• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

22. mája 2017 
Ahojte!
Má niekto skúsenosti s vesticou Kotlárovou s LV? Vie mi dat niekto kontakt na tú vesticu v BB?
Dakujem.
28. apr 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak sa pridám aj ja do témy. Pred 10 rokmi mi veštila z kávy jedna Ukrajinka pracujúca na Slovensku. Žiadne peniaze nechcela. Povedala mi že budem tehotná 1 dievčatko, vydám sa a tak. Všetko vyšlo až na jedinú vec a z tej mam strach. Boli tam dva kríže hneď vedla seba velky a malý. Síce vravela že to nemusí byť nikto z rodiny ale niekto koho poznam. Keby mi nevyšli niektoré ine veci tak by ma to tak neštvalo..............A asi pred pol rokom som volala veštici , ktoru si vela ludi chválilo ,tak som to skúsila a bola som tiež prekvapená dosť. Povedala ze mam dcéru 8-9 ročnú dcérku, moje zdravotne problémy úplne trafila este aj to ze mam nieco ako svalovinu na jednej ruke a aj som mala lebo den predtým sme malovali a skladali skrinku. A moju babku mi opísala do detajlu. Aj o bývalom a aj o terajšom priateľovi vsetko do bodky a to riešime taký problém s mojim ze to by bola velka náhoda aby sa len tak trafila....Proste 99% všetko, sama som tomu nemohla uveriť a este take detaily aj z minulosti a aj z prítomnosti mi povedala. ...Takže ja verím aj ked mnoho ludi to zneuziva koli peniazom.......Ale najlepsie bolo to ze sestra ked som volala s vešticou tak pocuvala pri sluchtku a ani nedychala a len chcela pocut co mi vyprava. A vestica mi hovori ze citi v mojej blizkej pritomnosti osobu ktorá mi je velmi blizka a ktora mi v zivote dosť pomoze. Sestra skoro skolabovala a na druhy den volala aj ona. ...
29. apr 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já chci říct, že věřím věštcům i kartářkách, těm hlavně. Z okolí vím, že se trefili. Ale právě proto, že vím, že to funguje, se bojím, že by mi řekli něco zlého a já už pak celý další čas jen čekala až se to stane :confused: .. Zajímalo by mě jestli máte někdo zkušenosti s automatickým psaním. A co vy na to?
29. apr 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja vam poviem...ze som volala vestici Ines zo ZV vcera a skoro som odpadla...nie a nie sa knej dovolat,skusala som to vyse hodiny :astonished: :astonished: bola som s nou dohodnuta,ona mi povedala ze jej mam zavolat,nakoniec jej napsala sms,ze bohuzial,nex skusam ako skusam nemozem sa jej dovolat,mne uz baterka na mobile sla offnut,no hroza ale nakoniec sa mi podarilo dovolat a hned zacala mi vykladat,teda spytala som sa jej otazku...a zarazilo ma,ze nexcela ani moj datum narodenia :astonished: no som zvedava,ci sa mi to splni,ale xcem ist este k niekomu,ci mi povie to iste :unamused:
29. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sumienka a ty si bola pri ktorej vestici?odkial jej,daj kontakt cez IP dik
29. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ja mozem odporucit perfektnu vesticu, staci napisat svoj problem, temu vestby alebo co vas zaujima mailom a ona urobi vyklad a odpise, mne fakt pomohla...

ciganske.karty@gmail.com
4. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leannes - a ako jej to zaplatis? musis najprv poslat peniaze nie?
4. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Saska, no ja som jej napisala co ma trapi, riesili sme vtedy s manzelom jeho ponuku na pracu v zahranici..poradila nechodit, ze do 6mesiacov pride nieso lepsie a naTo treba pockat a aj prislo...aj babo nam predpovedala...no a co sa tyka platenia, ona Ti da cislo uctu a suma teda vyska sumy je dobrovolna, ja som tusim posielala 500sk ale teraz som posielala len 10 euro...ja mam kontakt od kamosky, to mi bolo take sympaticke, ze povie ze kolko dam tolko dam ..
4. máj 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leannes - aha dakujem no mozno to vyskusam, to jej mam len mail poslat s problemom alebo?
4. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to akože ona cez mail ako bude vedieť kto som čo som....ved ja mám 2maily a ešte firemný......ona si vypýta nejaké údaje,
4. máj 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saska, hej normalne jej napi mail ze ju prosis o vyklad, tohoto a tohoto problemu a tvoj datum narodenia, to je vsetko.
Zuzidr, ber to tak ze je to vestica :slight_smile:, ja neviem, ja som jej pisala, ze chcem vyvestit, ci sa nam podari babo a este o manzelovej praci...a normalne mi asi za den odpisala. Kamoska jej pisala o rodine, maju tam nejake nezhody, pisala, ze to chce velky vyklad a asi za 3dni mala odpoved....
5. máj 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rada by som napísala aj ja svoju skúsenosť s veštbou.
Pred asi 15 rokmi ma nahovorila kámoška dať si vyveštiť pánovi do Dubnice.Mňa to moc nelákalo ale zvedavosť bola silnejšia. Nič som si od toho nesľubovala a povedala som si, že keď to bude dobré tak je to pravda a keď niečo zlé, tak je to blbosť. :grinning: :grinning: Ku tomu veštcovi som sa vyfešákovala, namaľovala a kedže som mala dobrú náladu tak sme sa s kámoškou pred ním doberali.V tom čase som nemala priateľa a ani jednorázovky neuznávam.A milý pán mi začal vykladať hlúposti ako:opustí ma priateľ, nevera, jedno,dve alebo tri deti, tehotenstvo a pod. :sweat_smile:
Kamarátka bola nadšená, lebo sa chcela veľmi vydávať a povedal jej pán veci, ktoré chcela počuť. :grinning: :grinning: Ani jej a ani mne sa nič nesplnilo-našťastie. :wink:
Potom ma o pár rokov iná kámoška vzala za svojou známou, že mi povie z kávy čo ma čaká. Len som sa zasmiala,ale išla som. :fearful: A tá mi predpovedala dnešného partnera ktorého som v tom čase vôbec nepoznala.A ešte veľa vecí čo sa týka rodiny. :sunglasses: A to čo mi ona povedala a aj kámoške saa fakt splnilo. :sweat_smile: :sweat_smile:
Keby som ju stretla dnes, určite by som k nej išla dať si vyveštiť z kávy :dizzy_face:
Inak, moc týmto všeliakým veštbám neverím. Človek by si mal vybrať, čo chce a nie sa riadiť ako mu povie nejaká žena. Aj tie rituály, na to by som asi moc nešla, lebo podľa mňa to hraničí s okultizmom a nepriamo ťa niekto riadi, a to ja nemusím :grinning: :grinning:
Aj som si zo zvedavosti kúpila karty, no tomu sa treba vážne venovať a nie vždy ti povedia čo chceš počuť ak je v tvojom živote niečo dôležitejšie, čo ťa čaká. :sweat_smile:
5. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,ja nemám skúsenosť ,ale sem tam na Markíze, tak ako dnes bola Gina,,tak neviem , fakt neviem či sa dá všetkému veriť,,ale v niečom určite maju pravdu :sweat_smile:
5. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som lezala na kramaroch s malym, tak mi tak jedna romka vesila z kavy....povedala, ze dostanem kvety...comu som sa zasmiala...a na druhy den prisie za mnoul manzel s ruzou.
5. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vyvestil jeden pán a nie moc dobre a doteraz mam strach, či sa to náhodou nesplní
5. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna to nie je dobra vestica ak Ta strasi s negativnymi vecami...inak ta co pomohla mne je na maily

ciganske.karty@gmail.com ked chcete tak jej napiste. Ja tiez nemam rada take tie ritualy, mojej kamoske raz v TT povedali, ze je zakliata ci co a musi sa dat ocistit za 1000 Sk! Tak sme sa len zasmiali :slight_smile:
5. máj 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa zatial od tej mojej , aj ked som ju nevidela poplnilo vsetko....aj manzelovi, aj ked on na take veci neveri, s tou jeho robotkou nam pomohla..neviem asi nieco na tom je..verim, ze niektori ludia mozu mat take schopnosti, ale nie je spravne to zneuzivat......
5. máj 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leannes, vdaka Ti za tip!TA pani Angela je perfektna, hned mi aj odpisala, presne sa trafila do mojho problemu ! co ma uz dlho trapil :cry: a straaasne mi to pomohlo. Uz som predtym u vestkyne bola, predpovedala nam dvojicky do konca roka 2007 a nic :unamused: dik a pekny dnik :slight_smile: !
6. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leannes,tá veštica si zato aj niečo pýta,alebo jej len stačí napísať?Stačí jej napísať otázku týkajúcu sa môjho problému,alebo treba zadať aj dátum narodenia?Ako to chodí?Ďakujem za odpoveď.
6. máj 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sylvi, to sa treba s nou dohodnut, ale suma odmeny je lubovolna :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem,ja som už raz písala istému veštcovi,nepýtal si zato nič.Dala som mu rovnaké otázky ako veštici,ktorá veštila cez telefón.V odpovediach sa zhodli no zatiaľ nevyšlo nič z toho čo bolo predpovedané. :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leannes, bambulabb, co treba tej pani do prveho mailu? ako prebieha platba? mozno netaktna otazka, ale nemam paru o odmene za takuto sluzbu... aky je priemer?
6. máj 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, sylvi, tak hej, vestcovia su rozni....ja na tu moje nedam dopustit :slight_smile: Bambu nemas zaco :slight_smile: :slight_smile: :wink:
6. máj 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leannes - tak pani som dnes napisala tak som zvedava kedy pride odpoved a aka .... :wink:
6. máj 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ako dlho trvalo kým vám odpísala tá pani? :sweat_smile:
6. máj 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saska tak drzim palce :slight_smile:. Zuzi, ja som raz cakala 1 den a raz asi 5 dni... :confused:
6. máj 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leannes - urcite dam vediet, inak tiez neviem co jej mam za to poslat no ale uvazim :wink: u mna to bude zlozitejsie kedze na SK nebyvam :frowning2: ale snad to pojde :wink:
6. máj 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm..jedine poprosit ak mas niekoho na sk. Ja som mala problem do cz minule nieco poslat..Drzim palceky hlavne nech je to pozitivne :slight_smile:!
6. máj 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta pani čo potrebuje k vešteniu?
6. máj 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odomna si pytala iba datum narodenia mna a manzela :slight_smile:
6. máj 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok