• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

24. januára 2017 
@natalia nooo tak to som zvedava co povie ale akosi sa mi tomu nechce verit alebo to je len strach :frowning2:
7. okt 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simea123

Ahoj, ja som bola s mamou u ANDULKY pred cca 4 rokmi. Vysestila mi z kavy, kariet a odpovedala na par mojich otazok. Povedala mi o sex.zivote, o skole, o rodiny a o zdravi. Vsetko co mi povedala sa stalo. Ze si mam davat pozor na autonehodu,,, mala som dost vaznu autonehodu o rok, ze sa nemam blicovat, rocnik som neukoncila. Vedela vsetko a vsetko sa stalo. NIKDY BY SOM NEVERILA, ZE TOTO CLOVEK DOKAZE, CO DOKAZE ONA. odporucam ju
8. okt 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete niekto ako sa ide k ines? mla som termin, ale nevedela som kam ist, a ona telefony jednoducho neberie:slight_smile:
10. okt 2011 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniska volas na toto tc:0905855915?
10. okt 2011 o 12:18  •  čaká bábätko, termín má v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak poradna.angela@gmail.com mozem odporucat :slight_smile:
10. okt 2011 o 12:18  •  čaká bábätko, termín má v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, máte prosím Vás niektorá skúsenost s výkladom od samanty za 11 €?
10. okt 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniska Je to pri Priore na námestí v pasáži Witmanovej a myslím,že na 1 poschodí, ale vo vnútri už by ti povedali... Myslím, že tam je aj oriflame alebo avon.. Ines je super!!! A ona ti aj do smsky napise presnu adresu ked by si chcela.
10. okt 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simstarka ano, presne to som volala, nedostupne bolo jak hrob
11. okt 2011 o 02:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 moc dik!!!!
11. okt 2011 o 02:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás, odporúčate skôr angelu alebo samantu? Prosim odpiste. Ďakujem.
11. okt 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 Ja Ti mozem odporucat Angelu, bola som spokojna, ovsem nemam odskusanu aj Samantu, ale u Angely sa mi pacilo ze sa plati az po vyklade a nie dopredu.
11. okt 2011 o 10:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano sama som vestica a vestim.ALe ake rady by som dala skor ako zaplatite si tu osobu nejak najdite alebo si zistite ci tu aj na inych forach aky ma ohlas ta vestica ..Ja osobne ked idem vestit napisem im link kde som a kde som vestila .Tam je vela prispevkov na citanie a tak kazdy zisti ako vesti ta osoba .AKy su ludia s nou spokony kolko ma zlych ci dobrych odpovedi ohladne nej..Inak skor neplate...Alebo ja to robim tak ze osoba co zaplati mi v ten den skopiruje platbu a tak este ten den obdrzi vestbu..Ja som zase ta osoba co vestbu davam skor aj ked viem z eplatba pride až o 2/3 dni neskor..zatial mam len bobru skusenost co roky vestim kazdy zaplatil ako slubil..Preto nechapem ako ine vestice sa ani neozvy ani nedaju to co slubili?? uzas..ze nema ciste svedomie ja by som ani nezasplaa keby som vedela ze niekto mi zaplatil a vestbu nedamm.Raz sa mi stalo ze platba mi prisla a ja som nevedela od koho.Prisli mi asi 5 meilov co chceli zeny vestbu odo mna a kazdej som pisala ty ci ty si mi už zaplatila a nakoniec po 2 dnoch mi napiala ta osoba nasla som si vas aj zaplatila chcem od vas vestbu...tak som bola rada ze sa niekto ozval lebo som chcela spetne poslat sumu ..s pozdravom agaven..a este ak je dobra vestica napriklad ja nikdy nechem udaje datum meno foto.nic mne napisu iba vztah praca buducnost..a pod menom sisi 336 napriklad ja sama odpoviem ako vyzera v com ma problem a ine..nikdy nedavajte foto pokila nejde o bielu magiu ako ked chcete aby vas partner s ak vam vratil tam treba foto lebo vas na dialku spaja ta osoba ..ale pri vestbe nepiste nic datum kedy ste narodeny ci mesto alebo ine to potom ide o vypocet astrologicky a ine take si najdtete aj zadarmo v googli..taky vypocet..telen par rad pre buducnost...a inak tehotnym a moc malim detom s anesmie vestit...musi odburat sama vestica to aby nebrala energiu z plodu dietatka a nebrala energiu z dietata..skor vetie deti už aj ano prajem pekny den agaven..
11. okt 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba prosim Ta, splnilo sa Ti nieco co Ti predpovedala?
11. okt 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agaven a bolo by teda mozne poziadat o veštbu Vas? Ďakujem
11. okt 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ja vestim cez svoj meil ale kto chce staci no sen nesmiem davat www. stranky kde som dajte si do googla moje meno a ukaze sa vam toho viac kde som..ale vestim cez vebvu stranku ale radsej sama cez seba ja som agaven2@zoznam sk..pre tych co chcu o mne citat viac staci gogle agaven vestenie ..a nieco s avam ukaze....
11. okt 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som zabudla pri vesteni vy pisete som Zuzanka ....mam dve deti som vydata pracujem.MNa by zaujimala buducnost..preco to pisete??ved vsetko ste napisali vestcovi..POstum Pozdravim mam zaujem o vastbu nieco minulost pritomnost buducnost..Ci ohladne buducna prace profesie ..napisste mi vestko co sa ukazuje v mojej buducnosti...A tak vestec postup opis ste zena taka a taka pracujete ...alebo skolujete..mate ditea ci jedno aleboo dve ..mate manzela toto a to robite vo vztahu zle a ine vam ma pisat vestec ..ked vy date ako ist dalej s manzelom ako bude na sa buducnost..vetec už len napise dobra ..ale on musi dat aj to v com nie ste zohraty kto vam tam zasahuje do zivota a ine preto piset cim menej tym vyhod pre vas...Osobne ak niekam idete dajte si orucku dole ..ak vam vestec povie ste slobodna zdvihnite a bez solva odite ..ak vestec zisti ste vydata aj bez obruky ostante je to na dobrej strane ohladne vestby...nikdy mu nic nehovorte iba ano nie...oni vetsinou tahaju udaje z vas...ak chce niekto nejaku radu alebo ho nieco zaujima vestinou som na tomto meili...agaven2@zoznam.sk ..nerobim si reklamu nepotrebujem a nemam svoju stranku vebovu a ty co ma poznaju vedia kde ma hladat ak nieco potrebuju odo mna ci taku alebo taku radu.je pravda deti robim zadarmo ci zdravie rady a ine....ci s ajedna o to v com ist dalej fudbal alebo volejbal a ine poradim u dietata zadarmo inak aj ja vestim za peniaze..vestila som roky zadarmo na jednej stranke ale casom to zacali vyuzivat a zneuzivat a chceli ty isty denne vestit kolkom do kola...a vesttit sa ma raz za dva mesiace..asi tak...tolko k radam..inak rad je vela ako ked u porobeni staci jedna bylinka alebo nieco dat tomu muzovi ci pist alebo dat do vrecka a ten muz ma porobene ..ako aj jedna bylina staci ak niekto hodi do dvora a už ta rodina ma problem vela je ludi co su neprajnici a hlavne starsi ludia vedia o bylinke co sorby iny zo zivota neplechu tak ako to foto s tym sa robi užaz a mate hned porobene preto nedavat nikam fota ke dide o zahladne vestenie..ak ide o to zlozite tak ako..priklad..muz opusdtil zenu s dietatom...a hrozi rozvod ano treba dat bielu magiu a pomoct na dialku obcas pri tom treba foto lebo s apracuje z muzom fofo jeho asi tak..a ked ma porobene muz foto ide preto aby vestec znal z neho to porobenie..nadialku tiez to ide ale tazsie...klasicke vestenie vzhath buducnost svadba deti praca netreba foto ..ju len pise sa praca taka svdba s aurobi vypocet ,, deti dieta tiez vypocet..a zase som toto tu moc ja napisala...tak ak vas nieco zaujima ohladne vestenie dopisem vam...na co si davat pozor u vesticiach....
11. okt 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievcata neviete na akom maily teraz posobi pani angela - nie poradna.angela@gmail.com, ale ta co sa spomina davnejsie. Dakujem :slight_smile:

@merry1001 ako si dopadla s vykladmi?spokojnost?dik :slight_smile:
12. okt 2011 o 12:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba
email poradna.angela@gmai.com nie je ta anglela, o ktorej tu vsetci písu?
12. okt 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 Ved to prave neviem, to som sa chcela poradit, ze ci je..alebo, je to ina, lebo este som citala o nejakej angels terapy.
12. okt 2011 o 12:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba no teraz som uz zmatena. . .myslela som si, ze je to ona . . .
12. okt 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 ved asi aj je, len som si chcela byt ista, lebo som si este chcela dat za 3mesiace potvrdit vestbu, ale asi normalen napisem tej pani angele na poradna.angela@gmail.com
12. okt 2011 o 12:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba
@merry1001
...ono zase nieje dobre take caste vestenie ako chodenie na klavir :slight_smile:. Ale jasne,je to kazdeho osobna vec :wink:
A Tatianka ked si bola s pani Angelou spokojna preco si chces dat este vestit?
12. okt 2011 o 12:54  •  čaká bábätko, termín má v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si len chcela nieco potvrdit a plus nejake nove okolnosti este som zistila co chcem doplnit,ale to uz je sukromne :slight_smile: A nemam pocit ze by som niekam chodila ako na klavir,ale ako pises je to kazdeho vec:slight_smile:
12. okt 2011 o 12:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simstarka Tebe sa plni Angelina vestba?
12. okt 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 Plni plni :slight_smile:
12. okt 2011 o 13:43  •  čaká bábätko, termín má v januári 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simstarka a kedy Ti vyvestila? za aky cas sa zacalo plnit?
12. okt 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Aj ked som odpoved od vas nedostala,ale uz viem,ze vestica Sisi je na prijme a som velmi rada....-)))
13. okt 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tatiankaba Ja som si davala vestit raz davno a ta vestica mi povedala, ze citi, ze uz som na vesteni bola.Ja som nechapala lebo som bola prvykrat, potom po dvoch rokoch som zistila ze byvala mojho manzela si davala na mna pravidelne vestit u jednej pani co robi s kyvadlom,aj mi potom potvrdila ze mi mohla skodit.Takze chodenie k vestici ako na klavit urcite nie,ale pozor aj ked niekto na vas dava vestit.
Ja som si davala robit vyklad na poradna.angela@gmail.com a som velmi spokojna.Ta vestica sa vola pani Angela,aj sa o nej uz dost popisalo.
@merry1001 mne sa zacalo asi tak do dvoch mesiacov to najdolezitejsie plnit.
14. okt 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pls baby ten mail na pani Angelu- ciganske.karty@gmail.com je este platny??? videla som ze ste si tu uz davno pisali o tom no mne nejde uz odoslat ziadnu spravu na ten mail tak ho asi zrusila alebo co...tak poradte nejaku vesticu z BB prosim...ale nejaky kontakt na nu..dakujem
16. okt 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hľadám nejakú dôveryhodnú veštkyňu v Bratislave... Poraďte. Ďakujem.
17. okt 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok