• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
čítaj som zvedavá čo povieš,... nič dobré.... :cry: :cry: :cry:
6. okt 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna vykreslila realitu ale zaver je dobry!! Bude dobre:slight_smile:!!
6. okt 2011 o 14:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitinka nijake vestenie nieje take -ze bude to presne takto a takto. skor je to cesta - samotny tarot znamena cesta, ze akou cestou pojdes taky a taky ciel zvolis...

vzdy to je na rozhodnuti konkretnej osoby.
6. okt 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 Aj ja to tak beriem..ja skor som aj potrebovala taky nahlad na sucasnu situaciu niekedy aj to pomoze..
6. okt 2011 o 14:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,doporučujem veštcu poslala mi veštbu mailom v priebehu 20min v ten den ako som jej napisala a j vysvetlila čo som potrebovala..či sa to naplni ukaže čas ale mala som z toho celkove dobry dojem..peniaze vopred nepytala..vraj kolko uznam za vhodne..super pristup :slight_smile:
6. okt 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia ahoj chcela by som sa ta spitat akej vestice si pisala a davala si jej aj nejake udaje alebo ako??pitala si sa a aj ti odpovedala ak by som ta mohla poprosit keby si mi to mohla podrobne vysvetlit dakujem chcela by som si dat vyvestit no bohvie ako tomu neverim chcem to skusit
6. okt 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111napisala som jej že mam zaujem o veštenie..poprosila ma o udaje meno,datum narodenia a kde si sa narodila a aj partnerove pokial chceš vediet rozbor vztahu..a temu čo chceš vediet..poslala veštbu ešte v ten den..peniaze popredu nechcela...až potom aj to kolko ty uznaš za vhodne :slight_smile:
6. okt 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia dakujem zeby som to skusila??no aj sa bojim chcela by som vediet ci budem mat babo uz som 2krat potratila ale bojim sa tej odpovede :frowning2:
6. okt 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111aj ja som dvakrat po sebe potratila mala som iba 2mesiace pauzu a dopadlo to tak isto...a ty?aj zistili doktori čo bolo pričinou?mne to nik nepovedal
6. okt 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia ja som mala minuly rok v auguste mimomaternicove a v januari potrat no a teraz v auguste zasa potrat :cry: lekar povedal ze mi urobi vysetrenia no nic sa nedeje ked som bola za nim povedal ze mam prist o dva mesiace
6. okt 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 ja som v aprily bola na interupci..v maji som otehotnela po troch týždnoch potratila a v july sa to zopakovalo otehotnela som a v 10tt sa zistilo že plod sa prestal vyvijat a odumrelo...bola som z tej spravy uplne v šoku...takže behom tohto roka som to mala pestre...ale mala som ustavične stresy :frowning2:
6. okt 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia a tebe robili nejake vysetrenia??viem co si prezivala ja som myslela ze sa zblaznim bola som do teraz na pnke uz pojdem do prace tesim sa aspon pridem na ine myslienky
6. okt 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111vysetrenia žiadne veru aj som sa pytala ale moj doktor to nepovažuje za potrebne..neviem ani vysledky z histologie...neviem prečo sa nam toto muselo stat..či zato že som nemala riadnu pauzu
6. okt 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia mne vysledky povedal hned ako prisli a nerozmislala si nad tym ze zmenis lekara??moze to byt aj tym ze si neoodychovala a stresovala aj sa snazite dalej ak sa smiem spitat?
6. okt 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 teraz som len týžden od zakroku...tak musim počkat ..chcem tak dat pauzu 4-5 mesiacov dlhšiu a potom začneme skusať...som zvedava ako to potom dopadne...lebo další potrat už neznesiem....može byt aj to že stresy a celkove psychika...mohla rozhodnut o všetkom...asi to tak malo byt...som zvedava ked pojdem v pondelok na kontrolu čo mi povie...
6. okt 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 lekara ani nechcem menit ved hadam vie čo robi..doteraz som bola spokojna...inak veštica mi napisala že najlepšie mesiace na počatie mam v tomto roku maj a december a rok 2013 jun..tam skor narodenie vidi...tak ma to potešilo
6. okt 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia to mas takcerstve to mi je luto :frowning2: ja som mesiac po tom a tiez sa stym tazko vyrovnavam my sme sa rozhodli ze nebudeme cakat tak dlho ked sme cakali tak to dopadlo rovnako
6. okt 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia drzim palce kiez by mala pravdu a podarilo sa vsak???
6. okt 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 tak vidiš asi sa neoplati dlho čakat...ked vraviš že aj po dlhšej dobe to skončilo rovnako...ja sa už aj bat budem ostat v tom..nosila som mrtvy plod v sebe 3týždne...plakala som v nemocnici ked ma viezli na salu ,vo vytahu sme sa minali s mamičkou a s babatkom v naruči..hrozne to bolo pre mna :angry:
6. okt 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 sama som zvedava kedy sa zadari a či dieta donosim hlavne...
6. okt 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia mrzi ma cim si musela prejst a nevesaj hlavu zadari sa a donosis svojho anjelika uvidis no uz sa potom nestresuj a oddychuj a vydis nam sa cakat neoplatilo a uz ani necakame
6. okt 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 len ja pokoj asi mat ani nebudem ked podnikam..mam plno starostí a stresov.... :angry: ..necham to na prirodu čo ma byt sa aj tak stane....
6. okt 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia beries aj nejake vitaminy?brala som calibrum babyplan no presla som cisto na kyselinu listovu citala som ze ked jej mas malo moze to sposobit potrat
6. okt 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 beriem vitaminy zinok,selen..a ahlavne kyselinu listovu...tiež som čitala že nedostatok sposobuje potrat a vyvojove poruchy
6. okt 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia inak pisala som jednej vestkine ci este budem mat babo vsetko som jej rozpisala a odpisala mi ze mi to nepovie ale dala mi recepty s bilinkamy kazde mam brat mesiac pisala ze premna je to skoro nutne tak premyslam ci si ich mam kupit alebo objednat odpovedala hned a nepita nic nasla som na nu link v tejto teme
6. okt 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 aky čaj ti doporučila?
6. okt 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia nejake bilinky a kazde mam brat iba mesiac a citala som su to na vajecniky na cysty a tak poslem ti linky??? a dopomahaju k plodnosty
6. okt 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi1111 poprosim ta..dakujem...ozaj a psychicky si ako na tom?ešte na to myslievaš často?
6. okt 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia poslem myslievam nato dost casto kazdu minutu sekundu ked vidim kociky alebo vecicky citim sa pred zrutenim ale snazim sa tym prejst aj ked to ide tazko boli to velmi poslem ti to do IP ma to aj poradie ktore prve a ktore posledne
6. okt 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia poslala som ti to skopirovala som to dufam ze to tam budes mat cele
6. okt 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok