Veštice. Veríte v ich predpovede?

Ahojte....zaujimal by ma nazor...mam nutkanie ist k vestici..ale neviem ci tomu budem potom verit alebo nie?..boli ste niektora u nejakej vestice?....a plni sa vam to co vam predpovedala?
spulinka13
19. dec 2011
@lienkula ahojko, zohnala si kontakt na tu Julku pri Senci???
spulinka13
19. dec 2011
ahojte, mate niekto skusenosti / mate niekto kontakt na pani Juliu z dedinky pri Senci?????
larsen
19. dec 2011
Ahojte kto sa naozaj nachádza na križovatke a nevie ako ďalej so svojím trápením, problémom, rozhodnutím, smerom.... Napíšte. Ak to bude v mojich silách rada pomôžem 🙂 Všetkým vám želám krásne sviatky a pokoj v dušičke.
marcelka81
19. dec 2011
@larsen
Ahoj Larsen,velmi velmi potrebujem poradit..mohla by som napisat na mail?vdaka
larsen
19. dec 2011
Už som ti odpovedala 🙂 cez poštu. A ďakujem za prejavenú dôveru.
fani101
19. dec 2011
ahojte vsetci snazim sa dovolat vestici,cislo si hladam ces internet a cisla ktore vitacam su neexistujuce poradi mi niekto.
fani101
19. dec 2011
ahoj larsen us 15 rokou ma trapi ze nemozem otehotniet ,poradis mi.............................
mino22
20. dec 2011
ahojte ma niekto skusnost alebo informáciu o tom že ak sa chodi casto k vestici respektive každa navsetva vestice predlžuje sled udalosti ?? ciže sa veci ktore chcete a tužite stanu neskor?
alexandra03
20. dec 2011
@mino22 aj ja som to počula,možno niečo na tom bude :-| človek je tvor zvedavý 😉
larsen
20. dec 2011
@fani101 napíš mi na mail sblarsen08@gmail.com
alpany
20. dec 2011
Osobně karty vykládám, seznámila jsem se s několika kartářkami, vyložily mi, polovina se splnila a druhá nikoli, což mne utvrdilo v přesvědčení, že si už nenechám věštit, tedy od druhých. Občas se sama na sebe do karet podívám. Nabídnu vám věštbu, výklad karet zdarma. V poradně pro kterou pracuji máme novou rubriku "Online poradna" tam je možné vkládat dotazy. Nabízím, nenutím, ale proč toho nevyužít. www.alpany.blog.cz, EVA
barbiak
22. dec 2011
@habiba Ahoj,nepozname sa,ale chcela by som sa ta opytat ci by si mi nedala kontakt na Silviu.Hladam dobru vesticu nie co mi len natara a ja sa potom trapim.Dakujem ti pekne a este ako to u nej funguje ak mi popises ci mi vyvesti aj cez telefon,,,
masarikova25
25. dec 2011
dovry den. piši vam ohladom toho že by ste mala zaujem? o vyklad?,
fani101
25. dec 2011
mila larsen skusala som ti napisat na mail ale neodpisala si mi bola bi si taka dobra a napisala bysi mi ty moj mail frantiskamalarova@yahoo.com cakam
vvia
26. dec 2011
ja na vestice neverim teda asi sa ich aj tak trosku ako veriaca katolicka bojim ale kebyze mi niektora nPisala ze konecne uz otehotniem a budem mat krasne zdrave dieta tak sa velmi potesim 🙂
tinkulienka
27. dec 2011
@larsen vyvestila by si aj mne?
gemini2
27. dec 2011
ahojte, ja som robila taky kurz vestenia z tarotovych kariet. Obcas vylozim karty sebe a rodine....ak mate zaujem, mozem vam skusit pomoct...pozrieme sa spolu co vam karty hovoria....
gemini2
27. dec 2011
Pomozem od ,,porobenia,, ovladam aj ciernu magiu ale s tym opatrne....
gemini2
27. dec 2011
Dievcata, preco sa bojite? Karty vam odpovedia len na to, co sa opytate...
alpany
28. dec 2011
Ráda bych Vám nabídla k otestování naši online poradnu, nově rubrika Online poradna, rychlá věštba zdarma, odpovědi ANO/NE. Nabízím, ale nenutím Vás. www.alpany.blog.cz
biancaadamko
28. dec 2011
@masarikova25 ahoj mohla by som si dat u teba vyvestit?
slavi1
28. dec 2011
aj ja chcem nejaku dobru vesticu IL a okolie 😉
larsen
29. dec 2011
@tinkulienka samozrejme napíš na mail 🙂
larsen
29. dec 2011
@fani101 milá fani skús napísať ešte raz možno to vôbec neprišlo pretože aj to sa mi stáva 🙂 No a koniec koncov je vás veľmi veľa tak musíte byť trochu trpezlivé 🙂 Ku každej sa dostanem nebojte sa.
sarangel
29. dec 2011
ahojte babenky neviete či funguje pani Angela na tejto e-mailovej adrese?: poradna.angela@gmail.com, písali ste o nej v predchádzajúcich diskusiách len v dobrom a potrebovala by som sa poradiť. Neviem presne čo jej mám napísať. Stačí dátum narodenia, či aj iečo o sebe?
Alebo ak by mi vedela nejaká z vás milých žienok poradiť vešticu v okolí B.Bystrice by som Vám bola vďačná
lili0110
29. dec 2011
@sarangel toto je asi iná angela, aj keď s tou prvou som skusenosti nemala, len co som precitala tu na fore. Myslím, že táto pani chcela konkrétnejšie otázky a dátumy narodenia. Ved za opýtanie nič nedáš 😉
jeannna
29. dec 2011
Ahojky,

uz som ti odpisala, doslo to?
maba
29. dec 2011
@gemini2 Ahoj,prosím,ak môžeš,tak mi odpíš na mail,SOS. Pekné sviatky 🙂
gemini2
29. dec 2011
@maba napis mi IP. ozvem sa
mamartinka
29. dec 2011
@gemini2 vestis aj na dialku?Co k tomu potrebujes?

Začni písať odpoveď...

Odošli