• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
ahojte viete mi prosím poslať kontakt na vešticu Julku býva v dedinke pri SEnci.
Ďakujem .

Ivana
0902 092 914
30. nov 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tá Julka, to je divné že neberie nových klientov, žeby to robila zadarmo, bola ozaj cigánka, a ešte aj stará pani? hold, mohla si cez Emmu urobiť paradnu reklamu a super zárobok, no nie?

navštívila som vešticu Renatu, /mala reklamu aj na zlavovom portali, len pre info ak by tam mala reklamu znova a niektorá by ste sa to rozhodli využiť/. Po viacerých skúsenostiach som sa rozhodla že sa o sebe nerozhovorím, či príde na to čo ma ozaj trápi. No veštenie trvalo asi tak 15 minút aj s cestou, ale...teta sa na prvý krát trafila, riešenie neponúkla, urobila mi však diagnostiku zakliatia :fearful: , vypýtala si pekné eurá, ale.......neviem či je to ozaj pravda, ja osobne verím na prekliatie a energie, ale všetko čo mi povedala bola pravda, aj záver toho ako to skončí mi povedala /bohužial nie šťastne/, vlastne sa trafila do všetkého čo som si myslela aj ja.
2. dec 2011 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook p
@notebook

prosim ta mohla by si mi dat tc na annu zo zv.dakujem
5. dec 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annaella prosim Ta ako sa vola ta pani? Dakujem
5. dec 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den vsetkym.som tu nova. Mam vazne osobne problemy a som v zahranici. Chcela by som Vas poprosit, ci by ste boli take laskave a poslali mi kontakt na nejaku pani,ktora by mi vedela poradit,pomoct. Mozete mi napisat aj na mail nezabudka02@centrum.sk dakujem Vam vsetkym ktori mi napisu.este raz vdaka.pekny den
5. dec 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marko255 prosim Ta vies mi dat kontakt na sisi a akou formou vesti??? dakujeem
5. dec 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to skúšam cez stránku môjosud, presne ju nedám, poggoglujte .. v hrubých rysoch mi tie horoskopy vychádzajú, sledovala som svoj, aj partnerov a ked som v jeho zrazu videla, že na jeseň ho čaká nová láska, no oblial ma pot.. tak netuším, či som si to privodila v myšlienkach, alebo to tak malo byť, ale on si naozaj našiel novú lásku
5. dec 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annaella co mam povedat ze ma divne praktiky jeho rady nikam nevedu ide len o to dostat z ludi cim viac penazi...http://minotka.blog.sk/detail.html?a=4d71c38e092686c6bbe0fccb15d4feef toto tomu napomoze viac
6. dec 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili_mia mozes mi poslat tu stranku na tie osudy...ja som nasla a je to platena sluzba...dakujem pekne
6. dec 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete niekto kontakt na nejaku vešticu z KE ktorá je skutočne overená?
6. dec 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tammy22,zaujalo ma,ze sa pytas na vesticu Juliu pri Senci, pretoze aj ja by som velmi potrebovala na nu kontakt,alebo aspon vediet,v ktorej dedinke to byva.Ak by si to uz vedela,mohla by si mi dat prosim ta vediet?

Velmi pekne ti dakujem
:slight_smile: Kamila
7. dec 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apoloma Draha nemohla by si mi poslat kontakt na tu vesticu z Topolcian?Dakujem.
8. dec 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janis1 ona byva nejakych cca 5km od Topolcian a cislo je 0905/308069 telefon vacinou nezdviha ale ked jej napises sms ze sa chces objednat tak do nejakych 3-5dni ti odpise!!drzim palce paa
8. dec 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj, neviem niekto o nejak dobrej vestici v okoli Ruzomberka? Dakujem
8. dec 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apoloma apoloma Ahoj, chcem sa spytat ta vestica z Topolcian je starsia pani , ktora cestovala aj do Bratislavy? Kolko berie?
8. dec 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titini mas to v ip
8. dec 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apoloma prepac som tu nova kde v ip na maily?
8. dec 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@titini celkom hore mas nakreslenu obalku klikni na nu)))
8. dec 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky
8. dec 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete prosim vas niekto,ako sa vola mala dedinka pri Senci,odkial pochadza vestica Julia??
Dakujem
9. dec 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a čo také, napísať želanie na papier a ten potom spáliť? prípadne napísať dátum, dokedy sa má vaše želanie splniť a tak spáliť?
9. dec 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusesitaaa Ahoj, tak číslo na Annu vo Zvolene je 0949205423, mne od nej ozaj veľa vecí vychádza, treba sa dobre opýtať... veľa šťastia
10. dec 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, prosím Vás neviete mi niektorá poradiť skutočne dobrú veštkynu? Som z Ke a tu nepoznám osobne žiadnu a veľmi neverím takýmto čo som našla na nete že najprv pošli peniaze a potom dostaneš výklad. Ďakujem.
10. dec 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hladam pomoc mozte mi poradit kto pna nejaku vesticu alebo kartarku v okoli Presova , Kosic alebo blizkeho okolia len dobru dakujem
12. dec 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som spokojná s pani Marion, občas sa síce posunie trochu v čase ale inak spokojnosť, je to milá pani
12. dec 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agaven
natrafila som na Vás na týchto stránkach. Môžete mi poslať na Vás kontakt ? Zrejme ste tým človekom, ktorého rady a usmernenie teraz potrebujem.
14. dec 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
agaven2@zoznam.sk toto je meil...moj kde som najviac svojho casu.
14. dec 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mila lili_mia,aj to som uz vyskusala s tymi papierikmi a spalenim,zatial sa nic neudialo,ale skusim to aj s tym datumom,dakujem
:slight_smile:
14. dec 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. dec 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apoloma Dakujem Ti zlatko,určite jej napíšem a Tebe želám krásne ,štastné a požehnané sviatky. :slight_smile:
16. dec 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok