• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

9. marca 2017 
@agaven
Ja som si nedávala veštiť, chcela som len poradiť, lebo všetci moji blízki majú nejakú smolu, choroby, finančné straty atď. Chcela som vedieť či je to buď nejaké porobenie od zlomyselnosti ľudí alebo sú v našom dome nejaké geopatogénne zóny, lebo sa tu zle cítime a hlavne ma trápia tie choroby. Evu Beňovú som našla na estránkach, boli tam aj príspevky od ľudí a až časom som zistila že všetko si píše sama. Dovolala som sa jej hneď, zaplatila peniaze poštou a už to ma šokovalo, že ani len nepovedala, že peniaze dostala a už vôbec nepoďakovala. Veď 400 eur som ja v živote nezarobila. Mám pocit, že všetko čo je na g mail, je ona sama. To sa nedá skontrolovať, takže sa krásne obohacuje. Adresa je Milošova 1215, Čadca. Skutočne mi nepovedala jedinú radu, chcela som to skončiť, časť peňazí si mohla nechať, ale aspoň niečo mi mohla vrátiť. A ešte ona s vami aj hocinu telefonuje o svojich problémoch /teda ďalšie peniaze platíte za telefón/, alebo jednoducho zrusí hovor a viac sa neozve. Sviňa jedna podvodnícka. Varujem toto fórum a dúfam, že raz aj na ňu prijde.
28. okt 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienockal ved ja chapem, ze clovek zajde za vesticou. hlavne, ked je v tazkej zivotnej situacii, tak tuzi uz pocut aj nieco dobre....ja sice na vestenie neverim, ale hovorim, mam pochopenie.
ale druha vec je ta suma!! to sa ti nazdalo podozrive, ze pyta taku strasnu sumu? ved to je mesacny plat mnohych ludi. tu musis byt obozretna, lebo inac sa nezbavis negativnych veci, ktore ta prenasleduju. (hlavne tie financne straty)
podala si na nu trestne oznamenie?
28. okt 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@filipal
Podám, ale či sa tým niečo zmení, to neviem. Ešte som to nerobila, najradšej by som si to s ňou vybavila osobne, potom by asi trestné oznámenie podala ona sama. Zaujímavé na tomto Slovensku je, že keď nezaplatíte nejakú maličkosť, už máte na krku exekútora, daňovú kontrolu, políciu. A takého svine žijú z naivnosti ľudí, žijú krásne len z podvodov. Asi sa to nikdy nezmení. Ale to trestné podám.
28. okt 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko ja magiu nerobim rada.Ide o moc zlozitu vec a skor koli finaciam a neho tak mi nestoji za to to robit.Lebo mam hroznu migrenu potom a cele telo je take znicene a unavene ažaž..preto skor vestenie..ak ide o dobru magiu a pomoc druhym tak ano ale robim to len koli detom Ako som pisala muz milenka a trpiaca zena s malym dietatom len preto ze milenka jej muzovi porobila a ine tak uzas..inak len ak niekto poziada a je naozaj zufaly a chce pomoct koli svojej rodinke ..kde cakaju deti svojho otca a nie tak z eotes sa detom zdaluje len koli putu a inemu od svoheh rodinky..preto nemam rad amagiu lebo presne s tym sa rychlo urobi neplecha do rodiny.A zase nie je to tka lahke vestko napravat po niekom co tam pretym urobil..preto magia ach jaj tazka zlosita je dobra a zla ..zla ide porobenie a ine pomotat hlavu muzovi a ine staci napoj a ine svieckove cary co mlade zeny rozbia a skusaju len aby siskali muza aj napriek tomu ci tam ma zenu a deti...idu do toho a basta uzas...marienoska ak ma sudaje o nej tak skor to este riesit osobne ist za nou a dohodnut sa..
28. okt 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marienocka mas adresu jej skus ist za nou a pekne sa informovat ci by nedala vam tu radu a ine..inak je to len o vas a nej ako to budete dalej riesit..
28. okt 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agaven ja viem velmi dobre co je akoze biela a cierna magia- sama ked som bola mlada tak som to skusala a skoro som za to zaplatili svojim zivotou a dusou. Boh ma vsak nenechal nech si znicim zivot a potom som sa vsetkeho zriekla, vyspovedala a sla na prijimanie. Co sa tyka toho aby som sa bala urieknutia, zaklinania a preklinania- nemam z toho vobec strach, pretoze aj ked viem ze taketo veci funguju-staci aby som sa utiakala k Bohu, chodiala na spovede, jedla prijimanie a som od takychto veci na 100% uchranena (teda od naprirodzenych) jedine zeby to na mna Pan Boh dopustil, ale to robil vo vynimocnych pripadoch svetcom aby vyskusal ich vieru. Magia akakolvek nie je a nikdy nebude od Boha-toho co dal vsetkemu zivot, ktory robi svoje divy a zazraky kedy on chce. Magia je vzdy o spojeni sa so zlymi duchmi, pretoze sa pri nej neprosi o pomoc Boh ale sily prirody, univerza, moje vlastne sily atd. POZOR-nepliest si ak ma nejaka vestica nad sebou obrazky svetych a Panenky Marie- stale je to o spajani sa so zlymi duchmi- co vestenie, jasnovidectvo, kartarstvo, liecitelstvo su. Ti co tak robia to robia bud z nevedomosti alebo vedia ako to funguje a potom je to pre nich este horsie. Najlepsie je takychto ludi pozehnavat a modlit sa za nich.
28. okt 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak rozdiel medzi clovekom ktory ma dar od Boha je ten ze konkretny dar pomaha a nikdy neskodi, ze si nepyta za neho peniaze (za sluzbu rady, vyliecenie atd.) a ze chape ze ten dar ma od Boha a nie sam od seba alebo inych bytosti. Pretoze ak napr. spysnie ten dar mu moze priniest naopak aj skazu (Zly preberie akokeby exekuciu a uz bude pytat od neho za sluzby-ten dar) lebo sa odvrati od Boha.
28. okt 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano presne ako pises ,Ja vestim a mam v guli anjela inak bez neho by som s anepohla nikam..A to mi este dava rady akoby telepatiou a som spokojna a moc rada.Ano ved boli vestci aj pred kristom a vestili z epride spasitel cize vestci proroci bola aj budu..cize ked boli pred jezizsom tak boh ich sam asi zaslal na zem..cize vestenie prpoctva boli už pretym aj budu..to je blbost poznam co zena ma dar a lieci pomocou boha a ine a pyta a berie si dar to je jedno ci finacie alebo nieco ale davaju dary peniaze ...mne anjel hovori ina mozem ale nie s aobohacovat..cize aj ked beriem za to nieco ja to utracam inym smerom..lebo ak by som sa obohatila tak pridem o svoju schopnost cize zatial som s aneobohatila a je to v poriadku..*jJe to to iste chodte do prace a robte zadarmo ved pomahate inym ludom pecte v pekarni pre inych chlieb ve dtym len pomahate a nechcite nic za to:::to by sme tu kecali o tom ažaž preto..nepoznam takeho vestc aco vesti zadarmo ja som vestila 3 roky a koniec ludia skor to brali a vyuzivali a chceli denne ty isty vestit a tiez je to zatah pre vestca a nici to zdravie..keby aj niekto bol co vesti cez interneta zadarmo tak nie je tolko sluzieb co sa dnes ponuka..
28. okt 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agaven je mi jasne ze ta nepresvecim. Vestenie a proroctva su dve diametralne odlisne veci- skoro kazdy moze byt Bohom pouzity na proroctvo alebo na sirenie chariziem (dary: mudrosti, bazne pred Panom, sily, rady a este dalsie ale uz si nespomeniem-samozrejme aj jazykov, liecenia, prorockeho sna atd.). Musi to byt vsak vzdy v Panovi a nie v nejakom anjelovi v guli. Je mi jasne aky anjel sa ti tam zjavuje len neviem ci aj tebe- nezabudaj-zli anjeli su majstrami v klamani. Inak ak sa aj anjel zjavil ludom-nikdy to nebolo vguli. Cim viac sa clovek modli k Bohu tym viac darov dostava a moze posluzit k dobru. By ma zaujimalo ze teda ako minies tie peniaze kedze sa neobohacujes?
28. okt 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
peesne anjeli za zituju kazdy ma nieco jeden ma knihu v rukach iny ma zase na hlave veniec kazdy ma ieco a ta vieme urcit ktoje to Gabriel, Raziel. Rafael..atd..presne ale už sem nebudem pisat nakolko ma to brzdi koli casu..a tak je toi iba prispevok kazdy ked chce a hlada nieco staci si dat gogla ..ci vestenie, ci lecenie pomocou kamenov. ci bylinky ...a ine..presne tak kartarka neviem ci robi a ma pri sebe anjela.ale preto je rozdiel kartarka co erozlozi karty a v gogli si podla numerologie najde nieco napise akazdemu to iste do kla akoze podla datumu narodenia pise.Mam vela takych co presne. Áko tu pise jedna kazdej vestici ale inej ci kartarke si dala urobit rozbor a presne kazdy iny..ale aj ak zeny pojdu k tej istes a zhodnotia jej odpovede precent uplne rovnake..ANo lebo iba jasnovidec vie urcit strih vlasov farba oci, postava vaha ..chodte a napiste kartarke..ze chcem si dat vestit chcem presny ospis seba vlasy dlzka farba oci postava typ tvare ..nie nik ani jednu co poznam a je ich 20 to nevie.Preto ja ako jasnovidka stale hladam tiez niekoho kto je presny ako ja cize pouziva oci a tak je o moc detailnesji a presnejsi ako krtar a tam este davate aj udaje ahc jaj nechapem...ak je dobra musi to zvladnut sama a vediet kolko mate rokov a ine naco davat udaje o narodeni a inom..Trepes anjeli nie su majstrom v klamani zas ty si neveriaca osoba a s takym si nepisem.Nakolko kazdy anjel a kazdy z nas ma anjela pri sebe ktroy ho ochranuje a chrani.Ved ani nevies co znamena to pisakanie v uchu a ine to znamena z enas varuje chrani pred niecim co robime zle alebo s ama stat .Kazde ucho prave a lave to sa urcuje pride dobra alebo zla sprava..atd...Anjeli su ochrancami hlavne deti.A nenarodenych deti.Ved sam Boh to poveril svojich anjelov strazte nase deticky..Tak neviem o com tu ty pises?? Ale už skor dopisem lebo mame iny nazor voci vsetkemu a skor podla toho co tu pises už mam svoj nazor tak ako staci z epises a už viem kto si a to na dialku len telepatiou.NakolkoJedine co viem ako zlu vec ohladne vestenia je to ze ja ako vestec odoberiem silu z ineho cloveka a tak zase je treba po kazdom vesteni aby som ja dala radu tomu cloveku koho som kukala aby to a to urobil.Hlavne tych co su po zdravot. stranke via cohrozeny.A jasn ete tehotnym tym sa nesmie vestit.To je jedine co moze skor u nenarodenych deti neplechu urobit.Ja vestim ale nie tehotnym zenam.A este nieco keby si sa rozumela tomu tak vies ze vestenie magia dobra je spjena aj tak ze cisto ocista je zlozena naprave tom ako pises presne o BOHU .Cize ocista sa davva zlenie rady a ine cisto o ctom ze STACI POVEDAT JEDEN STARODAVNY URIVOK .bol ANJEL A TEN SLUSIL A POMAHAL LUDOM OHLADNE NEDUHOV..a INE CIZE JA OSOBNE MAM NIECO NAPISANE A CISTO JE TO S PISMA SVATEHO.tAK A ESTE NIECO A TAK SA OCISTUJE.nIE ZE ZOBERIEM BIBLIU A CITAM CELU TO NIE...Preto su ludia taky aj taky..aj vescti bylinkar a iny..ale hlavne co som chela zistit si a preverovat .Lebo namiesto momoci moze prist prave opak a na to pozor.
29. okt 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agaven ty si asi neni zo slovenska vsak? lebo sa po tebe velmi tazko cita... ale to bez urazky. Som veriaca a pomodlimsa aj za teba. Je mi ta a tvoje kolegyne uprimne luto lebo vy naozaj ani netusite s kym si zahravate. Vies jedna fakticka poznamka- ak chces privolat dobreho anjela-tak to sa ti nepodari okultnymi metodami-tymi privolas len toho zleho ktory sa tvari a navonok ukazuje ako anjel svetla,ale na to asi budes musiet prist sama-dufam ze nie az po smrti.
29. okt 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marienockal nechcem byt zla ale ked s tymto pobezis na policiu iba ta vysmeju...
29. okt 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Píšete, že ste sa dali nachytať, vopred zaplatili a nemáte nič, ani peniaze, ani pomoc. Preto si myslím, že je dobré sa dohodnúť a stretnúť sa s kartárkou osobne, ani po telefóne to nie je ono. Nie je nad osobný kontakt, pretože aj počas výkladu je možné sa dodatočne pýtať.
1. nov 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Našla som tu kontakt na kartarku Annu vo Zvolene. Už som aj bola u nej na karty. Musím uznať, že je teda v pohode. Bola som aj u pani Zúbkovej v Banskej Štiavnici. Veľmi veľmi sa zhodovali v základných veciach. Preto píšem, že v základných, lebo pani v BS mi hovorila hlavne životné zvraty a nie veľmi do podrobností. Ale Anna mi popísala aj bližšie detaily. Uvidím, že či sa bude niečo aj plniť. Určite dám vedieť, lebo pýtala som sa aj veci, ktoré by sa mali rozhodnúť veľmi rýchlo.. Uvidíme. Ešte som získala aj jej nové číslo tak ešte niekto vyskúšajte a podeľte sa so skúsenosťou s ňou. 0949205423. Prajem všetkým krásne dni
1. nov 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook mohla by som Vás poprosiť číslo na tú pani Zúbkovú??? ďakujem :slight_smile:
2. nov 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozem sa opytat kolko tie telefonaty stoja?Velmi by som potrebovala dobru vesticu.Dakujem
2. nov 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spulinka13 neviem teraz naspamúť, ale je v telefonnom zozname, Marta Zúbková, Štiavnické bane
3. nov 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika160669822 , S tým telefonom je to na dohodnutie stretnutia, myslím že je lepšie osobné stretnutie. Ale s tou Annou sa možno dohodneš, že ti vyveští aj po telefóne a peniazejej pošleš. Ale pani Zúbková ani Ines po telefóne určite neveštia
3. nov 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tammy22 ja som u Evy bola v 2007 niekolko krat, lebo so mnou "pracovala" ako tomu hovorila.. ale bez uspechu, nechala som tam celkom dost penazi, ale co s tyka vestenia je slaba.. je skor taky psycholog, hovori vzdy s otazkou na koniec, teda caka na reakciu, pracuje s vesteckou gulou ale nemam pocit, ze by do nej videla.. ale masaze tam maju dobre :slight_smile:
5. nov 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milekust Ja som o nej čítala v tom časopise, aj som si mailovala s tou redaktorkou, čo u nej bola a tá ju chválila, že jej toho dosť povedala, čo sedelo. Tak neviem, kdovie, či ju naschvál nechváli v rámci reklamy? :slight_smile:
Inak, už som k nej objednaná, ale teraz neviem, či mám teda ísť... Ešte budem rozmýšľať... :slight_smile: Ale ďakujem :slight_smile:
5. nov 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko2
Odpovedám až teraz, ja viem, že ma vysmejú, ale čo s takýmito hyenami? Ja som nechcela veštiť, skôr poradiť a ona čosi uvádza, že sa zaoberá aj geopatogénnymi zónami, resp., prečo sa človeku nedarí, či je to v dome, či porobenie a tak.
Už pri prvom hovore sa len pýtala a že ano, ona všetko vie. Pritom nevedela nič. To bolo celé akési chaotické a ja som teda vopred zaplatila, lebo ona sa robí veľmi priateľská. No kopu prevoláte, ona sa skôr vyžaluje zo svojich problémov, resp. sa na niečo vyhovorí. Nakoniec, keď ozaj niečo chcete, preruší hovor, zablokuje vás a nič.
Lenže mňa tá suma skutočne nahnevala, lebo celý život žijem v chudobe, a to si mnohí ani len nevedia predstaviť. No a ona ma nasrala aj tým, že ani len nedala vedieť, že tie peniaze dostala a poďakovať, tak to je už uzaj pod jej úroveň. No lenže takto môže "podnikať " každý, čudujem sa, že na to neprišli viacerí. Takže čo robiť? Nechať to tak? Len vypisovať na internet? Veď aj na ten za chvíľu nebudem mať peniaze. Asi toľko moja skúsenosť s Evou Beňovou, ktorá je vraj dokonca Ing., býva Milošova 1215, Čadca. A príspevky si píše sama. Aj tu ich je možno niekoľko. Viac o nej nechcem ani počuť.
5. nov 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika nemáš za čo, ked skúsiš, tak daj prosim vediet...
5. nov 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marienockal ahoj- ja chapem ze ta ta zenska riadne oklamala-ved z 90 % su to same podvodnicky, len neviem ci by sa tym policia vobec zaoberala. ale zase ak hej tak by nebolo od veci to riesit co najskorsie-lenze ako im dokazes ze ti nevestila? to sa myslim dokazuje velmi tazko-aspon ja si neviem predstavit,ale poradim ti-skus sa aspon cez internet pokusit popytat na nejakej pravnej poradni-niektore su zadarmo ci sa s tym nieco da robit. a este-ak to chces riesit treba cim skor. Dufam ze si poucena ze o tvojej buducnosti ti nikto nic nepovie-lebo si ju tvoris sama a nenechas sa uz nachytat. Dufam ze sa tvoje financne tazkosti vyriesia-tiez viem ake to je... Boh ti zehnaj.
5. nov 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj som mladé a neskusené dievča chcela by som aby ste mi poradila ako budem na tom zo svojou láskou ci s nim vlastne aj budem či ma chce a ci na zmysel bojovat o jeho lásku? :frowning2:
6. nov 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Nikdy som neveril dakym vesticiam,ale kamoska mi tu poradila vesticu Sisi,tak som to riskol,no,poviem zaskocila ma,vedela o mna skoro vsetko,uz som sa zlakol,ci ma nepozna nahodou,hlane je to,ze mi poradila a ostatne uvidim co sa splni,alebo nie.
7. nov 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás, koľko sa platí za veštbu tej pani Angele?
8. nov 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marko255 Ahoj, a kde vesti ta Sisi, mas nejaky kontakt?
8. nov 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj má prosím někdo kontakt na paní Tamaru ,která věští na tv8?
9. nov 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok