• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
a na internete nepoznate nejaku dobru vesticu ktora vesti zdarma?
11. nov 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznam velmi dobru vesticu ale je z okresu Topolcany takze komu nevadi vzdialenost dam cislo a popripade poviem z vlastnej skusenosti bola som u nej uz 2x a tiez aj kamaratky k nej chodia...no plati sa u nej
11. nov 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariah80 Zadarmo věští třeba tady Marian, je velice dobrý! http://www.tetakaterina.cz/forum/viewforum.php?f=50
11. nov 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marinka dakujem pekne:slight_smile:
12. nov 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hladam vesticu Pani Zuzanu
Vie mi niekto poradit kde ju najdem? dakujem
12. nov 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
14. nov 2011 o 10:37 • bejrut
Ahojte, nepoznáte niekto vešticu Júliu, vraj z nejakej dedinky pri Senci... :slight_smile:
14. nov 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tammy22 ja sa chystám k jednej do Réci to je pri Senci ale neviem ako sa volá možno je to ona, skúsim zistiť meno :wink:
14. nov 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasmyne ak by si mohla skúsiť zistiť to meno, budem rada, možno to bude ona :slight_smile: škoda, že neviem z ktorej je to dediny... ale je to vraj Rómka, vek neviem.
15. nov 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa ozvala pani Zuzana ktora tu posobi po nickom luludia ( vesti z tarotovych kariet) ze mi vyvesti zadarmo.myslim ze je dobra..dost vystizne opisala moj vztah a jedna vec ktoru mi predpovedala sa mi uskutocnila hned na druhy alebo treti den..skoda len ze na moje dalsie otazky uz nechcela odpovedat :frowning2:
16. nov 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vestila niekomu z vas tiez?ako sa paci vam?
17. nov 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariro mohla by som ta poprosit o kontakt na tu pani Drahomiru?dakujem
18. nov 2011 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
notebook.......Ahoj......neda sa vraj tu davat kontakt,ale v googly najdes,ked chces,zadaj vestica Sisi,mne pomohla,zatial to ide tak ako povedala,uvidim ako bude dalej....-))
18. nov 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neviete ci angela zmenila mail? mam len tento, nefunguje...ciganske.karty@gmail.com
19. nov 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marko255 Dakujem pekne, vyskusam
19. nov 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...Ahojte vie mi niekto pomoct prosim, potrebovala by som cislo na vesticu Julia byva niekde pri Senci v nejakej malej dednke. dakujem :slight_smile:
19. nov 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angela už dávno nefunguje, možno aj umrela, alebo čo, ten mail na ciganske karty je už nejaký ten rok nefunkčný.

palculienka to si čítala novú Emmu? tam písali o veštici Julii, treba zavolať do redakcie a poskytnú ti kontakt aj číslo.
20. nov 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maruska24 na vešticu Júliu ti v redakcii číslo nedajú, vraj si to nepraje a nových klientov neberie :slight_smile:
20. nov 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takychto clankov v emme uz bolo vela ;) a tazko povedat ci ta vestica vobec existuje. ak novinar nema temu, tak
si ju jednoducho vymysli, bezna prax. novych klientov neprijima? ;))) to mi pride vtipne, pomaly ako u doktora, ma kartoteku a clovek pride raz do tyzdna si dat predpovedat co ho caka buduci tyzden?? ;)))
20. nov 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nenasli ste kontakt na tu vesticu Juliu?
21. nov 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolis od Kaitana ruky preč
23. nov 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkulienka Ahoj, aku mas s nim skusenost? Podel sa s ostatnymi. Ja som ho len pozerala na nete a zdali sa mi vysoke ceny. A v texte mal veľa pravopisných chýb :slight_smile:
24. nov 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ak niekto zistil kontakt na vesticu juliu mohli by ste mi dat prosim vediet....dakujem
24. nov 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúšala som písať už pred 3 dňami na poradna.angela@gmail.com a doteraz žiadna odpoveď :frowning2:
nepísali ste tam niekto poslednú dobu? ako dlho trvalo, kým vám prišla odpoveď?? neviem či to ešte funguje :frowning2: :frowning2:
25. nov 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,

ja som pani Angele pisala minuly mesiac a odpisala mi cca o tyzden, ze do 3 dni odosle odpoved, a tak aj bolo. Inak musim povedat, ze som bola velmi spokojna, uplne sa trafila do jadra problemu, s tym, ze rozhodujem sama, co spravim. Velmi mi pomohol jej nezavisly pohlad na vec a konecne som sa posunula dalej. Takze este chvilku vydrz, p. Angela ti urcite odpise.
25. nov 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala som, že dam vedieť, či sa plnia predpovede od tej kartárky Anny vo Zvolene, u ktorej som bola pred cca 2 mesiacmi. Musím uznať, že čo som sa pýtala ohľadom prace sa mi presne splnilo. Neviem ako presne mohla vediet druh prace, ktoru dostanem. Tak teraz možno sa splni aj to ostatne, čo mi povedala.
27. nov 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte!
Mate niekto skusenost s vesticou Salunou? Plnia sa vam jej predpovede? dakujem :wink: Esti
28. nov 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annaella radsej ani nehovorim ako keby som vyhodila peniaze z okna.... nikdy v zivote viac
29. nov 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkulienka Ale mohla by si sa podeliť, aby sa ho iní stránili....
29. nov 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked niečo potrebujem volám pani Marion. som spokojná
30. nov 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok