• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

10. decembra 2017 
cauko kocky,,,citam to tu uz dlhsie a tak.....ja som dnes bola u DIDO vo Vrakuni - poviem Vam, je to uplne ina vestkyna ako som kedy zazila....rozpravala snad z jedneho dychu...nic sa nevypytovala a vsetko proste spravne povedala...a co sa bud tyka - ozvem sa ako som dopadla.....kazdopadne same fakty - a zauimave :o))
18. apr 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moniq Ahoj Moniq...my sme boli u Didy viacere kolegyne z prace, asi 6...kazdej sa presne trafila co sa tyka pritomnosti alebo minulosti, to bolo naozaj az neuveritelne...ale buducnost a predpoved vysla len jednej, inak nic...ja som bola u nej asi 3x a co sa tyka vztahov, vzdy mi povedala nieco ine:( ale ved uvidis
19. apr 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak uvidim... viac - krat som to uz pocula...
19. apr 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ano nehovorim ze niesu ,,,,nejaky su ,,,,viem lebo moja mama ma stiim skusenost,,raz bola k jasnovidke ,,ale nie tieto co sa predtrcaju pred obrazovkou či telefonom ,,,im neverim ,,vsetkym hovoria rovnake veci ,,,, :rolling_eyes: :wink:
20. apr 2012 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moniq Ahoj a pošleš mi kontakt na tu Dido? ako sa k nej objednáš, keď tam mi tonpošli do IP
23. apr 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem". Dôvod: “Komerce.”
23. apr 2012 o 10:08 • frezia123
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem". Dôvod: “Komerce.”
23. apr 2012 o 10:12 • modryluc1
@thambelinka ahoj, prosím ťa môžeš mi poslať kontakt na tú anarozinu vo Zvolene. A kde ona veští??
Ak máš nejakú skúsenosť, prosím napíš mi svoj názor. Ďakujem
23. apr 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annaella ahoj no ja som strašne spokojná teraz som si dávala u nej robiť drahému balíček sviečka-kabbalah a kameň tie sú nádherné :slight_smile:.Veštenie mi vyšlo od nej a radi som tak isto využila.
23. apr 2012 o 21:29  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vsetci, bola som u vestkine v trnave, na prvy pohlad sa mi zdala zvlastna, pozerala si ma a hovory mi ze mam muza opilca, ktory je chory pozerala som na nu, a bola prekvapena,moj muz ma rakovinu, a pred tym sa lecil kvoly alkoholu, este som si ani nestihla sadnut, potom to zacalo, brala som to neutralne, no po istej dobe sa mi plnily jej predpovede, zvlastne, nechapala som, vsetkym ju mozem tu doporucit, uz som bola tiez u inych ale to bolo onicom skvor som ja rozpravala ako ona,,, tak vsetkym prajem pekny den, pa
24. apr 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vestica nepovie uplne zle,len ta upozorni.a su ve.ci ktore tipovie a nemusia sa splnit ,lebo :unamused: plno veci ov :frowning2: plivnis sama ja som bola u neje:grinning:dnej a splnilo sa.vela veci je aj podvedomie
24. apr 2012 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Frezia 123,ozvi sa mi do ID,chcem sa ťa niečo opýtať,tvoj príspevok bol zmazaný ,lebo nesplňal pravidlá fora.
26. apr 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meghanmc a ja by som chciela kontakt na editu ak mate?
27. apr 2012 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PANI ZUBKOVA Z BANSKEJ STIAVNICE! - ma na nu niekto kontakt prosim??? napiste mi ak ano, velmi by mi to pomohlo..
27. apr 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spulinka 13 ja som u pani Zubkovej bola v roku 2007, na 50% sa mi splnili len kratkodobe udalosti, netrafila sa v partnerskych veciach, ale tu asi zapracovala moja slobodna vola a vobec zacinam byt presvedcena o tom, ze kazda vestica ti moze predpovedat buducnost len na zaklade skutocneho stavu a tvojho podvedomia, ale vlastnymi rozhodnutiami, ktore si mnohokrat ani neuvedomujeme, si zvolime inu cestu a tak sa vestba nemusi naplnit.
28. apr 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna ja som u nej tiez bola, asi pred 7 rokmi a predpovedala mi vela veci a poviem ti ze 80% sa splnilo a co je horsie, predpovedala mi jednu udalost tragicku, ktorej som verit nechcela a pred nedavnom sa naozaj udiala, preto za nou chcem ist znova, len neviem na nu zohnat kontakt.. nemas ho nahodou?
30. apr 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spulinka13 Zúbková - kontakt - 045/692 90 03. /dvíha a objednáva jej syn/. Veľa šťastia, mne vyšlo zatiaľ 90 %. do dnes. Predpovedala mi budúcnosť pred 9 rokmi. Bohužiaľ aj to, čo bolo predtým nemožné. ,-) Veľa šťastia.
30. apr 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ponorka44 dakujem pekne, uz som sa objednala:slight_smile:) no ved mne sa tiez tych 80% a nedam na nu dopustit po tom, co sa mi pred tyzdnom stalo a ona jedina hadam z 10 vestic( u tolkych som asi bola) mi to predpovedala uz fakt pred dobrymi 10 rokmi!!! a fakt sa ta vec stala :(( neuveritelne..takze idem k nej jednoznacne znova..
30. apr 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spulinka13 @ponorka44 Ahojte, pani Zubkova vesti len osobne alebo aj cez telefon?
30. apr 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 Ahoj, ona len osobne veští.:slight_smile:
30. apr 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spulinka13 No, ja som u nej bola 2 krát a stojím si za tým, že je to jedna z najlepších a ak nie najlepšia veštica, ona je aj jasnovidka, ona vidí, čo sa deje a tak. Dokonca mne opísala aj čo budem mať oblečené, keď sa niečo udeje.Nie nadarmo sa vraví, že Štiavnické Bane, to je jediné miesto na svk, kde je tá magická energia.!. Ja som síce nikdy nikde inde nebola ale zo skúseností ľudí, ktorých poznám..cca 20 osôb ani nepoznám nikoho kto povedal menej ako 80%, s tým, že zvyšné percentá sa majú len naplniť. Ona ma presvedčila, že človek má na 80 % dané v osude, čo sa mu stane a možno tých 20% takých môže aj zmeniť. Takto isto mi to aj ona vysvetlila.Tak dúfam, že som ti pomohla a potom môžeš napísať v IP, čo a ako.,-) pekný deň
30. apr 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spulinka13 teda myslim, ze to bola p. Zubkova, objednavala to moja kamoska, urcite to bolo v Stiavnickych Baniach, mala cierne vlasy, skoro celu dobu fajcila a vestila z ciganskych kariet. Najskor predpovedala tazky rozvod v rodine, co mi pripadalo velmi nepravdepodobne, lebo ja aj moj brat sme slobodni, ale naozaj sa este toho roku konal nie rozvod, ale rozchod a bol pre mojho brata velmi velmi tazky, presne ako povedala. Dalej predpovedala umrtie starsieho pana, naco som sa hned spytala, ci to bude blizka osoba, vraj nie, ale do dvoch rokov nam zomrel otec. Toto by sedelo, ale vobec sa netrafila v partnerskych veciach. Mala som mat partnera uz rozvedeneho s detmi, istu dobu to velmi sedelo na mojho sefa, ale toto uz absolutne nehrozi a tu si myslim, ze zvitazila nad osudom moja slobodna vola. Ak budes mat chut, potom napis, ako si u p. Zubkovej, ak teda myslime tu istu, pochodila.
30. apr 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ponorka44 aj ja si mylsim, ze je vyborna..jednoznacne ked tam pojdem ti napisem, ze ako som dopadla, aky som mala z nej pocit:slight_smile: ide o to, ze mi v tej minulosti povedala hlavne veci ktore boli dost nerealne ze sa stanu a stali sa predsa.. takze naozaj na nej nieco bude :slight_smile: a to som bola u 10 vestic uz asi a spokojna som len s nou, s Karin v BB, a s INEZ vo ZVOLENE.. s nikym inym a to vravim na vestice som minula hadam 300 eur uz..tolko som ich vyskusala.. ale len cas ukaze,ktora je naozaj dobra...
1. máj 2012 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna ano ano bola to ona, presne si ju opisala.. stale fajcila presne:slight_smile: no vidis, tak urcite podla mna sa ziadna vestica 100% netrafi do vsetkeho, vzdy nieco vyjde nieco nie..niekto je spokojny, niekto nie :slight_smile: ja s nou mam velmi dobre skusenosti:slight_smile: treba to brat s rezervou tie vestby samozrejme ale tak vidis aj tebe sa dost naplnilo:slight_smile: no jasne, dam ti vediet ako som pochodila..aj ked len cas-roky ukazu ci vravela pravdu..
1. máj 2012 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spulinka13 u INES vo Zvolene som bola aj ja pred dvoma rokmi, pritomnost trafila perfektne, ale do buducnosti mi toho moc nevyslo, hlavne sa to zamotalo v partnerskych vztahoch, na muza, o ktorom mi vtedy hovorila p. Zubkova, sa Ines vyjadrila presne opacne a bohuzial mala pravdu, do dvoch rokov sa mal objavit niekto iny, ale zatial nic. Ty si bola ako spokojna s INES? Lebo ani kamaratkam, co tam vtedy boli so mnou, sa do buducnosti moc netrafila. Aj ja som tak s odstupom 2 rokov navstivila viacero vestic a uz si idem dat pohov :slight_smile:
1. máj 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, nepoznate vestkynu Korneliu zo Sale? pred par rokmi som jej volala a bola som spokojna. s odstupom casu si uvedomujem, ze mi vsetko vyslo. cislo co mam na nu ulozene je uz asi neplatne... nepoznate ju niekto, ze by ste mi posunuli jej aktualny tel.kontakt. diky :slight_smile:
1. máj 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna no ja som u INEZ osobne nebola,len sa chystam ale vestila mi po telefone a tazko povedat ci som bola spokojna..od vtedy presiel len polrok, tak este neviem ako sa to naplni co povedala.. vkazdom pripade teraz na osobnom stretnuti toho budem vediet viac a uvidime, ale vychadzam z toho, ze vela mojich znamych tam bolo uz pred 15 rokmi a to co mi opisovali bolo priam nemozne co vedela.. preto si myslim ze je dobra :slight_smile: navyse musi byt ked sa chces ku nej objednat cakas polroka na termin:slight_smile:
1. máj 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ spulinka13 to mne az padla sanka, co INES o mne vsetko vedela, ale napriek tomu sa toho len velmi malo splnilo, ale celkom dobru skusenost mam so Sofiou, volala som jej asi 3x, tazko povedat, ci je dobra vestica, alebo dobra psychologicka, ona ti ani tak nepovie, co sa stane a do dalekej buducnosti uz vobec nie, ale vyborne vystihla charaktery osob, na ktore som sa pytala a vascinou veci dopadli, ako predpovedala.
1. máj 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annaella ahoj chcem sa opýtať, či si už písala tej annarozine a za ako dlho ti odpovedala? ďakujem
2. máj 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelik0907 ahoj, volala som jej, dohodli sme si termín, ale potom som u nej nebola, lebo som mala starosti v rodine s pohrebom, tak som sa jej ospravedlnila sms, ale mi ani neodpovedala, že berie na vedomie. A ani k nej už asi nepojdem, lebo vlastne som chcela tam ísť len zo zvedavosti, že aká je. Lebo ja chodím pravidelne k pani Zúbkovej už roky (20) a väčšinou mi vždy všetko vyšlo tak cca na 90 percent. Tak skôr ti môžem odporučiť ju, ona myslím že je aj jasnovidná a má teda dlhoročné skúsenosti. Ešte ked neobjednávala na presný čas, iba na dátum, tak vždy ráno tam bolo veľa ľudí a tak som sa tam rozprávala aj s rôznymi podnikateľmi, ktorí sa k nej chodili radiť a každý, s kým som sa o nej rozprávala, tak mi potvrdil, že mu to vychádza a dobre mu poradí.
2. máj 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok