahoj a ako dlho si telefonovala so Sisi. Ja tiež rozmýšľam, že jej zavolám, len aby som nemala vysoký účet za telefón.
17. jún 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka013 ahoj, asi 15 minút, chcela som viac vedieť ohľadom vecí.
17. jún 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monilia prosím ťa mohla by si mi dať kontakt na tú vešticu z Kremnice? A ako sa volá a kolko berie za veštenie?
18. jún 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle :grinning: podarena si ako sa nevies rozhodnut ,ja som to tiez tak mala,ale ked to budes brat s rezervou tak preco nie,ak by si mala zaujem dam ti cez IP kontakt na jednu zensku,ktora je dost dobra,robi cez numerologiu a karty,za plny vyklad berie 20ecok
18. jún 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erni si si ma asi s niekym pomylila, ja mam vesticu :wink:
18. jún 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som volala na TV8 vestici Mariana,chcela som si potvrdit ci sa splni to co mi povedala pred niakou dobou.uplne ina vestba od nej a o tej danej teme az som z toho dostala strach. Prisla som o velke peniaze len dokedy ma prepojili do studia,aj ked linka bola uplne volna. Je to fakt nefer. Proste je to o zdierani .Takze prievan v penazenke,a v mysli strach. bolo mi to treba..? Dievcata taketo vestby neskusajte.... :frowning2:
19. jún 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mykaellle podľa čoho dakto veští cez internet?? nevidí osobu, nevyberáš si svoje karty, nechápem :rolling_eyes: aj sa Ti dačo už splnilo od nej?
21. jún 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katavinka neviem, nie som vestica, no mne sa od nej plni vsetko.. tiez som sa cudovala, ako niekto moze vestit cez internet, ale mas kopec for kde to robia a funguje to, ludom sa predpovede plnia..
21. jún 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle a čo Ti napr. také predpovedala a splnilo sa? ak to nie je tajné :slight_smile:
21. jún 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katavinka je to tajne, no boli to pre mna klucove a dolezite veci :wink:
21. jún 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11slavuska ona veští len cez telefón? myslím Sisi??
21. jún 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katavinka čo viem, tak áno ... ja som s ňou len volala
21. jún 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katavinka tam sa vyklada priamo na meno ak chces vediet viac napis
22. jún 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annarozina jasné, napíš mi do IP
22. jún 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monilia ahoj mozes mi dat kontakt? mail na tu ok vestici diki na fidorka1108@centrum sk
22. jún 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katavinka ahoj mas nik mail na sisi zasli prosim mi mail diki pa :slight_smile:
22. jún 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte ma napadlo, skúšali ste veštenie od dvoch rôznych veštíc, či sa predpovede zhodovali???
23. jún 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, včera som navštívila Didu s Vrakuňe,...a absolutne sprostosti mi hovorila,..minulosť s toho vôbec nič,...a buducnosť na 5 rokov dopredu,...hm,...bola som pred ňou u dvoch a tie sa zhodli, a ako som išla k Dide a každý o nej hovoríte aká je super tak som išla a vôbec nepovedala to čo tie 2 pred tým,....hovorila totálne od veci,...neverím ničomu čo mi povedala asi tak,...30 eur si pýta, chce vedieť dátum, rok, miesto narodenia, hodinu narodenia a meno,...nejak veľa toho chce ked je veštica aj s tými 30 eurami,....nikdy viac Dida......neviem komu čo sa o Dide splnilo a aká bola pre vás ,....dajte vedieť čo si o nej myslíte,....dík
23. jún 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola u nej a vyšla mi jedna vec ,bohužial pre mna dosť bolestná ,inak v podstate nič
23. jún 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pola13 ahoj,...a kedy si bola u nej ty? lebo veci čo sa mi majú podľa nej diať sú daleko aj tak im neverím síce ale ma to len tak zaujíma,...aj tebe nepovedala nič s minulosti? a veľa vecí len trepala? vo fakt ničom sa ani raz nezhodla nepresvedčila mňa o tom že hovorí pravdu ale vôbec:(( smutné...ako ju tu ludia na tomto blogu vychvalujú a pritom hm,...netrafila sa teda:(
24. jún 2011 o 01:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehnevajte sa na mňa, ale dať 30 € za hodinu výkladu je príliš. Zaváňa to výhradne biznisom a ničím iným. Takíto ľudia zarábajú na naivite ľudí, ktorí sa nevedia vo svojom živote zorientovať. Natárajú hlúposti a človek je ešte zmätenejší ako keď tam prišiel. Ja som si výklad v minulosti dala urobiť niekoľkokrát (nie však za tak veľa €) a môžem vám povedať, že z tých niekoľkých jediná jedna z nich presne odhadla moju situáciu. Keď si dnes po takmer 2 rokoch pozriem to, čo mi napísala, všetko sa naplnilo. Bola to osoba, ktorá ma nikdy nevidela a nepoznáme sa.
24. jún 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luludia ahoj, môžeš poslať kontakt na tú pani? :slight_smile: Ďakujem.
24. jún 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
24. jún 2011 o 12:54 • cantonka
@11slavuska volá sa Jera, jej e-mail je jera@centrum.sk. Nie som si ale istá, či sa tomu ešte venuje, pretože na jej webovej stránke od januára tohto roka nič nové nepribudlo. Predtým tam zvykla dávať odpovede na jednoduché otázky v online poradni, odvtedy nič. Skús jej ale napísať a uvidíš.
24. jún 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.. Mate niekto skusenosti s vesticou Stellou z monea? Mne vysli od nej veci uplne na chlp.., tak sa pytam ci to nie je nahoda..
24. jún 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co sa tyka Didi, tiez mi do buducnosti hovorila bludy.. Minulost a pritomnost sa uplne trafila, ale ten zvysok jej akosi nevysiel:slight_smile:
24. jún 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,..dakujem, že mi len utvrdzujete Didu o tom, že vôbec nie je dobrá veštica,....fakt ma len štve koľko som jej nechala,...30 eur je fakt dosť na to čo mi hovorila,....minulosť nič,...prítomnosť niečo, ...buducnosť? hm,...uplne inak ako to cítim ja,.....čo sa má stať,...viem asi jak určité veci dopadnú do buducnosti ale Dida,...sa netrafila v ničom čo hovorila,..fakt len bud hádala alebo trepala o veciach čo nič netušila že niečo viem,....hm,...tak ja neviem čo si mám o tom myslieť,....neriešiť je asi najlepšia vec a veriť v samých seba,....bola som u dvoch pred Didou a tie sa zhodli skoro narovnako,...nechceli ziadne dátumy, roky, mená,...ako Dida,...proste začali samé a bola som v šoku ako vedia veci čo nevie ani moja vlastná rodina,....asi toľko,....
24. jún 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle tak ja som si dala spraviť výklad od nej a nijak sa nezhoduje s výkladom od tej prvej :slight_smile: fčul si musím vybrať :confused:
25. jún 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toľko peňazí brať za veštenie?
ja toľko neberiem ani za odriekanie :fearful:
ale verte dievčatá že sa jej to vráti v zlom za každú

25. jún 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok