• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

21. januára 2017 
@gabris1974 mozno ten kto ti odpovedal na tvoje otazky myslel, ze neotehotnies prirodzenou cesou. preto mysli pozitivne a tes sa na babatko!!! nedaj na vestby cloveka, ktoreho si v zivote nevidela... len treba verit, ze babatko sa krasne uhniezdi a za 9 mesiacov budes drzat vonavucky balicek v naruci. vsetko bude v poriadku :slight_smile:
20. feb 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happysmile dekuji moc :slight_smile: ,ale vedel ze podstupujeme IVF lecbu. Budu se snazit zachovat pozitivni mysl.Diky!
20. feb 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Mohli by som Vás poprosiť kontakt na pani Angelu-ked pošlem email na ciganske.karty@gmail.com-príde mi správa, že email neexistuje.Ak niekto viete jej nový kontakt, bola by som veľmi rada.

Ďakujem!
23. feb 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, poznate nejaku dobru a osvedcenu vesticu z okolia Ziliny? Dakujem
23. feb 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete niekto mi poslat telefonne cislo na jasnovidku Juliu?
24. feb 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussynka ahoj aj som kedysi davno bola u vestice v Lietavskej Lucke. a s odstupom casu musim povedat, ze mi ozaj vislo vsetko :slight_smile: a to som sa spociatku na tom dobre smiala. lebo to bolo neuveritelne, ze take nieco sa moze stat mne :grinning: ked sa popytas domacich, tak urcite budu vediet o koho ide. ja som tam bola asi pred 12rokmi, ale vestila aj stara pani a aj jej dcera.
24. feb 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Lietavskej Lucke pri Ziline vestila a liecila p. Julka. Vydala aj knihy. Bola to jedina vestica ktorej vzdy vsetko vyslo . Ona do buducnoti cloveka videla a presne to opisala.Jedine pri nej mi vestba vysla. U ostatnych ako sa hovori ani naznak. Bohuzial pred par rokmi zomrela.
24. feb 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kipperk

ahoj chcel som sa iba opytat ci sa ti splnilo to co ti vtedy ta vestica vyvestila pred rokmi a ci to bola pravda .?

dakujem
24. feb 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,nemate nahodou niekto kontakt na jasnovidku Juliu,o ktorej sa dost malo pise na internete? jeden clanok ma velmi zaujal na internete,a velmi by som potreboval telefonne cislo na nu..
24. feb 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja verím ,že každý človek je strojcom svojho šťastia a je len na ňom ako sa v živote rozhodne ,k veštici nechodím verím skôr na vlastnú intuiciju a na priateľov tí nás lepšie poznajú a vedia nám poradiť ked sa nevieme rozhodnúť ,osobne si zoberiem papier preložím ho napoli na jednu stranu si napíšem čo chcem zmeniť a čo s tým získam i to čo pre toto moje rozhodnutie stratím ,sama sa račej riadim rozumom a s nohami stojím pevne na zemi nie lietam v oblakoch :slight_smile: :wink:
24. feb 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy su situacie ,kedy si clovek asi nevie pomoct sam,ked sa mu to vsetko nakopi,ci uz manzelsky zivot,opatrovatelsky za dceru,ktora je z dvojiciek ma 6 rokov, a nerozprava,praca sa nedari zohnat..
24. feb 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Na roznych strankach (ezo.tv, moneo....) sa da najst mnozstvo vestcov. Ale nie kazdy je naozaj dobry, vyznam kariet sa da naucit, aj ich vyklad, ale ak to clovek nema v sebe a nevie pomenovat okolnosti a suvislosti, bez toho aby som mu/jej musela vyrozpravat cely pribeh, , tak ani nema vyznam sa s nim/nou rozpravat. Az neuveritelne pozitivnu skusenost mam s vesticou Belou (Dolny Kubin). Jej predpovede vychadzaju presne a zatial takmer na den. Tiez som hovorila s Marion a jej vyklad sa dost zhoduje s Belou, odchylka je len v case. U vestici Didy (BA) som bola asi 3x, su veci, ktore vysli, ale vela veci nevyslo vobec a na niektore otazky mala vzdy inu odpoved. Vie vyborne vysvetlit minulost, mozno aj pritomnost, ale buducnost jej teda nevychadza.
25. feb 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 Ahoj Kristy, veľmi ma zaujali Tvoje skúsenosti s vešticou Belou z Dolného Kubína. Máš na ňu prosím telefonický alebo mailový kontakt?
25. feb 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 Ahoj, ja som telefonovala cez ezo.tv, ale pozor je to audiotext...ale Bela je strucna, ziadne zbytocne natahovanie a omacky...(0900 600 333 alebo 0900 600 900 a hned daj koncovku 504 - ona sa vzdy predstavi, takze budes mat istotu ze hovoris s nou, ak nebude prihlasena, tak hlaska by ti to mala povedat, ale obcas tomu auditextu sibe), inak je na nete zverejnene aj sukromne cislo, na stranke vedomie.sk, 0918225750, belab@post.sk) Na toto cislo som ale neskusala volat. Stranka vedomie.sk (poskytuje zoznam vestcov podla miest a kontakt na nich) posobi seriozne, takze predpokladam, ze ten kontakt je spravny. Niekde na nete vystupuje ale aj osoba, ktora sa za nu vydava a ponuka sluzby, takze pozor. Bela kedysi vystupovala aj v televizii Ziva, su tam v archive aj tri videa (Bella - viac ako vestica, Belline krizovatky 1 a 2), tak si to mozes pozriet. Je naozaj skvela, uz som vyskusala viacero vestic, ale pred nou naozaj klobuk dolu, je suverenna, ziadne medove motuzy, hovori k veci, jasne a strucne a veci vychadzaju!
26. feb 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 Veeeeľmi krásne ďakujem, presne ju som hľadala lebo kedysi keď ešte fungovala Tv ŽIVA som Belu sledovala a hlavne jej výklady,len bol problém sa jej dovolať. Tak dúfam,že sa mi podarí sa s ňou spojiť. Veľmi pekne ďakujem ešte raz. Jej mail som napr. nikde nenašla.
27. feb 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 Nie je za co:slight_smile: Ja som jej na mail nepisala, ale snad je spravny. Je naozaj skvela a vsetky jej rady, vyklady su 100%, miestami to az vyraza dych. Ak by si skusala cez ezo.tv, byva malo kedy pripojena, lebo predpokladam, ze ma vela klientov, skus skor doobeda okolo 10h. Ale na stranke sa da pekne vidiet, ci je online, ja si to odsledujem vzdy tam. Na ezo.tv posobi kratko, mozno 1,5 mesiaca. Drzim palce:slight_smile:
27. feb 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gioinka ja k nej teraz chodim dost casto, uz asi styri roky :slight_smile:
28. feb 2012 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky dievcata, pozna niektora z Vas vesticu zo Stiavnice?...vola sa Olga, taka starsia pani s blond vlasmi. Ak ano, dajte mi vediet prosim, dakujem :wink:
28. feb 2012 o 01:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa opýtať, kto má skúsenosti s vešticami z ezo.tv? Viete mi poradiť? Ďakujem. :slight_smile:
28. feb 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11slavuska Ahoj, ja ked som objavila ezo.tv, tak som nevedela koho si vybrat. Nie vsetky su naozaj "vestice". Ja zvyknem sledovat ich relaciu a bolo obdobie, kedy som mala potrebu prekonzultovat problem s viacerymi a porovnat. A mozem povedat, ze su tam osoby, ktorym ked zavolas viackrat, tak ti povedia vzdy nieco ine...tie co su pripojene takmer nonstop, zrejme nemaju inu robotu a ani inych klinetov. Odporucit mozem Belu (koncovka 504) a Debru (koncovka 590)...idelane, ked budes sledovat stranku a uvidis kedy su prihlasene a zavolas (tieto dve casti pripojene nie su). Je tam zaregistrovanych naozaj vela vestcov, ale su tam osoby, ktore pracuju skor s psychikou cloveka, vedia vycitit co chces pocut, zacnu ti rozpravat o roznych ritualoch a nahanaju si tak minuty...a ty ked polozis telefon, tak zistis, ze si sa nic nedozvedela. Kazdemu sa moze pacit niekto iny...ale su tam osoby, ktore tam naozaj nemaju co robit. Ak mi niekto odpoveda par slovami a nevie k problemu povedat nic ine, tak tomu ja nedoverujem. Zalezi aj ci doverujes skor cislam (numerologia/astrologia), to mozes skusit aj Valiku alebo skor vyklad kariet.
28. feb 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 ahoj, ďakujem Ti:slight_smile: len Bela nie je vôbec pripojená .... čo hovoríš na vešticu Katku na ezo.tv?
28. feb 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11slavuska Ahoj, ano, Bela byva pripojena malo, lebo predpokladam, ze ma velku klientelu a nema cas byt pripojena nonstop ako niektore "vestice". Vacsina tych, co tam svieta stale stoji za nic...vyhodene peniaze. Ked sa pripoji, tak vacsinou okolo 10h-11h doobeda, ale nie kazdy den. Ale urcite sa oplati pockat! Sleduj stranku doobeda a ked naskoci "nazeleno" tak volaj:slight_smile:
28. feb 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 ahoj, ďakujem Ti :slight_smile: budem skúšať a ak sa podarí, tak sa ozvem :slight_smile:
29. feb 2012 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máte niekto kontakt na vešticu Simonu zo ŽILINY?
29. feb 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,ja som bola na odporučenie jednej kamošky pri veštici Bela v Dolnom kubíne.Môžem ju len odporučiť.maximálna spokojnosť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A to som už ich vyskúšala veľa,hlavne cez internet,zatial mi sadla Bela najviac.Pol hodinový výklad stojí u nej 20 eur,hodinový výklad 40 eur.
1. mar 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viete mi niekto poradiť nový kontakt na pani.astrid@zoznam.sk, určite zmenila email, lebo už dlho mi neodpisuje,...je fakt super všetko mi vychádzalo a chcela by som na ňu znova spojenie, ak viete niekto poradťe budem len rada, Monika :unamused:
2. mar 2012 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 Tak už som k Bele objednaná na výklad volala som na to číslo, ktoré si mi na ňu dala a som zvedavá,ale rovno si vypýtala 20eur previesť na účet,tak som zvedavá. Potom dám vedieť.
2. mar 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 No super, tak som zvedava, ale je uzasna!:slight_smile:
2. mar 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 si objednana k Bele osobne? ja som sa jej tiez vcera pokusala dovolat (na tel.c. 0918....),ale nezdvihala. podarilo sa ti dovolat na 1x? vyklada aj cez telefon ci iba osobne? viem,ze emailovo nie. a kedy ides? napis potom do IP tvoj nazor ,ako to funguje atd. vďaka
3. mar 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzkoušela jsem Bellu, udělala mi výklad ještě než ji přišly peníze na účet odemne, musím říct, že velká spokojenost co se týče diagnostiky mých chorob i partnera perfekně vystihla, jak bude probíhat a plnit věštba, to uvidím, ale kristy moc díky za kontakt :slight_smile:
3. mar 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok