• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
@mimi1111 dakujem ti si zlata...ja sa citim úplne rovnako...mala som už aj dake vecičky všetko som vratila..bolo mi ťažko...znamy sa ma pytali ako rastie babo...kde mam brucho...vieš si predstavit ako mi bolo .každemu to vysvetlovat osobne.. :frowning2: nato sa ani neda zabudnut.neviem čo bude v den ..terminu porodu..bude mi to luto :frowning2:
6. okt 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia do terminu porodu budes opet tehulka :wink: viem co budes prezivat moje prve co som potratila v januari by malo uz mesiac s kamoskou sme boli rovnako tehotne ja som potratila a ona ma krasneho syna vzdy si spomeniem ze aj ja som mohla mat uz mimco a ktomu si este pocitam v kolkom by som bola teraz keby som v auguste nepotratila :frowning2: :frowning2: ved vies o com hovorim no ako precitala si si to??
6. okt 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 ano prečitala som v češtine ..je to...dakujem..zoženiem bylinky.hm,aj ja to veru ratam...v mojom okoli je tehotna švagrina a moja nevlastna sestra a mojho priatela sesternica a bratranec..takže oni si budu štastny kočíkovat a ja budem smutit..dufam že budem už aspon tehotna dovtedy..
6. okt 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia co myslis pomohli by tie bilinky???vypisalo ti aj davkovanie vsak??da sa to aj objednat cez tie linky nezufaj uvidis budeme coskoro tehulky nevzdame to vela robi aj psychyka :angry:
6. okt 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 myslim že maš pravdu..musime sa dat dokopy psychicky a snad budeme šťastne aj my..aj ked pravdupovediac sa bojim či ostanem tehotna...ja verim bylinkam a hlavne ked sa piju dlho..teraz musim počkat,pokial dostanem menštruaciu...ozaj kedy tebe prišla po potrate?...
6. okt 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia ja som po kyrete cely cas spinila a krvacala do menstruacie kyret som mala 12.8 a prva MS prisla 15.9 som zvedava kedy pride druha uvidis ze budeme stastne aj my a co skusis tie bilinky?mas ich poporadi ako mi to poslala som to poslala tebe
6. okt 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 take krvacanie bolo po celu dobu pokial si dostala Ms..bože...presne ako u mna...take špinenie a sem tam male krvacanie ...ma znervoznuje..robili sono v den odchodu z nemocnice a bolo oki.určite skusim bylinky...
6. okt 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia zajtra sa porozpravam s priatelom co povie na tie bilinky bud ich objednam alebo skusim zohnat tu u nas v bilinkarstve dufam ze sa daju zohnat aj tu
6. okt 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 daj si to googlu čarovna čajovna -u bosorky...počula som o nej len dobre recenzie je odo mna 35km vraj aj vešti :slight_smile:
6. okt 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia noo na vestenie ani moc neverim jedna vestkina mi raz povedala ze tento rok budeme mat krstiny a svadbu v tom case som bola tehotna verila som no potratila som a svadba tiez nebola tej som pisala len preto ci budem mat dieta ale vygooglujem si to dakujem
6. okt 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 tiež si myslim že nie vždy sa všetko splni...ale doteraz vždy sa splnilo tych 60%...ale nedavam nato aby ma to neovplyvnovalo..beriem všetko tak ako to ma byt....niekto z hora rozhodol že tento rok mat babo nebudem..asi som potrestana za interupciu :angry:
6. okt 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia tak to nesmies brat ze si potrestana zato co si spravila ti vies preco si sa tak rozhodla ine zeny to tiez podstupili a rodia kazdy rok ako jablon ja si myslim ze si mala malo oddychu a stresu ako si pisala mala si toho moc a ti si uz bola u nejakej vestkine co ti povedala sa aspon nieco splnilo??prave pozeram tu cajovnu co si mi odporucila
6. okt 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja idem v pondelok k pani Karasovej do ZA.Nema niektora s nou skusenost aka je a podobne.Dakujem
6. okt 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 kamoška bola u nej namieša ti čaj presne taky aky potrebuješ...venuje sa tomu seriozne...dala je čaj proti potratu a na ženske veci...ja tiež chcem ist za nou...ma riadny obchod išla som okolo...vždy ked som si dala veštit vždy niečo vyšlo...a od veštici samanty strašne vela....vie ti to poslat aj emailom...samantalenor@gmail.com kludne sa jej ozvi stalo ma to 11eur a vela mi toho poslala....
6. okt 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia a dala si jej aj nejake udaje?co jej treba poskytnut?a to si ona urcuje sumu?
6. okt 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 pytala zakladne udaje mena,datumy narodenia,miesto,fotku ...veští vačšinou na tri mesiace...to sa mi veru ja naplnilo..možem povedat aj to zle...a otazky ktore chceš vediet...napiše ti celkovu charakteristiku..tvoju aj priatelovu..partnersku zhodu..a podobne..bolo toho vela....upozorni ta na čo všetko si maš davat pozor a čo ti doporučuje.....cenu ma jednotnu pre všetkych 11eur
6. okt 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia fuuu musim aj fotky skusim jej napisat aj ked sa bojim co odpovie :frowning2:
6. okt 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 neboj sa...možno ti to pozdvihne naladu...teraz čakam ešte aj od nej veštbu v nedelu mi ju pošle..len ona berie peniaze vopred na učet a kratko na to ti pošle email...je seriozna...ale aj pravdive veci uviedla....napiš obidvom aj tej angele...aspon uvidim či sa zhodnu:slight_smile:))
6. okt 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia uz som jej pisala meil to jej mam poslat vopred peniaze?a kto ti ma poslat v nedelu ta angela?som zvedava co odpise aj mam strach
6. okt 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 angela mi poslala dnes veštbu a čakam na samantu..s tou mam vyborne skuseností..ona ti pošle čislo učtu a variabilny symbol....daj potom vediet ...budem rada ked mi napišeš aj s odstupom času
6. okt 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia urcite ti dam vediet dufam ze fotky pitat nebude :grinning: tak potom kolko trva kym mi napise meil
6. okt 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 maximalne do týždna od prijatia penazi...ma tatrabanku..idem spainkat daka som vyčerpana,zle spavam od kedy som išla do nemocnice...inak ked sa vratim k našej teme..bolo mi divne že sa mi vytratila nevolnost a bolest prs...to bol priznak..potratu..ak tu budeš zajtra možme popisat..prajem pekny večer
6. okt 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia oki popiseme uz aj ja idem spat drzkaj sa
6. okt 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 ahoj...som už pripojena pijem kavu a čitam nove prispevky... :slight_smile:
7. okt 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia ahoj ja som sa dostala k pocitacu este len teraz nieco na mna lezie tak ma boli hrdlo :angry: nie si aj na facebooku??
7. okt 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 ahojkaj som ..najdeš ma pod nicko dajana svecova,potvrdim ta akurat sedim za pc aj fb :slight_smile:
7. okt 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia mas tam aj dopisane meno priatela jozef haalan lebo iba to mi vyhladalo a neviem ci si to ty
7. okt 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 ano to som ja s priatelom ale on nechodi na moj nick
7. okt 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia oki posielam ti ziadost ozaj aj ta vestica mi poslala ziadost aspon jej uz nemusim posielat fotku :grinning: :grinning:
7. okt 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi1111 no super,ale aj podla fotky vie odhadnut tvojho partnera :grinning:
7. okt 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok