• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

27. novembra 2016 
@gemini2 posielam I.p
29. dec 2011 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gemini2 ....ak môžeš,tak na maba@zoznam.sk :frowning2: vopred ďakujem
29. dec 2011 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
29. dec 2011 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj ja mám prosbičku v Batizovciach žije jedna jasnividka ktorá číta z kariet a vraj je perfektná nemáte niekto na ňu kontakt ďakujem mimika 19
29. dec 2011 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gemini2 192.168.0.130
29. dec 2011 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vsimla som si, ze niektore vestkyne dali oznam o zvysenia sadzieb za vestenie v r. 2012.. a to dost radikalne..neviem ci budu mat az taku klientelu za tie peniaze.. Len by som chcela vediet, ci by mi ta vestkyna aj vratila peniaze za nesplnenie vestby.. ved nedavaju ziadnu garanciu,davaju len a len podmienky....vyvestim len ked poslete peniaze na ucet ,vsetko si zrataju ,,kazdu sekundu navyse....Chcela by som keby sa niektora z nich vyjadrila. Dakujem
30. dec 2011 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kvetinka5 ja veštím len za symbolickú sumu :slight_smile: robím to práve preto lebo nie každý si môže dovoliť tie drahšie veštice. Mimochodom každá to máme zariadené inak tie čo v tom podnikajú si musia účtovať za náklady ako sú ..karty..miestnosť - nájom..čas..atď.
Garanciu ti nedá nik v ničom :slight_smile: Keď robím výklad je to iba jedna z možností ktorá sa môže stať. Všetko ostatné je na klientovi pretože jeho život sa skladá z tisícky JEHO rozhodnutí. Výklad môže byť iba nápomocná informácia pre klienta v riešení jeho problémov.
Netreba sa upínať na výsledok z výkladu.
Za veštenie si účtujem až po výklade :slight_smile: Proste to nechávam na klientovi.
1. jan 2012 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kvetinka5 ja vestim ZADARMO, no po skusenosti, kedy som dostala 80ziadosti o vestenie v jediny den, si uz sama vyberam komu vylozim karty.....nestiham vsetkych no snazim sa .....nic nie je iste- ani vykladnie, tak preco si mam pytat peniaze za nieco, co sa mozno ani nesplni, aj ked moje predpovede sa plnia takmer do bodky. No keby niekto chcel symbolicky prispiet...... :grinning:
2. jan 2012 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ja nemam proti odmene vestici ziadne namietky,ale ako som si pozrela nietore profily vestkyn tak maju urobene casove telefonicke limity a taktiez limity na pocet otazok a k tomu su ceny Nad casovy ramec su samozrejme dalsie priplatky. Ved to vobec nie je vestenie, .Dobra vestica si nemoze urcovat casovy limit 2O.,3O min. na vestenie.. a k tomu za tocenu.Ja som si tiez dala parkrat vyvestit a nikdy sa mi nic nesplniloaj ked som na tom nelipla.Ked som sa po dlksej dobe opytala preco to je tak,odpoved bola v tom" momente to citilaa tak" ,,takze fakt nemoze nikto davat zaruky ze sa to splni a kludne zoberie niekolko desiatok eciek.Takze vestit mozem aj ja. negarantujem za vysledok...Mozno Vas oslovim
2. jan 2012 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
pre gemini: ahoj gemini,, mohla by som ta poprosit aj mne vyvestit? neviem co k tomu potrebujes a kam by som ti mohla poslat otazky,, dakujem velmi pekne
2. jan 2012 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, rada by som sa spýtala na nejakú fakt overenú veštkiňu v okolí Žiliny ? Ale ak je niektorá overená a dobrá môže byť aj z iného mesta. ďakujem za pomoc :slight_smile:
3. jan 2012 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim vas nevedeli by ste mi poradit vesticu ktora by vedela povedat nieco o minulosti?
zomrel mi brat, a oco si vzal do hlavy ze prave vestica mu povie co sa v ten den stalo, prosim vas ak viete niekoho dajte mi vediet
4. jan 2012 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@linette ahoj mohla by si mi poslat kontakt na tu pri hypernove alebo pri autobusovej stanici? .. vdaka.
5. jan 2012 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liana prosim prosim nejaky kontakt na vesticu diki
5. jan 2012 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hggjutguztzutzu :slight_smile: :slight_smile: :frowning2: :angry: :confounded: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :dizzy_face: :fearful: :confused: :pensive: :grinning: :astonished: :sunglasses: :unamused: :wink:
8. jan 2012 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
8. jan 2012 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
9. jan 2012 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gemini2 trápia ma dve otázky budúcnosti,na ktoré nepoznám odpoveď- viete mi poradiť? :frowning2:
11. jan 2012 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gemini2 trápia ma dve otázky budúcnosti,na ktoré nepoznám odpoveď- viete mi poradiť? :frowning2:
11. jan 2012 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anett9 napiste mi IP...
11. jan 2012 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maba internú poštu nie Ip adresu :slight_smile:
@gemini2 môžem aj ja? čo mám napísať do IP?
11. jan 2012 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ondiska ahoj, teraz som našla správu, vyskúšala si to s dátumom? :slight_smile: ja som tak raz robila, napísala som si na papier čo chcem od môjho budúceho manžela a išla som spáliť .. avšak pri pálení mi mysľou prebehol jeden známy .. tak ťažko povedať, či sme sa dali dokopy iba kvôli tej takej akoby bielej mágii, ale možno nasilu
11. jan 2012 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočeny, som len cez mobil, zajtra tu budem naplno. Napiste mi v skratke, co vas trapi- čo sa mam pytat kariet a datum nar. nech odčitam karty... Každej odpišem!
11. jan 2012 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
12. jan 2012 o 06:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gemini2
Chcela by som vedieť, kde presne bývate-ďakujem.
15. jan 2012 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ks1609 aj ulicu a cislo domu?
:grinning::grinning::grinning::grinning:
16. jan 2012 o 06:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gemini2 prosim vas pomozte mi som totalne zufala prosim pozrite sa mna tu nasu Emku kde asi moze byt a co je s nou kontaktovala som aj media a nic sa nedeje zatial :frowning2:
16. jan 2012 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wilagrande vas psik zije..... ale ja taketo veci nerobim (hladat zvieratka) Prepacte
16. jan 2012 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gemini2 juuj skoda taku nadej som mala :(
16. jan 2012 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gemini2 dobrý deň ste tu???
16. jan 2012 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok