• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

15. januára 2017 
Ahojte,
prosim vas o kontakt na skutocnu vesticu, ktora sa zaobera anjelskym vestenim a vlastne vsetkym ohladne anjelov. BA, TT kraj..dakujem !!
18. jan 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pokud by jste chtěli vyložit karty, zeptat se na něco, co Vás zajímá, nabízím, ale nenutím Věštbu Álpany. Na stránkách alpany.estranky.cz najdete odkazy, články, rady, typy a videa. Krom toho také nabízíme tzv. Pomocníka, kdy na požádání zdarma zasíláme přehled věštíren, sami si pak vyberete věštce či kartáře na kterého se obrátíte, usnadňujeme Vám tak hledání těch, kteří splňují Vaše požadavky a představy. Eva
18. jan 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
18. jan 2012 o 14:59 • gleo
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
18. jan 2012 o 15:01 • gleo
@gleo to co za vyrazy tu.Urazaj si niekde inde ale nie tu.
18. jan 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
18. jan 2012 o 15:16 • gleo
@mamartinka ahoj Matka, neviem ci som ti uz pisala, ale tako kočka "kam.zyk" je na ceskom konikovi by ti vedela pomoct s tvojim "problemom" venuje sa aj vesteniu a pomaha mamickam otehotniet. mala tu niekde v tejto teme aj link. ma vraj velmi dobre vysledky. drzim palceky nech sa vam uz zadari a mas doma krasny vonavy uzlicek :wink:
18. jan 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gleo pocuj ty si co za debila????! vrat sa do pralesa a neobtazuj ludi v temach, a este takymi nevhodnymi komentarmi :angry: dufam, ze ta admin. coskoro zablokuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@happysmile nepisala a dakujem.Aky to ma nick?
18. jan 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gleo
@mamartinka dalsi pubertiacky nepodarok dnesnej doby (len sa uci ako sa zaclenit medzi ludi, ale je mi ho luto, musia ho doma velmi zanedbavat)
18. jan 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamartinka Matka nick ma kam.zyk a tu mas aj link na jej diskusiu na ceskom konikovi :wink: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/astrologicke-okenko/?page=9 good luck! :slight_smile: a sem do temy pisala niekedy v septembri. tak si to tu skus preklikat. urcite ju najdes ;)
18. jan 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
poprosim vas nevsimajte si uzivatela, je blokovany. diky
18. jan 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
18. jan 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gemini2 ahoj potrebujem odpoveď na jednu otázku? vieš mi poradiť prosim ťa?
18. jan 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka Matka za malicko :slight_smile: hlavne aby pomohla :wink:
18. jan 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den idem vas poprosit ako to bude so mnou zdravotne ale mam problemy hlavne finančne a stale tie partnerske zatial dakujem :zipper_mouth:
19. jan 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemáte náhodou niektorá skúsenosti so Santériou, našla som si ich stránku na internete, ponúkajú veštenie aj rôzne magické rituály, ale nenašla som nikoho kto by mal s nimi osobnú skúsenosť. Kedže na internete sa dá nájsť kopa všelijakých "mágov a veštkýň", nerada by som prišla o peniaze... :slight_smile: Ďakujem :slight_smile:
19. jan 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som našla odkaz na stránke vedomie.sk že sa od dnes má spustiť nový ezoterický portál, ktorý ponúka aj veštenie,tak som zvedavá, zatiaľ nič, ale možno do večera bude spustený..
1. feb 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zhanam kontakt na dobru vestkynu v TT. Kedysi som chodila k takej blondine do hotela Inka, davno som tam vsak nebola, neviem, ci este vesti a nemam uz ani jej cislo. Vie mi niekto pomoct? Alebo poradit dobru, spolahlivu vesticu v tt?
4. feb 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chladnicka82 Hmmmm....tak u tej som bola,ale neviem ako u Teba,ale u mna sa dost sekla.....
5. feb 2012 o 21:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulkatt - u mna jej cca 70% vyslo, najmň pracovneho charakteru a ohladne zdravotneho stavu..netrafila velmi vztahy, ale na tie sa jej pytat nechcem :slight_smile: Ak mas pls.este cislo, mozes mi ho prosim posunut? Vdaka vopred.
6. feb 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za kontakty
7. feb 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som u pani Didy vo Vrakuni. Vyklad trval 45 minut (minulost, pritomnost, buducnost) kombinacia numerologie a kariet. Moju minulost popisala dost strucne a vsetko ,,sedelo,, Co sa tyka predpovede do buducna tak tiez uz nieco vyslo. Chce ma vidiet o dva roky. Bola velmi prijemna, vyklad je mozne si zapisovat alebo nahrat. Platila som 40 eur. Odporucam. Papa
7. feb 2012 o 21:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...každá má svoju vešticu a aj ja-veštica Sisi,veľmi mi pomáha,za čo jej ďakujem
13. feb 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, volala som parkrat sisi a vobec nic jej nevyslo. buducnost mi povedala vzdy inu. prvykrat sa dusovala, ze urcite to tak bude. druhy krat uz na to mala uplne inu odpoved a treti uz zas nieco ine. si mysli, ze ked je zena na materskej, tak sedi doma, o com ma presviedcala, ze nikam nechodim a mala by som, ked som jej povedala, ake mam aktivity, tak zas, ze sa malo prezentujem a bla bla bla. je to dobra psychologicka a snazi sa natahovat cas....
14. feb 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ma niekto konakt na vesticu v BB prosimmmm!!!! dakujem
14. feb 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisi poznam viac ako tri roky,aj osobne,nikdy nezobrala ani cent,pomohla mi -takze nazory mozu byt rozne
17. feb 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamaris ahoj prosím ťa veľmi pekne o mobil na Didu, tiež som u nej raz bola...ca -5 rokov, s odstupom času všetko sadlo, o minulosti mi povedala také detaily, že mi všetky vlasy stáli a budúcnosť - vtedy som neverila - tak, že vyšlo úplne všetko, čo sa týka mňa, rodiny, práce... prosím ak máš to čísielko, pošli mi ho na katka2005@gmail.com. Vďaka
20. feb 2012 o 01:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, prosim o radu. Pres internet jsem si nechala udelat vyklad,konkretne se ptala na to, jestli otehotnim v blizke budoucnosti a bylo mi odepsano, ze ne. Ted me ceka IVF a bojim se, ze bude zbytecne. Partnerovi o tom rici nemohu, jednak na to neveri a do tohoto IVF si dava velike nadeje. Co myslite? Je mozne ze by to i presto mohlo dobre dopadnout? Diky.
20. feb 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak aj ja sa pridám s mojou skúsenosťou s pani Beňovou. Pani Beňová je totiž aj čierna Valkýra v jednom.Peniaze keď prídu na účet viac nekomunikuje.Vôbec neberie telefón alebo povie ,že Valkýra tam nie je a tak.Všetko ako píšu baby v diskusii.Teraz si len hovorím ako som sa mohla dať takto dobehnúť a naletieť.....Pekný deň Vám všetkým.
20. feb 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok