• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
Odporúčam Vám pani Luciu, s ktorou sa skontaktujete cez angels.therapy2012@gmail.com, je to veľmi príjemná pani z BA, veští aj cez mail. Dokáže dodať človeku veľa optimizmu a energie,upozorní na slabé a silné stránky a možnosti budúcnosti, ktorú si koniec koncov vytvoríme sami.. S prítomnosťou sa trafila úplne presne, uvidíme ako to bude s budúcnosťou, ale môj pocit je výborný... Pri nej treba vedieť čítať aj medzi riadkami.
12. aug 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... viete mi prosím niekto povedať o skusenosti s pani MARION ? Myslím tá ktorá odišla z monea. Vopred dakujem :slight_smile:
13. aug 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa opýtať, pozná niekto vešticu Majku z BA a aké máte s ňou skúsenosti?

14. aug 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky je dovod na navstevu vestice? Myslim tym naco tam chodite?
15. aug 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruci6 eva desaba benova je najvatsia podvodnicka,oklamala spustu ludi a ja sa iba cudujem ze je slovensky narod tak blby a primityvny ze ked zaplati niekto eve a ona sa mu ani neozve tak ju nejde nikto udat na policiu a necha sa pripravit o peniaze.Ked som niekomu zaplatila,tak mam otom doklad a ked nejdete na policiu,tak Vam treba ze ste prisli o prachy ked ste sprosty
16. aug 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lili0110 zaujimalo by ma co jej mam napisat do mailu, ked chcem aby mi vyvestila cez mail?
16. aug 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kata13 len ju o to úplne normálne požiadaš, robí to bežne. Napíšeš čo presne chceš od nej vedieť a bude, je milá.
16. aug 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cencula ja som platila 5€ :wink:
16. aug 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 a aku ma cenu za vyklad?
16. aug 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 ja vlastne ani neviem co chcem vediet, len som to vzdy chcela skusit a ma to zaujima a tiez by ma zaujimalo, ze kolko si berie za vyklad
17. aug 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@srdieckoanjelik s Evou Beňovou nanešťastie skúsenosť mám, vzala si peniaze za veštenie a prinavrátenie lásky a podotýkam, že nie málo (bolo to v roku 2008) a po istom čase, keď som už očakávala výsledky a ani veštba sa neplnila, mi jednoducho prestala dvíhať telefón a odpovedať na maily. JE TO JEDNA VEĽKÁ PODVODNÍČKA, A TAKTO OKLAMALA MNOŽSTVO ĽUDÍ, len si skús prečítať niektoré príspevky v histórii tejto diskusie. dokonca neváhala ľuďom predpovedať finančné problémy a potom im volať z iného čísla a ponúkať úvery ako nebankovka!!!
17. aug 2011 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jindrastraznicka ahoj tu ella prepac ze ta otravujem dnes som sa prvy krat zaregistrovala..chcela by som ta poprosit ci by si mi nemohla poslat kontakt na vestkynu,o ktorej pises ze sa ti vsetko splnilo a nepita peniaze..budem velmi rada..moj mail je...ell.jezikova@azet.sk dakujem
21. aug 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela som sa opýtať na vešticu Drahomíru, kto má s ňou skúsenosti. Čítala som a má dobré referencie.
21. aug 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marion mi řekla, že zkoušky udělám až napodruhé a já je udělala hned poprvé a jako nejlepší ze skupiny :grinning:
24. aug 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Volal niekto z vas v poslednom case vestici Sofii cislo je 0900 511 020 citala som v historii vela pozitiva .Naviem ci jej mam zavolat
25. aug 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11slavuska ahoj pohla by som ta poprosit o kontakt na sisi,
Splnilo sa ti vsetko co ti povedala?
25. aug 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelik123 ahoj, daj si do googla vestica sisi a tam nájdeš kontakt na ňu, veľa šťastia :slight_smile:
25. aug 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bohuzial mne Sisi nevysla:(.. Je tu este niekto komu Sisi nevysla?
25. aug 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelik123 sesternica jej volala a vraj to bol skor taky psychologicky rozhovor ako vestecky... Bola spokojna sice,ale povedala jej malo z buducnosti..
25. aug 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanovic málo presná je Marion, niečo vyšlo niečo nie..
25. aug 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanovic mne od Marion nevyšlo.
26. aug 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiež ani Sisi ani Sofi nevyšla, a od Marion tak na 90%
26. aug 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne Marion aj Sisi tvrdili v podstate to iste:slight_smile: a nevysla ani jedna:slight_smile:)... Jedine Stella mi zatial vysla do bodky.. Uvidime co dalej..
26. aug 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj franka, chcem Ťa poprosiť o telefónne číslo na vešticu Zanu, napíš aj ako si sňou spokojná. Dík. agy
26. aug 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xxxonexxx ahoj,no ja musím zase povedať to ,že mne od Stelly nevyšlo nič ,ja som s ňou nebola spokojná iba naťahovala čas,ona je skôr psychologička má príjemný hlas ,ale mna osobne sklamala naposledy keď som jej volala,ani my nie na to odpovedala čo som sa jej pýtala ,volavala som jej ínáč často,prvý krát pred 5 r,
29. aug 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koky22 No ja som Stelle tiez neverila zo zaciatku a po roku som jej zavolala s tym, ze mala jedina pravu.. A mala.. Ostatne mi len hovorili to co som chcela pocut, aby som im zavolala opat a Stella mi povedala jedina pravdu, i ked bolela a nechcela som si ju priznat.. Az teraz spatne to vsetko vidim....
30. aug 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A najviac ma sklamala Marion, neviem ci je prava vestica, ale aj keby nebola, tak co mi rok tvrdila ma priviedlo az na pokraj, ked uz som stratila vsetku silu.. Islo jej len o peniaze.. Keby mala aspon trochu ludskosti, tak by ma nenatahovala v istej zalezitosti tak dlho aby som jej platila... Velmi som jej verila:(
30. aug 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa opýtať, má niekto skúsenosti s pani Drahomírou?
30. aug 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,dnes som sa dočítala na starších stranách dozadu,že mali velmi dobré skusenosti s nejakou pani Angelou. Viete niečo o nej?
30. aug 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok