• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

21. januára 2017 
No, ja som tiež písala tej pani z Čadce. Tiež som poslala peniaze ihneď. Uvidím čo z toho bude, po prečítaní niektorých príspevkov mám už aj ja strach. Myslím, že počkám a viac sa na toto nedám. Dosť ľudom dôverujem, ale doba je čím ďalej horšia. V každom prípade musím zatiaľ počkať.
28. sep 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prečítala som si viac príspevkov, vraj sa niektoré ohlásia aj po 2 či 3 mesiacoch. Samozrejme suma to bola veľká, ale keď sa tomu nerozumiem a nemám s tým skúsenosti, tak mi treba! Tiež sa na to viac nedám, aby som poslala peniaze dopredu a ani neviem komu. Myslím, že človek si musí pomôcť sám tak ako vie. No na druhej strane poznám ľudí, ktorých veštica nasmerovala na správnu cestu a začalo sa im celkom dariť. No keby človek vedel, kto mu ozaj pomôže. Ja už neverím ničomu a na nič podobné sa nedám. A neverím ani tým ,ktorí sa to len "naučia" a tých je asi dosť. Takže asi toľko k tejto téme. Nikdy viac veštice!!!
29. sep 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám z toho dobrý pocit. Vraj zavolajte vtedy a vtedy, nič konktérne som sa nedozvedela, ani žiadne rady, niekedy sa ťažko dovolať, je to akési chaotické. Takto som si to nepredstavovala. Dokonca mám väčšie škody a väčšiu smolu ako predtým. Tiež hovorím - nikdy viac veštice ani iné podobné osoby. Len škoda tých peňazí - bola to veľká suma. Urobte si názor aký chcete. Toľko moja skúsenosť. NIKDY VIAC!!! :frowning2: :frowning2:
2. okt 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Nemozem sa dovolat vestici Sisi-neviete o nej nic,ci je odcestovana,alebo?Dakujem
2. okt 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na podobnych podvodnikov si treba davat pozor, najma ked dopredu od vas niekto taha velke sumy penazi je to podozrive. Nemate dobru skusenost s nejakou vesticou na deticky? Kamaratke predpovedala jedna pani zo Zvolena pocatie jun 2011 a tak aj bolo, ale uz sa jej nevieme dovolat...
3. okt 2011 o 13:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba ahoj na babatka je super "kam.zik" je to ceska a je ceskom MK.
tu je link: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/astrologicke-okenko/
precitaj si, posud a mozno aj skus :wink: ja som jej pisala moj problem na IP a odpisala hned v ten vecer je velmi mila a pisala mi ozaj pravdu. vrelo ti ju doporucujem! :slight_smile:
3. okt 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happysmile Ahoj, dakujem Ti :slight_smile:. Vcera som uz pisala na ten mail poradna.angela@gmail.com co mi poradila kocka z kona. Ta pani si vypytala moj datum aj manzelov narodenia a co ma prekvapilo tak aj datum zoznamenia - hned som aj manzelika pretestovala ci si pamata :wink: . Pockam teda co mi odpovie a ak by ma to neuspokojilo napisem este na ten cesky konik. Normalne sa k vesticiam a astrologom neuchylujem, ale kamaratka ma nahovorila, tak som zvedava, beriem to tak ze nemam uz co stratit a je mi kazda rada vzacna :slight_smile:
4. okt 2011 o 10:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne kedysi predpovedala kartarka zivot a manzela v zahranici, aj sa tak stalo, len netusim ci som si to neprivolala, lebo mi to stale vrtalo v hlave :slight_smile:
@tatiankaba ten kontakt poradna.angela@gmail.com to je vestenie ci skor taka poradna?
4. okt 2011 o 11:15  •  čaká bábätko, termín má v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simstarka Ja zatial cakam na odpoved, mna zaujima najma ohladom babatka rodiny atd, tak ked tak este sa mi pripomen IP a dam Ti vediet :slight_smile:
4. okt 2011 o 11:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nepoznáte v Trnave veľmi dobrú vešticu?Počula som aj o Merike a mala by bývať pri cintoríne na Vansovej v tých činžiakoch,... Rada by som nejakej šľa a požiadala o pomoc,... :cry: Ďakujem všetkým
4. okt 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitinka ja poznam jednu co vesti cez skype-nie audiotex, ked chces kontakt poslem. V TT poznam Evu, ale ta uz neberie novych.

@tatiankaba O.K.,potom daj vediet
4. okt 2011 o 14:49  •  čaká bábätko, termín má v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simstarka to je normal zavolas cez skype? Ako dlho sa caka ked sa objednas? Posli mi please skype meno dakujem!
4. okt 2011 o 15:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simstarka ako cez skype?Ako volanie? :confused:
4. okt 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simstarka a koľko pýta?
4. okt 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitinka ano cez skzpe, ma nick medinnka :slight_smile: normalka jej napises a dohodnes poradenstvo :slight_smile:
4. okt 2011 o 17:24  •  čaká bábätko, termín má v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitinka
@simstarka ...mne sa ten skype nejako nezda :slight_smile:, mne uz odpisala pani z poradna.angela@gmail.com a musim povedat, ze som spokojna :slight_smile:, babatko mi vychadza uz tento rok pocatie, tak ak sa to splni budem happy :slight_smile: a potvrdila mi (konecne niekto) co som si uz dlho myslela o nasej svokruske :grinning: :slight_smile:
6. okt 2011 o 10:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba ty si jej položila otázky alebo ti to ona všetko povedala? :confused: a peniažky jej pošleš na účet alebo ssi tak už urobila a koľko ak smiem vedie´t :slight_smile:
6. okt 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba Aj mne teraz odpísla no budem čakať napísla,že do 3dní,.... :frowning2: Budem netrpezlivá :sweat_smile: Keď ja by som to chcela hneď všetko... :pensive: :slight_smile: Ty si jej položila priamo otázky?Pretože ja nie,... len som napísala tému o čom chcem a potrebujem vedieť.... Nakoľko nám to s mangelom už nešlape.... chcem vedieť čo bude,... Raz mi jedna veštica povedala,že si v bare nájdem rozvedeného s 2mi deťmi a bude mať byt a budeme prerábať... A on bude mať firmu a pomaly začneme bohatnúť ... A nakoľko moj sen je strašne obchod s detským oblečením.... a mám bývalého priateľa,s ktorým som bola pred manželom a ten sa mi teraz ozval a je tiež ženatý a má 2deti a podniká a má svoj 4izbový byt ktorý mu rodičia nechali,... všetko to sedí.Ale neviem si predstaviť,že by som s ním niečo mala.... A už vobec nie rozviesť sa :confused: Dom máme vo výstavbe nedokončený a firma nás okradla a žiadna banka nám už nič nechce dať a už 5rokov bývame raz u svokrovcov potom zasa u našich a chodíme ako kolotočári :angry: :angry: Ma to už dos´t trápi.... Ach... prepáčte,že si tu vylievam srdce,ale pomohlo mi to :cry: :cry: :cry:
6. okt 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitinka To je uplne v pohode, aj ja som sa potrebovala porozpravat, vyrozpravat. To je normalne ze Ti to takto vrta v hlave, poznam aj ked su taketo starosti ako mate odraza sa to na vztahu. Ja som jej len povedala, ze sa chcem dozvediet o vztahu a kedy sa mi konecne podari otehotniet. Ona mi dost popisala, ale co ma soklo, ze mi hned povedala, ze dokym ma neprestane svokra deptat nebude ani babo. Videla dokonca ze svokra na mna strasne ziarli, co je uplna pravda!! Len manzel je voci tomu ako slepy!! :angry:
Tak drzim palce, mne spravila vestenie este ten den co som pisala :slight_smile:
6. okt 2011 o 10:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba Tak to je super... :slight_smile: no keby sa jej to podarilo budem sa veľmi tešiť no možno aj nie z toho čo povie..... :unamused: Ale uvidíme... Ja to poznám.ja mám tiež podobnú svokru.Na začiatku som bola pre ňu ako dcéra a keď sme sa zobrali bola som už po celej dedine poohováraná ako tá najvačšia krava pekne povedané a kydala a kydala až som mužovi povedala,že keď nezakročí,tak podpisuje papiere... Hneď išiel a povedal jej a až sa spolu pohádali a ona potom strašne plačkala lebo synček jej ublížil... :angry: :angry: :angry: Tak jej treba... No robí to do dnes ale hlavu si z toho už nerobím mám strašne veľa svojich zlých vecí a ona na nás žiarli a závidí,preto sa nám určite nič nedarí :angry: :angry: :cry: No uvidíme,čo bude... :pensive:
6. okt 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,dali by ste mi daky dobry kontakt na vešticu....ak mate dobre skusenosti..dakujem :slight_smile:
6. okt 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia Vsetko naj k meninkam :slight_smile:. Ja som si dala vestit napises na mail: poradna.angela@gmail.com a musim povedat ze velka spokojnost :slight_smile:

@mitinka dakujem, hned sa citim lepsie ze nemam len ja taku svokrusu :slight_smile:. Drzim palce, ked tak napis ako a co :slight_smile:kludne aj do IP :slight_smile:
6. okt 2011 o 11:46  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem idem jej napisat..kolko berie eur za veštenie?
6. okt 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia poslala som Ti IP :slight_smile:
6. okt 2011 o 11:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem už som veštici napisala :slight_smile:
6. okt 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitinka
@natalia
@tatiankaba

Date mi prosim vediet ako dlho ste cakali? Mne sa zda aj tri dni vela...momentalne..
6. okt 2011 o 13:11  •  čaká bábätko, termín má v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simstarka ahojky ja som jej dnes ráno napísla a už som teraz dostala aj odpoveď a presne takú ako som čakala,len sa mi to potvrdilo a je mi z toho do plaču :cry: :cry: že je to ozaj pravda.... Ešte som jej napísala teraz na to a som zvedavá či mi potvrdí ešte niečo... :frowning2: Som psychicky zničená a toto mi len potvrdilo... Takže asi budem konať,či sa to manželovi bude páčiť alebo nie.... :frowning2: :cry: :cry:
6. okt 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitinka to ma mrzi:frowning2:, dufam,ze sa Ti to co najskor obrati k lepsiemu, velmi Ti drzim palceky. Presne Ta chapem, ine to je ked nieco citis a ked Ti to cudzia osoba nezainteresovana potvrdi..ale je dobra Ta vestica..ja sa tiez spamatavam este z infosiek o svokre..drzim palcek!!
6. okt 2011 o 13:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba Je máš pravdu,ale ozaj je dobrá!!A to som jej nič nepovedala a nepoložila priamu otázku,aby nevedela,... lebo niektoré sa od toho odrážajú... :frowning2: No je veľmi milá a ozaj to vyšlo ako som čakala... Keď mi už aj kaderníčka dlhoročná povedala,že ako mi hrozne vypadali vlasy...som jej povedala,či sa čuduje,že nie... :frowning2: Ona mi napísala ohladne manželstva všetko super do 1,5roka a to ma veĺmi teší,iba že stojíme na mrtvom bode... :frowning2: Čo je tiež pravda... Možem ti to poslať do IP?Som zvedavá čo na to povieš :frowning2:
6. okt 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitinka Jasne..kludne! Ani ja to tu nechcem az tak "verejne" prepierat...
6. okt 2011 o 13:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok