• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

15. januára 2017 
Ahoj vie mi niekto povedať niečo o veštici Annarozina? Mám kupóny na zľavu na jej služby a chcem ich využiť.Bol u nej niekto?
8. mar 2012 o 14:55  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadaaaa ahoj ja idem k tej Annarozina zo Zvolena ak sa mi bude pozdávať dám ti na ňu kontakt som na ňu strašne zvedavá.
8. mar 2012 o 15:05  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@thambelinka Ja som sa s ňou skontaktovala cez internet mailom, ale moc sa mi nepozdávala... a ani jej predpoveď mi nevyšla. Možno mala len zlý deň :wink:
8. mar 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 Bela bola skvelá, mlela ako mlynček takže keď človek vie čo sa chce pýtať odpovie na všetko a veľmi rýchlo a výstižne! Uvidíme čo všetko sa splní, no pôsobí maximálne suverénne a neomylne :wink:
8. mar 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 tak aj ja plne súhlasím s Belou. Dnes som s nou telefonovala,a totalne vsetko sedelo.Citala mi myslienky,ze som az oci dakedy vyvalovala.Chrlila ako sa len dalo,myslim v dobrom. Ja taktiez teraz budem zvedava ako sa situacia vyvinie.Spokojna som
8. mar 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 @trinastka ahojte chcem sa spytat Bela vesti aj cez telefon? ale nie audiotex, lebo som v zahranici a na audio. sa mi neda volat :unamused: ak by ste mohli poslite mi PROSIM na nu cislo. moze byt aj do IP. dakujem!!! :slight_smile:
8. mar 2012 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 Tak to som rada, ze si spokojna. Kazda pozitivna reakcia ma utvrdzuje v tom, ze je naozaj dobra. Ano, posobi suverenne a stoji si za tym, co povie. A aj sama seba zhodnoti, ze "som dobra, stojim si za tym, bude to tak". Ziadne otazkniky a pochybnosti nedava najavo a neostavaju visiet niekde vo vzduchu! Velmi si zelam, aby mala pravdu. Kopec drobnosti sa uz splnilo...len ja cakam stale na najvacsi "zazrak". Tak vsetkym "cakajucim" drzim palce, ked sa nieco splni, dajte vediet :slight_smile:
9. mar 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes bude na vedomie.sk spustený online chat...
9. mar 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vie mi niekto poradit dobru vesticu v Kosiciach, alebo nejaku cez telefon, som v dost zlej situacia a chcela by som sa poradit
9. mar 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 Ahoj tak mám za sebou návštevu u veštici Annarozina teba prosí aby si sa jej ozvala že by to rada s tebou prebrala :zipper_mouth: a môj pocit? Bola som v nemom úžase mala som pocit že mi vidí aj do žalúdku a to som jej povedala len meno a dátum narodenia proste sypala či minulosť tak isto prítomnosť a mne mrzol úsmev,,do kelu odkiaľ to vie?,, a najviac ma dostalo že mi niečo povedala o čom nebola reč a to sa naozaj splnilo dnes .Ale zas sa mi nepáčilo že mala na mňa málo času som tam bola niečo cez hodinu a a aj keď mi vravela pýtajte sa a na každú otázku mi odpovedala aj tak som odchádzala s pocitom že potrebujem ešte viac času.A dnes som sa u nej objednala na ďalšie stretnutie len si musím konkrétne nachystať čo chcem presne vedieť :stuck_out_tongue_closed_eyes: .A cena no neviem či je to veľa ale za tú hodinu a niečo som u nej nechala 20€ . A ešte aby som nezabudla tak to mi pripadalo divné že všetko nechávala na moje rozhodnutia aj keď niečo ponúkla povedala načo to je ale nie tak ako čo som k jednej chodila ona mi povedala toto spravte toto Vám pomôže ale ona nie.Ona len povedala,že toto by bolo dobré ale že všetko je v mojich rukách mám si povedať čo chcem ja :cry:
12. mar 2012 o 01:17  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes veštenie online by malo byť už fkt na stranke vedomia.sk, tak dúfam, že dnes konečne sa to už spustí..takže podľa mňa ak chcete skúsiť nejakú otázku ako aj ja, môžte sa pripojiť od 20.00 ja určite to vyskúšam, keď to je zadarmo...
12. mar 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamarátka bola cez víkend u nejakej veštici v Prievoze a vraj sa nestačila čudovať. Povedala jej také podrobnosti o osobách na ktoré sa pýtala ako keby ich osobne poznala. Som zvedavá, či jej vyjde aj budúcnosť. A nechcela žiadnu konkrétnu sumu, vraj príspevok je dobrovoľný:slight_smile:
12. mar 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tammy22 mohla by si mi prosim do IP dat kontakt na tu pani?Dakujem :slight_smile:
12. mar 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@omnia23 už som ti to poslala :slight_smile:
12. mar 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tammy22 dakujem :slight_smile:
12. mar 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Ja som pred mesiacom volala s pani Marion a velmi som bola spokojna trafila aj zdravotny stav a dufam ze aj to ostatne bude tak ako povedala velmi mi pomohla bola som v koncoch.Super osobka velmi jej DAKUJEM :slight_smile:
12. mar 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tammy22 Ahoj, Môžeš aj mne poslať kontakt na tú pani v Prievoze do IP. Ďakujem
13. mar 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lini Ahoj Lini, okrem presnych faktov, ktore vedela popisat, tak uz sa Ti nieco aj splnilo? Lebo s pani Marion som hovorila aj ja, nejake veci by sa uz pomaly mali zacat naplnat a mam dojem, ze je to nemozne vzhladom na cas, ktory vymedzila.
13. mar 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera bola spustená online poradňa na stránke vedomie.sk a veštica v pohode odpovedala, takže pokiaľ má niekto len nejakú otázku tak to vyskúšajte..v stredu je opäť poradňa spustená..
13. mar 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristy86 No zatial nie musim si pockat na to obdobie az do leta ale ja vydrzim velmi som jej vdacna ako ma ukludnila inak veci sedeli co mi povedala aj na mm a verim ze sa to vsetko splni ....
13. mar 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si dávala veštiť u Marion pred vyše rokom a nesplnilo sa vôbec nič.
13. mar 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka1222 Vobec nic? Zatial to neviem posudit...to co hovorila na pritomnost sedelo, predpoved buducnosti zatial velmi posudit neviem...pani Marion je ale udajne velmi vyhladavana, takze ak by nebola dobra, tak asi by taky zaujem o jej sluzby nebol...ale tiez sa trosku obavam, lebo zatial to nevyzera velmi pozitivne, aspon co sa tyka obdobia, ktore povedala...
13. mar 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som ju preto oslovila, lebo ju všetci vychvaľovali... Vtedy v januári mi urobila veštbu zhruba na rok, ešte ju mám odloženú, takže to môžem posúdiť a nevyšla ani jedna vec, čo som bola veľmi sklamaná, lebo tiež som vtedy riešila jednu záležitosť a povedala mi, že to dopadne tak, ako som chcela, ale bohužiaľ, nevyšlo to. Dokonca mi povedala, že po zdravotnej stránke to bude u mňa OK a dva mesiace po veštení som mala také závažné zdravotné problémy, že to skončilo operáciou, a to muselo začať dávno pred tým než mi veštila a nič nevidela. Možno niekomu sa trafí viac, niekomu menej, ja by som si už u nej veštiť nedala...
13. mar 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka1222 Ja mám s Marion rovnakú skúsenosť ako ty. Čiže, prítomnosť OK, ale budúcnosť sa netrafila. Aj ja som bola prekvapená, lebo na toľkú chválu som čakala viac...
13. mar 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 Mám podobnú skúsenosť. Od Marion mi nič nevyšlo.
14. mar 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prajem dobry vecer ja som bola u vestici a zatim sa to splnilo povedala my vsetko co somk prezila od malicka a predpovedala mi co ma caka ma aj certifikaty je uzasna takze keby chcel niekto kontakt na nu rada pomozem :slight_smile:
14. mar 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jelahias ahoj, prosím ťa môžem poprosiť o kontakt na tú vešticu? chcem sa vás baby opýtať na vešticu Belu, či veští aj cez telefón a či môžem volať aj na mobil 0918......stačí jej dátum narodenia, alebo musím klásť otázky?
14. mar 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simi05 Ahoj, ja som Belle volala na audiotext, ale to cislo 0918...by malo byt spravne, baby sa jej na to cislo dovolali...Datum narodenia si vypyta a je dobre mat pripravene otazky, lebo asi Ta zaujima nieco konkretne...myslim, ze staci aj oblast, o ktorej chces nieco vediet, ale casto pouziva formulku "otazka"? Cize cim konkretnejsia otazka, tym konretnejsia odpoved.
14. mar 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristy86 vďaka, skúsim jej zavolať na audiotext......mám dosť otázok, ale keďže mi teraz nič nevychádza, chcela som aj taký celkový výklad, ale pripravím si otázky, aby bola odpoveď konkrétnejšia.
15. mar 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simi05 je najlepsie si otazky pripravit...lebo v tej rychlosti vzdy nieoc vypadne, Bella nenatahuje zbytocne hovor, takze to ide rychlo. Potom daj vediet, ako si bola spokojna :slight_smile:
15. mar 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok