• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

20. januára 2017 
tiez by som poprosil kontakt na vesticu z BA popripade TT a okolia
17. okt 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neviete mi inak povedať, že čo to znamená, že osudovy karmický? na nete som hladala, ale neviem aj tak sa v tom dáko nevyznám.
17. okt 2011 o 18:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby táto pani aj odpíše,keď jej napíšem na tento mail poradna.angela@gmail.com ..alebo aspoň ako dlho trvá kým odpíše???? prosím tie čo s ňou máte skúsenosti...
18. okt 2011 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika310 Pani angela funguje na poradna.angela@gmail.com a mne raz odpisala hned a raz asi za 2 az tri dni :slight_smile:

@radinkaaa Osud a karma moze byt chapane ako to iste podla mna, ked mas nieco sudene akoze mas taku karmu :slight_smile:
18. okt 2011 o 09:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiankaba nooo už mi odpísala :slight_smile: ale nechce sa mi čakať dat dlho ako mi napísala že to budetrvať aaach :D :D :slight_smile: no nič prežijem
18. okt 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile: chcela by som sa poradiť, chcela by som ísť k INEZ do ZVOLENA ale nedvíha mi vôbec telefón:( ako sa mám u nej objednať? Z rôznych strán som počula, že je výborná a kľudne si na ňu pol roka počkám (keďže má toho veľa).Ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. okt 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spulinka13 Pošli jej sms, kludne aj viac ked neodpise na prvu. Telefon dviha velmi zriedka.
18. okt 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lili0110 super, vyskúšam, Ďakujem krásne :slight_smile:
18. okt 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spulinka13 skus aj inu, mam velmi dobru skusenost / anna tiez vo Zvolene - zavolaj jej 0903521525, iste sa dohodnete a je konkretnejsia ako ines
19. okt 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika310 - posielam kontakt na vesticu - kartarku zo zvolena - to nie je tak daleko a iste sa dohodnete - mam velmi dobru skusenost - skus zavolat 0903521525
19. okt 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agaven mozem sa spytat, kolko stoji vestenie? dakujem
19. okt 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zakladne z kazdeho roska nieco 10/15€ ..Konplet podla otazok ako vztah..kedy ho spoznam urobi sa rozbor rok mesiac, opis muza vyska vlasy postava vek, kde ho spozna, ci ho už pozna kde byva a inych dalsich, potom zase praca tam sa tiez robi rozsiahlejsi rozbor ako kedy kde..a ine Tak bud podla otazok ale vestcinou podla dohody..ak 10€ napisem co to zahrnuje ako pisem vztah , praca zdravie.z kazdeho nieco...roziahlejsia vestba 20€ tiez ako som pisala vztah , praca a ine ale pod kazdym este dalsie otazky 4/5...minimum 10€ ..potom davam rady tie su od 10/20€ magia kuzla rady..asi tak odrabanie na dialku porobenie a ine..ale už mi od tialto par ludi si dalo vestit a tak ako pisem 10e niekomu 20e podla vestby a jej zakladu.
19. okt 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annaella dakujem pekne vyskusam, lebo pani Inez som volala uz vela krat ani raz mi nedvihla, ani mi neodpisala na sms:(((
19. okt 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milé dievčatá, slečny a panie.. môžem vám vrelo odporučiť jednú milú pani, ktorá stojí za to.. ja sama som ňu získala kontakt z tejto stránky a posúvam ho tu teraz ďalej.. odpovie Vám na všetky Vaše otázky, v relatívne krátkom čase a za dobrovoľnú dar z Vašej strany :slight_smile: a je veľmi ĽUDSKÁ :slight_smile: nech sa páči: poradna.angela@gmail.com :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. okt 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spulinka13 ahoj,čo treba napísať pani angele do mailu?Čo a ako si jej dala za veštenie?
22. okt 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som bola u dvoch a povedali mi totalne odlisne veci, uplny opak.. Jedna povedala len same zle veci a druha len same dobre a dokonca ta druha mi povedala, ze prva mi urobila zly vyklad, lebo to uz mam davno za sebou :unamused: Myslite, ze skusit nejaku tretiu? Ja uz neviem
23. okt 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veštice v skutočnosti nepoznajú vašu budúcnosť (minulosť mozu), ale ovplyvnuju ju pomocou demonickych sil na vas neprospech !! Neodporucam nikomu zajst k takej bosorke co by mu celkom iste priniesla do života len neštastie a uskost .. Dávajte si velky pozor a nezahrávajte sa s nicim takým !!
23. okt 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vestkym co si dali u mna urobit rozbor vestby.Len chcem napisat viem ze pisete ze ste ma tu citali len chcem napisat ze osobny odber tak nevestim.Iba meilom.A este usetrite za cestu je to to iste.Nakolko ja som jasnovidka a mam vas v gli.Tak vas v pohode aj opisem ako vyzerate a nemusite vobec chodit za mnou osobne.Nie som kartarka preto ma aj iny styl pisania a vestenia ako maju tie co vestia pomocou karat..tak inak dakujem aj ja vam vsetkym prajem pekny den.
24. okt 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava vestim pomocou gule.a ocami..
24. okt 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som raz narazila na dobreho vestca na ezo tv, vysielaju vestiaren na tv doma. Vystupuje pod menom Pustovnik a je zo zilinskeho kraja. Mam na neho aj priamy kontakt. S jeho vestbou som bola velmi spokojna, povzbudia, ukazu smer...
24. okt 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poté co jsem byla 2x u Reginy Kupcové Sádlové nevěřím! Vše co řekla nevyšlo :angry:
25. okt 2011 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaara1980 ahoj, čokoľvek jej napíš, že čo by si potrebovala a ona ti už odpíše a dohodnete sa určite:slight_smile:
25. okt 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo sa týka Evy Beňovej z Čadce, nechá si peniaze a viac sa neozve. Keď sa jej aj človek po čase dovolá, preruší hovor a kašle na Vás. Ani mailom sa neozve, nedala mi ani žiadnu radu a tiež som jej poslala 400 eur. No a keď sa k nej dovoláte, nedozviete sa NIČ, iba to zahovára svojimi problémami. Podám trestné oznámenie, lebo ona si robí z človeka doslova blázna. Dostane peniaze a kašle na Vás. Neverila som tomu, čakala som, ale stačilo. Má niekoľko mien a všetko čo je na gmail, to môže byť ona. Ak by sa podalo nejaké hromadné trestné oznámenie, tak so mnou sa môže počítať.
25. okt 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechápem, keď je toľko podvodov, prečo sa toho nechytí polícia alebo nejaká kontrola? To fakt takíto hajzli sa môžu obohacovať, neplatiť dane a robiť si z ľudí somárov? Veď je kopa úradníkov, inšpektoráty práce, daňové úrady a neviem čo ešte. Človek, ktorý by nezaplatil alebo neohlásil maličkosť už má problémy, ľudia čo poctivo podnikajú - majú aj fyzickú prácu a žijú z ruky do úst, tým chodia kontroly až príliš. A tu sa píšu presné adresy a s takímito hajzlami nikto nepohne. Ďakujem pekne za taký systém. Ako zdôvodnia, z akej čiastky majú platiť dane, kedy sa na nich príde, že kradnú? Na Slovensku asi nikdy. Tu sa buzerujú a ničia len slušní občania. Som tak nahnevaná, že keby som napr. tú Beňovú stretla, tak by si ma zapamätala do smrti, striga jedna. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marienocka nechapem ved vsade kde je forum,,aj www...ohladom vestenia staci si dat googgla..preco ste radsej nedala na www stranky a ine...A este ved aj iny su opatrny a tak sistit co sa da aj cez gogla o tom vestcovi nielen tu aj ine stranky su a pise s ao vestcoch aj inych ako vestia ako boli spokojne..ak je to viac negativ tak asi si tam nedam vestit..ak ma dobre hodnotenie dam si vestit..aj ja vestim cez seba tak vestim ako udavam svoje cislo uctu a cela suma ide mne a este pisem s tym clovekom a odpisujem mu dva dni aj po zaslanej vestbe:Potom vestim aj na www.vestiaren.sk.Tam su ine pravidla tam s anapise poziadavka s otazkami na stranke je cenik kolko otazok taky cenik a misi za uzatvorit pozadavka.Tak ako kedy ho stretnem asi už v zime alebo buduci rok,poznam ho už je to už niekto hoho už poznam a ine doplnujuce otazky sa tam už nedaju spacovat preto je to tam tazie a tak znova zalozit otazky s dalsimi a kolom do kola...preto maju vyhodu ty co pisu na meil mne lebo tak si piseme a vysvetlujem a ine je to vyhoda.Ale sama sa cudujem ved taka suma sa robi už pri magii nie evsteni vestenie ide od 10/50€ to je konplet vestba vztah praca byvanie buducnost pritomnost a vestko v tom zahrnute deti manzel ona vestko ich zdravie no vestko...ale od 100€ a viac tak poznam par ludi cize osista aura cena je 100€ najviac ale magia je tiez 100€ do 400e zize vy ste ziadala nie vestbu ale skor rady kuzla magiu a tam je cenik taky ako pisete ale ani ja osbne nedavam taku taxu ja mam magiu a ine od 50€do 100€ ale viac sa naklanam do 50€ ..tak sa cudujem,Ale ano ak sa tu aj ine na forach najde aspon 5 ludi a prida sa k vam je mozne s tym nieco robit.Ale musite mat aj doklad o poslanej platbe na ten ucet a ine....Ale viem stve to asi tak....no neviem maroenocka o com tam medzi vami islo a o akej dohode...ale skor ste mala smolu asi tak...
27. okt 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danculik vestice ti mozu povedat kopec vymyslov a polopravd, ktore sa niektore splnia a ine nie. nakoniec sa presvecis ze vlastne ma pravdu aj ked to budu nezmylsi a podvedome si budes upravovat zivot podla nej. Napr. jednej raz povedala (a to je pravda), ze jej jedina dcera sa narodi v urcity datum a zomrie skor ako jej matka. Dcerka sa narodila presne na termin a jej matka bola z toho tak nestastna ze jej umrie az dostala sama rakovinu a nakoniec umrela skor ako jej dcera. Poucenie? informacie ako je buducnost su z velmi dobreho dovodu utajene- my ako ludske bytosti nie sme schopni taketo veci uniest. Vestica ak ma kontakti so zlymi duchmi tak ti povie polopravdy, ktore sa z casti splnia ale z konecneho hladiska ti iba ublizia. Nechci to! bud panom pritomnosti a buducnost nechaj na Boha!
27. okt 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@agaven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu sa niekto nasiel!!!! ha ha ha h a ha ha ha ha ha a tusim ze vies ako vyzeram! mam usmev ze keby som nemala usi tak mi odpadne hlava!!!! dlho som sa na konikovi tak nepobavila! ale teraz vazne...
kazdemu sa vrati co zaseje-ak niekto vyuziva magiu-ta je od zleho, ak klame-bude oklamany. pamataj peace
27. okt 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je aj biela magia cisto zostavena iba z maticky zeme a prirody ta dost s apozuva aj ako su kmene lektske ritual a ine...davny pretkovia pouzivali bielu magiu aj na vyliecenie tiez volali svojich bohov k tomu aby im pomohli.. preto je rozdiel cierna zla magia a dobra biela..cierna s tou za robi zle ja taku ani nepoznam..Skor robim bielu magiu a mam kontakty a ludi co im pomohla na dialku.CI už som dvoch ludi spojila po pol rocnoch rozchode zase s zebe a teraz su už manzelia a maju deti .stale mi pise zena ze je vdacna za magiu a to ze som ich spolila naspet k sebe.Ina zena sa im zamotalam do vztahu a robijala vztha.Dokonca poznam aj slobodne zeny co rozbijaju manzelstvo ked je aj dieta.Preto ja magiou zachranujem vztah cize rodinku muza diata a zenu.A nakoniec su spolu.On mal porobene od tej slobodnej zeny a tak to islo s nimi k rozvodu neskor sa urpbi magia a ine veci a zrazu sa muz akoby zo spanku prebudil.To je moj nazor ..a sem len pisem skusenot s nikym nemam zaujem sa tu vadit ci veri a neveri.Viem je to tema aj o neverte evsticam a ine...ptreto sem až tak moc nechodim....a preto ja som skor taka uzavreta ako nik ma nepozna asi tak ani nevie aka som ci foto a ine nik o mne nic nezisti iba ty co su tu pri mne a osobne ma poznaju....preto ide o to ako pisete presne zla magia je aj taka presne staci si dat hocikde foto a vasa fotka je najhorsie co moze byt,,,, tak vam iny mozu najrychlejsie porobit , pocarovat a ine,,,preto ak sa da nikdy nikam na gogogla nedavajte svoje fotky....slniecko viem kto si staci si ta kunut ved som jasnovidka...ale ty si aj inde..facebuk pokec, azet..
28. okt 2011 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agaven ďakujem za veštbu. Minulosť ako aj prítomnosť ste vystihli úplne presne a ostatok uvidíme časom. :sunglasses: V každom prípade, dám vedieť či sa plnia veci :grinning:
28. okt 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marienockal dufam, ze to bolo pre teba riadne ponaucenie! prepac, ale ako mozes byt taka naivna o poslat niekomu 400 € za vestenie?! ved ti podvodnici profituju prave z ludskej hluposti.
28. okt 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok