• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. januára 2017 
@ivanovic To je tá pani ktorú spomínam ja. Teraz funguje na angels.therapy2012@gmail.com. Ja som jej tiež preto písala,lebo dobré hodnotenia tu mala... Písala som na ten starý mail,ale ozvala sa asi až po mesiaci z tohto mailu, takže asi tak. Je super! Fakt!
30. aug 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanovic
@lili0110 pod tymto mailom pani Angela nefunguje, je to ina pani :wink:
31. aug 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saska.t isto iste? Lebo ja som tejto pani nepísala, písala som Angele a odpísala mi z tohto mailu... Tak sa jej skúsim opýtať. A ty vieš pod akým teraz pani Angela funguje?
31. aug 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE. Posle mi niekto prosim cislo na DIDU z BA ? Diki
1. sep 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 isto iste pisala som jej a ona mi odpisala, ze nie je Angela :wink: , bohuzial neviem pod akym je Angela :frowning2:
1. sep 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K vešticiam asi toľko, sama veštím, aj som si dávala veštiť, a môžem vám povedať, že koľko ľudí, toľko chuti, všade nájdete niekoho, kto vám vyhovuje, a potom niekoho, kto vám vôbec nesedí.

Je pravda, že mnoho veštíc to robí za veľké peniaze, netreba závidieť, ak sa vám to nepáči, nechodte ku nej, neplaťte. Verte mi, veľa korún stoja knihy na vzdelávanie, sady kariet, nakoľko každá má určite viacero, kurzy, ktoré si platíme do vzdelávania, pretože to je na celý život. Aj ked máme niečo darom, nestačí to, treba sa rozvíjať. Preto nesúďte ich ceny.

Dajte si však pozor, aby ste nemali veštené viac ako raz za tri mesiace, potom sa vám to celé predlžuje, a čuduj sa svete (láska, peniaze, práca) ono to príde o niekoľko mesiacov.
A ešte tu bola poznámka, že spoza stola za PC sa neveští, a je to slabé, posielať mailom. Nie je to pravda, každej vyhovuje iný spôsob. Stačí dátum narodenia, meno, a prebehne napojenie cez astrál. Samozrejme je to ťažšie, lebo nemáme toľko info, hlas....atd. Ale ja dávam klobúk dolu všetkým, ktoré trefne vyveštia práve takýmto spôsobom.
:slight_smile:
2. sep 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja som bola u Zany,Je veľmi drahá,a nevyveštila mi konkrétne nič, len akési všeobecné informácie.Dosť sa ma vypytovala,a na jednu položenú otázku mi odpovedala stručne a krátko, všeobecne.Mala som tam byť hodinu, a už po niekoľkých položených otázkach som sa nemala čo pýtať.... Bola som maximálne sklamaná, pretože je medializovaná aká je dobrá veštica, pritom to nie je pravda.Už nikdy by som za ňou nešla,neodporúčam ju,myslím si, že nemá vrodené nadanie veštiť, len sa mechanicky naučila "veštiť" z inštrukcií tarotových kariet. Na rozdiel od Zany, veštica Inés zo Zvolena, má dané od boha predvídať. Inés má však veľmi veľa klientov, je ťažké sa k nej dostať, je veľmi veľa záujemcov, dlho sa čaká. Inéz oproti Zany nie je taká známa,ale spomedzi veštíc je najlepšia.Mne vyveštila úplne konkrétne veci pred rokom, ktoré sa mi detailne splnili.Opäť sa za ňou chystám.Videla dokonca, že staršia 19r. dcéra bude nosiť slabšie diop.okuliare, a keď dcéra pred nástupom na vysokú školu prišla za mnou, aby som s ňou išla na očné, nemohla som tomu uveriť.....
4. sep 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
chcela by som vediet ci nepoznate niekto vesticu z Piestan a ci na nu nemate kontakt, alebo na dobru vesticu v okoli PN. dakujeeeem
5. sep 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plně souhlasím o Zaně co píše alina, odpovídá jedním slovem, takže po pěti minutách se není co ptát, nejednoznačně a to co odpoví se neplní, nechápu ty chvalozpěvy na ní a je dost drahá, nestojí to za to, tam chodit
6. sep 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alina69 Súhlasím s Tebou, Ines je asi najlepšia veštica s akou som sa stretla, len to čakanie... Min. 6 mesiacov dopredu, ale mala som pocit, že mi vidí aj do žalúdku. Taktiež to, čo mi predpovedala sa plní, nie až do takých detailov. Práve mám pocit, že kedysi cca 4 roky dozadu bola viac dôsledná a presnejšia, teraz som bola pri nej v marci a neviem či bola unavená alebo čo ale za 20 min. ma odbavila, sama rozprávala menej všetko som sa musela pýtať a samozrejme, že po tom čo mi povedala mi len padala sánka a tak som zabudla polovicu veci :frowning2:. Nabudúce spíšem zoznam, čo všetko chcem vedieť...
6. sep 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

prosim o radu

chcela by som vediet ci nepoznate niekto vesticu z Piestan a ci na nu nemate kontakt, alebo na dobru vesticu v okoli PN. dakujeeeem!!!!!
8. sep 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,
nemate niektora skusenost s Rolandom, vesti v Luziankach pri Nitre a "operuje" aj s magiou.. Nebola ste niektora pri nom alebo nepocula ste nieco, ma naozaj dar a "vidi" alebo len vie ako na ludi?
8. sep 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,ja som bola u jednej v ZA,ale vela toho nevyšlo a je to už skoro rok,takže neviem,či verit,alebo nie,ale možné je aj to,že to je na dlhší čas dopredu.
14. sep 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggietn daš mi kontakt na nu,
14. sep 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj všem, prosím o pomoc, bude-li někdo vědět. Sháním už nějakou dobu kontakt na vešticu Vanessu, vysílá na TV8 a nelze nic sehnat, potřebovala bych s ní něco probrat osobně, zřejmě bude z Bratislavy, nevíte prosím někdo zde na ni telefon nebo e-mail ? moc díky
15. sep 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela som sa spýtať či niektorá nemáte skúsenosti s vešticou Evou z Rače, tento týždeň bol o nej článok v jednom ženskom časopise, a dosť ma to zaujalo... Nepočula ste niektorá o nej?
17. sep 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livinka97
Livi, mohla by si mi prosim poslat to tel. c. na p. Editu? Bola si tam nakoniec?
17. sep 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj. nevie niekto poradit nejakú vešticu zo ZA a okolia? dakujem za pomoc
19. sep 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mohli by ste mi dat jeden typ na overenu vešticu z Ba. ku ktorej by som mohla ísť osobne? Diky :slight_smile:
20. sep 2011 o 23:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili0110 alebo saska.t za aky dlhi čas vám tá veštica poslala výklad???
22. sep 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajímavá diskuze. Mohla by vás, ženy, zajímat moje diskuze tady na MK a bacha, můžete se zeptat na cokoli a zadarmo. Navíc, takhle z netu, máte jistotu, že jak vás nevidím, nemohu si nic domyslet a tak se opravdu prověří schopnosti moje jako astrologa. Už astrologii dělám 20 let.

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/astrologicke-okenko/
22. sep 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@burko17 ta co mala byt a nie je angela sa ozvala hned,myslim, ze tiez vesti a na pani Angelu bohuzial kontakt nemam...
22. sep 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@burko17 Do 5 dni max. po uhradeni platby... Ale myslim,ze aj skor...
24. sep 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nataliaa
Chcem reagovať na tú Evu Beňovú. Je to podvodníčka, ktorá má takú drzosť, že sa prezentuje na nete. Zaplatila som 400 eur, ani sa neunúvala povedať či tie peniaze dostala. Keď som sa aj dovolala, nepovedala nič konkrétne, len navrhla poslať ďalšie peniaze vraj na rozšírenie služby. Nespraví pre klienta nič! Keď dostane peniaze, viac neberie telefóny, zatajuje sa. Keď chcete reagovať na jej web stránku, zablokuje vám prístup, tak nemáte možnosť sa s ňou spojiť ani tak. A už vôbec nie vyjadriť svoj názor. Neviem koľkých ľudí takto oklamala, myslím, že tie chvály na svojej stránke si píše sama. Je zaujímavé, že sa na to nikto neohradil, prípadne ju neudal. Veď berie peniaze, nedáva potvrdenie, pozor na ňu a to veľký!
24. sep 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milekust
Prosím vás, ktorých oklamala Eva Beňová z Čadce, dostali ste nejakým spôsobom naspäť peniaze? Ja som tiež naletela, na ňu nič neplatí, len ísť na políciu. Vypýtala odo mňa 400 eur a viac sa k nej nedovolám. Ona odpovedá pod rôznymi menami na nete, môžete jej naletieť hocikde, aj keď si myslíte, že píšete inej osobe. To je fakt sila, že môže takto beztrestne okrádať ľudí. To na takýchto ľudí neexistuje žiadna kontrola?
25. sep 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanasvach ak ide o sumu 400 €, potom to beztrestné nie je. Do sumy asi 165 € (možno o niečo viac) je to len priestupok, ale ak ide o podvod v sume 400 €, podaním trestného oznámenia, hlavne ak by si sa spojila s inými, ktorých podviedla by si možno získala peniaze späť.
26. sep 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň ja som tiež bol u pani Zúbkovej bolo to asi pred 5 rokmi a doteraz mi mraz chodí po chrbte nikdy a to naozaj nikdy som tomu neveril... ale to čo povedala ma šokovalo, išiel som tam namiesto kamaráta ktorý nemohol prísť tak o mne nemala žiadne info a asi vycítila aj moju nedôveru v tejto problematike a preto mi najskôr hovorila to čo sa stalo (určila presne úmrtia predkov, počty súrodencov kde bývajú, zdravotne problémy, vzťahy v rodine rozvody a tak ...) a až potom prešla na budúcnosť čítal som rôzne články na tu tému a rôzne ohraničenia času, že nakoľko dopredu sa to da predpovedať ale poviem tak doteraz to vychádza a plnia sa veci aj po5 rokoch. Bola to skúsenosť ktorá zmenila môj pohľad na veci okolo
27. sep 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ponorka44

ahoj ja som bol pred 5 rokmi ale tak všetko s plni aj ked v inom časovom slede ako hovorila to čo povedala do roka sa tahalo niekolko rokov
27. sep 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
27. sep 2011 o 12:36 • zuzanasvach
zuzanasvach je mi to lúto, že si sa takto sekla. mne cez internet odovedala pani annarozina a bol asom spokojná je aj na fb, tam tuším 5 otázok stálo 3 eurá ak si dobre pamätám, a vychádza to pomaličky
27. sep 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok