• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
ja neviem dávam si veštiť aj ked nie strašne moc často, ale takúto sumu som neplatila a nikdy by som ani nezaplatila, ja zostanem verná jednej, s ktorou som spokojná, dávala si u nej veštiť aj kamarátka bola spokojná tiež. dakujeme ved ty vieš o koho ide ešte raz díky
25. jún 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katavinka tak treba pockat, co sa splni :wink: Ja som bola velmi spokojna :wink: a z toho prveho sa ti vsetko splnilo?
25. jún 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem co si mam mysliet osobne o vesteni,..ci mam tomu verit alebo nie,...2 povedia to iste zhoduju sa 3ja uplne nieco ine,.....jasne mam v tom bordel momentalne....pocula som ze nie je dobre chodit viacerim vesticiam lebo to odobera auru a veci ktore hovoria potom nemusia vyjst tak teraz neviem ci nemam verit ani jednej alebo ako mam postupovat,..potrobovala som pomoc a som s toho este viacej zmatenna :angry:
25. jún 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@civavava
Ahoj. Mohla by si mi tiež poslať kontakt na tú vešticu z BA na mail: mirka_20@post.sk Aj adresu,ak vieš.dikes
25. jún 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludia aj ja ťa poprosím o kontakt.Pošli mi ho prosím na mail : mirka_20@post.sk
25. jún 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle zatiaľ nič, tam som bola minulý pondelok len a následne som si dala spraviť u tejto.
26. jún 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka013 ........volala som na jej cislo,ale vyslo ma to o vela lacnejsie ako u inych,ani ma nezdrzovala,hned povedala co trebalo
26. jún 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa opýtať, kto má skúsenosť s vešticou Zuzanou z monea?
27. jún 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,.....viete mi fakt niekoho dobrého odporučiť na veštenie s BA a okolie? potrebujem vedieť či sa zhodne aj tá ktorej by som išla,....lebo moc neverím čo mi povedala tá pred tým,..ale keby sa zhodli čo nie su prepojené tak sa presvedčím že to čo má prísť príde,...dakujem za pomoc,...
27. jún 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa občas radím cez mail, keď mám len jednoduchú otázku,tak ani nič za to nechce : pani.astrid@zoznam.sk . Skús, možno ti poradí
27. jún 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte vie mi niekto odporučiť dobrú vešticu v BB,alebo kontakt na inez?
27. jún 2011 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nechodím sem často z istých dôvodom ale dnes som prišla na chvílu a možno vám to pomôže dám vám svoj názor a skúsenosti

volala som niekolkým vešticiam aj písala dala za to dosť peňazí kým som si zvykla na jednu pani Marion.
poznáte to človek sa obáva niečoho alebo ho trápi a sú chvíle kedy túži vedieť čo dalej a tak som aj oslovila napríklad sisi, sofiu, moneo a tak, tv 8 a výsledok išiel postupne až som zistila že z tých predpovedí mi vyšla od Marion a tak som volávala potom jej,

teraz volám málo, akosi mi život zobral energiu na všetko aj na to vedieť čo bude,
28. jún 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.. Vyslo niekomu nieco od Sisi aj po par mesiacoch?
30. jún 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadaaaa
skús pani Zubkovú z Štiavnických Baniach, to máš blízko
30. jún 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@newate Tamara má tel.číslo 0944566903
30. jún 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xxxonexxx áno, vyšlo po pár týždňoch.
1. júl 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11slavuska dakujem za odpoved.. tak teda budem aj ja dufat, i ked mojom pripade ide asi o nemozne, teda si myslim.. ale snad ma sisi pravdu:slight_smile:
1. júl 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xxxonexxx ani ja som nechcela veiť, že môj priateľ sa bude chcieť rozísť a stalo sa... a Tebe sa už niečo splnilo?
1. júl 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás..je tu niekto kto bol u veštici Zúbekovej v Štiavnických Baniach a aspoň niečo sa mu po rokoch nesplnilo ako predpovedala, môže to byť hoci aj maličkosť..alebo proste vyšlo ináč?..nie všetko by som chcela aby sa stalo a všetci tu píšu ako jej predpovede do bodky sedia...tak by som rada aj nejaku takuto skusenost..dakujem:slight_smile:
2. júl 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka013 .......V Prievidzi veští jedna mladá pani, ktorá býva v centre, treba sa však u nej dopredu objednat, lebo ku nej chodí velA ludi. Ja som z Mt a chodím ku nej už šiesty rok. 0918 097 441
3. júl 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jargre .....Môžem ti poradit pani Anku z Prievidze.Nájdeš kontakt na nu aj v knihe Liečitelov sa netreba bát. Budeš spokojná a nebude to pre teba strata času
3. júl 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11slavuska Este nie, len cakam... Velmi dlho som v urcitych veciach verila marion a vsetko sa nakoniec stalo uplne inak. Dala mi nadej, ktora mi zobrala nakoniec vsetku silu. Podla mna je dobra, ale len do urcitej miery.
3. júl 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andina4
Prosím, pošli mi kontakt na veštkyňu Tamara ....môj mail 1mira@centrum.sk. Má len aud. číslo? Ďakujem
3. júl 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle Ahoj mohla by som ťa poprosiť o e-mail?, ďakujem pekne
3. júl 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle myslím na tú vešticu :slight_smile:
3. júl 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykaellle myslím na tú vešticu :slight_smile: Nataly 73@azet.sk
3. júl 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jargre
@6lenka66
S ktorou veštkyňou si spokojná. Potrebovala by som niečo také.
3. júl 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám niektoré vytipované veštice, ale každá vie identifikovať a diagnostikovať niečo iné, podľa toho v čom potrebuješ pomôcť, či v citovej oblasti, zdravie..tak neviem v čom potrebuješ poradiť
4. júl 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@doktorkazmartina ďakujem za radu,ale ja nepotrebujem vešticu, ja ich poznám dost a o tejto som nepočula,tak neviem aká je, ale ja nepotrebujem vešticu
4. júl 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj te kdo pozna dobru vesticu v okoli senca. dakujem za odpoved
4. júl 2011 o 14:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok