• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
@simi05 Ahoj, stranka kde sa uvadza vestenie zadarmo, je podvod. To nie je jej stranka, niekto sa za nu vydava. Zavolaj jej priamo na jej cislo 0918 225 750, alebo mail belab@post.sk. Ale myslim, ze istejsie mas, ked zavolas, predpokladam, ze na odpisovanie nema cas.
31. mar 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetci, ja som bola spokojna s Didou z Vrakune a odporucam ju kazdemu kto potrebuje poradit, usmernit. Taktiez Elvira z Ruzinova je dobra. :slight_smile: papaa
1. apr 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka vyckaj urcite ti odpise
2. apr 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bezplatna poradna s kartami Lenormand (vestenie) sa uskutoční už v pondelok 02.04.2012 od 20:00 do 21:00 na vedomie
2. apr 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
@kristy86 Kristy a tebe niečo vyšlo od Bely, lebo mne od Bely, čo ju poznám dva roky nevyšla ani jedna predpoveď, tak neviem asi každému to nevychádza.
2. apr 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 Aj ty máš dobrú skúsenosť s Belou, mne od Belly nevyšlo nič a to som jej veľa krát volala, a úplne vôbec nič.
2. apr 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia63 Ahoj, ano uz nejake veci vysli, aj ked na to najhlavnejsie este cakam. Vsetko co hovorila sedelo, zdravie, aj nejake veci z minulosti. Ty si bola osobne alebo na jej sukromnom cisle? Lebo na nete je aj stranka, kde niekto vystupuje pod jej menom.
2. apr 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia63 Zásadné veci ešte čakám, takže sa neviem úplne vyjadriť,ale čo sa týka zdravia, práce, rodiny, súčasného stavu a minulosti sa trafila, takže uvidíme ďalej... A keď sa môžem opýtať prečo si jej veľa krát volala, keď ti to nevychádzalo? Už len z hľadiska toho, koľko ľudí jej voláva asi báchorky rozprávať nebude, aj keď samozrejme že všetko jej vyjsť nemusí, to ani nikto neočakáva...
2. apr 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jargre ja som sa minule pýtala a odpoveď mi vyšla úplne iná ako od mojej veštici :(
to ma zarazilo.
2. apr 2012 o 18:02  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@thambelinka @jargre ak bude online pani Rebeca, tak to nema ziadny vyznam, to ze jej odpovede sa lisia od inej vestice, nie je prijemne a ani povzbudive, ale to sa obcas stane:(...ale ona sa netriafa ani do pritomnosti...
2. apr 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 Lebo odpoveď bola do nniekoľkých mesiacov a keď mi nevyšlo, tak som jej volala aby sa pozrela ci to víde alebo nie a odpoveď neprišla dotera.
2. apr 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 Nie ja som jej volala Bele na sukromný mobil..to čo je na stránke tomu ja neverím...
2. apr 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia63 neviem cim to je...mne niektore drobnosti vysli takmer na den.
2. apr 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 veď to že podľa mojej sa to plní a podľa toho čo napísala táto tak to bola sprostosť úplná :slight_smile:
2. apr 2012 o 21:09  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby tak co som tu chvalila tu vesticu hm...nejak sa netrafila...cudzinec sice bol ale uz aj odisiel :sweat_smile:
2. apr 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@omnia23 Hej a u ktorej veštici si bola??
3. apr 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia63 Ruzinov-Zuzka
3. apr 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

chcem sa opytat, ako vam vychadzaju vestby od p. Angely, vela ludi jej pisalo na adresu angela@poradna.gmail.com
U mna sa do pritomnosti trafila maximalne, ale veci, co mi predpovedala, zatial nevysla ani jedna.
Dakujem.
3. apr 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@omnia23 a kde býva v Ružinove? a dáš mi kontakt do IP na nu aj poprípade adresu??
4. apr 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@omnia23 Ahoj chcem sa opýtať to tá čo je v Ružinove v kultúrnom dome?
Tak tam som mala dosť ako rečami ma očarila ale keď som si doma prebehla čo sa pýtala tak mi to došlo,že odkiaľ to mala :( A vraj mi dala energiu hlavne že mala na stenách plieseň a to sa mi aj vrátilo na zdraví a skončila som u lekára.No k nej už nikdy viac.A sedíš tam a ona dvihne telefón a kecia to ma dožralo.
11. apr 2012 o 00:38  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@thambelinka v kulturnom dome?Nie tato to ma u seba,na Hranicnej-je to ona?
@mia63 napis mi IP hodim ti to tam
11. apr 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@omnia23 to neviem táto bola taká staršia.
Mne sa zatiaľ plní od dvoch a to som skúsila nejakých šesť veštíc.
12. apr 2012 o 14:14  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@thambelinka ahoj..a ktoré si vyskúšala??
12. apr 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@omnia23 ahoj prosim tě zoufale sháním kontakt na vesticu Editu z Růžinova, mohla by jsi mi na ni prosim taky poslat kontakt na mail meghanmcmeghan@googlemail.com . Mooc dekuji :slight_smile:
12. apr 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meghanmc ahojky ale ona sa vola Zuzana :unamused:
12. apr 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia63 Vo Zvolene Annarozina a v Štiavnické vrchy tam u takej starej panej to mi vychádza :slight_smile: odporúčam obe.
A tá v Ružinove v kultúrnom dome vo Zvolene u jednej tá mohla mať okolo 40 potom Rolanda som vyskúšala aj Damiela a tam čo tu píšu to veštenie tá Jarga tak tam.
12. apr 2012 o 22:22  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JASNE ,,,ALE PODLA MNA ,,,NEHOVORIA PRAVDU ,,ALE TO CO VAM POVEDIA TAK SA TO SPLNI KVÔLI TOMU LEBO STE UVRILI TOMU ,,,A COMU VERITE TO SA VAMAJ SPLNII,,,JA LEN TO,,,:d:d:d
12. apr 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gipsymartin1 a to čo povedali o minulosti tak to bolo podľa teba tak že oni uverili tomu čo bolo??? :slight_smile: :grinning:
A koľko krát si nato ľudia spomenú až keď sa to stane
15. apr 2012 o 19:08  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky mate este nejake dobre vestice v BA?
15. apr 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja z casu na cas na chvilku zavolam nejakej, mam asi 4, lebo mam potrebu si to porovnavat...najviac ma stve, ze vsetky tvrdia v podstate to iste, s malymi casovymi odchylkami...a to uz asi nie je nahoda, len na zaklade toho co sa deje sa mi zda, ze do toho stastneho zaveru to nemoze dojst...ale uvidime.

@thambelinka ...presne tak, na vela veci si spomenieme, az ked sa udeju, mne sa to stalo uz neraz
15. apr 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok