• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
@lienkula ahojko, zohnala si kontakt na tu Julku pri Senci???
19. dec 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mate niekto skusenosti / mate niekto kontakt na pani Juliu z dedinky pri Senci?????
19. dec 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kto sa naozaj nachádza na križovatke a nevie ako ďalej so svojím trápením, problémom, rozhodnutím, smerom.... Napíšte. Ak to bude v mojich silách rada pomôžem :slight_smile: Všetkým vám želám krásne sviatky a pokoj v dušičke.
19. dec 2011 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larsen
Ahoj Larsen,velmi velmi potrebujem poradit..mohla by som napisat na mail?vdaka
19. dec 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som ti odpovedala :slight_smile: cez poštu. A ďakujem za prejavenú dôveru.
19. dec 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetci snazim sa dovolat vestici,cislo si hladam ces internet a cisla ktore vitacam su neexistujuce poradi mi niekto.
19. dec 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj larsen us 15 rokou ma trapi ze nemozem otehotniet ,poradis mi.............................
19. dec 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ma niekto skusnost alebo informáciu o tom že ak sa chodi casto k vestici respektive každa navsetva vestice predlžuje sled udalosti ?? ciže sa veci ktore chcete a tužite stanu neskor?
20. dec 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mino22 aj ja som to počula,možno niečo na tom bude :unamused: človek je tvor zvedavý :wink:
20. dec 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fani101 napíš mi na mail sblarsen08@gmail.com
20. dec 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Osobně karty vykládám, seznámila jsem se s několika kartářkami, vyložily mi, polovina se splnila a druhá nikoli, což mne utvrdilo v přesvědčení, že si už nenechám věštit, tedy od druhých. Občas se sama na sebe do karet podívám. Nabídnu vám věštbu, výklad karet zdarma. V poradně pro kterou pracuji máme novou rubriku "Online poradna" tam je možné vkládat dotazy. Nabízím, nenutím, ale proč toho nevyužít. www.alpany.blog.cz, EVA
20. dec 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@habiba Ahoj,nepozname sa,ale chcela by som sa ta opytat ci by si mi nedala kontakt na Silviu.Hladam dobru vesticu nie co mi len natara a ja sa potom trapim.Dakujem ti pekne a este ako to u nej funguje ak mi popises ci mi vyvesti aj cez telefon,,,
22. dec 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dovry den. piši vam ohladom toho že by ste mala zaujem? o vyklad?,
25. dec 2011 o 16:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mila larsen skusala som ti napisat na mail ale neodpisala si mi bola bi si taka dobra a napisala bysi mi ty moj mail frantiskamalarova@yahoo.com cakam
25. dec 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na vestice neverim teda asi sa ich aj tak trosku ako veriaca katolicka bojim ale kebyze mi niektora nPisala ze konecne uz otehotniem a budem mat krasne zdrave dieta tak sa velmi potesim :slight_smile:
26. dec 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larsen vyvestila by si aj mne?
27. dec 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som robila taky kurz vestenia z tarotovych kariet. Obcas vylozim karty sebe a rodine....ak mate zaujem, mozem vam skusit pomoct...pozrieme sa spolu co vam karty hovoria....
27. dec 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pomozem od ,,porobenia,, ovladam aj ciernu magiu ale s tym opatrne....
27. dec 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, preco sa bojite? Karty vam odpovedia len na to, co sa opytate...
27. dec 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ráda bych Vám nabídla k otestování naši online poradnu, nově rubrika Online poradna, rychlá věštba zdarma, odpovědi ANO/NE. Nabízím, ale nenutím Vás. www.alpany.blog.cz
28. dec 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@masarikova25 ahoj mohla by som si dat u teba vyvestit?
28. dec 2011 o 21:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem nejaku dobru vesticu IL a okolie :wink:
28. dec 2011 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkulienka samozrejme napíš na mail :slight_smile:
29. dec 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fani101 milá fani skús napísať ešte raz možno to vôbec neprišlo pretože aj to sa mi stáva :slight_smile: No a koniec koncov je vás veľmi veľa tak musíte byť trochu trpezlivé :slight_smile: Ku každej sa dostanem nebojte sa.
29. dec 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky neviete či funguje pani Angela na tejto e-mailovej adrese?: poradna.angela@gmail.com, písali ste o nej v predchádzajúcich diskusiách len v dobrom a potrebovala by som sa poradiť. Neviem presne čo jej mám napísať. Stačí dátum narodenia, či aj iečo o sebe?
Alebo ak by mi vedela nejaká z vás milých žienok poradiť vešticu v okolí B.Bystrice by som Vám bola vďačná
29. dec 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarangel toto je asi iná angela, aj keď s tou prvou som skusenosti nemala, len co som precitala tu na fore. Myslím, že táto pani chcela konkrétnejšie otázky a dátumy narodenia. Ved za opýtanie nič nedáš :wink:
29. dec 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,

uz som ti odpisala, doslo to?
29. dec 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gemini2 Ahoj,prosím,ak môžeš,tak mi odpíš na mail,SOS. Pekné sviatky :slight_smile:
29. dec 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maba napis mi IP. ozvem sa
29. dec 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gemini2 vestis aj na dialku?Co k tomu potrebujes?
29. dec 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok