• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

29. marca 2017 
pozná niekto vešticu z okolia Nového Mesta n.V?
8. jan 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak já jsem byla jednou u kartářky a vše co mi řekla se splnilo.bylo mi 17 a chodila jsem do školy-je to paní co to o sobě nerozhalšuje dělá si to jen tak pro zábavu.viděla jsem ji poprvé a ona mě taky.vyložila mi karty a řekla-do roka budeš mít dítě nejspíš chlapce což pro mě bylo směšné v 17,ale za rok se mi narodil syn.řekla brzy se i vdáš a já se ve dvaceti vdala.pak mi řekla že můj brat je nemocný na játra nebo žlučník-můj bratr má gilbertův syndrom to je nemoc jater-řekla mi ať se opatruje že se mu může něco stát a za několik měsíců ho odvezla rychlá kůli jaternímu záchvatu!taky mi řekla ať se svým přítelem(o kterém jsem jí neřekla)než sednem do auta ho pořádně zkontrolujem že s ním není něco v pořádku(o autě jsem jí taky neřekla)a ono mělo přetrhlé brzdné lanko u předních kol.řekla mi že mám ještě sestru malinkou v té době jsem neměla,ale za rok a půl se mi narodila nevlastní sestra.taky mi řekla že jsem měla dědečka co už zemřel a že jsme měli hodně blízký vztah což je pravda tak mi řekla že ho stále vidí kolem mě na což navazuje příhoda s mým synem když mu bylo 7 měsíců tak mi málem umřel v náručí.otrávil se z plynové karmy a měl zástavu dechu.rychlá tu byla hned,ale náš syn za pár hodin o ničem nevěděl a byl jako rybička.doktor nám tehdy řekl že je to dítě štěsteny a že musí mít anděla strážného a mě se tu noc zdálo o dědečkovy jak mě houpe na houpačce a směje se.hned jsem si vzpoměla na slova kartářky.nikomu jsem neřekla že tam jdu a ona mi řekla tolik věcí a vše pravda!od té doby si tehle lidí vážím!! :slight_smile:
23. jan 2009 o 13:42  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj. podla toho co som pocula od osoby zasvatenej vesteniu by si clovek rozhodne nemal vyberat taku vesticu ktora vesti sama sebe. tak isto by nemala hovorit o tom kedy clovek zomrie a vsetko by malo byt ladene pozitivne. mali by to byt viac - menej dobre rady ako si ulozit zivot a nie kto kedy dostane kopacky, kolko razy si zlomi nohu a pod.
a rozhodne, ked sa aj vyberiete k vestici, tak by mala aspon na vas posobit pokojnym dojmom. a nie cumet ako byk :confounded:
prajem vela stastia a rozhodne by som to skusila, mne sa po navsteve jednej vestici zivot zmenil ku krajsiemu a plnohodnotnejsiemu.
a este jedna vec, kazdy si moze svoju buducnost trosku zmenit. staci len velmi chciet :slight_smile:
6. feb 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
r123 - mohla bys napsat,u které jsi byla?Díky moc. :slight_smile:
6. feb 2009 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pripajam: mne tiez par vestení vyslo..
a vcera som videla v telke na Nutiku jednu nie vesticu, ale jasnovidku, co vidi aj do minulých zivotov, vidi uru a pod.... voká sa Lívia.. úžsná žena! uplne som na nu kukala s otborenou pusou.. vraj ma aj stránku na nete, tak idem hladat... robi rozne veci...

inak mne vestili fakt vselico, ale v podstate len dve( 1 zena a 1 muz) mi povedali veci, co sa fakt do bodky splnili....
6. feb 2009 o 07:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som chcela.. teraz uz radesj nechodim k vesticiam, lebo ma pocit, ze clovek sa potom na to moc upina.... tak radsej nie... ale ktovie, mozno raz opat zmenim nazor
6. feb 2009 o 07:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katrin ked najdes tu stranku na tu jasnovidku,tak mi posles link pls? :slight_smile: ja tiez xodim k vesticiam a da sa povedat,ze pravidelne...aspon raz za rok...ja sm proste zvedavec zvedavy a mna zaujima co mi vyvesi :dizzy_face: naposledy sm bola v oktobri a este neviem ci sa mi splni to,co povedala ale na 90% spravne povedala to,co vidi teraz tak uvidime
10. feb 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veštice berú nehorázne prachy za to, že vedia čítať myšlienky ... Povedia vám to, čo chcete počuť, samozrejme realne, nie také, že vyhráte miliony a pod. Neviem... aj vraj najlepšia Inez zo ZV, u mna nemala ani 20 % pravdivost. Nestalo sa takmer nič z toho, čo mi veštila... ale niekomu vraj vyšlo všetko. Ked si spomeniem na vešticu Z. z Štiav. Baní kde som bol pred 8 rokmi tak tej nevyšlo uz celkom nič. Lepšie čítaju myslienky horšie sa len triafajú a pomáhaju si kartami. Karty nie su podstatné, sú až druhoradé.
10. mar 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne 30.9.2006 kartarka povedala, ze budem mat dve dievčata....o tyzden sme ich "zarobili" :dizzy_face: ...a skutocne sa mi narodili dve dievcatka...Mia a Ella :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mne kartarka natarala same somariny .No ze byvam u rodicov a to som bola uz osmy rok vydata ,ze budem mat starsieho priatela zase zabudla ze som vydata :unamused: ze budem mat jedno dievcatko a to som uz mala dvoch chlapcov :angry: ze pracujem vo velkom kolektive kde mi kolegyna blondynka chce zle a to robim vo svojom malom obchodiku a mam jednu zamestnankynu ciernovlasu ....no uzas .Boli sme dohodnuty styria ze ku nej pojdeme ale ja som povedala ze ja chcem ist prva lebo ja som vychcana spekulantka co aj keby ma mlatila ja jej o sebe nic nepoviem :grinning: takze musi ona naozaj pouzit svoj potencial no a takto to dopadlo ....nechala som ju v tom nech si mysli ako dobre mi vyvestila este som jej aj zaplatila ale dalsi traja uz ku nej nesli ....vsak naco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. mar 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne kartárka vyveštila , že druhé bábo budem mať dievčatko. čo sa aj stalo. dosť vecí v mojom živote trafila, ale niekde sa aj sekla. tak na 80% sa trafila
10. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja sestra si dala veveštiť u jednej cigánky, ktorá jej povedala, že si má dávať na svoju kamarátku, lebo je to riadne "vyšťaná" žena :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. prosim Vas, mohli by ste mi napisat kontakt na tu vestkynu z BB, o ktorej ste sa tu rozpravali. dakujem
16. mar 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najlepšia veštica je Zana, v LV, kontakt na ňu je 0915 766 114, je najlepšia na SK, veští z dlaní a tarotov, je aj liečiteľkou, viem, že lieči aj ťažko chorých. Bol som u niekoľkých, aj u tej zo ZV, ale je to fraška, vyťahajú z vás info a potom akože veštia. Zana veští, aj keď jej dopredu nepoviete ani pol slova a všetko sa splní. Je veľmi dobrá a maximálne sa vám venuje. Hovorí sa o nej, že je poslednou bosorkou na Slovensku, jej korene siahajú do španielskej inkvizície, je obdarovaná.
17. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ja viem-ja verím aj neverím-moja mamka bola a všetko čo jej povedala sa splnilo do bodky-ale neviem,čo jej povedala,lebo mamka to nepovedala nikomu a nechala si to pre seba
17. mar 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. mozte mi prosim dat kontakt na vesticu v BB, co byva za starym priorom. dakujem
23. mar 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koľko stojí sedenie u veštice?
24. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tej z BB som počula aj ja ale nebyvala za prirom ale niekde na sidlisku aspon myslim vraj je velmi dobra.
alias vyvešti aj cez telefon????
24. mar 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas, mate niekto kontakt na nejaku dobru vesticu v BB?
24. mar 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca793 prosim ta, mozes mi dat kontakt na tu vesticu, co si pri nej bola..... dakujem. maja
30. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem či verím, vždy ma lákalo vyskúšať to ale tu v PP som o tom nič nepočula
30. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alias a ostatní - viete mi povedaj aj ako sú na tom cenovo?
30. mar 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto je z BA poskytnem kontakt na jednu čo je fakt dobrá, mnesa trafila do všetkého z minulosti, súčastnosti a pritom ma nikdy nevidela a o mne nepočula, takže jej verím aj budúcnosť. berie koľko jej dáte, len do BA cestuje, takže sa jej oplatí prísť až keď sú tak traja, max. 4 nie viac nie menej. Stretko je vždy v kaivarni na nivách. Tak kto to nemá ďaleko a chcel by skúsiť, poskytnem kontakt do IP.
1. apr 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, poznám perfektnú osôbku, mne sa od nej splnilo všetko a dokonca dokáže popísať ľudí na ktorých sa pýtate. Je z BA okolia, dá sa s ňou stretnúť podľa dohody aj v BA, Senci a pod. Berie 30 Eur ale oplatí sa :slight_smile: Ak chcete kontakt, píšte na IP
11. apr 2009 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...womenne ano vyvesti aj cez telefon ale len ked jej zavolas o 8hod rano cez pracovny tyzden a to je niekedy fakt umenie sa tam dovolat :unamused: ja som to skusala 2 tyzdne :angry: a nic a tak som sa nakoniec smskou objednala a bolo :wink: je dobra,zatial mi vyslo co povedala na 9O%

maja77 IP
13. apr 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v lietavskej lucke si dat vestit, ale nieviem ci mala pravdu :unamused: :unamused: :unamused:
13. apr 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nasla som si tu temu ktora ma zaujala.ja som tiez zvedava :dizzy_face: 1x som bola u vestici pred 10r pri BS a to sa mi splnilo uplne vsetko ale ta uz nezije.bola som parkrat v BB pri ukrajinke ta mi aj pomohla v urcitych veciach ale nevenovala sa na 100% vzdy primala tf a pritom cas utekal a hodina usla ako voda a mala zarobene dokopy za 15min.s kamoskami sme boli u jednej vo Zv asi sa volala Ines ta nam povedala kazdej to iste len trochu pozmenene.a este som bola v Zv ta mi tiez povedala pravdu ta byva na ZV_zapad ale to uz nerobi.A 1 mi vyvestila ze budem mat dceru a narodil sa mi syn. :wink:
neviete o nejakej dobrej vestici okolo ZV alebo v Zv este by som raz isla vyskusat :dizzy_face: diky
17. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. apr 2009 o 11:47 • lucinka45
lucinka a u koho si bola teda ak to neni tajne????
27. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

my máme rodinné známeho a je veštec. Je naozaj dobrý zatiaľ mi všetko vyšlo. prvý krát som uňho bola keď som išla na strednú školu, dnes mám 26 rokov a zatiaľ čas, keď sa obzriem mi naozaj vyšlo všetko čo mi povedal. Ono keď j ečlovek uňho tak som Vám to niekedy zdá až neuveriteľné.... že čo to s amne nikdy nestane. Mám zvyk si uňho písať veci, ktoré mi hovorí... a pootm si to doma prečítam a založím nejako na to nemyslím... niekkedy mi vŕta v hlave čo mi povedala a mám pocit, že toto s aurčite nestane... a ako keby niekedy povedeome nechcem projať správu, ktorá s ami veľmi nepáči. Keď osm bola uňho v 10/09 tak som tam išla so zámerom zist, či budem mať druhé dieťa... vtedy mi povedal, že ma môj muž podvedie... do vtedy som mu vždy verila ale pri tejto myšlienke som fakt myslela, že určite nie ... a ešte som aj od neho odchádzala s tým, že totťo 100% nie. Preto že sme mali obdoie krásnych chvíľ a snaženia sa o mimi. D kočky dnes ? asi pred 2 týžňami som zistila, že môj muž spáva so svojou kolegyńou a priznal s ami k tomu tvrdí že sa to stalo ib araz....
A vtedy som si spomenula na jeho slová... dokonca keď som prišla od neho vtedy v 10/09 som manželovi povedla, čo mi povedal a ešte sa nahvela, že kraviny Ti hovorí... a je to tu. Vždy až keď sa to stane si uvedomím, že mi to povedal.

Ak by ste mali záujem píšte do internej pošty. Napíšm aj iné veci, ktoré mi predpovedal a vyšli.. napr. dostanem s ana školu, ktorú si vyberiem, budem mať dieťa... smrť blízkeho... už v detsve mi povedal, žebudem mať problémy s krvou / ženské ťažkosti sa so mnou vezú už 5 rokov.../
27. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok