• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

22. septembra 2017 
@jeannna no uvidim ako ja budem spokojna po osobnom stretnuti:slight_smile:) a o tej Sofii som ja nepocula, ale super ked si bola spokojna:slight_smile: kazdy sme spokojny s niekym inym, lebo co sa tebe splni u jednej mne sa nemusi a naopak:slight_smile: ale aj tak na vacsine vestic nieco bude:slight_smile:
2. máj 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Súhlasím s tým, že ozaj na tom niečo bude a každému vyhovuje niekto iný (iný zubár, iná kaderníčka aj iná veštica). Ide aj o to, ako jej dôveruješ a pustíš si ju do svojho podvedomia a aj o to, či to myslíš vážne..
Prajem všetkým veľa úspechov
3. máj 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby neviem ci sem napísem spravne ale kto mi poradí ako sa zbavit prekliatia ako voci tomu bojovat prosím o radu
9. máj 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno tento clanok niekomu pomôze

http://www.sme.sk/c/6362938/vestenie-bez-blockov-a-zaruk.html

prave som si vsimla, ze tento link uz sem dala @liz_lemon, ale uz mi nejde vymazat...tak si môzete precitat znova :slight_smile:
12. máj 2012 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den...vie mi niekdo poradit ako sa objednava u Inez alebo daky kontakt na nu dakujem pekne
17. máj 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakubkova Inez - 0905855915 je ale tazke sa jej dovolat, ksuste sms napisat ona zvykne odpisat ale aj po 3-4 dnoch
18. máj 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spulinka13 ... ahoj, si spominala minule, ze sa chystas po rokoch k p. Zubkovej. Uz si u nej bola?
20. máj 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 & @trinastka & @andina4 Ahojte baby, uz sa Vam nieco splnilo z toho, co Vam Bela povedala? Diky.
21. máj 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neslpnila se jedna důležitá věc, partner měl nastoupit do práce v dubnu a nic :frowning2:
21. máj 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andina4 to je jedina vec, ktora sa nesplnila a ostatne sa splnili? Alebo na ostatne este cakas?
21. máj 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 Najbližšia vec, ktorá by sa mala udiať by mala nastať v mesiacoch august - september, takže zatiaľ neviem a čakám...
21. máj 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 U mňa by to malo prísť na jeseň,nejak po oktobri tohto roku.Pritomnost vymákla ....až som ústa otvarala. Minulostou mi taktiež vyrazila dych . No a buducnosť???.... Uvidíme.Dám potom vedieť. Len mi to pripomen. A ty? Volala si s ňou? Tvoje odozvy sú aké?
21. máj 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinastka No ja som uz mierne skepticka...aj moje kolegyne s nou volali, tiez boli spokojne, povedala by som, ze jednej to vsetko pekne vychadza, lebo tie veci co jej povedala uz boli nejako nastartovane a vyvoj je presne podla toho ako povedala, ta druha to mala skro na neskor, co sa casu tyka. Mne tiez vyslo dost veci aj co som sa pytala na mamu a brata...len to hlavne na co cakam, sa mi na zaklade momentalnej situacie zda az ako sci-fi, takze som nervozna...a ked som jej minule volala, ze teda ci to stale vyzera rovnako, tak ma zrusila, ze nech nerevem ze to je jasne a ze ja si mozem mysliet co chcem, tak neviem, cakaaaaam, len neviem ci sa aj dockam.
22. máj 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som s Belou volala tiež, dokonca 2x a s odstupom asi 2 mesiacov mi povedala presne to isté... len má sa to začať plniť až v septembri... tak uvidim. A chcela som skúsiť veštenie u Inez, len sa k nej nemôžem dovolať a a ni na sms neopisuje. Neviete či veští aj cez telefón?
22. máj 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrkva1 Vraj áno aj cez telefón, ale k nej sa dovolať je takmer nemožné a aj na sms odpisuje asi keď stíha. Neviem ako funguje teraz s tým veštením cez telefón,ale kedysi musel byť najskôr osobný kontakt a potom už nemala problém aj cez telefón... Len skúšaj tie správy zatiaľ, držím prsty!
22. máj 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 to sa o aku vesticu jedna.Nemas kontakt?A to staci jej poslat len sms?Email nahodou nie?A berie zato nieco?Dakujem.
22. máj 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka Inez - 0905855915, sms na osobne objednanie sa jej píše.
22. máj 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, mam tu dalsi tip na vesticu. Vola sa Rendyta a vesti len cez e-mail. Napisete otazky, datumy narodenia, na koho sa pytate a poslete. Ona odpovie na otazky a ked to bude mat hotove, tak napise, ze je to ready. Nasledne sa jej poslu peniaze 20 € a ona odosle "vestbu". Ja som ju zatial neskusala, ale nenasla som na forach ziadnu negativnu skusenost a uz ju skusala aj kolegyna a nejake jej kamosky, Vraj je presna. E-mail: rendyta@centrum.sk. Viac info: http://www.vestenie1.wbl.sk/Postup-pre-vypracovanie-vestby.html
22. máj 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. máj 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim,bol niekto uz osobne u vestici Zany. Mava navstevy v nietorych mestach na Slovensku. V blizkej buducnosti pride do Ziliny...Ona vesti len osobne,inu formu vestenia neuznava. Dik
23. máj 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 ahoj 20€ a nie je to veľa?
no ja by som zato toľko nedala ja dávam mojej 20€ale za 2hod no ale záleží že čo tam všetko dáva ak ju skúsiš daj vedieť.
23. máj 2012 o 20:17  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k Zaně vůbec nechodte, odpovídá jednoslabičně, takže je za pět minut hotová a její věštby vůbec nevychází, byla jsem hodně zklamaná a je velice drahá na to, že se to neplní
24. máj 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne ako píše andina4, u Zany bola moja sestra pred rokmi a bola veľmi sklamaná. Nepovie nič k veci, samé všeobecné omáčky, veľmi ľutovala, že k nej išla, škoda peňazí. Ja som si dávala tiež pred rokom robiť výklad u Rendyty, čo ju tu spomínajú, a nesplnilo sa nič. Do veštby šikovne rozpísala údaje, ktoré som jej o situácii napísala a budúcnosť, čo "vyveštila" sa vôbec nesplnila. To isté aj u kamarátky, dávali sme si veštiť v rovnakom čase.
24. máj 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom skúste Thomasa z Nitry, jeho veštenie je veľmi zaujímavé
24. máj 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem zavolať Belle našla som na nete
http://sk.ezo.tv/vestenie/bela ........toto ale tuto som ju este nevidela online a chcem jej zavoklať hned
http://www.vestica.net/vestica-bella/ .......potom som našla toto a chcem sa spýtať či máte skusenosti aj s týmto číslom. Mám zavolať tam?...našla som aj to jej osobne čislo ale ja sa nechcem osobne stretavat kedže som z BA takže rada by som to vyriesila len cez telefon...
Skore odpovede potešia lebo jej potrebujem zavolat čo najskor sa bude dat DAKUJEM! :slight_smile:
25. máj 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ssonne Ahoj tu je číslo na Belu, 0918225750. Dohodnete si termín telefonátu... Prajem nech pomôže,potom by si mohla hodiť malé info... :slight_smile:
25. máj 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili0110 Ahoj dakujem velmi pekne za info ale toto čislo som našla tiež lenže to je len na dohodnutie si termínu osobne nie?...alebo aký je to termin telefonatu? potom sa ako platí? Diky :slight_smile:
25. máj 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ssonne Normálne s Bellou môžeš komunikovať cez telefón,ale ona aj na tieto rozhovory ľudí objednáva a pritom ti aj nadiktuje číslo účtu, na ktorý jej zašleš peniaze 20 eur. Máš cca 30 min. na rozhovor s ňou, doporučujem dopredu napísať otázky, lebo melie strašne rýchlo.
25. máj 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok