• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
@miraaaa Ja mám niektoré vytipované veštice, ale každá vie identifikovať a diagnostikovať niečo iné, podľa toho v čom potrebuješ pomôcť, či v citovej oblasti, zdravie..tak neviem v čom potrebuješ poradiť
4. júl 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na stránke www.vedomie.sk nájdete veštice zoradené podľa krajov a miest, takže si tam určite vyberiete s nejakej ponuky
4. júl 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jargre
V citovej a budúcnosti
4. júl 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak možno by som vyskúšala v citovej oblasti a budúcnosti Janku a Tamaru možno aj Bellu, neviem či chceš ísť za nimi alebo po telefóne, tak to závisí aj od toho.
6. júl 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jargre ahoj,....Janku myslíš s Ružinova? Ba a okolie? o jednej som počula a je že vraj dosť dobrá v citovej oblasti tak len tak pre info sa pýtam,...lebo si aj cez teba uistím že je dobrá,...tu Janku s Rožinova čo počujem o nej sa ju chystám navštívíť,......dakujem za odpoved
6. júl 2011 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie ja nepoznám Janku z Ružinova ale z Nitry, tak asi máme iné Janky
7. júl 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jargre
A ta Tamara, to je tá z TV8? Máš na ňu kontakt? Kde býva. Zdá sa mi dobrá.
Janka z Nitry? Kde býva v Nitre,?Ďakujem
12. júl 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam skusenost ale tvrdu s Valkyrou,bola som na dne a nasla som si v schranke ak chcem pomoct splnit sny ona ich dokaze splnit a tak som jej napisala ze ak to dokaze tak "klobuk dolu a napisla som jej co je moj sen,bez problemov mi odpisala ,ze pomoct sa mi da by som sa jej ozvala na telefon.Zdvihla som sluchatko a povedala som jej ze radsej osobne ze su to velmi osobne veci a ja sa rada pozeram ludom do oci.Povedala mi ze je z okresu Čadca a ja od Trencina a tak sme si dohovorili schodzku za dva dni,ked som sa jej opytala co to bude stat ,vraj nic ,ze ved ja dam peniaze na cestu a to staci.Moja odpoved bola,ze dnes uz nerobi nikto nic zadarmo a to som netusila ,aku mam pravdu.Precestovala som 125 km,posadila ma a ja som jej porozpravala co ma trapi,mam obrovsky fin problem a narazam na samych podvodnikov.Na to mi ona povedala par slov ako odsudzuje ludi co sa zivia na trapeni druhych a co som jej povedala,ze som pred par dnami prisla o 700€ komentovala ,za na tie svine iba policajtov.Ked som dorozpravala,povedala,ze sa mi pomoct da a co jej mam cez email poslat a nakoniec z nej vypadlo,ze potrebuje k tomu akesi veci z Polska a tie ma budu stat 150€ ludia budem hulvat ,ale skoro ma jeblo!Nemala som sil jej ani povedat,ze hovorila nič.Lapapa som po dychu a povedala,ze mi zostalo 65€ na ucte a som blonkova,ale tak som bola pschicky vyzmykana ze som jej povedala ,aby mi dala cislo uctu a ja ich vyberiem a dam jej ich.Aj som jej ich vlozila na ucet,Ked som cestovala za nou tak mi radila cestu z ineho mobilu a ja som si cislo ulozila.Zhodou okolnosti som odpovedala na par inzeratov ,co ponukali uvery a prisla mi ponuka,ze sukr investor ponuka uvery do vysky 75 000€ boli tam pisane poplatky a tak som chcela vediet ci sa platia popredu a tak som vytocila napisany kontakt Michaela a tel,bez brilov prd vidim a tak som oslovila pani,ze chcem k tel Michaelu a ona ,ze je pri telefone,preto som kladla otazky na ktore som chcela odpoved a ten hlas tak znamy a ja som ho nevedela zaradit,tak som sa jej opytala ,odkial je a ona na to ze od Žiliny,poplatky bolo treba poslat popredu a ja som jej povedala ze si to rozmyslim.Skoro ma ranilo,ked som nasadila okuliare a prisla som na to,ze som hovorila s Evou a tak som ihned volala naspat ale tel bol uz mimo dosah.A tak som zavolala na tel cislo na vestenie a pani Evy som sa priamo spytala na vec co ma zaskocila,ale mala hned odpoved,ze ten tel patri jej susedke a vtedy ho mala iba pozicany a ze vie o tom ze ponuka uvery.A tak som tel c hodila do google a cuduj sa svete zena co vesti a robi magiu ponuka uvery,ktore neexistuju,ale platia sa dopredu poplatky,preposlala som jej na email,vsetko co som nasla zatial mi po celom dni dopisovania "ja jej"a jej mlcania nic nedostala,som hlboko sklamana ze zneuziva nestastia inych k tomu aby mala na chleba,pretoze bohatstvom neoplyva,ale neviem ani ako to nazvat????????A tak uz dlho zasa nepojdem k vestici alebo pre energiu,ked Vam ju este aj vezme ja som smoliar cely zivot a uz stracam silu s tym bojovat,do rana musim vyriesit dalsi problem a neverim,ze vestica je to spravne riesenie ,ved Ste citali moj pribeh Drzim palce vsetkym ktori musia riesit zavazne problemy aby nasli to spravne riesenie ja som ho zatial nenasla Evik
13. júl 2011 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miraaaa Áno Tamara je z TV8 a janka je tiež z TV8 čo mala dobrý anjel.
13. júl 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evik51 no pekne ...
13. júl 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poprosím Vás, má tu niekto dobré skúsenosti s p.Beňovou? Dáva mi veľa energie a nádeje. Tak dúfam, že to takto dobre dopadne všetko, čo chcem.Tak dajte vedieť, či máte niekto ozaj dobré skúsenosti, aj s niekým iným..
13. júl 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
p. Beňová??? moja menovkyna a odkial je?
13. júl 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evik51
Mal si napísať jej meno. Nech sa pozná i takáto veštkyňa!
13. júl 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevie niekto, kde býva veštkyňa Tamara a či sa dá s ňou inak kontaktovať ako cez TV8? Jej tel-číslo nie audi.?
13. júl 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niekto skusenost zo Zarijou?Vyslo vam vsetko?
19. júl 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute aj ja patrím ku skupine ludí ktorý by rad vedel na niektoré veci odpoved :wink: mne známa odporučila jednu osobu ktorá mne zatial velmi pomohla.,treba mu iba napísať email s otázkami a on vám odpovie :wink:
22. júl 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka1 a kolko sa mu platí?
24. júl 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už onedlho nájdete na stránke www.vedomie.sk nie len zoznam veštíc a liečiteľov, ale v blízkej dobe sa chystá spustenie veštenia a výkladov, ktoré bude fungovať ako na iných konkurenčných portálov, ale za normálne ceny. :grinning: V prípade spustenia, budete informovaný o novej možnosti veštenia
25. júl 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jargre 0903202146 prosím ohlásiť sa najprv smskou, prezvoním nazad. T
1. aug 2011 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na stránke www.vedomie.sk nájdete nový horoskop na august.aj zoznam veštíc.
1. aug 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v blízkej dobe tam nájdete aj veštenie od známych veštíc.
1. aug 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sama som vyhľadávala veštice, keď mi bolo najhoršie, a zamotala som sa poriadne a hlavne som prišla o kopu prachov.Kontaktovala som stále iné a chcela som počuť len to dobré, ale každá mi povedala niečo iné a nakoniec sa môj život aj tak uberal iným smerom. Problémy sa skôr či neskôr vyriešia aj tak, nikto to neurobí za Vás...a ešte si prečítajte toto...
http://www.kristus.sk/okultizmus/
1. aug 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majajamka tak ten odkaz co si sem dala, vyzera presne ako vymyvanie mozgov a okultizmus.... pripada mi to ako "viera a boh je to najlepsie, co vas moze stretnut" takze je to to iste ako vestenie, reiky, homeopatia" snazia sa presvedcit ludi, ze ony su ti najlepsi :frowning2: a nic ine dobre nie je a neuznavaju nic ine len seba...
3. aug 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neverim
verim len v samu seba.. :slight_smile:
3. aug 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monilia .......ja som bola u Didy dávnejšie, rozprávala samé hlúposti, no od veci, prešli 4 roky a nič z jej výkladu nevyšlo.......vyskúšala som Elvíru a všetko sa plní.... )))
4. aug 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonaholikova Elvíra tam ešte stále veští..... 0910 256 540
4. aug 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xxxonexxx chcem sa opýtať, či ti vyšlo čo predpovedala Sisi. Ďakujem
6. aug 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelik0907 Ešte nie a asi ani nevide.. Tebe nieco vyslo?
8. aug 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xxxonexxx no ja som jej volala len teraz v piatok, ale dúfam že mi to nevide :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok