• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

15. januára 2017 
@tammy22 ďakujem:slight_smile:
3. jún 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kolegyna bola u vestici v Seredi-Sandra,poznate ju?
4. jún 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosím vás poznáte niektorá vešticu Belu?má ževraj online veštenie zdarma,je to pravda?aké mate skusenosti?
4. jún 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oliinka Ahoj, Bela urcite nema vestenie zdarma. Ta osoba, ktora to na nete ponuka nie je skutocna Bela. Tie stranky su podvod.
4. jún 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 aha a ku skutočnej by som sa dostala ako?alebo je vobec taká ktorá veští online?
5. jún 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
5. jún 2012 o 08:40 • kristy86
Ahojte chcela by som sa opýtať či nemáte niekto kontakt na Angelu ktorý funguje dakujem :slight_smile:
5. jún 2012 o 11:17  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toť dobrá veštica......http://sluzby.bazos.sk/inzerat/15791619/Vestenie-poradenstvo.php
6. jún 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá
Chcem sa opýtať kamarátka ide za Kaitánom, no mne sa nejako nepozdáva. Som ju odhovárala ale má niekto s ním nejakú skúsenosť?
Ďakujem
8. jún 2012 o 23:07  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@thambelinka Ahoj, nikdy som o nom nepocula a ani nemam skusenosti, ale zo zvedavosti som si pozrela jeho stranku (ak je spravna) a zda sa mi to skor ako "ako prist pohodlne k peniazom". V ponuke sluzieb som nasla; PRINAVRATENIE LASKY - 200 - 250 €, ROZBITIE VZTAHU - 220 - 250 € alebo ODVOLANIE DUCHOV Z DOMU ALEBO BYTU - 250 - 300 €... toto vo mne velku doveru nevzbudilo a ani by som neskusala...

Radsej nech vyskusa niekoho overeneho, resp. niekoho kto ma viac pozitivnych referencii.
9. jún 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@thambelinka a nasla som aj par blogov, kde ho popisuju ako podvodnika...tak nech si kamaratka precita par referencii a myslim, ze navstivi radsej niekoho ineho... Peter Laborecký alias Kaitan...staci dat do vyhladavaca :(
9. jún 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 Ahoj presne zdieľam tento názor Ide o to že jej moja veštica teda nie moja ale tá čo k nej chodím povedala o jej priateľovi on je ženatý,že sa nerozvedie.Tak ju poprosila ,že nech jej pomôže a nech sa rozvedie a ona odmietla a povedala jej že nech nerozbíja manželstvo,že sa jej to vráti.Tak napísala tomuto nech jej to spraví.Ale ja si myslím že aj tak to nebude fungovať.
9. jún 2012 o 17:10  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@thambelinka tak tieto veci nefunguju...to moze ist za hocikym, zase nemozeme z nich robit carodejnikov, aj ked niekedy by to bolo mozno fajn :slight_smile: v kazdom pripade budu to vyhodene peniaze :(
9. jún 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristy86 Presne moja reč ako to sa mi na tej mojej páčilo že jej to takto povedala aj ona no keď niekto nechápe tak nechápe.
Ja som si prečítala o Kaitanovi jeden blok a mám dosť.
http://minotka.blog.sk/detail.html?a=4d71c38e092686c6bbe0fccb15d4feef
9. jún 2012 o 18:04  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte prosim vas neviete mi dat kontakt na dobru vesticu tu v BA???potrebovala by som to surne.dakujem
12. jún 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evickac Ahoj, posielam Ti kontakt do RP, ja som s nou velmi spokojna (cislo je audiotext, ale skus sa dohodnut na stretnuti, myslim, ze by nemusel byt problem). Ja s nou volavam casto a vychadza to.

Vela ludi chodi k Dide (ona robi doma, v rodinnom dome, vo Vrakuni) ale ked si aj precitas spatnu vazbu na fore...perfektne povie minulost aj buducnost, cim Ta ohuri...ale buducnost nevychadza. Ale mozno to je individualne.
12. jún 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gemini2 prosííííííím ja by som súrne potrebovala vyveštiť..Už som naozaj veľmi zúfalá. Mohla by si mi napísať na moj mail ako to u teba funguje? Ďakujem
14. jún 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodím, doma mám tarotové karty a vestim si sama ( ehm alebo skor hladam suvislosti ked sa neviem rozhodnut) ...ale pocula som o jednej vestici ktora kazdemu vyvestila same nestastie a nehody a na konci seansi vytiahla poistovacie papiere a snazila sa spravit si kseft....takze aj tak sa da
myslim ze skutocne vestecke vlohy ma len zopar ludi ostatny su ten klasicky priemer, nechcem pisat ze podvodnici , lebo napriklad tarotu sa nauci rozumiet kazdy clovek ale nepovedia vam nic vynimocne a prevratne na co by ste neprisli sami
U vestic (akoze oficialnych ) som bola dvoch...jedna , ta uz je mrtva to bola totalna baba jaga, este aj v takej chalupke byvala , nikde nic len cesta a drevenicka schovana pod horou, ta vyvestila kazdemu a poplatok bol dobrovolny , ja som jej doniesla pivo a cigarety. Ta mala take trefne predpovede co sa dali uplatnit vseobecne..napr. starsi paan/pani s rodiny ochorie ( este som nestretla rodinu kde by boli vsetci dochodci zdravy jak ryby)...ale vela veci co povedala sa naozaj stalo
No a potom som bola este u jednej , ta tam povytahovala asi 5 druhov kariet a neviem coho, kecala asi hodinu ale nic konretne som sa nedozvedela..len aky anjeli ma strazia a podobne :grinning:
14. jún 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
18. jún 2012 o 11:15 • orimka
@orimka tak prirodzene, ze su aj podvodnici a klamari...netreba ist za hocikym...ale trosku si cloveka preverit, porovnat skusenosti inych atd....staci ist na stranku ezo a tam ich najdes 83...uz len to je pre mna cudne, ze by sme mali na Slovensku tolko odbornikov? A este ak je niekto online 24 hodin...asi to je s jeho schopnostami biede, ked nema ziadnu inu klientelu...mnoho z nich si asi "privyraba" popri dochodku...to clovek musi aj vycitit, ak niekto odpoveda stroho a jednoducho, nic nevie sam od seba povedat, tak nie je o com...ale nemozno hadzat vsetkych do jedneho vreca, su aj taki, co su naozaj dobri.
18. jún 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evickac ahoj, nasla si nejaku dobru? ja by som tiez potrebovala....ked tak mi napis IP... :slight_smile:
18. jún 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orimka Aj ja som bola objednaná k tej Annarozine ale niečo mi do toho prišlo, tak som nešla. Ked čítam tvoj príspevok, tak som rada, že mi to nevyšlo a nakoniec som u nej nebola. Ale tiež ich nemožno hádzať do jedného vreca, sú aj také, čo to ozaj vedia, alebo cítia a sú v pohode a aj pomôžu aj bez toho, že by dopredu vedeli, koľko im dáte.
22. jún 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “osobní údaje”
23. jún 2012 o 14:04 • orimka1
@orimka To naozaj?Mne sa od nej plní všetko.A všade čítam na ňu len chválu a to chodím k nej už viac rokov a ani raz sa mi toto nestalo.ja som si ju overovala a strašne mi pomohla.Ti poviem pravdu že toto je prvá zlá vec čo o nej čítam a naozaj ma to prekvapilo.Ak dovolíš ja jej o tebe poviem že si ma upozorňovala a budem chcieť vysvetlenie.
Lebo viem že ona robí oficiálne aj v hoteloch a je strašne vyhľadávaná pokiaľ viem ona veští aj zadarmo a teda si môžeš overiť čo hovorí.A ako pozerám tak ja na tejto stránke má plno dobrého hodnotenia.Naozaj nechápem.Ja na Annarozinu naozaj nemám jedno zlé slovo pomohla nie len mne veľmi ale plno ľudom v mojom okolí.
26. jún 2012 o 17:14  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “osobní údaje”
26. jún 2012 o 19:53 • orimka2
26. jún 2012 o 20:02 • orimka2
@orimka Čítala som tvoje správy a je mi mi s takýchto ľudí zle.Vy ste chcela dať porobiť vašim susedom a to čo ste na nich popísala aby umreli a čo aby sa im stalo tak je jasné že také nerobí.Preto ste sa pohádali.Robila Vám sviečku na očistu a tú ste si nechala odniesť na cintorín. A pokiaľ viem tak je na Vás podané trestné oznámenie za trestný čin ohovárania § 373.Len škoda že mi nechcela povedať vaše meno a kde bývate rada by som napísala Vašim susedom.
27. jún 2012 o 11:32  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orimka2 a ako že si si neoverila?Ja keď mi povedala tak som sa tu opýtala a a čítala som aj na jej stránke a na pokeci a tam má samé dobré hodnotenie
http://pokec.azet.sk/annarozina?i9=5e747bf27698#/annarozina/komentare/strana-4?i9=5e747bf27698
27. jún 2012 o 12:08  •  4 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nedá mi to, aby som sa nezapojila, ale... Dávala som si mailom veštiť u Annaroziny asi pred rokom, možno aj viac, a aj keď jej veštba mi moc nevyšla, nemôžem povedať na jej správanie a prístup ani jedno zlé slovo. Bola veľmi ochotná a milá, robila mi aj dodatočné veštby, keď som sa jej niečo ešte potrebovala spýtať, vždy mi hneď odpísala a vysvetlila, čo som potrebovala. Rozhodne mi nepripadala ako osoba, ktorú opisuje orimka2...
27. jún 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
27. jún 2012 o 15:32 • orimka3
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok